ערב טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

מת לי הריגוש

זאלופון​(שולט)
לפני 18 שנים • 3 בספט׳ 2005
זאלופון​(שולט) • 3 בספט׳ 2005
התחושות שאת מתארת קצת מוכרות לי. יש תקופות שאני מרגיש כך, ואז בכלל לא בא לי על בדסמ או כל מה שקשור בו.

בדרך כלל בתקופות הללו אני עושה כמה דברים: קודם כל, מזכיר לעצמי שוב שלעולם לא יהיה לי עוד את הקסם והריגוש של ההתחלה, כשהכל היה עוד חדש, לא ידוע, מסקרן וצופן סוד, ואין טעם לנסות לרדוף אחרי הריגוש הזה.
כתבת "כל כך חסרה לי התחושה הזאת – של משהו מחתרתי, סודי, אסור", וזו בדיוק התחושה שהיתה לי פעם, לפני שהתחלתי (והמשכתי) לממש את המשהו הזה והוא הפך ממחתרתי למיינסטרימי, מסודי לגלוי ומאסור להכי לגיטימי שיש. אין מה לעשות, זה לא יכול לחזור. לא יעזור להתגעגע לזה.

אז מה כן? דבר שני שאני עושה הוא להתנתק קצת מפה. כי פה כל הדיבורים והסיפורים לוקחים את הפנטזיות ומעצבים אותן בתבניות מסוימות, שלא תמיד קל להשתחרר מהן. אחרי שמתנתקים לזמן מה, הפנטזיות חוזרות לצורה דומה יותר לצורה המקורית שלהן, שהיא אכן הרבה יותר מקורית.

דבר שלישי שאני עושה הוא לחשוב מה מעניין אותי לעשות ועוד לא עשיתי, איך לגוון. נכון שבסופו של דבר מדובר במאגר מוגבל של דברים שאפשר לעשות, אבל המאגר הזה רחב.
מלבד זאת, לפחות עבורי, עם כל אדם זה אחרת. כך שגם אם עושים את אותם הדברים אבל עם אדם חדש, זה שונה עבורי.

דבר רביעי, אני מזכיר לעצמי שזו דרך חד סטרית בירידה. כלומר, תמיד אחרי שמגשימים פנטזיה מסוימת, רוצים ללכת יותר רחוק. יש מקומות, שם ביותר רחוק, שאני לא רוצה להגיע אליהם (דוגמאות להם מפורסמות כאן מדי פעם) ואין טעם להתייחס לבדסמ או למיניות בכלל כאל משהו שצריך כל הזמן לטפס בו, כי אי אפשר להגיע למעלה.

הדבר החמישי פשוט קורה מעצמו. אחרי זמן מה של חוסר בדסמ, פתאום כבר לא נראה לי בנאלי לעשות דברים שעשיתי כבר. פתאום נהדר לי לעשות גם את אותם הדברים.

וכמו שאמרו כאן - כשהאדם שאיתו עושים את זה הוא האדם הנכון, שום דבר לא משתווה לזה, גם לא הריגוש הנעלם ההוא של ההתחלה.
Azbuga
לפני 18 שנים • 4 בספט׳ 2005
Azbuga • 4 בספט׳ 2005
TALK TO ME...

Romantikan
kitiara
kitiara • 4 בספט׳ 2005
היה לי חבר שאמר שלעולם לא יוכל להיות משהו מקורי באמת (וגם זה לא מקורי באמת.. icon_wink.gif )
כי אפילו המחשבות והיצירה שלנו היא כתוצאה מרסיסי חיים של אחרים
ולעולם לא הוכל למצוא משהו שאף פעם לא כתבו או חשבו עליו כבר....
האינטרנט הוא דוגמא מצויינת ,לדבר הזה
אבל...זהו טבעו של עולם...

אבל, כמו שאמרו כאן כבר...את חווה את החוויות האלה בפעם הראשונה עם מישהו אחר שחחוה אותם פעם ראשונה בגלל החיבור..גם אם חוויתם אותם 2000 פעמים לפחות...

