סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

זוועה אמיתית

עבודת מאסטר{lori}
לפני 18 שנים • 16 בספט׳ 2005

ברוכים הבאים לעולם

עבודת מאסטר{lori} • 16 בספט׳ 2005
אנשי הפורום היקרים - העולם שלנו הוא לא אוטופיה, לא ולא.
יש בו אנשים שפויים יותר ואנשים שפויים פחות. אנשים טובים יותר ואנשים טובים פחות. יש בו גם אנשים הלוקים בנפשם.
במקום להתרגש ולהתלהם, ובמקום לאיים ולהבטיח הבטחות שווא הקשורות ב"וואי וואי מה הייתי עושה להם אם הם היו מגיעים לידיים שלי", ובמקום להציע הצעות סאדיסטיות למיניהן, אפשר להבין שזה חלק מהעולם, זה לא עומד להשתנות, וחבל לתת ללחץ הדם שלנו להרקיע שחקים בכל פעם שכתבה כזו מופיעה בעיתון.

רוצים שינוי? רוצים לנסות ולתרום את חלקכם בהפיכת העולם לטיפ-טיפה טוב יותר? הנה טיפ - להתלהם בפורום זו לא הדרך הנכונה.
במקום להשתמש באלימות (מילולית במקרה זה), שבחו את המשטרה והשירותים הסוציאליים שהרחיקו את התינוק מידי ההורים האלו. הם עושים וימשיכו לעשות את המיטב עבורו, וזו עבודה קשה מאוד. הם עקפו את כל הבירוקרטיה ותתי-הסעיפים בחוק ולקחו את הילד הזה למקום טוב יותר.

תחשבו חיובי, ככה אולי תצליחו להביא לשינוי ולשפר את העולם מהנקודה הקטנה שלכם.
לי7777​(נשלטת)
לי7777​(נשלטת) • 16 בספט׳ 2005
מסכימה איתך עבודת מאסטר ,
אבל זהו פורום, ואת הכיתוב המזעזע פירסמו בפורום
אז לטעמי זה טיבעי שיהיו תגובות כאלו ואחרות

אני אישית מסכימה עם זרונת
סירוס בהחלט נשמע לי הגיוני יותר מאשר לתת לאותו המתעלל לצאת מזה ב"זול" על ידי עונש מוות
המוזה_

הנפקת רשיונות להורות

המוזה_ • 16 בספט׳ 2005
חישבו לרגע לו היו אכן מנפיקים רשיונות שכאלו עולמינו היה נראה אחרת.

מכיוון שלדאבוננו לא כך הוא , אכן קיימת חובת דיווח במידה ונחשפים לעוולות כנגד חסרי ישע - במקרה הנ"ל תינוקות.

אותם הורים איומים גרמו פצע מדמם בנפש תינוקם ומי יודע מה יביא מזור לאותו הפצע ברבות הימים ומה תהה השלכת המעשה על המשך דרכו בחיים.

מוות כענישה הוא מאד מפתה אך לא יעיל בטווח הרחוק כי מי ישפוט על איזו עבירה יש להמית ומה יעבור בעזרת ענישה קלה יותר ?

בעזרת מעט אמונה ניתן להסיק כי העונש אינו בידינו ואת התשלום הגדול יותר יתנו בידי הבורא.
עוד נחמה יכולה להמצא בכך שהזוועות נחשפו בשלב מוקדם יחסית ולא הפכו לריטואל אינוס כפי שקיים לא מעט כאשר נער או נערה מתלוננים לאחר שנים רבות של סבל .

אין דרך להבין את הזוועה דרך רציונאל .

בעייני הם פשוט אנשים חולים הזקוקים לטיפול והשגחה צמודה בתקווה שלאחר טיפול כזה או אחר יוכלו להוות דמות חיובית גם אם רחוקה פיזית מחייו של אותו עולל.

