ערב טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

סיכום מסיבת סוף העונה אמש במועדון!!!

המכשפה בג'ינס​(שולטת)
לפני 20 שנים • 25 ביולי 2003

אמש נערכה תחרות הסאשן המקורי במועדון, לרגל מסיבת סוף העונה והיציאה לחופשה, בהשתתפות כ- 300 חברי קהילה קבועים, חדשים ומתענינים.

ישר כח לשופטים בתחרות הסאשן המקורי על מסירותם יוצאת הדופן ושיפוטם המקצועי, אדון אכזר, שאקטי, אניגמטית, רוקו, דומדומינה, ניקול ואחד שמבין.

בתחרות השתתפו:
אורלי ויגאל.
מלכת שבא ורדס.
המלכה מגי המלכה נדין ו - 009
ניקול, רד וזאב.

כל הכבוד למשתתפים על הרוח הספורטיבית. כולם קיבלו שי על השתתפותם
ובמקום הראשון זכו: המלכה מגי המלכה נדין ו - 009.
המלכה מגי קיבלה DVD וחזרה הביתה מאושרתicon_smile.gif))

המועדון כאמור סגר את שעריו לחופשה קצרה מיד אחרי המסיבה ויפתח שוב בארבעה עשר באוגוסט.

* עקב קוצר זמן לא התקיים טקס הענקת תעודות הוקרה למלכות שהופיעו במהלך השנה והן יוענקו בעונה הבאה.

היה כייף לארגן את המסיבה,להנחות את הערב ובעיקר לראות לפגוש ולהכיר הרבה הרבה דמויות חדשות חובבי BDSM שיצאו מהוירטואליה לראשונה אל חייק ה"שחר של העידן החדש"icon_smile.gif)) כל הכבוד לעמוס לוי בעל המועדון, על תרומתו לפעילותה ולאיחודה של קהילת ה - BDSM הישראלית.
מאסטר יקיר​(שולט)
מאסטר יקיר​(שולט) • 25 ביולי 2003
אכן היו מופעים טובים ושבחים למשתתפים.
המועדון היה ממש ממש עמוס וצפוף.
המון אנשים.
גם הרבה חדשים מקרב המסתקרנים,
אבל אולי זה פוטנציאל העתיד icon_smile.gif
ערב מאורגן היטב, פרט לקהל עצמו שלא השכיל לזוז אחורה בכל פעם שביקשו ממנו.

אם יורשה לי, מכשפה, יש לי הערה בונה אחת...
בענין המשתתפים בתחרות.
לדעתי לא היה נכון לתת למלכת הבית ולעבד הבית להשתתף בתחרות.
אני סומך מאוד מאוד על שיקולי השופטים לבחירה,
אך הם בהחלט לא היו אמורים להשתתף.

מחכה לעונה הבאה!
kimberli Grand​(שולטת)
kimberli Grand​(שולטת) • 25 ביולי 2003
לדעתי זה היה ערב הפחות טוב במועדון...המועדון היה עמוס מידי , לא היה ניתן לראות בכלל את השאסנים הקהל פשוט היה בתחת של המשתתפים ....לא יכולה להביע דעה לגבי הזכיה לא הצלחתי לראות אף אחד.

התחרות היתה ארוכה מידי והיות ולא היה ניתן לצפות בתחרות אז גם משעממת בטירוף.... icon_rolleyes.gif
ההנחיה היתה מיותרת וארוכה, כל הערב נתן תחושה של מסיבה של כיתה ו' ...דה ז'ה וו של משחק הכיסאות.

היו הרבה אנשים שלא בקטע שרק אמרו מהצד איכס וואו איזה מגעיל ולבשו בגדים שלשפוך זבל לא הייתי לובשת ברמודה וכאלה .

מצפה לתחילת העונה ...שתבוא עלינו לטובה

LADY-MACBETH
שיקי​(נשלט)
שיקי​(נשלט) • 25 ביולי 2003
מה? ...היתה תחרות?..? איך זה שלא ידעתי על זה...הרי הייתי במועדון אתמול...מעניין icon_rolleyes.gif
009​(אחר)
009​(אחר) • 25 ביולי 2003
הודעה מיוחדת מטעמו של 009 בקרוב בנוגע לארוע סוף העונה ותחרות הסאשנים וכן בנוגע לתכניות המועדון בעונה הבאה והשנויים שבדרך!!!

