צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

גרגר אבק עלוב נפש

מייפל​(לא בעסק)
לפני 18 שנים • 3 בספט׳ 2005

גרגר אבק עלוב נפש

מייפל​(לא בעסק) • 3 בספט׳ 2005
מישהו מהטיפוסים הנאלחים המלוכלכים והטיפשים שמסתובבים במקום הזה נתן את מספר הטלפון שלי לאיזה פשפש עלוב שקורא לעצמו אדון שלא מפסיק להתקשר אלי ולהטריד אותי.
מי שזה לא יהיה- כדאי שתדע שהעניין הזה נמצא כבר בטיפול המשטרה. הטרדה היא בניגוד לחוק במדינת ישראל, למקרה שלא ידעתם.
ומכיוון שאחרי עשר שנות עבודה עם נפגעות תקיפה מינית בצמוד למשטרה, יש לי כבר הרבה קשרים במשטרה, שלא יתפלא גרגר האבק עלוב הנפש שהפיץ את מספר הטלפון שלי אם ימצא את עצמו בקרוב בתא מסריח באבו כביר כששלושה נרקומנים בודקים איך אפשר לנצל את הזמן איתו בצורה הכי אופטימלית.
אני כועסת. מאד.
Romantikan​(שולט)
Romantikan​(שולט) • 3 בספט׳ 2005
מייפל עזבי תתעלמי מכל האפסים העלובים האלה ואל תעני למספרים חסומים

קחי אויר ותחזרי בכוחות מחודשים

אני יודע שאני לפחות מנסה...
קליבר​(שולט)

Re: גרגר אבק עלוב נפש

קליבר​(שולט) • 3 בספט׳ 2005
מייפל כתב/ה:
מישהו מהטיפוסים הנאלחים המלוכלכים והטיפשים שמסתובבים במקום הזה נתן את מספר הטלפון שלי לאיזה פשפש עלוב שקורא לעצמו אדון שלא מפסיק להתקשר אלי ולהטריד אותי.
מי שזה לא יהיה- כדאי שתדע שהעניין הזה נמצא כבר בטיפול המשטרה. הטרדה היא בניגוד לחוק במדינת ישראל, למקרה שלא ידעתם.
ומכיוון שאחרי עשר שנות עבודה עם נפגעות תקיפה מינית בצמוד למשטרה, יש לי כבר הרבה קשרים במשטרה, שלא יתפלא גרגר האבק עלוב הנפש שהפיץ את מספר הטלפון שלי אם ימצא את עצמו בקרוב בתא מסריח באבו כביר כששלושה נרקומנים בודקים איך אפשר לנצל את הזמן איתו בצורה הכי אופטימלית.
אני כועסת. מאד.

מייפל אני מאוכזב ממך , הבטחת לי את הבילוי איתו , ועכשיו 3 נרקומנים קנו ממך את הזכות ?
מUחדת

לא מצחיק לי בכלל

מUחדת • 3 בספט׳ 2005
מייפל-
שמחה שאת עושה משהו בנידון.
זיקית

כוס אמא של הגרגר

זיקית • 3 בספט׳ 2005
נשבר הזין מכל האפסים.

מייפל, תעשי מה שצריך.

סליחה על הבוטות..
גרניקה​(נשלטת)

חביבתי,

גרניקה​(נשלטת) • 3 בספט׳ 2005
ישירות למשטרה, בלי בכלל להסס.

אני לא הייתי מהססת ומבצעת בו גם אאוטינג, הגיע הזמן שהרמשים המסופלסים וחדלי האישים יושמו במקומם.