עצוב לי כאמא ועצוב לי כאדם .
חובה עלינו כנשמות לחשוב אלפי פעמים לפני ביצוע אקט כפייתי מכל סוג שהוא שהרי מה שמבדיל את האדם מהבהמה היא רק יכולתו להתגבר על היצר החייתי הטבוע גם בנו.
מי יתן ויהיה זה המקרה האחרון .
רפאל
רפאל • 16 בספט׳ 2005
גיורא שוהם כותב יפה כל כך שאני פשוט אצטט אותו:

"... התליות וההלקאות בפומבי שימשו אמצעי משחרר לרגשי תוקפנותם של המענישים והצופים. בעידן המודרני משמש בתפקיד זה הפירסום העצום שניתן לפשיעה ולענישה בעיתונות, ברדיו ובטלוויזיה. קיים דמיון רב בין קרבות הגלדיאטורים ברומא, מלחמות השוורים ותחרויות אגרוף ובין הענין שמגלה הציבור בפשעים פליליים..."

"הפושע ועונשו מסייעים לאזרח המהוגן והמצית לחוק להישאר מהוגן וצייתן, מאחר שאם אין הפושע נענש כגמולו, אמרו 'המרובעים': מדוע אלחם בנטיותיי הטבעיות לבצע מעשים לא מוסריים (ופעמים פליליים) כאשר זה הדש את החוק בעקביו ומשיג השגים שאין אני מעז להתאוות להם, נמלט בנקל. חוק צריך שלהיות! וחייבים להטיל עונשים כבדים! ענין זה יש בו כדי הסבר מדוע לעיתים רחוקות בלבד, המיידים ראשונה את האבן בפושעים ובסוטים הם נקיי-הכפיים. ככל שמובהקות יותר הנטיות האנטי-סוציאליות באדם, כן גדלה עוצמת דרישתו לענישה תגמולית של העבריינים. בעלי המוסר הקנאים ביותר הם גם אוהדיהם הלא-מודעים והנלהבים ביותר של המעשים פורעי המוסר ושל מבצעיהם. בעגה הפסיכואנלטית ניתן לומר שכרבות רגשי שנאתו ושלילתו של האדם כלפי הפושעים, כן יד של הסופר-אגו שלו על התחתונה בקרב שהוא מנהל נגד תוקפנותו האסוציאלית והאמוסרית שלו עצמו, ונגד חלומותיו הוורודים על אורגיות של מין ופשע שאותם הוא מנסה להדחיק."

(גאולה דרך הביבים, ש. גיורא שוהם. עמודים 67-68 ).
009​(אחר)
009​(אחר) • 16 בספט׳ 2005
ללא מילים!

009
לבנה​(נשלטת)

רפאל,

לבנה​(נשלטת) • 16 בספט׳ 2005
אולי במקום להביא כל מיני ציטוטים בלשון מסורבלת, פשוט תגיד שאתה לא מזועזע?

לא יודעת מה אתכם, חברי הכלוב היקרים, אבל לדעתי רפאל כבר עובר את הגבול.
לתת לגיטימציה ליחסי מין עם כלב זה דבר אחד, אבל עם תינוק????
אליאס​(אחרת)

Re: רפאל,

אליאס​(אחרת) • 16 בספט׳ 2005
קטנטונת ולבנה כתב/ה:

תגידי, קטנטונת, את לא עוברת את הגבול? - בחרת להישלט, למסור את נפשך וגופך בידי אדונך (ואין לי שמץ האם הוא קיים, אבל עצם ההגדרה עושה את העבודה), הגעת עד הנה כדי לממש את המיניות שלך ואת מדברת על גבולות?

סליחה, באמת שלא ידעתי שאת נציגת החברה, המוסר והאוטוריטה העליונה לקביעת הגבולות. באמת לא בסדר מצדי. קביעות נחרצות מביאות אותי להיות צינית, אני בטוחה שתקבלי זאת בהבנה, "החליק לי" בדיוק כמו שהשיפוטיות שלך החליקה לך.

מיניות היא דבר מורכב, כל-כך מורכב, שמרביתנו מסתירים את מיניותנו אף מהאנשים הקרובים ביותר לנו. לא קל להודות שאנחנו "חריגים", שמגע השוט ביד או הזלת הריר כשאשה הדורה חולפת על פנינו בנעלי עקב עם שפיץ מחודד - עושים לנו את זה, מגרים לנו את המוח ומעבירים רטט בגוף.

