ערב טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

זזים

TopKnot​(שולט)
לפני 20 שנים • 26 ביולי 2003

זזים

TopKnot​(שולט) • 26 ביולי 2003
רבותי,

בעקבות שרשור אחר הבנתי שלמרות שרוב האנשים שהיו פעילים בסצנה עד לפני שנה מכירים אותי, כמעט אלפיים איש שהצטרפו מאז בטח לא מכירים את התופעה הבד"כ בלתי מזיקה שנקראת TopKnot. אז הנה קצת עלי ועל המעבר לצפון הארץ.
- TopKnot הוא הניק שלי מאז 1996.
- הפעילות ה BDSMית הפרטית שלי החלה לפני כעשור.
- אני דומיננטי הטרוסקסואלי עם נטיה ליותר BD מאשר לSM.
- ביליתי כשנה במנהטן והייתי פעיל ב TES - THE EULENSPIEGEL SOCIETY, ארגון הBDSM הותיק בעולם, כמאזין, משתתף, כפאנליסט, כמארגן אבל בעיקר כלומד ונהנה. טור שלי התפרסם בPrometheus . ביקרתי קבוע בPaddles (בערך כל שבוע) וגם בhellfire . ובמסיבות סגורות נכנסתי גם למועדונים שמשמשים בעיקר לסשנים בתשלום (אוי הם שווים...).
- כתבתי blog במשך יותר משנה: htt://www.TopKnot.org שמכיל הרבה מהשטויות שעוברו לי בראש. למי שלא אכפת לקרוא אנגלית יוכל לקרוא על BDSM, על איך הכרתי את topKnaughty, על החתונה שלנו (יש תמונות) ועל 1001 דברים אחרים.

זוהי עיסתי ככל שאני יכול להעיד עליה בקצרה.

אנחנו עוברים לצפון. הרחוק. אני אשמח לשמוע מאנשים שגרים שם כדאי לדעת שלא נהיה לבד. אני מקוה שנוכל להתארגן לפעילויות צפוניות בהמשך...
amy_​(נשלטת)
amy_​(נשלטת) • 26 ביולי 2003
לדעתי שלושת רבעי מהקהילה גרה בצפון.
איך HELLFIRE ו PADDLES?

כשהייתי בניו יורק לפני שנתיים אני וידיד שלי חשבנו ללכת לשם, אבל... פחדנו... icon_lol.gif
יוני
יוני • 26 ביולי 2003
topknot אל תדאג למרות שזה נראה כיאלו כול הקהילה גרה באיזור ת"א יש גוש רציני באיזור חיפה והצפון
TopKnot​(שולט)
amy כתב/ה:
איך HELLFIRE ו PADDLES?

Hellfire הוא מקום מדהים עם הרבה גברים שמסתכלים ועושים ביד.
Paddles הוא אותו דבר רק בלי המפגרים שעושים ביד. מקום מדהים, חברותי, סשנים כל הזמן, הרבה חברה איכותיים שנחמד להכיר. מייקל, בעל המקום, הוא איש חביב מאד.
המועדון מלא באנשים רציניים - מכבדים פרטיות של סשנים, zero tolerance לעושי בעיות.
יש שם הרבה פינות עם ציוד - באחת הפינות יש אפילו זוג wrist cuffs לתליה שתרמתי כשעזבתי את העיר. כמובן שחרוט עליהם TopKnot מבפנים - הם עלו מספיק כסף...
שורה תחתונה: אי אפשר להיות במנהטן ביום שבת בלי ללכת לPaddles. יום שישי פחות אקשן בד"כ.
בכלל, אם מישהוא מגיע למנהטן ורוצה שמות של מקומות או אפילו אנשים טובים שיעשו להם סיור קינקי בעיר, אני אשמח להפנות.
amy_​(נשלטת)
amy_​(נשלטת) • 26 ביולי 2003
מזמינה טיסה לניו יורק... icon_razz.gif
מאסטר יקיר​(שולט)
מאסטר יקיר​(שולט) • 26 ביולי 2003
TopKnot,
שמחתי לפגוש אותך שוב!!!!
שמח ששבת לקהילתנו!!
ברוך שובך וברוך בואך לאתר הזה
והמון הצלחה!!!

(ניובוי)
תאיר​(נשלטת)
תאיר​(נשלטת) • 26 ביולי 2003
טופי, בטח יש קבוצות של חובבי בדסם בצור וצידון icon_twisted.gif
TopKnot​(שולט)
NB !!! שמחתי לראות אותך,גם עם החלטת להגדיל את מספר האוחזים בשוט, כאילו הביקוש כלכך גבוה icon_wink.gif
ותאיר, לא אכפת לי מאיפה הם באים, רק שיגיעו לצפון (של ישראל).
המכשפה בג'ינס​(שולטת)
TopKnot יקר
ברוך שובךicon_smile.gif קראתי חלק מהלינק ונהנתי. בביקורך הבא בתל אביב אשמח ללחוץ יד במועדון.

נ.ב
אכן יש קהילה ענפה באיזור חיפה ועוד כמה חברים שגרים צפונה יותר!