ערב טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

שומרת לשפחה

Belisana​(שולטת)
לפני 18 שנים • 28 בספט׳ 2005

שומרת לשפחה

Belisana​(שולטת) • 28 בספט׳ 2005
בערב יום כיפור אני טסה ל-12 יום לארה"ב (מיאמי, הקיז, בוסטון והסביבה - המלצות לא רק בדסמיות יתקבלו בברכה). לכבוד הנסיעה הנה פנטזיה לקלייר. אתן מוזמנות להמשיך אותה כרצונכן וברטיבות רבה. ואגב, זאת רק פנטזיה, אז לא לשלוח הצעות מגונותicon_smile.gif

שומרת לשפחה

שבוע לפני...

"זנזונת, אני נוסעת, אבל את לא חושבת שאשאיר אותך כאן לבד ללא השגחה. את יודעת שהחינוך שלך צריך להיות יומיומי ושאני לא מתכוונת לתת לך לשכוח אותו ב-12 הימים שלא אהיה כאן ולכן החלטתי להפקיד אותך בידי שומרת, שתשמור עלייך ותקפיד אתך על הכללים. האורחת תגיע הערב ב-9 ואני מצפה שתתכונני לקראתנו כמו שאני אוהבת. חכי לנו על 4, מגולחת, נקייה ועם הקולר שלך וזנזונת? חסר לך שתביישי אותי. את צריכה לשכנע אותה ששווה לה לשמור עלייך. אם לא תהיי זנזונת טובה ומפתה, אני אמנה לך שומר במקום שומרת", כך אמרתי לה וסגרתי את הטלפון.

תשע בערב. אני וחברתי הדומית עומדות בפתח הדלת. יש לנו כמה תוכניות שאם קלייר היתה מנחשת אותן היא היתה מתעלפת במקום בהתקף חרמנותicon_smile.gif

מי הראשונה שמרימה את הכפפה? icon_smile.gif

יום נפלא לכולן
מיתוסית​(שולטת)
מיתוסית​(שולטת) • 28 בספט׳ 2005
"רק אל תשכחי להיות קשוחה עם הכלבה שלי", אומרת לי בליסנה. "יש לי כלבה חוצפנית ואני חוששת שאם לא יחזיקו אותה קצר כשאני לא פה, היא תפרוק עול וכשאני אחזור אני אאלץ לחנך אותה מחדש"
"אל תדאגי, זה בסדר", אני מחייכת חיוך זדוני ומחככת ידיי אחת בשניה.
הדלת נפתחת וקלייר מחכה לנו על ארבע בראש מורכן, עירומה וחלקה. ניחוחות של קטורת ממלאים את חלל הבית.
"שלום, גברתי", ממלמלת קלייר.
"שלום, זנזוזנת. תכירי את הבייבי סיטר החדשה שלך לזמן שלא אהיה פה".
קלייר מרימה את ראשה לכיוונינו ורואה את שתינו עם הבעת פנים קפואה. "תודה גברתי", היא אומרת ומנשקת לשתינו את מגפי העור השחורים שלנו.
"קלייר, אני מצפה שלא תביישי אותי אל מול הגברת הנכבדה הזאת. עלייך לדאוג לכל צרכיה (זו הנקודה בה שתינו מחייכות) ומאוויה. אני רוצה שתראי אותה כאילו היא שלוחה שלי, חלק ממני. כל פקודה שלה ראי אותה כאילו היא יוצאת מפי. האם זה ברור?"
"כן, גברתי", אומרת קלייר ומקשקשת בזנב- הפלאג שלה.
"אני כרגע מרחיבה את הזונה שלי לשימושך. את יכולה לדפוק אותה איך שאת רוצה עם הסטרפ החדש שקנינו והיא אפילו תודה לך. הכלבה שלי תכין לך לאכול, תעזור לך להתקלח ותעשה לך מסאז' כשתחזרי עייפה בסוף היום. היא תיקח אותך לסידורים עם האופנוע שלה, תכתוב לך סיפורים מחרמנים ובקיצור תמלא כל משאלת לבך. את מבחינתך צריכה לדאוג למלא את הצריכם הבדסמים שלה, לדאוג לחינוכה ולעשיית צרכיה בסיר שקניתי לה ושישמש אותה במרפסת. אני סומכת עלייך שתשמרי עליה שלא תפזול לצדדים ושלא תשתגע יותר מידי"
"אין בעיה", אני אומרת ונגשת לקלייר. עקביי נוקשים לרצפה אני בוחנת את הסחורה החדשה שלי, מושכת קמעה ברצועה הקשורה לקולר שלה ומרגישה מאותגרת לרגל הג'וב החדש שלי: "סאביתסיטר"...

