סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

איך עושים את הצעד הראשון?

לא מעונין
לפני 18 שנים • 22 בספט׳ 2005

לא מעונין • 22 בספט׳ 2005
איך מתחילים? איך מכירים? במי ניתן לבטוח?
איך יודעים שהאדון המיועד הוא אדון הגון ואמין?
איך נזהרים שלא ליפול על סוטה, או רמאי?
איך בוטחים במישהו שאמור ליקשור אותך ולהשאיר אותך חסר אונים כבר בפעם הראשונה?
מהם אמצעי הזהירות שיש לנקוט?

זקוק לנסיונכם והצעותיכם.

חומר גלם
פעם פרח​(נשלטת)

לא ממהרים לשום מקום

פעם פרח​(נשלטת) • 22 בספט׳ 2005
(אני מתחילה בעולם הזה בעצמי, אחרי הרבה התבשלות וירטואלית עברתי לפסים מעשיים icon_wink.gif )

דבר ראשון מתחילים מהתיאוריה - תקרא פה באתר.
בפורום הזה (אלפוני) יש דיונים דביקים, תקרא אותם.
ב"ריכוז חומר קריאה" יש מאמרים בדיוק על הצעדים הראשונים וכללי בטיחות.

אחד מהכללים החשובים לדעתי הוא לא למהר לשום מקום, עם אף אחד
אם מישהו מנסה להאיץ בך, כנראה שהוא לא מתאים לך ואין לו מספיק סבלנות בשבילך.

כל אדם שאתה שוקל להפגש איתו - תבדוק האם פירסם פה דברים באתר (במזגין או בפורום), זה אמנם לא ביטחון לשום דבר, אבל זה יכול לתת לך אינדיקציה ראשונית לגבי אופי האדם.
והרבה פעמים רואים תגובות של אנשים אחרים אל האדם וגם מהם אפשר ללמוד.

אל תתבייש לשאול שאלות, להגיד שלא נוח לך עם משהו, שאתה לא מבין וכו'
אתה לא תדע כלום אם לא תשאל

אפשר (ומקובל) לבקש המלצות, ואז אפשר לכתוב לאנשים אחרים (ולבדוק גם אותם - מתי נרשמו לאתר, מה הם כותבים וכו') ולבקש את דעתם על האדם המסויים, ולפחות לדעת האם הוא אדם שבפועל באופן בטיחותי.

ציטוט: איך בוטחים במישהו שאמור ליקשור אותך ולהשאיר אותך חסר אונים כבר בפעם הראשונה?

כל מה שאני כותבת כבר רשום במאמרים ובכל זאת...
פגישה ראשונה (או לפחות תחילתה של הפגישה הראשונה) - במקום ציבורי. גם למי שדורש דיסקרטיות מחמת נישואין, יש דרכים לעשות את זה במקום ציבורי. הכל עניין של רצון טוב.

אישית אני לא מרשה לאף אחד לקשור אותי בסשן הראשון.

אמצעי ביטחון מקובל נוסף הוא חבר טלפוני - לקבוע עם מישהו שיודע ומבין מה אתה עושה והיכן בדיוק אתה נמצא, שיתקשר אלייך כל 10-15 דקות, תקבעו מילה שלפיה הוא מבין שהכל בסדר. עד שתגיד שאתה מוכן שהוא יפסיק להתקשר.

ותשאל פה, כל מה שלא ברור לך לגמרי, אל תתבייש.
better safe then sorry
דבר עם אנשים.
גם אם זה לא מטרתה פגישה וסשן, חברים זה תמיד דבר טוב.

מקווה שעזרתי,
אביטל
OMEN{בובת זונה}

ברוך הבא!

OMEN{בובת זונה} • 22 בספט׳ 2005
גם במגזין יש תחום שלם של מאמרים העוסקים בשאלה כיצד מתחילים, מהו בדסמ וכיצד הוא אמור להתנהל, או יותר נכון מה נחשב כחורג מגבולות הבדס"מ.
מחזק את הדברים שנאמרו לפני ובעיקר מספר נושאים:
*לקרוא והרבה. קודם תיאוריה ואח"כ מעשים, כי אחרת זה עלול להיות מסוכן - פיסית או נפשית.
*יש פה המון עבודת "בילוש" אתה מתכוון לפגוש מישהו? דבר איתו כמה שיחות ארוכות לפני כן, נסה לקרוא אותו בין השורות וללמוד עליו ועל תכונותיו. אל תחשוש לשאול באופן ישיר וגלוי, זה מאוד מקובל כאן ומאוד יעיל. קרא פרסומים שכתב, בדוק לאיזה פרסומים הגיב והבן מכך למה הוא נמשך ולמה לא.
*לאט! אין שום חובה בזה אך זוהי המלצה בעיקר למתחילים (גם אני מתחיל בפן המעשי. המון תיאוריה כבר יש בתוכי...) לא , הוא לא אמור לקשור את עיניך ולהשאירך חסר אונים כבר בפגישה הראשונה, אלא רק כשתרגיש מוכן. בכלל, ההמלצה הגדולה ביותר שלי, שהיא אצלי בבחינת must, זה שהפגישה הראשונה תהיה ונילית לגמרי, כלומר ללא בדסמ. שני אנשים שנפגשים לקפה כדי לדעת מי כותב בצד השני של המסך. מתאים? ממשיכים. לא מתאים? שלום שלום שלא תבוא לי בחלום.
אגב, על מיקום הפגישה הראשונה הזו ועל דברים שיש לבדוק במהלכה רשום הרבה באתר. חפש, קרא את התיאוריה וכל שאלותיך יענו.
Here And There​(נשלטת)
לפני 18 שנים • 23 בספט׳ 2005

