אחר צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

מבדיקה של רוב הטפסים....

ים_yam​(לא בעסק)
לפני 18 שנים • 4 בספט׳ 2005
ים_yam​(לא בעסק) • 4 בספט׳ 2005
מייפל כתב/ה:
בטח התגובה שלי תהיה קצת מבולבלת. זה בגלל שאני לא באמת כאן.
ראשית, אני חושבת שזה נכון- באמת יש המון סאביות שמנות. נדמה לי, ואני מקווה שאף אחד לא יהרוג אותי בגלל זה, שזה קשור לכך שהרבה נשים מגיעות להיות סאביות ומגיעות לכאן מתוך מקום של חוסר אהבה עצמית, מקום של אביוז עצמי. מתוך הרגשה שהן לא מספיק טובות ולכן אם הם יתמסרו ויתנו לאיזה אדון להצליף בהן ולהשפיל אותן, אז הן לא יהיו לבד ויהיה להן מישהו שיתן להן תשומת לב.
זה נורא עצוב. זה נורא כואב. וזה כואב לי אישית כי גם אני לא נמנית על הרזות. אבל זו המציאות שאנחנו חיים בה. מציאות שמתוחזקת כל העת על ידי גברים כמו הטוחן וכמו יוספוס שרק בשרשור הזה הצליחו לגרום למי יודע כמה סאביות שמנמנות להרגיש רע עם עצמן ולשנוא את עצמן עוד יותר.
הרבה כבר נכתב במקום הזה שהוא מלא כל כך ברגישות וטוב לב, על שומניהן של הסאביות.
יש לי חדשות בשביל אנשים רגישים כמו הטוחן ויוספוס- גם לשמנות יש זכות קיום. גם להן מותר לאהוב, לשנוא, להזדיין, לחייך, ללבוש מה שבא להן, להיות סאביות אם בא להן, לאהוב את עצמן, לדעת שהן יפות, ובעיקר להשתין בקשת ארוכה על גברים כמותכם.

מייפל!

מקסימה שכמותך, טוב שיש הרבה ממך - הרבה מה לאהוב! אבל את מה שאני אוהבת בך אני אמשיך לאהוב גם אם תראי כמו טוויגי - הנשמה שלך היא יפיפיה וענקית והחיוך שלך מתוק כמו השם שבחרת לעצמך!

ולכל מי שמתייסרת בגלל כמה קילוגרמים עודפים אני מזמינה לפגוש את המורה לציור שאני מדגמנת אצלה שתגיד לכן את מה שהיא אמרה לי לאחרונה כשהעלתי 6 ק"ג - " את כל כך הרבה יותר יפה ונשית עכשיו, בבקשה אל תורידי במשקל!"

אין כמו סשן מודל עירום כשמחמיאים לכל קילו שלך ומציירים אותו באהבה!

מי רוצה גם?
venus in our blood​(שולטת)
venus in our blood​(שולטת) • 4 בספט׳ 2005
יוספוס, אתה מייגע
''לעוס לעייפה'' אכן.
מיצינוווווווווווווווו.

ואם לשבריר שנייה , נצליח לצאת מהראייה הכה צרה הזו, סטייל הטוחן, יוספוס ושאר צעצועונים שכאלו, אולי נוכל לראות ( ולבחור ) ממקום אחר : מי אמר שהדום בוחר את הסאבית ???
ואם אלו הקריטריונים שלו , ( גובה דשא ומטה ), מיהי הסאבית שתרצה להיות איתו בכלל ?
ולצורך העניין, סוויצ'יות, דומיות ונשים באופן כללי.

תזכורת קלה....מרבית הנשלטות בוחרות באדונן, כשם שהוא בוחר בהן.
עד כמה שלא נוח להודות, חוסר השיווין לכאורה, הוא שיוויני ביותר...

אני לא רואה סאביות ( סוויצ'יות, דומיות...) בוחרות להן טיפוסים כדוגמת הטוחן ...
הסיבה ממש כאן.

ומייפלית,
המקום הכאוב שעליו את מדברת - גם ממנו יש מקום לבחירה.
תמיד יש.
Tame
Tame • 4 בספט׳ 2005
גררר נגה, מתחשק לי להקפיץ שרשור בו התווכחנו על בחירת בן זוג לפי מראה חיצוני לקחת את מה שכתבת עכשיו ולהדביק שם אני אחשיב את זה לעצמי כ"ניצחון טכני"

(אני צוחק כמובן)

אני מקווה שכל מי שמתלונן על שיפוטיות לפי מראה חיצוני אינו נוהג כך בעצמו, זוהי התנהגות חברתית שחוזרת אלינו כבומרנג ואנחנו חייבים בתור חברה להפסיק עם זה, זה יוצר רק בעיות ולא מקדם דבר. כמובן וכמובן שזה לא מבטיח שהקשר יהיה טוב.
חתולת הלילה

נקודה למחשבה

חתולת הלילה • 4 בספט׳ 2005
משהו על נטיה להשמנה שאמר לי איש חכם אחרי שהשיל הרבה מאוד קילוגרמים בעבודה קשה:

"אנחנו הנוטים, נוטים לשנוא את הגוף שלנו ולדרוש שאחרים יאהבו אותו עבורנו. וכשהם לא- אנחנו נוטים לא לסלוח להם."
Tainted​(לא בעסק)
Tainted​(לא בעסק) • 4 בספט׳ 2005
ואני אומרת:

למה לטרוח לענות להודעה כזו אחרי שהיו כבר איזה מאה כאלה שהוכיחו את הנקודות הכל כך ברורות:
1. החזה של נוי לעולם לא ימוצה.\

2. אנשים שמפרסמים כזה שרשור מחפשים דם כי הרי דיונים אינסופיים היו שהגיעו למסקנה שכל איש והטעם שלו - שיחיה ויהנה איתו.

