שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

צעירי הבדסמ

Blondie the good​(מתחלף)
לפני 18 שנים • 7 באוק׳ 2005

צעירי הבדסמ

Blondie the good​(מתחלף) • 7 באוק׳ 2005
תקנו אותי אם אני טועה, הגיל הממוצע של המשתמשים באתר והבאים לדאנג'ן הוא משנות ה20 המאוחרות עד שלושים פלוס.
ישנם בקהילה כמובן, אנשים יותר צעירים, בגיל צבא, שגם הם אנשי שס"ק לכל דבר, אך לנו הצעירים יש בעיות קצת שונות מלחברינו המבוגרים יותר.

רבים מאיתנו מתאפיינים בחוסר נסיון, חלקנו לא בטוחים במאה אחוז בזהותנו השס"קית, וכמובן קשה לנו בהרבה למצוא בני/בנות זוג מהקהילה עקב הפרש הגילאים.

רציתי להעלות הצעה לפתוח חדר פורום נפרד למשתמשים בגילאי 18-21
כך שנוכל לדבר על ענינים הנוגעים לגילאים שלנו

אני אשמח אם בני גילי יביעו תמיכה בשרשור הזה

בכל מקרה
שבת שלום לכולם
FrozenLips
FrozenLips • 7 באוק׳ 2005
זאת נקודה מעניינת.
מחד אני לא מרגישה הבדל עז שנובע למשל מגיל הכניסה שלי לתחום ומצד שני אני בטוחה שיש חברה צעירים שלהם יוכל לעזור פורום שכזה.

אפרופו העניין הזה, נדמה לי שבשנה וחצי האחרונות נוספו לכאן המון חברה צעירים.
מה דעתכם? קשור להפיכה של בדסמ לטרנד או ללגילוי מוקדם יותר של נטיות מיניות בקרב צעירים?
lori{ע_מ}
lori{ע_מ} • 7 באוק׳ 2005
לי פורום כזה נשמע מיותר
sheze​(נשלטת)
sheze​(נשלטת) • 7 באוק׳ 2005
פורום "חדר ילדים" נשמע לי רעיון טוב...
זיקית

חבל

זיקית • 7 באוק׳ 2005
שיש כאן תגובות מתנשאות ושוללות.

אני מבינה את מצוקתך, בלונדי, ובכלל חושבת שככל שמתחילים בגיל מאוחר יותר ואישיות מגובשת יותר (ממרומי גילי.. icon_wink.gif ) זה טוב יותר. אבל אם אתם כבר כאן ואתם צעירים נראה לי שלגיטימי לבקש, על אף שאני סקפטית בקשר להצלחת המיזם שלך.

בהצלחה וגמר וחתימה טובה icon_smile.gif
Otherway​(לא בעסק)
Otherway​(לא בעסק) • 7 באוק׳ 2005
לדעתי זה רעיון מעולה..כי בסה"כ יש התייחסות שונה לבני הגיל שלנו בפורום כלומר 18-21
סוג של אי רצינות,כי מחשיבים אותנו חסרי ניסיון,או חסרי רצינות וכ-"לא מבינים כלום"
והקמת פורום כזה תוביל להיכרויות רבות בין חסרי ניסיון וגם בין אנשים שגילם צעיר יחסית משאר אוכלוסיית הפורום.
מקווה מאוד שבאמת זה יצליח ויפתח כזה חדר פורום..
יש צורך להעלות את הנושא בפני מנהלי הפורום,אפילו לפתוח חדר כזה לתקופת ניסיון,לראות פופולריות ואם שווה להכניס כזה חדר.
tch​(נשלט)

לדעתי...

tch​(נשלט) • 7 באוק׳ 2005
זה מיותר.
הבדס"מ הוא תחום רחב ויש נישה לכולם,כולנו מקדישים זמן ומחשבה לנושא שקרוב לליבינו.
אני משער שגילי כפול מגילך,אך שנינו שותפים לאותו נושא .
כפי שפורום 40 + מיותר לדעתי ואיני משתתף פעיל בו למרות שגילי תואם,
כך גם פורום לגיל שהזכרת ...מיותר.

בכל אופן ליבי איתך,אני יכול להבין את רצונותיך ולהזדהות עמך,ומאחל לך הצלחה במטרתך.

יישר כוח.
דנדיליון​(שולטת)
דנדיליון​(שולטת) • 7 באוק׳ 2005
יש משהו בקבוצת גיל מצומצמת. תחומי עניין משותפים, שפה משותפת. אני חושבת שזה עשוי לסייע לשתף בתחושות ומחשבות ולהעלות שאלות.
defluo{BDOC}

לדעתי זה יכול

defluo{BDOC} • 7 באוק׳ 2005
להיות סביבה בטוחה להרבה מאיתנו שהם לא שולטים/נשלטים כבר מיליון אלף שנים

יכול להיות אפילו שזה יועיל לאנשים שהם סתם מתחילים ולא רק צעירים, כי סביבה של צעירים, לעיתים יכולה להיות קצת יותר קלה. אולי, לא יודעת.

אולי פשוט הצעירים צריכים לשבת על אלפוני, לא יודעת.

בסופו של יום, כולנו עצלנים וכולנו רוצים פורום מיוחד בשבילנו.. icon_smile.gif)

המממם.. פואנטה?
מיתוסית​(שולטת)
מיתוסית​(שולטת) • 7 באוק׳ 2005
אם תגידו שפורום צעירים זה מיותר אז גם פורום מתחלפים ופורום שולטות וגייז ושולטים זה מיותר כי הרי כולנו בעלי מכנה משותף זהה, לא?
אני הייתי מגדילה את פורום הצעירים לטווח 18-25, כי גם אני, בת 23, מרגישה לפעמים מאוד צעירה פה, אלא שלי יש פחות בעיה למצוא פה למשל שותפים מאשר גברים בגיל שלי כי יש יחסית מיעוט בקבוצת הגיל הזאת.
אני אברך על היוזמה ולדעתי היה ראוי לפרסם את השרשור הזה בטכני כדי להציע את זה לכלובי.