בחלוף השנים הדור החדש סובלני כלפי העוסקים במימוש המיניות הבדס"מית, לא בהכרח אוהבים את הרעיון שהמסיונרית היא לא התנוחה החביבה עלינו אך מסתפקים בניד ראש קטן למשמע גילוי לבנו. בעולם, אגב, מרבית האנשים עדיין לא אוהב את אותנו, אנחנו סוטים בעיניהם, צריך להפוך אותנו לשפני ניסוי לכימיקלים ואנאליטיקנים מהשורה הראשונה.

בני אנוש מלאים בחמלה כלפי כל דבר שנתפס בעיניהם כחסר ישע. מיד ירוצו ויגנו את מי שסטה מדרך הישר, הדרך שהחברה החליטה שהיא הנכונה עבור כולם. תמוה שאותם בני אנוש לא חשים חמלה כלפי אשם שמיניותו אינה יודעת פורקן ונאלץ לחיות את חייו בחוסר משווע, בריקנות אינסופית.

תהיו לרגע כנים: כל מי שמוכן לוותר על מיניותו כי החברה קבעה שזה חריג, דוחה וממחר כל מי שיעסוק בבדס"מ יענש, יכלא ושאר ירקות - שיעמוד. שיתייצב כאן ויגיד שמהיום רק וניל וכל הפטישים נדחקים לפינה.

פדופיליה ממש כמו זאופיליה הפך לטאבו, אסור לדבר עליו ורצוי מהבוקר עד הליל לגנותו ולהוקיעו מן החברה. בדיוק כך חינכו אותנו, שזה לא בסדר, לא אתי ולא אנושי. אותי גם חינכו לגלות חמלה כלפי אנשים, לנסות להבינם. אולי הנושא הזה הופך לי את הקרביים וגורם לי אי נוחות רבה אבל אני תמיד זוכרת: שיש כל-כך הרבה אנשים חריגים, שלא כמותי וכמותכם, לעולם לא יממשו את מיניותם ןכל אימת שיעזו לעשות צעד בכיוון יגנו אותם, ישפטו אותם וינדו אותם מן החברה.
נעמה26​(שולטת)
נעמה26​(שולטת) • 16 בספט׳ 2005
לעשות בדסמ או להתגרות מינית מנעלי עקב אינם ברי השוואה להנאה מינית הניגרמת מהתעללות מינית בייצור חסר ישע כמו תינוק!!

כאשר אנו נהנים מהצלפות , ממחטים או מכל כאב שבא בדרך כזו או אחרת איננו פוגעים באף אחד , אם למישהו יש בעיה עם זה והוא מוקיע אותנו מהחברה שיבושם לו .

אבל .... וכאן יש אבל גדול !!!

בהחלט יש לכלוא , להעניש וכ"ו מישהו שמתעלל בחסר ישע.

עם כל הכבוד .... ויש כבוד .... ( קצת בכל אופן )
רפאל

Re: רפאל,

רפאל • 16 בספט׳ 2005
קטנטונת ולבנה כתב/ה:

ואני מציע, קטנטונת, שבמקום להתעסק במה שלא כתבתי, במקום לבדות מלבך דברים שלא נאמרו ולהציגם בדרך של חוצפה כמה שרציתי לומר, ובמקום להשתמש בי כדי לנהל דיאלוג דמיוני ועצבני בינך לבין עצמך, - פשוט תקראי את מה שכן כתבתי. או נכון יותר - את מה שציטטתי.

זה שווה קריאה לדעתי. באמת.
שוטרת*

מועקה

שוטרת* • 16 בספט׳ 2005
זה מה שחשתי כשקראתי וראיתי את זה.
וכל מי שמנסה להתפלסף ואיכשהו לעשות קשר לבדס"מ , אני מציעה לו לחפש טוב טוב סלע ענק ולהתחבא תחתיו , כי אם כך נראה הבדס"מ שלו ... ILL SAY NO MORE...