סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

ממלכת השרמוטות הפוריטניות. או: ועכשיו, פניה לנשים.

מUחדת
לפני 18 שנים • 4 באוק׳ 2005

ממלכת השרמוטות הפוריטניות. או: ועכשיו, פניה לנשים.

מUחדת • 4 באוק׳ 2005
היי את

כן את, שיושבת מול המסך, בוהה בעיניי עגל מסוקרנות ומנסה להבין לאן, למען כל הסוטים והשדות של אירוסים, הגעת. בואי ואספר לך קצת על המקום הזה. מקומן של השרמוטות הפוריטניות (ולפעמים הפרוורטיות).

אני יודעת שיש בך את התחושה שהגעת למקום שבו תוכלי להיות את.
לא ברור למה, אבל ככה את מרגישה. אני מכירה את התחושות שיש בך כעת על כך שפתאום את מגלה שאת לא לבד, שיש עוד כמותך. איך הלב מתרחב, איך את נרטבת, נבהלת, מושפלת, פולטת מילת ביטחון בצווחה, קוראת בשקיקה את כל מה שכתוב כאן בהתלהבות מביכה ( כי את אישה אחרי הכל), ומחייכת לעצמך.

תורידי את החיוך. ותתאמני באיפוק. כלבה.

בואי ואקח אותך לסיור קצר בממלכה, ממלכת השרמוטות הפוריטניות.
למה פוריטניות, את שואלת מן הסתם (אם את בכלל יודעת מה זה פוריטניות...) .
כי כאן תפגשי סוטות שמרניות.
מחפשת חירות מחשבתית? כאן? אני מזכירה לך-לא באת לכאן בשביל לכייף, בובה. בשם חופש הביטוי את תמצאי כאן פתיחות.
ולא מדובר על שיחות נפש.

הסוטות כאן פועלות על פי קודים מוגדרים ומוקפדים, הן אפילו גומרות יחד, בפקודה.
אם תהיי שונה במעט (כלומר- תהיי את עצמך) לא ממש תחשבי לאמיתית, אבל אף אחד לא יסביר לך מה זה "אמיתית". בטח ניגע בזה בהמשך (וגם אם לא אנחנו, ספציפית, מישהו כבר יעשה זאת. אל תדאגי).

נעבור למה שבאמת מעניין אותך, גברים. הגברים מחולקים לכמה קבוצות (רמז: לא לאלו שבליגת האלופות בכדורסל נשים):

בעצם כולם חארות.

מה שנדיר למצוא כאן זה את אותו אחד שאישיותו תהיה מגובשת ואוצר המילים הבדס"מי שלו יכיל יותר מהמילים: "כלבה", "כלבלבה","כלבונת" וגו', שלא ישא עימו מטענים נפשיים חריגים יותר מנקרופיליה וזאופיליה, שיהיה בטוח בעצמו גם בלי שוטים, עקרבים ומפתח שוודי, רגוע ונינוח גם כשאת לא תלוייה בקשירת שיבארי מהמגדל העגול בעזריאלי, עצמאי (כלומר- אחד שכשהוא אומר "רכוש שלי" מתכוון גם לזה שיש לו כסף לדלק} ואסרטיבי (את יודעת מה זה אסרטיבי, נכון?). אחד כזה הוא מצרך נדיר כאן. כל כך נדיר שתמצאי אותו ב-100 ניקים כל פעם, בו זמנית, בהם הוא גם שולט, גם נשלט, גם מתחלף וגם לא בעסק. אם זה מה שאת מחפשת, קבלי כבר כעת את המלצתי, סנני מילת ביטחון ("אדום" זה הכי), עזבי את המקום הזה ותמצאי לעצמך חיים או משהו.

אם את עדיין כאן, ואת עדיין כאן, רדי לארבע וקראי (או בקשי שיקריאו לך) כי זה פרק חשוב.

על מנת להצליח כאן את צריכה לקרוא טוב את כל מה שכותבים גברי המקום. קראי את הבלוגים.
בעצם כל הכותבות סאביות, ממילא. קראי את הפורומים השונים ושימי לב. בתוך יומיים תביני מי נגד מי, ומיד שתביני יתהפכו היוצרות. מי שהיום היה דומסוכן מחר יהיה הדום המבוקש לשנת תשס"ו. כתבי בפורומים אלפי תגובות ושירשורים, בעיקר תיאורים קשים מסשנים שלא באמת חווית, הקשרי רגשית לראשון שפנה אליך, השתייכי, התקלרי, היפרדי, היכנסי בניק פיקטיבי, השמיצי אותו, חזרי אליו ואל תשכחי לפרסם לו שירי אהבה בדס"מים עם מוטיב ה"נוזלים בפנים הירכיים", כמיטב המסורת.