icon_redface.gif

תורכן...
Belisana​(שולטת)

נפלאה!

חירמנת אותי.

יאללה בנות, מי הבאה שתתעלל לנו בקלייר? icon_smile.gif
Belisana​(שולטת)

סיר במרפסת!

מה לא ברור זנזונת? את מתחצפת לסאביסיטר שלך?
קלייר​(נשלטת)
קלייר​(נשלטת) • 28 בספט׳ 2005
אני? חלילה גברתי.
אני שפחה טובה, שמצחצחת שיניים בחצץ ושוכבת לישון על השטיח שגברתי ברוב טובה העניקה לי כדי שלא אקפא בחורף icon_smile.gif
Belisana​(שולטת)

מממ.. ציניות

זאת תכונה מאד לא ראויה לשפחה וכדי למגר אותה ממך אין לי אלא לזכות אותך בצחצוח שיניים בחצץ. יהיה שמח icon_smile.gif
מיתוסית​(שולטת)
מיתוסית​(שולטת) • 28 בספט׳ 2005
"קלייר, את צריכה לשכנע אותתי למה להשקיע מזמני בך למשך כמעט שבועיים!!!
מה יתרונותייך?...", אני אומרת לאחר שאני אוחזקת בחוזקה בשיערות ראשה של קלייר עד שהן כמעט נתלשות מקרקפתה.

(בנות, נא לא לצאת ממסגרת הסיפור ולכתוב שטויות!!!)
השולט אור​(שולט)
השולט אור​(שולט) • 28 בספט׳ 2005
"בואי נבדוק את הסחורה" אני אומרת לך בחיוך ועושה סיבוב קצר מסביב לקלייר.
"פישוק שפחה" אני גוערת בה, "את לא מצפה שאראה משהו כך."
את מעיפה הצלפה מהירה על ישבנה של קלייר.
"את מביישת אותי שפחה?" את שואלת אותה בקול חד.
קלייר ממהרת לפשק את רגליה. רגלי נדחקת ביניהן להגדיל את הפישוק למקסימום שהיא מסוגלת לו.
"לא רע" אני אומרת לך בהערכה לאחר שאני מעבירה את ידי בין רגליה ומגלה רטיבות יוקדת, "אני רק מתכוונת להביא לפה את מלונת הכלבה שלי ולהציב אותה בכניסה לחדר השינה. הכלבונת שלך תישן בה כשהיא שומרת על שנתה של הסאביתסיטר שלה. בכל זאת נעשה קריר בלילות, ואני לא מתכוונת להניח לשפחה שבאחריותי להתקרר בשינה על הרצפה".
"מלונה" את מחייכת, "איזה רעיון נפלא, אולי נאמץ אותו כפתרון של קבע. בואי, אעשה לך סיור בדירה, ובינתיים קלייר, תזחלי למטבח להכין לי ולסאביתסיטר שלך שתיה חמה".
Belisana​(שולטת)

גדול!

אוף אני מתה על אחוות הדומיות הזאת. סאביות, גם אתן מוזמנות לשחרר רסן ולהצטרףicon_smile.gif מה יש? תתנו לדימיון שלכן להתחבר פעם לצד השני.

וקלייר, שלא תגידי שגבירתך לא דואגת לך לסאביסיטריות מנוסות ודואגותicon_smile.gif