שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

חדירה אנאלית ע"י המלכה

אכילס
לפני 18 שנים • 6 באוק׳ 2005

חדירה אנאלית ע"י המלכה

אכילס • 6 באוק׳ 2005
כבר שנים שאני מתעניין בחדירה אנאלית לגבר... אני מפנטז על זה המון, קראתי הרבה על זה, ראיתי את זה הרבה בסוגים שונים של מדיות וזה פשוט מחרמן אותי יותר ויותר כל פעם מחדש...

אני לא מנוסה בזה, שכן באופן כללי אני לא מצליח למצוא מישהי שתמצא חן בעיני שבאמת תרצה להיות דומית שלי ואני ממש לא רוצה לעשות את זה סתם... כלומר, סתם להתנסות או ללכת חלילה למלכה בתשלום (לא שיש לי משהו נגד אנשים שעושים את זה), פשוט אני מעדיף שזו תהיה מישהי שאני מכיר זמן רב ויכול באמת להתמסר אליה, אולי אפילו חלק ממערכת יחסים... בנוסף, באופן נורא בעייתי אני מאוד לא אוהב להכיר באינטרנט שכן חסר לי את כל המוטיב של הקסם והגישה שיש במפגש ראשוני, כימיה זה נורא חשוב... אבל זו בעיה לא מעניינת icon_smile.gif

בכל מקרה... אני כותב כדי לשאול מלכות שהתנסו בזה, כמובן כאלה שהשתמשו בסטראפ און אבל גם חדירה ע"י ויברטור\דילדו או אצבעות מעניינת לא פחות...
מה זה עושה לכם? מה זה באמת עושה לגבר? איך המרגש בעשייה הזו? אתן מצליחות לגרום לגברים לגמור רק מעצם החדירה ומגירוי נכון של הפרוסטטה? אולי אני יכול להכין את עצמי לזה יותר טוב בפעולות שאני יכול לעשות לבד כהכנה למצב שאני אולי אפגוש מישהי שגם לה תהיה פנטזיה כזו?

תודה מראש...

אכילס

נ.ב
אגב, די עזבתי את ה- bdsm בערך שנה ככה... פעם גם הייתי פה באתר יותר... icon_smile.gif