סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

החיים האמיתיים

המלכה מתל אביב​(לא בעסק)
לפני 20 שנים • 26 ביולי 2003

החיים האמיתיים

קראתי את שרשור סיכום מסיבת סיום העונה ועלו בי כמה מחשבות (עגומות ברובן, האמת)

הנושא המרכזי שעליו רציתי עוד תגובות מכם הוא נושא הפומביות.

(שאלה דומה עולה הרבה, דווקא, בהתייחסות להומוסקסואלים)

האם זה שאני אוהבת שליטה, דומיננטית, מלכה, ביץ' או איך שלא קוראים לזה מחייבת אותי להיות צבעונית ואקסביסיוניסטית?

האם מעמדו של אדם בקהילה נקבע לפי כמות ה"זיונים בשרותים" (וילון אדום סגור, פתוח או באמצע הרחבה)?

למה העובדה שאדם לא נהנה מסקס פומבי גורעת מהמחוייבות שלו לקהילה?

ואנקדוטה קטנטנה לגבי ההנאות האמיתיות שלי או החיים ב"עידן החדש"
הלכתי לקניות בסופר בשישי האחרון. עזריאלי. כל עם ישראל. צפוף ואין אבטיחים טובים. הסאב שלי סוחב את העגלה בנחת, לידי.
פתאום זיהיתי סאבית חביבה סוחבת את העגלה הכבדה, מחייכת ליד הדום שלה. עצרנו לידם, פטפטנו קצת. החלפנו חוויות מהמסיבה במועדון ("היה צפוף נורא", "המוסיקה" - אתם יודעים, הרגיל) והמשכנו לנסות לאתר אבטיחים.

זה מסעיר אותי - הגלישה הזו של ההעדפה המינית שלי מתוך המחשב בסודי סודות אל היום יום, הסופרמרקט והאבטיחים.

כשהמכשפה אמרה במסיבה "חלמתי על מועדון מלא בסוטים. תודה שהגשמתם לי חלום" לא באמת הזדהתי. לי יש חלומות אחרים. אבל כל כך נעים לי לוותר על החריגות ולהיות אישה נורמאלית בחדר מלא סוטים נורמליים שלא קמים מספיק מוקדם לאבטיחים הטובים.

ומה אתכם?
תאיר​(נשלטת)
לפני 20 שנים • 26 ביולי 2003
תאיר​(נשלטת) • 26 ביולי 2003
קודם כל כדאי להבדיל בין מידת הרצינות שלך לבדסם לבין התרומה לקהילה. בין אדם יכול לעסוק בבדסם בצורה מאוד אינטנסיבית, לאורך שנים, ולא ממש להיות מעורב באף קהילה.
הקהילה נוצרת, בדיוק כפי שציינת בסוף, בגלל הצורך של אנשים לפגוש אנשים אחרים כמוהם. לא רק בשביל ללמוד טכניקות הצלפה אחרות, לא רק בשביל להכיר שותפים פוטנציאליים, אלא גם כדי לדבר חופשי עם אנשים בלי להרגיש חריגה.

גם בתרומה לקהילה, יש לכל אחד את הדרך שלו. אחד כותב סיפורים משגעים, ואחר נותן עצות בטיחותיות חשובות, ואחר מסביר איך ליצר אביזרים, או מיצר בעצמו אביזרים או לבוש ומוכר אותם, או מארגן מפגשים מסוג כזה או אחר, או מקים מקום מפגש וירטואלי לקהילה, או נותן אוזן קשבת וכתף תומכת למי שצריך אותם.

אנשים אחרים יעריכו את התרומה הזאת בצורה שונה. אני אישית לא מתעניינת בסשנים פמדום וגם לא ממש מרותקת מדברים קיצוניים, כך שהסשנים ש009 מארגן פחות מדברים אלי ומבחינתי אין כל צורך בסשנים יזומים כאלה. אבל יש אולי סאבים שעוד לא מעיזים לעשות דברים בעצמם, או שאין להם עם מי, והצפיה בסשנים האלה היא הדרך העיקרית שהם מתחברים אל הצד הזה שלהם.