סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

אפרופו דיסקרטיות

jegularis​(מתחלף){kasandra}
לפני 18 שנים • 17 בספט׳ 2005

אפרופו דיסקרטיות

jegularis​(מתחלף){kasandra} • 17 בספט׳ 2005
שמתי לב שאם כותבים את הניק של החברים בכלוב במנוע החיפוש גוגל .בראש רשימת ההתאמות מופיעה קישור ישיר לפרופיל שלנו כאן באתר .

חברה !! אנחנו מפורסמים , אבל זוהי סוג החשיפה שהייתי מעדיף שלא תיהיה.
זה נכון שמי שמחפש ניק ספציפי יכול לעשות זאת ממש כאן באתר, ובכל זאת לא הייתי רוצה שאנשים שלא קשורים לאתר יעלו את הפרופיל שלי .
OMEN{בובת זונה}
לפני 18 שנים • 18 בספט׳ 2005

זה לא חדש..

OMEN{בובת זונה} • 18 בספט׳ 2005
גם אני שמתי לב לזה, וזה מפריע.. אבל לא נראה לי שיש אפשרות לעשות משהו נגד זה. אני חושב שזה לא קשור לכלוב או לכלובי, אלא לגוגל ולשיטת החיפוש שלהם.
מישהו יודע אולי אם יש שיטה לקודד את הדברים כך שגוגל לא ימצא אותם בחיפוש?
אולי צריך להעביר את השרשור לפורום הטכני...

אגב, אני לא חושב שאנשים כותבים בפרופיל שלהם משהו שאכפת להם שכולם יראו, זה הרי הפרופיל שלהם. אבל הצלחתי דרך גוגל גם להגיע לבלוגים ולעוד מקומות באתר, אולי יש מי שמשנה לו, שחושף פרטים אישיים אודותיו שם.

אני אישית יודע שמה שאני לא רוצה שהשכן ידע אני לא כותב ברוב חוצות בפרופיל שלי או בבלוג. הרעיון מעצבן אותי, לא העניין עצמו.
מיתוסית​(שולטת)
לפני 18 שנים • 19 בספט׳ 2005
מיתוסית​(שולטת) • 19 בספט׳ 2005
נו באמת מה זה משנה?
גם אם מישהו יטרח לחפש "ג'יגולריס" באינטרנט, הוא יבין שטעה כי הוא בטח מחפש משהו שקשור ברפואה ואין סיכוי בעולם שמישהו יחפש סתם כך "דניו" או "המלכה הכחולה" וגם מי שכן- שיבושם לו. יש כל כך הרבה דרכים להגיע לכלוב, שזה לא משנה.

אחרי הכל, כולם יודעים שכולם יכולים לקרוא בפוטנציה כל מילה שכתובה עלינו בכלוב או שכתבנו בעצמנו. אין סיכוי- אם לא אנחנו כתבנו, או אחרים,ש מישהו יקשר בין הניק לאדם שאנחנו ולא משנה איך הוא מגיע לזה, גוגל או ישיר בכלוב.
OMEN{בובת זונה}

צודקת

OMEN{בובת זונה} • 19 בספט׳ 2005
זה בדיוק מה שטענתי, ולכן רואים לפעמים הגזמה בדיסקרטיות פה בכלוב, אפילו בין חברי הכלוב.
מודה ומתוודה שגם אני שומר על דיסקרטיות וזוהי אחת הסיבות. אתה לעולם לא יכול לדעת מי קורא את דבריך בצד השני של המסך.
חבל רק שהתופעה גורמת לעיתים לדיסקרטיות ברמות מוגזמות (לדעתי, כמובן) כמו לא לציין את השם הפרטי, או אפילו לחשוש לציין מאיזו עיר או ישוב החבר.
Here And There​(נשלטת)

Re: אפרופו דיסקרטיות

Here And There​(נשלטת) • 19 בספט׳ 2005
jegularis כתב/ה:
שמתי לב שאם כותבים את הניק של החברים בכלוב במנוע החיפוש גוגל .בראש רשימת ההתאמות מופיעה קישור ישיר לפרופיל שלנו כאן באתר .

חברה !! אנחנו מפורסמים , אבל זוהי סוג החשיפה שהייתי מעדיף שלא תיהיה.
זה נכון שמי שמחפש ניק ספציפי יכול לעשות זאת ממש כאן באתר, ובכל זאת לא הייתי רוצה שאנשים שלא קשורים לאתר יעלו את הפרופיל שלי .

אלא אם אתה משתמש בו בעוד מקומות, אם הם כבר מכירים את הניק שלך, אז הם כבר יודעים על ניוטך, וסביר להניח שדה דרך כאן..אז מה זה משנה?
חוץ מזה, אני מניחה שאף אחד לא באמת יודע מי עומד מאוחרי הניק.....