3. אני לא חושבת שהטוחן היקר קרא 10 אלף פרופילים.

4. תפסיקו לבלבל את המוח, אני הייתי שמנה, עכשיו קצת רזיתי אז מה זה עושה אותי? אם אני לא שמנה ולא רזה? אולי זה בכלל המצב הרשמי שבו סוויטצ'יות צריכות להיות?

5. האם ציינתי שהחזה של נויה לעולם לא ימוצה?

6. אולי די?
באה מאהבה-41​(נשלטת){חתול לבן}
"נשים מגיעות להיות סאביות ומגיעות לכאן מתוך מקום של חוסר אהבה עצמית, מקום של אביוז עצמי. מתוך הרגשה שהן לא מספיק טובות ולכן אם הם יתמסרו ויתנו לאיזה אדון להצליף בהן ולהשפיל אותן, אז הן לא יהיו לבד ויהיה להן מישהו שיתן להן תשומת לב. "

וואו, איזו טעות גדולה.
הרבה נשים מגיעות להיות סאביות מתוך רצון להרגיש את הצד השני, מתוך שליטה שתמיד איפיינה אותם בחיי היום יום, מתוך שלמות ואהבה עצמית עצומה, מתוך כוח, הרצון לתת ולהעניק, מתוך העונג הזה שמקנה חוסר שליטה.
"נשים מגיעות להיות סאביות ומגיעות לכאן מתוך מקום של חוסר אהבה עצמית, מקום של אביוז עצמי. מתוך הרגשה שהן לא מספיק טובות ולכן אם הם יתמסרו ויתנו לאיזה אדון להצליף בהן ולהשפיל אותן, אז הן לא יהיו לבד ויהיה להן מישהו שיתן להן תשומת לב. "

וואו, איזו טעות גדולה.
הרבה נשים מגיעות להיות סאביות מתוך רצון להרגיש את הצד השני, מתוך שליטה שתמיד איפיינה אותם בחיי היום יום, מתוך שלמות ואהבה עצמית עצומה, מתוך כוח, הרצון לתת ולהעניק, מתוך העונג הזה שמקנה חוסר שליטה.
מייפל​(לא בעסק)
מייפל​(לא בעסק) • 4 בספט׳ 2005
כן, באה מאהבה.
זה מה שקורה כשמצטטים אבל במקרה שוכחים את המילה הראשונה והמילה הזו היא- הרבה. לא כולן אלא הרבה.
ואולי זה לא נוח לשמוע את זה, אבל זה המצב. יש הרבה נשים שמגיעות לכאן מתוך מקום של חוסר אהבה עצמית. ותפסיקו להתייפיף לי עם התגובות המזועזעות כאילו זה משהו שהמצאתי אותו עכשיו.
כמובן יש את הרבה הנשים שמגיעות מסיבות אחרות לגמרי. אבל זה לא מבטל את אלו שמגיעות מהסיבות הלא נכונות. עם כל העצב והכאב שבכך.
ונריסה, אני? אני לא הגעתי לכאן מתוך שנאה עצמית. הגעתי לכאן כי רציתי להישלט, כי זה הדליק אותי ומשך אותי. אבל זה באמת לא המקום בשבילי. וזה כבר מוצה היטב בשרשור אחר.

וואו, איזו טעות גדולה.
Yosefus​(שולט)
Yosefus​(שולט) • 4 בספט׳ 2005
מייפל כתב/ה:
בטח התגובה שלי תהיה קצת מבולבלת. זה בגלל שאני לא באמת כאן.
...
זה נורא עצוב. זה נורא כואב. וזה כואב לי אישית כי גם אני לא נמנית על הרזות. אבל זו המציאות שאנחנו חיים בה. מציאות שמתוחזקת כל העת על ידי גברים כמו הטוחן וכמו יוספוס שרק בשרשור הזה הצליחו לגרום למי יודע כמה סאביות שמנמנות להרגיש רע עם עצמן ולשנוא את עצמן עוד יותר.
הרבה כבר נכתב במקום הזה שהוא מלא כל כך ברגישות וטוב לב, על שומניהן של הסאביות.
יש לי חדשות בשביל אנשים רגישים כמו הטוחן ויוספוס- גם לשמנות יש זכות קיום. גם להן מותר לאהוב, לשנוא, להזדיין, לחייך, ללבוש מה שבא להן, להיות סאביות אם בא להן, לאהוב את עצמן, לדעת שהן יפות, ובעיקר להשתין בקשת ארוכה על גברים כמותכם.

ועל זה נאמר: " חשב שהנחית אבל הונחת". מייפל , אני מצר על כך שנפגעת אבל נפלה אי הבנה מצערת. אנא קראי שוב את מה שכתבתי ונסי לראות האם באמת מובן מהכתוב שם שאני תומך בדעתו של הטוחן, מקיים העדפה לפי אחוזי השומן או אפילו מתעלם מרגשותיהם של אנשים (עיתוי מוזר, תציצי בבלוג שלי בפוסט מלפני כמה ימים, אולי תופתעי).