אחר צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

עיצה למתלמד

oded1960​(שולט)
לפני 20 שנים • 22 ביולי 2003

עיצה למתלמד

oded1960​(שולט) • 22 ביולי 2003
אני עוקב אחרי התמיכה והעיצות שקבלה יפה ומשפלת שמחפשת אדון.
מהיכן מתחיל מישהו שהפנטזיה שלו הפוכה איך מוצאים שפחה שמוכנה לקבל "אדון מתלמד"
ולהכניס אותו לנושא , או שהדרך היא להצתרף לסשן ?
נוי

Re: עיצה למתלמד

נוי • 22 ביולי 2003
oded1960 כתב/ה:
אני עוקב אחרי התמיכה והעיצות שקבלה יפה ומשפלת שמחפשת אדון.
מהיכן מתחיל מישהו שהפנטזיה שלו הפוכה איך מוצאים שפחה שמוכנה לקבל "אדון מתלמד"
ולהכניס אותו לנושא , או שהדרך היא להצתרף לסשן ?

עודד יקירי.
ללא ספק אדון אשר חדש בתחום יתקשה בהרבה למצוא בת זוג סאבית או שיפחה. הנטיה הטיבעית שלנו היא משיכה לבעלי ניסיון בנושא, כאשר אדון חדש עלול לפגוע פיזית, מחוסר ידע ולא בכוונות רעות כמובן, ואין לו את הניסיון המספק בהכרת העולם וצרכיה של הנישלטת וכו'.
אתחיל בברכת קידמה, ברוכה הבאה למישפחה!
ואמשיך בעצה קטנה:
תקרא, תלמד, למעלה תוכל לראות את : "מה זה BDSM אשר ניכתב ע"י בעל ניסיון עשיר מאוד ולמצוא שם את הבסיס לתורה, ובנוסף דפדף להנאתך בפורומים ותיראה שאלות וכן תגובות של שפחות וסאביות ואדונים, כל יום כולנו לומדים פה דברים חדשים ורובם אפילו די גורליים.
הכי חשוב זה להיות סובלני, יש המון אדונים אך לא הרבה נישלטות, כאשר חלקן תפוסות, אל תתייאש יקירי, האחת בסוף תגיע.
וחשוב, בשם כל הנישלטות התפוסות, ומופנה להמון שיודעים שזה מופנה אליהם, אל תיפנה לנישלטת משוייכת! בוודאי לא בציות ובדרישה למענה. תן לאדונה את הכבוד הראוי שתירצה שייתנו לך.
הרבה הצלחה ! ! ! ! ! ! icon_wink.gif
oded1960​(שולט)

,תגובה לנוי

תודה
אני עוקב כבר זמן מה אחרי הפורומים השונים השאלות התשובות השירים והסיפורים
עוקב אחרי השאלות וההתחבתויות של ותיקים ממני. בגדול כמעט תמיד מדברים/כותבים ברמזים
וסיסמאות מילים גבוהות ומפוצצות .הייתי רוצה לעבור משלב התאוריה לפרקטיקה
אין לי כל כוונה לנסות "לגנוב" שפחה ממשהו ברור לי ששום שפחה לא תחליף מישהו שבעניין
במתלמד.
השאלה איך אני מתקדם אין לי חבר/ה מישהו שמתעניין ובתחום שיכול להוביל אותי
נוי
נוי • 22 ביולי 2003
אני יכולה לייעץ לך אם כך לפנות לאדון מנוסה מאוד על מנת לקבל ייעוץ. לו אדוני היה נוכח באתר הייתי מפנה אותך אליו, אך הוא לא מורשה. אתה יכול לפנות לדום פריניון המכובד, או לדום דומינה למשל, מהיתרשמות כללית שלי הם אנשים טובים ובעלי וותק בעיניין ומקווה שייעצו לך.
oded1960​(שולט)

לנוי

אגב שם מדהים מלא דמיון.
תודה על העיצה אני אנסה לפנות אליהם למרות שנדמה לי שהחבר'ה לא מתלהבים לעזור
ולתרום ידע ונסיון במידה ויש לך ראינות נוספים אשמח לקבל אותם ישירות לתא הדואר שלי
או דרך הפורום -.
אני יורד מהאתר
נוי
נוי • 22 ביולי 2003
לא להיסחף . . . icon_rolleyes.gif icon_rolleyes.gif icon_rolleyes.gif
DomDomina​(שולט)
DomDomina​(שולט) • 22 ביולי 2003
חס וחלילה ,לא עוזרים,הלו icon_cry.gif
ועוד פעם אני אחזור על מה שכתבתי בעבר,אני דיי עסוק,
עבודה ילדים .......ככה שלא תמיד אני יכול לענות אחרי כמה דקות,אז סבלנות.
אז כבר התחלת את השיעור הראשון: סבלנות,זה טוב בחיים וזה עוד יותר טוב שרק מתחילים בבדס"מ.
ואולי לפני כן נברך אותך ברוך הבא בשערי גן עדן והגהנום גם יחד.
תשמע ביום חמישי אנחנו מגיעים למועדון ולפני כן כנראה למפגש בלילנבלום,אז אתה כמובן שמוזמן להצטרף.
תצמד אלי ואכיר לך את הברנג'ה.
נראה לי שגם יהיה סשן במועדון ,בין אדון לשפחה,ככה שאין כמו מראה עיניים.
תראה איזה בר מזל אתה,אני לרשותך במועדון icon_wink.gif
DomDomina​(שולט)
DomDomina​(שולט) • 22 ביולי 2003
אני חוזר לבריכה והילדים,אז נתראה עוד שעה בערך icon_lol.gif
pam
pam
pam • 22 ביולי 2003

המועדון. בהחלט אחלה מקום להתחיל את הדרך. אתה תראה שלא תשאר הרבה זמן לבד. אנשים יחייכו אליך וירצו להכיר אותך, ותראה סשנים שיגרמו לך לא לישון כמה לילות. יהיה כיף. תראה.
שיקי​(נשלט)
שיקי​(נשלט) • 22 ביולי 2003
אני אישית לא אוכל לעזור לך, באשר הנני סאב ומתקשה לקרא את מחשבות את הצד השולט - אבל משהו קטן, אני חש שבכל זאת אוכל לתרום לך.

ואין זה משנה אם אתה אדון, סאב, דומית או סאבית, תיכנס לפורום "נשים על נשים" תקרא כמה שיותר, יש המון המון מה ללמוד מהן, הן מגיעות מהכיוון הנכון - מהלב - ותתפלא למרות מה שנראה מעל פני השטח - אם הולכים "ללמוד לעשות סשן" - לא בטוח שתדע ...

אם תלמד מה מסתתר מאחורי כל אקט פיזי - תלמד את המשמעות של כל דבר - כיצד הצד השני תופס אותה - מהי המשמעות עבורך - הרי לא תצטרך ללכת "ללמוד לעשות סשן" - אתה כבר תדע.

תבין מהי שליטה, או תתחיל להבין, תדע מהי אהבה, או תתחיל להבין - הכל יראה לך לפתע שונה, מעניין יותר, מדהים יותר - חזק יותר.

אפילו משפט שיאמר בקונקסט מסויים יקפיץ אותך, ירעיד את הלב שלך או יזעז את הצד השני...

בהצלחה.