צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

למצוץ לך

מיתוסית​(שולטת)
לפני 18 שנים • 15 בספט׳ 2005

למצוץ לך

מיתוסית​(שולטת) • 15 בספט׳ 2005
תאר לך מה היה קורה אם היית יושב לך בחדר הקטן שלך. החבר שלך לדירה היה נניח בחדר כושר, מזיע את נשמתו על המכשירים ואתה מזיע את נשמתך על הספרים. אתה לומד פיזיקה וזה כבר יוצא לך מכל החורים.

עכשיו, בוא תאר לעצמך באופן היפותטי לגמרי, שאני לוקחת אוטובוס ונוסעת שלוש שעות כדי לבוא לאוניברסיטה שבה אתה נמצא. אני מצליחה לברר איפה אתה לן, "סוחבת" את המפתח ומתגנבת לחדר שלך בשקט בשקט. אתה אפילו לא שם לב, בגלל ששמת מוזיקה רועשת במיוחד שבוקעת מהלפ טופ שלך.

נניח שאני זוחלת ממש צמוד לפאנלים של הקירות כדי שלא תשים לב לנוכחותי, הישבן לי ממש מנקה את האבק שהצטבר מעל הפאנלים.
אני מגיעה לשולחן שלך, מזדחלת מתחת למפה ומתנשמת בשקט בנשימה כבדה- הצלחתי בחלק הראשון של המשימה.

נניח, רק נניח, שאני מצליחה להתאפק ממש לא להתנפל עליך ואני מצליחה להסדיר את נשימתי בעזרת בהייה בחרטומי הנעליים השחורות המבריקות שלך. אני שואפת אוויר (בשקט) ואז מושיטה אצבעות ידיים עדינות אל מפתח מכנסיך. האצבעות פותחות את האבזם ואתה בטח חושב שזאת סתם רוח קלילה. החגורה נפתחת וזנבותיה נופלות לצדדים, הרוכסן נפתח ואצבעותיי שולפות את הזין שלך ממקום מבטחו.

התגעגעתי לזין שלך, והזין שלך התגעגע אליי. אתה לא רואה אותי, אולי רק עכשיו שמת לב לנוכחותי, אבל הזין שלך הריח אותי מרחוק, הריח את רעבוני אליו, רעב שאני עומדת לספק בבליעה של חתיכת בשר קשה וזקורה.

נניח שאני פוערת את הפה גדול ככל שאני יכולה, מושיטה החוצה את הלשון הלחה ומלקקת בעדינות את הכיפה שלך, את הנקב הקטן, מעבירה ליקוק ארוך מבסיס הזין שעדיין תחוב בחלקו בתוך התחתונים ומעבירה אצבע שובבה לביצים שלך, חופנת אותן ומכניסה לפתע את הזין שלך עמוק לפה שלי.
שואבת. מלקקת. לועסת. מוצצת. אוכלת. טועמת. מריחה.
אני יכולה להרגיש איך העט שלך חדל מלנוע שם, מעל לשולחן.

הדלת נפתחת והחבר שלך נכנס לחדר. אסור לי להיות שם, שנינו יודעים את זה ואתה לא יודע מה לעשות עם עצמך. איתי.
אני שקטה. שקטה מאוד ודוממת, אולם אני ממשיכה לענג אותך ואתה בטח פוער שם את הפה מהנאה ולא יודע מה לעזאזל לעשות כדי שהוא לא ישים לב שאתה לא סתם מכין שיעורים.

"אחי, אתה מסיים בזמן הקרוב? כבר מאוחר ואני רוצה לישון...", הוא לוחש לך, תוך שהוא נכנס למיטה ומכסה את עצמו.
"אממ.. חיובי, עוד מעט", אתה אומר ומנסה בכוח לא לפלוט איזו אנחה קטנה כשאני שואבת את הזין שלך בחוזקה באופן מיוחד.

היד הלחה שלי נעה מהר, הפה שלי נע מהר.
אני מרגישה אותך שם, אני מתגעגעת אליך. כבר שבוע שלא אכלתי ממך לשובעה- אפילו לא טעמתי.

אתה עומד לגמור, אני מרגישה את זה. ארבעים דקות למצוץ לך, זה לא הולך ברגל. אפילו הלסת כבר מתעייפת, אבל כדי שתגמור אני מוכנה למצוץ אפילו עוד שעה. גם אם זה אומר שאני אצטרך לשכב במיטה ואתה תאכיל אותי במרק בלבד במשך שבוע עם קשית.

מוצצת מוצצת מוצצת מוצצת
מפעילה שפתיים, יד, לשון
כן, זה מגיע
כן, זה מתקרב
תן לי את הגמירה שלך
הענק לי אותה
אני רוצה אותה, אני רוצה עכשיו
בבקשה!

אני לא יודעת מה קורה שם למעלה
בשבילי אתה כרגע רק זין
ואני רק פה שתפקידו לגרום לך לגמור
אני רק הכלי שלך
תשתמש בי
בבקשה!

ואתה תגמור
אולי ביד שלי שתסגור על הפטרייה שלך באיטיות
אולי אפילו אני לא אסיר את הפה שלי רגע לפני
הכל כדי שתהיה מרוצה...
גם אם אני לא.

אני אנגב את הפה
(או היד)
אשתהה מספר דקות
אתן לך להרגע
ואז אני אזחל מתחת למפה, צמוד צמוד לקיר, משתפשפת בפאנלים, רואה ואינה נראית.
פותחת את הדלת, הולכת וסוגרת אותה אחריי.

אתה בטח משפשף עכשיו את העיניים. תוהה האם באמת גמרת, האם באמת הייתי שם, או ששוב הפכת חרמן תוך כדי הלימודים וזאת היד שלך שהיתה שם ונגעה בך.

האם באמת יש לך כזה דמיון חזק?...

icon_wink.gif
FrozenLips
לפני 18 שנים • 16 בספט׳ 2005
FrozenLips • 16 בספט׳ 2005
מעולה

באמת הייתה םה איזו רוח קלילה לאחרונה icon_wink.gif
Lilu-FemdoM{Pon}
לפני 18 שנים • 18 בספט׳ 2005
Lilu-FemdoM{Pon} • 18 בספט׳ 2005
כחולה !

לעזאזל איתך !!!!