לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

מדוע גברים משתינים בעמידה ?

דולי .​(שולטת)
לפני 18 שנים • 3 בספט׳ 2005

מדוע גברים משתינים בעמידה ?

דולי .​(שולטת) • 3 בספט׳ 2005

אלוהים כמעט וסיים לברוא את היקום ולפתע גילה כי נשארו לו בתיק הבריאה שלו עוד שני דברים.

באופן טבעי הוא ניגש לאדם ולחוה והציע להם אותם.

הוא אמר להם שאחד מהדברים הוא משהו שיאפשר למי שיקח אותו להשתין בעמידה: "מאוד שימושי הדבר הזה", אמר אלוהים: "ותהיתי אם מישהו מכם רוצה אותו?"

אדם קפץ למעלה ולמטה בהתרגשות והתחנן: "או, בבקשה אלוהים תן לי את הדבר הזה, אני ממש אשמח לעשות את זה ככה בעמידה. בבקשה, בבקשה, בבקשה. תן לי אותו." כך הוא המשיך בהתרגשות, עוד ועוד ועוד ועוד.

חוה הביטה בו ואמרה לאלוהים בחיוך שאם אדם כל כך רוצה את הדבר הזה, אז כדאי לתת לו אותו.

אז אלוהים נתן לאדם את הדבר שיאפשר לו להשתין בעמידה ואדם כל כך שמח והתרגש. הוא התחיל לזמזם ואח"כ קפץ וטיפס על עץ, אח"כ הוא רץ וכתב את השם שלו על החול, צוחק ומרוצה בזמן שהוא עושה זאת.

חוה ואלוהים הביטו בו לרגע ואז אמר אלוהים: "טוב, הנה הדבר השני, אני מניח שתוכלי לקבל אותו". "מה זה?" שאלה חווה.

"מוח", אמר אלוהים.
Grey / Green
לפני 18 שנים • 3 בספט׳ 2005

כותרות מטעות

Grey / Green • 3 בספט׳ 2005
אה, חשבתי שאת מתכוונת למשהו כזה:

http://www.mapsu.org/
נשל(א)ט
לפני 18 שנים • 4 בספט׳ 2005

מי שמכניס את יכולת החשיבה להבדלי מינים - אומלל

נשל(א)ט • 4 בספט׳ 2005
יש להן לנשים מספיק דברים להתגרות בהן בצדק - רגישות, אהבה, יופי. המח הוא לא צד שנשתייך למין זה או אחר. חבריה המח הוא אוניברסלי אז אל תחששו לבוא לקחת ממנו מעט icon_smile.gif
Aragorn​(שולט)

Re: כותרות מטעות

Aragorn​(שולט) • 4 בספט׳ 2005
Grey / Green כתב/ה:
אה, חשבתי שאת מתכוונת למשהו כזה:

http://www.mapsu.org/

אחלה קישור גריי/גרין
זה הארגון ההזוי ביותר שאי פעם נתקלתי בו.
מה הדבר הבא? MAPYN - Mothers against peeking your nose?
או אולי MAMWTLH - Mothers against masturbation with the left hand?
זאלופון​(שולט)

Re: מדוע גברים משתינים בעמידה ?

זאלופון​(שולט) • 4 בספט׳ 2005
דולי . כתב/ה:

אלוהים כמעט וסיים לברוא את היקום ולפתע גילה כי נשארו לו בתיק הבריאה שלו עוד שני דברים.

באופן טבעי הוא ניגש לאדם ולחוה והציע להם אותם.

הוא אמר להם שאחד מהדברים הוא משהו שיאפשר למי שיקח אותו להשתין בעמידה: "מאוד שימושי הדבר הזה", אמר אלוהים: "ותהיתי אם מישהו מכם רוצה אותו?"

אדם קפץ למעלה ולמטה בהתרגשות והתחנן: "או, בבקשה אלוהים תן לי את הדבר הזה, אני ממש אשמח לעשות את זה ככה בעמידה. בבקשה, בבקשה, בבקשה. תן לי אותו." כך הוא המשיך בהתרגשות, עוד ועוד ועוד ועוד.

חוה הביטה בו ואמרה לאלוהים בחיוך שאם אדם כל כך רוצה את הדבר הזה, אז כדאי לתת לו אותו.

אז אלוהים נתן לאדם את הדבר שיאפשר לו להשתין בעמידה ואדם כל כך שמח והתרגש. הוא התחיל לזמזם ואח"כ קפץ וטיפס על עץ, אח"כ הוא רץ וכתב את השם שלו על החול, צוחק ומרוצה בזמן שהוא עושה זאת.

חוה ואלוהים הביטו בו לרגע ואז אמר אלוהים: "טוב, הנה הדבר השני, אני מניח שתוכלי לקבל אותו". "מה זה?" שאלה חווה.

"מוח", אמר אלוהים.

יופי, אז אתן יכולות להשתמש במוח הזה כדי לחשב את פונקציית ההפרשים הממוצעים של זמני המתנה בשירותים ציבוריים לנשים וגברים כתלות באורך התור. אחר כך תגידו מה יותר שווה icon_smile.gif
Aragorn​(שולט)
Aragorn​(שולט) • 4 בספט׳ 2005
מה שחשוב זה לא שאנחנו יכולים להשתין בעמידה

אלא שאנחנו יכולים לכתוב את השם שלנו כשאנחנו משתינים על החול icon_cool.gif
Lilu-FemdoM{Pon}
לפני 18 שנים • 5 בספט׳ 2005
Lilu-FemdoM{Pon} • 5 בספט׳ 2005
master james כתב/ה:
מה שחשוב זה לא שאנחנו יכולים להשתין בעמידה

אלא שאנחנו יכולים לכתוב את השם שלנו כשאנחנו משתינים על החול icon_cool.gif

הכי מגניב כשאתם מנסים לכתוב על הקרח icon_cool.gif
Adonasuy​(שולט)
לפני 18 שנים • 5 בספט׳ 2005

תגובה ציונית הולמת-

Adonasuy​(שולט) • 5 בספט׳ 2005
אדם מסתובב משועמם בגן עדן ולפתע רואה את אלוהים-
"אלוהים, משעמם לי!!!!"
אלוהים מביט בו בהבנה ואומר:
"אני יכול לברוא עבורך יצור מקסים, יצור שישלים אותך , יפנק אותך, יאהב וירגיע. יצור שיקראו לו אישה. לאישה תוכל לספר את כל דאגותייך, להתייעץ איתה, להתפנק איתה. היא תמיד תהיה קשובה, אוהבת, סימפטית ואמפטית, תמיד תקשיב ותדאג לך- אבל זה יעלה לך בכף רגל, אשך אחד, יד שמאל , אוזן ועין".
אדם מהרהר רגע ואומר-
"מה אני מקבל עבור צלע?"

את הסוף העגום יודעים כולנו...