כל מי ששומרת על כללי המקום הוא זה תצליח כאן. כל כך תצליח, שמרגע שנשלחה לה הודעת הצירוף הרשמית לאתר היא כבר משוייכת. יש כאן קודים של התנהגות, חוקים וכללים. וכל מי שעומדת בהן לא מצליחה.
התרגלי כבר עכשיו לישיבה ממושכת על ברכייך והרחיבי. את דעתך. כמובן.

התפשרי כל הזמן, ועל הכול. ככה תבואי עם רף ציפיות כה נמוך שלא תתאכזבי. כל התפשרות תציג אותך כדמות יותר מתרפסת ולכן- אטרקטיבית. אל תאכזבי. קהילת סאביות שלמה (בערך 16) סומכת עליך.
העיקרון המוביל כאן הוא תמיד לרצות פחות. אם תרצי, רחמנא לצלן, יותר, את מחוקה ופסולת קילור.

הכי חשוב, שנני את הכללים, החוקים והתיאוריות. "בי די אס אם זה לא סקס" (הוא אף פעם לא סקס. ברווור שהכול מנטאלי, סאבית סבבית שכמוך (ציטוט אופייני: "זה שהזין שלי פגש את הענבל שלך אחרי דקת היכרות, זה רק כי אני רוצה להכיר אותך לעומק"), "בי די אס אם זו דרך לשחרר את נפשך השסועה" (משפט מעולה, תשמעי אותו לעיתים קרובות, ואת אחיו: "את כל כך פגיעה". "יש בך ילדה אבודה שמשתוקקת לחום", "אני בשליטה איזה ארבע חודש. נפרק אותך טוב טוב."). "תפקידו של האדון לדאוג לכל צרכיה של הכנועה שלו, לתת מזור לכל מכאוביה ולשחרר אותה בכאב" (מעולה, אנחנו קונות את זה בדרך כלל, והם יודעים את זה). אני בטוחה שתמצאי עוד כמה משפטים כאלו ותלמדי לבוז להם. בדרכך הכנועה, כמובן.

שאלי אם הוא יודע את כללי הבטיחות וצייני שהם אחד מהדברים הכי פחות חשובים לך בסשן. גם אם תתחילי להחנק, להשתנק (בפקודה, ברור) , להבהל או/ו להתחשמל אל תדווחי על קושי. שימי לב, גם אם תחשבי טיפה לעומק (ואת לא תעשי את זה. ברור?!) תגלי שהכללים הללו למעשה מגדירים מערכת שוויונית לחלוטין. אל תאמר זאת לעולם .
אסור בתכלית האיסור להוריד את מסכת השליטה. חלילה.
לעולם אל תפגיני אנושיות. פה הבינו מזמן שזה לגמרי שליטה מלמטה.

אם תיתקלי בשיחה שבה יאמר לך משפט כגון "את צריכה שישלטו בך אבל שלא יעשו א', ב', ג' וד'. אל תגיבי באמירה שתרמז, חליליה, על גבולותייך. אמרי, בהתרפסות אמיתית עד כמה את מעריצה אותו מאז שקראת שהוא ברשימת הדומים המסוכנים ועד כמה את מחכה, דרוכה ונכונה שימתח את גבולותייך.

הכי חשוב אסור לך שלא לרדוף אחרי סקס, סיכמנו כבר, בי די אס אם זה לא סקס.
אז מה עם סיכמנו?
גבולות הם דבר אלסטי לא?

ואם הגעת עד כאן, מקולררת ומבותקת כהלכה, אז הנה השוט.

הסקס כאן לא משהו. אלמנטים רבים שקיימים כאן נמצאים גם בעולם הרחב. האלמנטים דיי קבועים גם כאן, את יודעת. ואגינות ובולבולים.
חשבת שתמצאי כאן משהו אחר, גברת? את מבינה, אנחנו חיים בדור שבו ההגדרות המובנות שלנו לא ממש מסתדרות עם אורך החיים שלנו, את בטח לא הבנת את המשפט הזה, אבל נדמה לי שגם כותב הפוסט המקורי, שהוא גבר לכל הדעות, לא באמת הבין.

אל תשאלי, תובילי. תהיי סאבית לתפארת ותרגלי כבר מעכשיו את רזי השליטה מלמטה.

