שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

למה זה תמיד צריך להיות כל כך מסובך?

defluo{BDOC}
לפני 19 שנים • 22 בספט׳ 2005

למה זה תמיד צריך להיות כל כך מסובך?

defluo{BDOC} • 22 בספט׳ 2005
לא ממזמן הייתי בסוף שבוע באילת עם המון לסביות מאוד מוצלחות (מבחינת- "קריירה" "סטטוס חברתי" וכו').
רובם הגדול היו עם בנות הזוג שלהן ובכללי היתה אווירה מאוד טובה, וחמה. טוב נו, 38 מעלות באילת, קיבינימט.

כל פעם שיצא לי לדבר עם אחת מהן, איכשהו הנושא הידרדר לעובדה שאני תמיד מתאהבת בסטרייטיות, וכל אחת בתורה הגיבה באותו האופן- "את לא בנויה לקשר".

אני לא חושבת שזה קשור לעובדה שאני לא בנויה לקשר. כי עובדה שהייתי עם אחת מהסטרייטיות האלה בקשר של שנה וחצי. אז למה זה כן קשור?

בעקבות הכניסה שלי לאתר הזה, התחלתי לחשוב אולי הפטיש-סטרייטיות שלי קשור לעובדה שאני חייבת להיות תמיד בשליטה. דווקא אחרי שנכנסתי לבדסמ (אפשר להגיד שאני שבוע בקטע) אני יותר ויותר עובדת על להרפות ולא לשלוט כל הזמן. כי זה באמת לדחוק את הגבולות שלי. ולאתגר את עצמי.

כרגע אני בעיקר מיואשת. אחרי סשן ביקוע הבתולין הבדסמים שלי, ברור לי שזה מה שאני רוצה. ברור לי שאני רוצה עוד. מי שעשתה את הסשן עלי, היא חברת ילדות שלי. אותה אני אוהבת מאוד, אבל לא מאוהבת. ברור היה לי שאם מי שאני מאוהבת בה היתה עושה עלי את הסשן, הוא היה נראה אחר לחלוטין. אבל הסשן היה מדהים עבורי. בתור חוויה ראשונה, בתור משהו יוצא דופן, וגם בגלל שהגעתי לספייס, וזה מעולם לא קרה לי בעבר.

אבל כרגע בעיקר מרגיש לי חוסר אונים. אם עד כה בקושי הצלחתי למצוא קשרים, מאיפה עכשיו מתחילים קשר עם אישה, ועוד בדסמי?

משום מה, כל אישה שמקטלגת את עצמה שולטת, נראית לי מאיימת מדי, וכל אישה שמקטלגת את עצמה סאבית מאיימת עלי בהיבט אחר. (של היותי חסרת ניסיון).

לא באתי להיות השפחה של אף אחת. ולא באתי להיות אדונית של אף אחת. אני רוצה מערכת יחסים שיש בה אלמנטים של דומיננטיות, (כי ככה תמיד הייתי, בלי קשר לבדסמ. זה משהו שאני לא יכולה לשנות).

ואני לא מותחת ביקורת על קשרים שמושתתים על אדונית- שפחה, או משהו בסגנון. כל אחד ומה שעושה לו טוב. ואם טוב, אז הרי זה מבורך.

אז לא מספיק שאני מחפשת אישה. עכשיו היא גם צריכה להיות מתחלפת למען השם?!!?
הצילו.
Belisana​(שולטת)

צוחקקתתת

Belisana​(שולטת) • 22 בספט׳ 2005
ומצטערת, זאת בטח לא התגובה שציפית לה, אבל כתבת את זה נורא מצחיקicon_smile.gif
ובכל זאת אנסה לענות לך לעניין. קשר מתאים זה אולי אחד מהדברים הכי נדירים שיש
וקשר בדס"מי עם הרמוניה מושלמת - קשה עוד יותר.
אז קודם כל, את במקום הנכון. אני בטוחה שמכל הנשים שקוראות בפורום הזה (ולאו דווקא כותבות) יש לפחות אחת שרוצה בדיוק מה שאת רוצה.
מה שאני ממליצה לך זה להמשיך לכתוב בדרכך השנונה והמשעשעת ולספר כמה שיותר על הפנטזיות שלך, התשוקות שלך, האופי שלך ולעשות מה שנקרא 'לזרוק 100 אבנים עד שאחת תפגע'.