הפתעות חדשות בדרך

שבת שלום

009
עבד הבית ומפיק המופעים של המועדון
NMxxx

תגובה לליידי מקבת

NMxxx • 25 ביולי 2003
אני מסכים עם LADY-MACBETH,

אומנם אני חדש פה וקטונתי להעביר ביקורת, אבל בניגוד לחלק מהכותבים, את התחרות ומה שסביבה לא אהבתי - מהסיבות שהוזכרו. זוהי הפעם ראשונה שבאתי למועדון, ומאד נהנתי ואהבתי, אבל לא את הדברים שהתרחשו במרכז...

קודם כל היתה אווירה. לא סתם אווירה, אלא ציפייה דרוכה, מתח, חששות, מתח מיני שעלה מכל הנוכחים, מבקרים וחברים כאחד. זה היכה בי בצעד הראשון, בכניסה למועדון. ואווירה לטעמי עושה את ההבדל. האוסף הרב גוני של האנשים בני כל הגילים והטעמים, שכולם משדרים וקולטים באותו ערוץ יצר חשמל באוויר. היה מדהים.

אבל יותר מזה, חדי העין בקהל אולי הבחינו, שמחוץ לטבעת ההדוקה (מדי) של הצופים ההמומים בחלקם, היו התרחשויות קטנות אבל לטעמי הרבה יותר מענינות - מלכה שחיבקה את העבד שלה תוך כדי טפטוף איטי של שעווה על גבו, שפחה שחיבקה את רגלו של אדונה כשהוא משוחח עם חבר... ועוד ועוד.

הרגעים הקטנים, שהיו הרבה יותר אמיתיים ואינטימיים, הראו לי חלק קטן, אבל חלק שאהבתי יותר, זה עשה לי טעם של עוד.

כל הכבוד על הארגון, על הביצוע, על התוצאות.
אני מתכוון לבוא שוב עוד שבועיים.

NMxxx
Demi
Demi • 25 ביולי 2003
מסכים עם ליידי מקבת

תחרות סשנים זה לא בדיוק לעניין, ואם כבר אז באמת מלכות ועבדי הביית לא אמורים להשתתף.
היה מלא מידי, יותר מידי אנשים, לא נתנו לנשום, אי אפשר היה לזוז, היה חם ולא הרגישו את המזגן.
העדפתי לשבת בצד עם חברים ולא לנסות בכלל לראות את ההופעות מאשר להדחף ולחנוק.
המוסיקה חזקה מידי, חזקה מידי, אי אפשר לדבר, זה לא מועדון ריקודים זה מועדון בדסמ תנו לנו לדבר לשמוע אחד את השני לשמוע את הצעקות של הנשלטים/טות זה הרבה יותר מעניין מאשר לשמוע מוסיקה בקולי קולות מה שאני יכול לעשות בכל מועדון.

ואם כבר לגבי הזוכים, לדעתי מי שאמורים לזכות הם זוג שעושים כמעט כל שבוע סשן פומבי בשביל ההנאה שלהם, כי בתחרות של 10 דקות לסשן באמת שזה לא מעיד על כלום.
Demi
Demi • 25 ביולי 2003
ועוד דבר קטן לכל הונילים/מתחילים/פעורים/מתעניינים

אם אתם רואים גבר שמסתובב עם אישה זה לא אומר שהוא יעשה מה שהיא תגיד לו בגלל שהוא עבד שלה, אם אתם רואים אישה שהולכת עם גבר שמחזיק שוט זה עוד לא אומר שמתייחסים אליה כמו לנחותה ומדברים רק עם הגבר, תכניסו לראש ותצאו מהסרטים, וזה תקף לגבי שתי המינים גם יחד.

ולא, לא בא לי לפתח על זה דיון אבל זה דבר שחורא לי מאז שאני מכיר את המועדון כי תמיד מגיעים כאלו מתלהבים שמצליחים תהוציא ממני את המבט הזה שלא כדאי להוציא ממני icon_twisted.gif
red-cell​(מזוכיסט)
red-cell​(מזוכיסט) • 25 ביולי 2003
צר לי , אבל אני מסכים עם הליידי, היה צפוף מידי, מחניק מידי, חם ולא ראו כלום ומה עם הילדים? למה ממשיכים להכניס ילדים? זה באמת היה אחד הערבים החלשים יותר.
אני מחכה לערבים בהם תהיה סלקציה קפדנית רק לאנשי הקהילה אולי כדאי לפנות לשם כך יום אחר בשבוע או פעם בחודש לייחד את יום חמישי רק לחברי הקהילה.שאר ימי חמישי יוכלו להיות כמו היום, freek show להמונים.
kimberli Grand​(שולטת)
kimberli Grand​(שולטת) • 25 ביולי 2003
הרצל בקרוב ערב פמדום בסוף אוגוסט אז ...שיתחיל להיות לך דה זה וו מעניין icon_biggrin.gif נקודה