ואם את עדיין כאן ושואלת למה פוריטניות?

פוריטניות כי המקום הזה שמרן.
אנחנו מזדיינות. אבל לא נהנות.
יש כאן לכאורה פתיחות מחשבתית אבל כל מה שתמצאי זה ז'.
ש כאן לכאורה מפגש שאמור להיות פתוח אבל הוא לא. הוא פועל על פי כללים וחוקים מאוד מאוד מקובעים ולא פתוח לשום דרך אחרת. הכל נעול, תחום, שחוק.

אוחחח. את תמותי על זה.
שאלתנית

רגע רגע רגע

שאלתנית • 4 באוק׳ 2005
זה לא אמור לככב באלפוני question.gif
Yosefus​(שולט)

ישמרנו האל

Yosefus​(שולט) • 4 באוק׳ 2005
מעיזות פזיזות
מנשים חושבות
משפחות אסרטיביות
ומשרמוטות פוריטניות
לדעתי (אופס, אני גבר, קבלו ביטול - אין לי באמת דעה)
(תרגום בגוף הפוסט: לא מן הנמנע כי למרות יופיה, חוכמתה, שנינותה, אסרטיביותה ואופיה המדהים של הכותבת , היא בסך הכל אומרת (בשפתה המורכבת) "אני רצה ז' " ואף מוסיפה בין השורות "של ניאנדרטל שעיר שיודע רק לנהום").
יוספוס
(תמצית: נשים, לך תבין)
לילך29​(אחרת)

מיוחדת מדהימה אחת!!!

לילך29​(אחרת) • 4 באוק׳ 2005
זה לא פייר.. אני בדיוק כותבת גם משהו כזה....

אבל זה לא יכול להתחרות עם שלך!!!!

בכל אופן.. נהניתי....

עשית לי סדר... גם מאחורה... וגם מקדימה... ובכלל... מה אני עושה כאן???? תזכירי לי????

חחחח...

ועכשיו אני יודעת איך להיות "סאבית תקנית"... לדברי אחד האדונים כאן.. אני ממש לא כזו!!!
ועכשיו אני יודעת מה צריך לעשות כדי להיות אחת כזו!!!!!!!!!!

מחבקת

לילך
מUחדת

Re: ישמרנו האל

מUחדת • 4 באוק׳ 2005
Yosefus כתב/ה:
מעיזות פזיזות
מנשים חושבות
משפחות אסרטיביות
ומשרמוטות פוריטניות
לדעתי (אופס, אני גבר, קבלו ביטול - אין לי באמת דעה)
(תרגום בגוף הפוסט: לא מן הנמנע כי למרות יופיה, חוכמתה, שנינותה, אסרטיביותה ואופיה המדהים של הכותבת , היא בסך הכל אומרת (בשפתה המורכבת) "אני רצה ז' " ואף מוסיפה בין השורות "של ניאנדרטל שעיר שיודע רק לנהום").
יוספוס
(תמצית: נשים, לך תבין)

תשובתה של השכ(י)נה מלמטה:
וודאי. בעיקר ז' ניאנדרטלי נוהם. ולא בין השורות. ממש עליהן. בתוכן. בכריעה, בעיקר.
אחחח. מדהים כמה אתה חד אבחנה.
{תרגום בוואגינת הטקסט: טוב יוספוס, נכניס אותך לרשימת הדומים הסוכנים, בסדר}
זרה מוכרת
זרה מוכרת • 4 באוק׳ 2005
אחותי האהובה

כשאת צינית....

ראבאק את צינית.

אבל כך או כך....

אוהבת אותך

ואת הרצינות שבה את מתייחסת אל הדברים.

ממני

זרונת
פסולת קילור גאה
icon_smile.gif
מUחדת

התכוונת: "ואת הרצינ(י)ות בה את מתייחסת אל הדברים"

מUחדת • 4 באוק׳ 2005
icon_wink.gif
שלגיה א ח ת

זאת הייתה אחת ההודעות

שלגיה א ח ת • 4 באוק׳ 2005
המצוינות שקראתי.

קבלי קולר על התעוזה, על רהיטות ההסבר והשפה, על הציניות במינון המדויק, על החוכמה.

ובבניין ציון ננוחם,

שלגיה שכמעט איבדה גמד לאורך הקריאה הארוכה icon_smile.gif)
מUחדת

מיוחדת.{שלגיה א ח ת}

מUחדת • 4 באוק׳ 2005
ננוחם, אמן.