Re: לא ממהרים לשום מקום

Here And There​(נשלטת) • 23 בספט׳ 2005
אביטל 1973 כתב/ה:
כל אדם שאתה שוקל להפגש איתו - תבדוק האם פירסם פה דברים באתר (במזגין או בפורום), זה אמנם לא ביטחון לשום דבר, אבל זה יכול לתת לך אינדיקציה ראשונית לגבי אופי האדם.
והרבה פעמים רואים תגובות של אנשים אחרים אל האדם וגם מהם אפשר ללמוד.

אפשר (ומקובל) לבקש המלצות, ואז אפשר לכתוב לאנשים אחרים (ולבדוק גם אותם - מתי נרשמו לאתר, מה הם כותבים וכו') ולבקש את דעתם על האדם המסויים, ולפחות לדעת האם הוא אדם שבפועל באופן בטיחותי.
אביטל

להסתמך על מילה של אנשים אחרים?
אלא אם אתה כבר מכיר את האדם באיזשהי רמה, ממש ממש לא.
מעבר לזה שזה פותח פירצה להתנקמויות, שאומנם גם זה קיים, אני מאמינה שהבעייה העיקרית היא שאנשים נוטים לתת דעות על אנשים על סמך חויות אישיות שלהם, ופחות ממקום נטרלי, ככה שזה רק עניין של מזל ליפול על מישהו שיגיד לך דעה נכונה מהמקום הנכון, ולא מאיזשהו חוויה אישית או מאיזשהי אג'נדה שלו.
זה נכון גם לגבי התגובות. התגובות לפוסטים נובעות מהאופי של המגיב, ולא מזה של הכותב, ככה שזה מעיד רק לגביו.
וכומבן, בהתאם לזה, ניתן להסיק על האדם עצמו ועל ההשקפת עולם שלו מהפוסטים שהוא רושם.
Here And There​(נשלטת)
לפני 18 שנים • 23 בספט׳ 2005

משהו ששכחתי....

Here And There​(נשלטת) • 23 בספט׳ 2005
לגבי מי שיגיד שעניין הדעה הנטרלית קיים גם מחוץ לעולם הבדס"מ (כי אני טלפתית, ויודעת כבר מה תגידו..icon_smile.gif), הרבה הרבה פחות לדעתי.
baby(expired)​(לא בעסק)
לפני 18 שנים • 24 בספט׳ 2005
baby(expired)​(לא בעסק) • 24 בספט׳ 2005
עצה קטנה ממני?

אחרי שפגשת אותו כמה פעמים לקפה, והכרתם קצת, והחלטת שעושים סשן, הנה משהו ממני אלייך:

אפשר לא להיקשר בפעם הראשונה.

תחליטו שבסשן הראשון לא קושרים, עד שמרגישים בטוחים אחד עם השני. הרי, אם זה לא סטוץ אז יהיו עוד סשנים.

אל תפחדי לשאול על סאביות שהיו לו קודם. אם הוא לא רוצה לומר לך, סימן שיש שם בעיה.

תבקשי לדבר איתה. אם הוא מסרב, תגידי לו ביי.

ואם יש לך עוד שאלות, יש סאביות שהן לא חדשות בקטע שישמחו להדריך ולסייע

בהצלחה

בייבי
מאסטר יקיר​(שולט)
מאסטר יקיר​(שולט) • 24 בספט׳ 2005
בייבי יקירתי,
לא הבנתי מדוע פנית אליו בלשון נקבה...
שמא פספסתי משהו... icon_wink.gif

ולך השואל,
על פי הרשום, אתה נמצא כאן כמעט שנה.
אני מניח שדפדפת פה ושם...
ואם לא, אתה בדיוק בפורום הנכון להתחיל.

אתה יכול לחפש מאמרים, יש לנו כאן כמה וכמה
כאלה חשובים מאוד.

בהצלחה
baby(expired)​(לא בעסק)
baby(expired)​(לא בעסק) • 24 בספט׳ 2005
אופס...

כוחו של הרגל icon_lol.gif

כתמיד, הנחתי שמדובר בסאבית.

תודה ... אני אתקן דרכיי הנלוזות לאלתר...

אוהבתותך, ואת היפה שלך.
crazy_toast​(שולט){אליס}
לפני 18 שנים • 5 באוק׳ 2005

Re: איך עושים את הצעד הראשון?

crazy_toast​(שולט){אליס} • 5 באוק׳ 2005
חומר גלם כתב/ה:
במי ניתן לבטוח?
איך יודעים שהאדון המיועד הוא אדון הגון ואמין?
איך נזהרים שלא ליפול על סוטה, או רמאי?
איך בוטחים במישהו שאמור ליקשור אותך ולהשאיר אותך חסר אונים כבר בפעם הראשונה?

פונים לניו בוי icon_wink.gif icon_chickkiss.gif