ולכן זוהי הפעם הראשונה שאת פותחת שירשור כזה וזה מיוחד... flowers2.gif
Tmm
Tmm

הצעתי אליך

Tmm • 4 בספט׳ 2005
היא כזו:

א. את יכולה לנסות ולמצוא לך אדון כזה שידע מההתחלה שאת בחורה שמחפשת ריגושים והפתעות, ואם הוא יהיה מספיק יצירתי יש מספיק.

ב. אולי גם בדסמ איננו בשבילך. בדקי את זה.

שליטה לא חייבת להיות 5 הצלפות וליטוף וזכייה בשם התואר "כלבה שלי".
חשבי על זה.
יש מספיק דומים ומלכות שיודעים ויכולים לרגש גם ללא שום מילה וללא שימוש בשום שוט או יד.

בהצלחה! icon_biggrin.gif
Lordpain​(שולט)
Lordpain​(שולט) • 4 בספט׳ 2005
זה אותו דבר כמו שמישהו יאומר לך אני אוהב אותך ואת תעני לו, אתה כל כך לא מקורי כי כבר שמעתי את זה איפשהו ממישהו .... icon_smile.gif
לא הכל חייב להיות מקורי ....

אני נוטה לחשוב שזה לא הבדס"מ שהפסיק לרגש אותך אלא הבדס"מ נטול כל אהבה הוא זה שמתחיל לשעמם ...
סבא זמן

לא מת הריגוש

סבא זמן • 4 בספט׳ 2005
לדעתי הוא עוד לא התרומם.

נשים בצד רגע את האהבה שכולם מצטטים את השפעתה במנטרה אחידה.

מה שלדעתי לא פגשת זה שולט, ממובן MASTER .

מי שמרשה לעצמו לחזור על תבניות שתארת, איננו אמן או אומן במלאכתו.

חבל אבל צפוי.

בברכת "חיפוש מוצלח"

סבא
מUחדת

פרוזן...אחח....

מUחדת • 4 בספט׳ 2005
כמה את צודקת.
אני קוראת כאן לא מעט דברים שנקראים כל כך {פאקינג} אותו דבר.
"........הוא אמר לי חור תחת שלי, כלבה, והכניס לי אצבע כדי לגלות שאני מטפטפת כל כך...
הירכיים הפנימיות שלי נירטבו...הניח לי קולר והוליך אותי בחדר...בדק לי את חור התחת וחדר אלי באחת {מפהקת}....מאסטר שלי, אתה הופך אותי למאושרת כל כך {אולי חאליק עם ה"מאסטר" הזה?}"

ולי בכלל יש הרגשה, שרק מי שלא ב"קהילה"- ולא, לא מדברת על "ונילים" {הרי יש כל כך הרבה בין לבין}, שלא מחפש הגדרות חד משמעיות, לא חיי על פי ספר התיאוריה הבד"סמי- יש לו את הכוח לרגש הכי שיש.
Yosefus​(שולט)

Re: מת לי הריגוש

Yosefus​(שולט) • 4 בספט׳ 2005
FrozenLips כתב/ה:

...
כל כך חסרה לי התחושה הזאת – של משהו מחתרתי, סודי, אסור. איפה מוצאים את זה?
...
איך לעזאזל מוצאים משהו אמיתי?

אלי

בקלות, קוראים את הבלוג של יוספוס...
(ואני לא אעשה את הדבר הצפוי ואזכיר את שאני תמיד מזכיר כי זה פוסט של יצירתיות מפתיעה )
יוס
(ששב ומפתיע , והפעם ללא תמצית)
FrozenLips
FrozenLips • 4 בספט׳ 2005
ילדה מיוחדת

אני חושבת שאת הבנת את מה שהתכוונתי אליו

אולי זה משהו עם הגיל? icon_smile.gif
מנטרה​(שולט)

יש ויש

מנטרה​(שולט) • 4 בספט׳ 2005
אני חושב שיש שולטים שונים ואולי לא כולם מתאימים לך.
מקווה שתמצאי את אשר את מחפשת. אולי אפילו כאן...