ערב טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

ריגוש אמיתי [סשן אמיתי ]

dahanc​(שולט)
לפני 18 שנים • 6 באוק׳ 2005

ריגוש אמיתי [סשן אמיתי ]

dahanc​(שולט) • 6 באוק׳ 2005
זה קרה בשעות הערב כשבדרכי הבייתה צץ במוחי רעיון להפתיע את שפחתי [ חזרה לארצה ] טלפנתי לבית מלון מסויים והזמנתי חדר. לאחר מכן טילפנתי הבייתה והוריתי לשפחתי לארוז כמה מאביזרים שהיא הכי אוהבת שאני מישתמש בהם. ופקדתי עליה לגשת לאותו מלון מסויים במרכז תל-אביב . בנתיים הלכתי לבאר הקרוב לשתות בירה לאחר כשעה וחצי נסעתי לכיוון בית המלון בכניסה קרץ לי פקיד הקבלה שהכול בסדר שלפתי שטר של מאה שקלים ואמרתי תודה ועליתי לחדר נקשתי קלות ושפחתי פתחה את הדלת . שלום אמרתי בקול מלטף כשאני מביט בה בעניים חודרות ובוהקות שפחתי שהבינה מיד את המבט ירדה מיד על בירכיה הניחה את זרועותיה מאחורי עורפה וחיכתה רוטטת לפקודתי והיא לא איחרה לבוא . זוזי למרכז החדר פקדתי עליה בקול מתכתי....היתפשטי מיד....ציויתי . עמדה עירומה ידיה שלובות מאחורי עורפה רועדת מציפיה לבאות על המיטה בחדר היו פזורים האביזרים שההביאה עימה בחרתי את השוט הקשיח ותוך כדי הצלפות קצרות ומהירות לצדדים בין רגליה .פיסקתי אותן עד כלות בשלב זה פקדתי למתוח את זרועותיה למעלה תוך כדי היתישבתי על המיטה וסקרתי את גופה הידלקתי סיגריה הורדתי את חולצתי הבחנתי באגלי הזיע שניגרו מבתי שחייה למורד צלעותיה גופה רעד מתשוקה . בשלב זה קמתי והצמדתי קלות את הסיגריה לפיטמתה ואנחת כאב מהולה בתשוקה יצאה מפיה לאחר מיספר דקות של חריכת גופה של שפחתי גופה היה מיוזע לגמרי ונשימותיה הפכו למהירות ופניה ונחיריה הרוטטים שידרו סחף חושים טוטאלי בשלב זה עברתי להצלפות עם השוט החביב עלי שוט הזנבות התחלתי עם ישבנה ואט אט הפכתי את כל גופה לפסים אדמדמים זה היה מראה מלבב מבחינתי לראות את מצבה גוף מתוח מיוזע על רקע הסימנים האדומים שהותרתי על גופה כעת עברתי להצליף הישר לתוך נרתיקה הפעור והלח בצליפות מדודות וקיצביות גופה החל לרעוד תוך כדי אנקות כאב וגניחות הנאה הצלף בי ......הצלף בי צרחה עד שהאורגזמה הכריעה אותה..........הרמתי אותה בעדינות מהריצפה וחיבקתי אותה ואז מילמלה בלחש........עכשיו רוצה אותך בתוכי.........נענתי לה ............המשך יבוא. [סשן אמיתי ]
dahanc​(שולט)
לפני 18 שנים • 25 באוק׳ 2005

תגובה

dahanc​(שולט) • 25 באוק׳ 2005
כול כך צפיות ואף אחד לא מגיב.......ראבק . תגיבו טוב, רע,
zipi62

זה אתה שכותב ?

zipi62 • 25 באוק׳ 2005
תודה לך שאתה משתף
בדברים אישיים שקרו לך
נהנתי לקרוא את דבריך

מתוך התנסות אישית שלי
כתיבה מאוד עוזרת לשחרר מתח
ולבטא דברים שבלב

וצר לי על הקורות אותך

zipi58
dahanc​(שולט)

זה אתה שכותב

dahanc​(שולט) • 25 באוק׳ 2005
יקירתי קודם כול רצוני להביע את הערכתי ואת הכבוד הרב

שאני רוחש לך כאחת המובילות בפורום , ובזכות כושר הכתיבה

והביטוי שאת מעניקה במאמרייך השנונים.

ולעצם העיניין.....תודה רבה .
zipi62
לפני 18 שנים • 26 באוק׳ 2005
zipi62 • 26 באוק׳ 2005
icon_lol.gif
SEAMASTER​(שולט)

תגובה :

SEAMASTER​(שולט) • 26 באוק׳ 2005
חירחורי נחיריה ? מאיזה גזע הסוסה ? טורברדית ? קווטרית ? סוסה ערביה ? סוסה אנושית ?
בקיצור נכון סוסה סוסה ?!

נו רצית תגובה icon_smile.gif
dahanc​(שולט)

תגובה לתגובה

dahanc​(שולט) • 26 באוק׳ 2005
קודם תיקרא לאט ואז אולי .....תבין .

מעולם לא הישתמשתי במילים.......חירחורי נחירייה

תיקרא את בהוקרה לשיפחתי, מדובר באישתי ,

מבקש.....תיקרא לאט....לאט....ואל תלכלך .
סיגלית​(אחרת)
לפני 18 שנים • 23 במרץ 2006

Re: תגובה לתגובה

סיגלית​(אחרת) • 23 במרץ 2006
dahanc כתב/ה:
קודם תיקרא לאט ואז אולי .....תבין .

מעולם לא הישתמשתי במילים.......חירחורי נחירייה

תיקרא את בהוקרה לשיפחתי, מדובר באישתי ,

מבקש.....תיקרא לאט....לאט....ואל תלכלך .

מה אשתך גם בעסק

חה חה חה

ואתה משווה אותה לסוסה ?
נוריתE
לפני 18 שנים • 27 במרץ 2006
נוריתE • 27 במרץ 2006
היי דאהאנק
10x2.gif
godisafemale​(שולטת)
לפני 18 שנים • 27 במרץ 2006

dahanc כל הכבוד!

godisafemale​(שולטת) • 27 במרץ 2006

ויש כבוד רק תסביר לי איך מצליפים בתוך הנרתיק?

זה איבר פנימי משו.. אולי על הפוטונת..ת'כוונת?! icon_wink.gif

בכל מקרה אם עושה לכם טוב סבבה ותהנו.. עכשיו משהבנתי שזו אשתך .. למה לא באת למלון עם סושי?

* ת'אמת באופן אישי אני לא אוהבת לראות בחורות שמכים בהן..וואט סו אבר..בדס"מ..או צ'ינגליבלם..
סימנים אדומים..כאלה.. בישיל מה לך אני שואלת ב י ש י ל מ ה ?

תן לה לבחור בין סאשן שופין לסאשן הצלפות תראה מה היא בוחרת.. icon_lol.gif