בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

השתוקקות למפגש- סיפור

123457​(נשלט){תפוס}
לפני 18 שנים • 19 בספט׳ 2005

השתוקקות למפגש- סיפור

123457​(נשלט){תפוס} • 19 בספט׳ 2005
היא אמרה לי התייצב במקום הקבוע שלנו במלונית צדדית באזור המרכז, המתנתי בסבלנות לגברתי בתוך החדר, ערום לגמרי נשען על המיטה על 4 שידי מפסקות את ישבני ואני ממתין לבואה של גברתי, לבוש בתחתון חוטיני צמוד וגרביונים של כלבה.
כמה שאהבתי להיות הזונה שלה, השרמוטה, הכלבה של גברתי, הידיעה שאני הזונה הפרטית שלה, הביאה אותי כל פעם לשיאים חדשים.
שמעתי את קול צעדיה למרחוק ואז היא נכנסה לחדר, הרחתי את ריח הבושם המדהים שלה, ונזכרתי בריח גופה והחמימות שלה כאשר גופי משועבד לה.
אהבתי את המפגשים איתה, רציתי לנצל כל רגע של שהייה בחברתה.
שמעתי את קולה מורה לי לזחול ולנשק אותה לשלום, זחלתי ונישקתי את כף רגלה המלכותית. ידעתי כמה מה היא מצפה ממני, הורדתי את נעליה והתחלתי לעסות את כפות רגליה, בעדינות וברכות עיסתי כל חלק בכפות רגליה והתחלתי ללקק אותן בתאווה, היא עצמה את עיניה ונשכבה לאחור.
ואז סימנה לי ומייד הבנתי אותה, הקשר בנינו היה מתואם להפליא, אני ידעתי בדיוק מה היא אוהבת ומה היא מצפה ממני ורציתי להעניק לך את זה על הצד הטוב ביותר.
התהפכתי על 4 והיא ליטפה את גופי, לטיפות חמות ונעימות ואת השליטה החזקה שלה עלי.
ידעתי שאני הזונה שלה וגופי שלה לעד, ידיה עברו לישבני, מועכות ומשחקות בכוס שלי,
גנחתי קלות ויד חזקה נחתה על ישבני, "אוהבת את זה כלבה" היא אמרה,
מלמלתי, כן גברתי ואצבעות ידה נכנסו עמוק לתוך החור,
היא התחילה להרחיב אותו תוך כדי שהיא מלטפת את ישבני ואת גבי, ואני גונח וגונח
"את ממש זונה" היא אמרה, היא ידעה מה להגיד לי התאום בנינו היה מושלם.
אני הייתי הזונה שלה והיא הייתה הגבירה שלי.
היא נשכבה המיטה ומייד הבנתי בעיניה שהיא מורה לי להתחיל ללקק את ירכיה המדהימות, ליקקתי אותן בתאווה תוך כדי שהיא מובילה אותי לעבר המקום הקדוש שלה, ליקקתי בתאווה, ליקקתי כל חלק וכל טיפה ברטיבות המדהימה שלה, רציתי להרגיש לספק את גברתי, רציתי שהיא תקבל אותי אליה, להרגיש את חום גופה ואת אהבתה, טעם גופה הקודש לא נתן לי להפסיק ללקק לשנייה, הישבן המדהים וגופה החלק והנעים גרמו לי רק להחיש את הקצב.
שמעתי את גניחותיה והיא הרפתה ממני, היא סימנה לי לעלות על המיטה והרגשתי את אצבע נכנסת שוב לתוך ישבני הפעם ללא רחמים, בתשוקה גדולה,
היא התחילה לדפוק אותי חזק ומהר, קדימה זונה קדימה !! היא צעקה, אני רוצה לשמוע אותך .... גנחתי וגנחתי והאצבעות פתחו אותי, התחננתי בפניה שתרשה לי לגמור והיא צחקה ואמרה לי שהיא מחליטה מתי איך ולמה אני אגמור והיא המשיכה לדפוק עוד ועוד
ואני כבר סחוטה לגמרי, אורגזמה רודפת אורגזמה.
היא שלפה את האצבע מהישבן והפכה אותי על הגב.
ונשכבה מהצד השני של המיטה והתחילה לשחק לי באיבר בעזרת כפות רגליה המדהימות
עכשיו כלבה אני רוצה לראות את גומרת תוך 10 שניות ומלקקת הכול.
השפרצתי מייד על כפות רגליה ואז הדבר הקשה מכול, קדימה לקקי
התחלתי ללקק את הנוזל מכפות רגליה, הרגשתי גועל אבל הרצון לספק את גברתי
נתן לי את הכוח הנפשי וניקיתי את רגליה לגמרי.
היא נשכבה על המיטה ואמרה לי לשכב בצמוד לכפות רגליה, ליטפתי אותן והרגשתי את אהבתה אלי וידעתי שהיא מרגישה את אהבתי אליה.

אני רוצה להודות להשראה שלי המצליחה להביא אותי לשיאים חדשים כל פעם מחדש, מי ייתן ויבוא יום ואוכל להודות לה על כך.
Queencie​(שולטת)
לפני 18 שנים • 20 בספט׳ 2005
Queencie​(שולטת) • 20 בספט׳ 2005
סיפור מקסים פוסי ומחרמן להפליא !

"אני רוצה להודות להשראה שלי המצליחה להביא אותי לשיאים חדשים
כל פעם מחדש, מי ייתן ויבוא יום ואוכל להודות לה על כך."

תתחיל מעכשיו, מגיע לה!
123457​(נשלט){תפוס}
לפני 18 שנים • 26 בספט׳ 2005
123457​(נשלט){תפוס} • 26 בספט׳ 2005
Queencie כתב/ה:
סיפור מקסים פוסי ומחרמן להפליא !