צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

תצאו מהארון! זה בסדר!

דסדמונה{שטן}
לפני 18 שנים • 8 בנוב׳ 2005

לכל המד"בניקים

דסדמונה{שטן} • 8 בנוב׳ 2005
ספר חדש - של סופר מד"ב מקורי...אני חובבת הז'אנר מושבעת, קוראת אותו עכשיו...וממש,ממש מפרגנת. השם הוא יממה - של י.קמין. התקציר שבגב הספר:

" בעולם ללא מחסור, בשפע כלכלי ללא תקדים, בעולם שבו תוחלת החיים כמעט שילשה את עצמה, היה אפשר לצפות שבני האדם יהיו מאושרים. אולם למרות השפע, הסביבה עתירת הטכנולוגיה המשוכללת, האנדרואידים המשרתים והסדר החברתי המעניק להם חופש כמעט בלתי מוגבל, בני האדם מוצאים את עצמם מבודדים מבחינה חברתית. אט אט, מבלי לשים לב, הם הולכים ומאבדים את שפיותם, וחמור מכך את אנושיותם."

ממולץ בחום - ניתן להשיג בחנות 'קדמת עדן' - ממש על כיכר דיזינגוף. בחנות יש עוד המון ספרים מעניינים חדשים ומשומשים וקובי (י.קמין) תמיד שמח להמליץ ולעזור בבחירה. אני נכבשתי.

דסדמונה
מצליף חזק
לפני 18 שנים • 17 בנוב׳ 2005

קצת באיחור....

מצליף חזק • 17 בנוב׳ 2005
גמאני במכורים - סדרות וספרים.

רכשתי בארה"ב לאחרונה את הרימייק לסידרה המיתולוגית BattleStar Galactica משנות ה- 70. מיני סדרה של 3 שעות + עונה ראשונה של 11 פרקים משנת 2004 - מ ע ו ל ה !

העונה השניה יוצאת ב- DVD בארה"ב בסוף דצמבר ודווח לי שהיא מדהימה.

חוצמזה - כל מה שנוסע בחלל והוא לא פרודיה ((-;
מצליף חזק
לפני 18 שנים • 17 בנוב׳ 2005
מצליף חזק • 17 בנוב׳ 2005
ולאחר ההתלהבות מהפוסט התפניתי לקרא את התגובות וההתיחסות לסדרה (באטלסטאר) - ואני מצטרף וממליץ בחום למי שלא ראה - סדרה מהטובות שנצפו לאחרונה (יותר מהאנטרפרייז האחרון שאכזב, אותי לפחות).
ובכן, יש לי את המקור - אז מי שרוצה לקחת (ולהחזיר ללא פגע) להקרנה פומבית (יותר או פחות) מוזמן.
זוגתי שתחיה ואני ראינו 4 ימים ברציפות - ואנחנו עכשיו בקריז ((-;
dr jekyll and MASTER hyde{♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦}
לפני 18 שנים • 20 בנוב׳ 2005
רגע, עכשיו שאני חושב על זה, גם בפרק של מכושפות לא היה חסר (flogging וכו'... icon_wink.gif )
dr jekyll and MASTER hyde{♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦}
לפני 18 שנים • 26 בנוב׳ 2005
סוטים!
תוכנית מד"ב חדשה, 4400 שמה.
התוכנית תעלה ביום ראשון הקרוב בשעה 20:45 בערוץ 3
אל תשכחו לחזור לספר חוויות icon_wink.gif
דוק
מצליף חזק
לפני 18 שנים • 27 בנוב׳ 2005
מצליף חזק • 27 בנוב׳ 2005
תודה ד"ר.
ים_yam​(לא בעסק)

Re: לכל המד"בניקים

ים_yam​(לא בעסק) • 27 בנוב׳ 2005
דסדמונה כתב/ה:
ספר חדש - של סופר מד"ב מקורי...אני חובבת הז'אנר מושבעת, קוראת אותו עכשיו...וממש,ממש מפרגנת. השם הוא יממה - של י.קמין. התקציר שבגב הספר:

" בעולם ללא מחסור, בשפע כלכלי ללא תקדים, בעולם שבו תוחלת החיים כמעט שילשה את עצמה, היה אפשר לצפות שבני האדם יהיו מאושרים. אולם למרות השפע, הסביבה עתירת הטכנולוגיה המשוכללת, האנדרואידים המשרתים והסדר החברתי המעניק להם חופש כמעט בלתי מוגבל, בני האדם מוצאים את עצמם מבודדים מבחינה חברתית. אט אט, מבלי לשים לב, הם הולכים ומאבדים את שפיותם, וחמור מכך את אנושיותם."

ממולץ בחום - ניתן להשיג בחנות 'קדמת עדן' - ממש על כיכר דיזינגוף. בחנות יש עוד המון ספרים מעניינים חדשים ומשומשים וקובי (י.קמין) תמיד שמח להמליץ ולעזור בבחירה. אני נכבשתי.

דסדמונה

מסכימה עם כל מילה, דסי!
הספר מרתק וקובי איש מקסים!
לבנה​(נשלטת)
לבנה​(נשלטת) • 27 בנוב׳ 2005
יוצאת:
מכושפות.
מסע בין כוכבים.
אסימוב.
דגלס אדמס.
אבל לא סטרגייט ולא אנדרומדה.

אבל הכי הכי, מלך מלכי המלכים.....ז'אן לוק. אין אין על הקול שלו.