ולגבי הסטרייטיות - זה דווקא נראה לי מאד טבעי והרבה מהנשים בחיי התחילו כסטרייטיות (גם אני). לפעמים צריך את האשה המתאימה ברגע המתאים כדי שהכל יצוץ על פני השטח. אל תתיאשי
ואל תוותרי.

כתבת לי בבלוג שאת צעירה מדי מכדי לדעת מיהי גרייס ג'ונס, אז את בטח צעירה מדי מכדי לזכור את הסידרה האלמותית 'הקרוסלה'. משפט המפתח בה היה 'נפגש בדיוק בשעה הנכונה' וזה בדיוק מה שקורה בנס שנקרא אהבה. בדיוק ברגע מושלם אחד (ולרב בדיוק כשהכי פחות חיפשת), כל התנאים מסתדרים לחיבור מושלם בין שני אנשים וזה קורה בדיוק בשעה הנכונה ואי אפשר לזרז את זה.

ומהו אותו חיבור מושלם? חיבור בו את יודעת שגם אם האדם שמולך הוא ממש לא מה שדמיינת כשחשבת על אהבה, הוא בדיוק המושלם עבורך, כי איתו את מרגישה הכי שלמה והכי את.
מאחלת לך שהשעה הנכונה תגיע במהרה.
זרה מוכרת
זרה מוכרת • 22 בספט׳ 2005
אחרי כל מה שאמרה השולטת המאיימת והמדהימה.... בליסנה icon_smile.gif

אין לי הרבה להוסיף
מלבד משפט אחד קטן...

אמרו חכמים ממני,

כשהתלמיד מוכן,
המורה הנכון מופיע.

אינ מאמינה גדולה במשפט הזה.

אבל יותר מזה...
אני מאמינה בך.

חיבוק
defluo{BDOC}

זרונת ובליסאנה.

זרונת, את מקסימה. באמת. תודה.

ובליסאנה. אני לוקחת הכל בהומור, ובגלל זה משתדלת להצחיק. לפעמים יותר מדי.

ואני כן ידעתי מי היא הכושית המדהימה שדיברת עליה בבלוג. פשוט לא זכרתי את השם.

icon_evil.gif

icon_cool.gif

אני לא באמת מיואשת. סתם מתוסכלת לייט.
Belisana​(שולטת)

אוף מתוקה. נעלבת?

Belisana​(שולטת) • 22 בספט׳ 2005
לא רמזתי שאת מנסה להצחיק מדי.
את מצחיקה באמת.
ולגבי גרייס ג'ונס, זה בסדר, לא מאמינה שרבים מכירים אותהicon_smile.gif
וזהו, קחי נשימה עמוקה. אני מוכנה להתערב אתך שתוך חצי שנה תמצאי את האחת.

וזרונת... כן מאד מאיימת icon_smile.gif)
Venus in Furs​(מתחלף)
Venus in Furs​(מתחלף) • 22 בספט׳ 2005
מי לא מכיר את גרייס ג'ונס...
קראתי קודם וחשבתי ששתיכן כתבתן מקסים.
בליסאנה, עכשיו קילקלת. "תוך חצי שנה תמצאי את האחת"??
"האחת"???
אני אומר-תוך שבועיים תמצאי אחת, ותלכי איתה דרך, וכן הלאה.
מהמקום שאני עומד, אני רואה דרך-לא מטרה.
מצד שני מי שואל אותי בכלל
דפלואו-ברכות על הזהב ושיהיה בהצלחה...עם העיניים הכובשות האלו לא תהיה לך הרבה בעיה...
lain
lain • 22 בספט׳ 2005
"אז לא מספיק שאני מחפשת אישה. עכשיו היא גם צריכה להיות מתחלפת למען השם?!!?
הצילו."

תגידי תודה
אני מחפשת גם אישה גם ביסקסואלית וגם סוויצ'ית icon_lol.gif
defluo{BDOC}

העיקר שאומרים

lain כתב/ה:
"אז לא מספיק שאני מחפשת אישה. עכשיו היא גם צריכה להיות מתחלפת למען השם?!!?
הצילו."

תגידי תודה
אני מחפשת גם אישה גם ביסקסואלית וגם סוויצ'ית icon_lol.gif

שלביסקסואליות קשה בקהילה הלסבית.

תסלחי לי. פתאום הבנתי משהו.

אני מחפשת אישה. נקודה. ואפילו לא מחפשת.
dragonite​(מתחלפת)
לפני 19 שנים • 23 בספט׳ 2005

היי את!!!!

dragonite​(מתחלפת) • 23 בספט׳ 2005
קודם כל- אני מכירה אותך...אבל אני אכתוב לך על זה בפרטי...

דבר שני- אני רוצה לחזק אות קצת,שזה לא כזה נורא- את לא היחידה שזה מה שאת רוצה...
גם אני," לא באתי להיות השפחה של אף אחת. ולא באתי להיות אדונית של אף אחת. אני רוצה מערכת יחסים שיש בה אלמנטים של דומיננטיות",פחות או יותר.
החוויות הבדסמ"יות הכי חזקות,דווקא באו לי ממקום של זוגיות,כשהאלמנט הבדסמ"י מצא את דרכו פנימה לקשר. ובאמת יצא ככה,שאפאחת לא היתה השפחה או האדונית של השניה. אלא משהו יותר הרמוני ו"מתחלף" icon_wink.gif

אני המון זמן בכלוב('סתכלי על תאריך ההצטרפות) וכשהגעתי לראשונה לדנג'אן היה לי קצת קשה להתחבר למערכת ההירכרכיה,וידעתי שאני מחפשת משהו אחר. ובאמת מצאתי את זה אח"כ בתוך הקשרים.

קיצקצ- בואי נארגן מפגש ונתגלגל עם זה.
אולי תמצאי א*נשים בראש שלך.
נראית לי אחלה דרך... icon_biggrin.gif
ואני דווקא בעד מפגש בת"א...
ירושלים רחוק לי.... icon_rolleyes.gif
תמימות מטעה
לפני 19 שנים • 23 בספט׳ 2005

defluo מותק,

תמימות מטעה • 23 בספט׳ 2005
חישבי על זה,
להכניס את הבדס"מ לתוך הזהות המינית הוא לא עניין של מה בכך
אחד הרגעים הקשים, כמו בכל דבר, הוא רגע ההשלמה.
חציית הגבול, בין הרגע שבו עוד שאלת לבין התשובה שנתת לעצמך, ההכרה המודעת במה שאת באמת רוצה..

חציית הגבול רק מסמנת את תחילת הדרך. אל תלחיצי את עצמך בשאלות.. כמו כל ההתחלות - אין לנו מושג מה בדיוק אמורים לעשות. פרקטית אני מאמינה שעדיף להתחיל כנשלטת. זה נראה לי נכון וקל, לגבש נסיון מתוך נסיונו של מישהו אחר.
אבל הפרקטיות הזאת היא עניין טכני בלבד - אני לא יודעת, אבל משהו אומר לי לגבייך שאת בכלל תמצאי את הבדס"מ בקשר שהתחיל אחרת לגמרי.

"נפגש בדיוק בשעה הנכונה" היה משפט מדויק.