ערב טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

מסיבת בוקה-קה

Tmm
Tmm
לפני 18 שנים • 21 באוק׳ 2005

מסיבת בוקה-קה

Tmm • 21 באוק׳ 2005
מתארגנת..
בנות בלבד שהיו מעוניינות להשתתף..
צרו קשר בפרטי איתי או עם קליבר.
Yosefus​(שולט)
Yosefus​(שולט) • 21 באוק׳ 2005
מה זה בוקה-קה ?
Tame
Tame • 21 באוק׳ 2005
כשהרבה גברים גומרים על בחורה אחת (או יותר מסתבר)
G-O-L-D​(שולט)

בוקה קה

G-O-L-D​(שולט) • 21 באוק׳ 2005
זה אחד הדברים הכי מגעילים בעולם.
ורק מגעילים ומגעילות יכנסו לחרבון שכזה.
עצם המחשבה שזין כמו של אחד כמו קליבר, או כל אחד אחר, ישפריץ לידי, עושה לי לרצות לקלף לעצמי את העור או לשטוף אותו בחומצה.
עצם המחשבה שבאורגיות מקפצים בולבולים סביב, עושה לי לרצות להתחרד ולעבור להתגורר במאה שערים תחת תורתו, כבוד השם יתברך אמן סלה.
עצם המחשבה, שיש מישהי כאן שמוכנה לשבת על ברכיה ושכמה קליברים יגמרו עליה האחד אחרי השני, עושה לי לרצות לתת לה סטירת לחי שתתאפס על עצמה, כוס אמא שלה!
בוקה קה, זה מושג יפני מסריח, שכשמישהי היתה בוגדת בבעלה, כל הגויים האלה, העב"מים המנוכרים האלה, הסמוראים האלה, היו יוצאים מהמחילות והבקתות שלהם, מושיבים אותה בכיכר העיר, ואיש איש היה בא וגומר עליה לשם השפלה.
ראבק, בסדר, לגמור בגרון, אחד על אחת, לגמור בפנים, על הראש על השדיים, על הכוס, בטן תחת, בסדר, אחד על אחת.
אבל חמישה שישה על אחת, זרע זרע זרע, נו, מה אני אגיד, שתחנק...

נ.ב.
רק המחשבה, שמסתובבות במדינה שלנו כמה שחוו מסורת יפנית, עושה לי להצטמרר מפחד שיום אחד, איזו בת זונה כזו, תחייך אלי חיוך תמים ושאני בטמטומי, אאמין שהיא נופת צופים כשלמעשה, חוץ מלאכול קקי מתחת, המסריחה כבר חוותה הכול.
ראבק, שהאמא של הילדים שלי תשטף, כוס אמא שלה ושל האמאמא שלה.

וכן, כל הנשים זונות חוץ מהאמא שלי, האחות שלי, הסבתא שלי, והבת זוג שתהיה לי.
טוב נו, אולי גם סבתא שלי היתה זונה, ובעצם אולי גם אחותי, טוב נו, יש מצב טוב שגם הבת זוג שלי תהיה מישהי שקליבר וTMM גמרו לה בפרצוף.
אהה... fuck it, lets go bowling
I GIVE UP.
Larry Flint​(שולט)
Larry Flint​(שולט) • 21 באוק׳ 2005
גולד,

אני איתך.

ועדיין, בכלל לא בטוח שהתחרדות ומעבר למאה שערים הם מתכון להפחתת כמות הבולבולים שמקפצים מסביבך... on contraire.
DEVIL EYES

tmm & GOLD

DEVIL EYES • 21 באוק׳ 2005
tmm היקר..
שאני אבין...זה שאתה וקליבר מחפשים רק פניות מבחורות אומר שאתם הולכים להיות עליהם..
שניים על אחת, יענו רק אתה והוא..? זה מעורר מחשבות... icon_wink.gif

למה שלא תשתף עוד אנשים...
מצד אחד אני מבין אותך..אתה ישראלי..וישראלים רוצים כמה שיותר לעצמם..
מצד שני אתה יוצא סוציומט..
מצד שלישי אתה כולה בן 18..שזה אשכרה ילד..בלי לרדת עליך, עוד לא ראית כלום בחיים..רק יצאת מהחממה של התיכון..

אני גם יכול להבין אותך שאתה בסרטים/הומופוביה מודחקת מלהזמין עוד מספר גברים לא מוכרים, ועוד מאתר מלוכלך שכזה..שמישהו חלילה לא ישפריץ את צאצאיו על גופך המחוטב.

מה אני אגיד לכם..
תהנו להשפריץ אחד על השני..ועל עוד ברת מזל..

GOLD - chill out man
מה הזעם הזה?
אני לא חושב שיש משהו בעולם שיגרום לי להפוך את עורי ולהתגורר עם הפינגווינים חסרי המוח במאה שערים.
לפני זה אני אעדיף לעבוד בתור קוקסינל בתל ברוך .

לפי מה שהבנתי הבוקקה מגיע באמת מיפן, אבל לפי מה שאני קראתי, אשה שהייתה בוגדת בבעלה, הייתה מובלת לחוף, נקברת אנכית שרק ראשה מקו הצוואר מעל החול, והגברים היו גומרים עליה אחד אחרי השני/יחדיו, בכדי להשפילה עד אפר.
אגב, ביפן/סין וכו, האקט של השתנה על מישהו דיי מקובל, והוא מראה את הזילזול האולטימטיבי..
כמו שבארץ זה לירוק על מישהו..
(עכשיו לכו תספרו להם על מקלחות זהב...)

חוץ מזה, אני מבין שכל העניין של הגמירה על הפנים, ועוד במאסה מכובדת מגעילה אותך..
אבל מה לעשות שלכל אחד יש תדברים שעושים לו את זה.
אחד אוהב לדחוף מטריות לתחת, אחד מלקק פנלים..
אחת אוהבת זרע לפנים...
הבדל גדול..

תרגע..זה לא טוב ללחץ דם שלך icon_wink.gif
Yosefus​(שולט)
לפני 18 שנים • 22 באוק׳ 2005

רגע של עברית

Yosefus​(שולט) • 22 באוק׳ 2005
DEVIL EYES כתב/ה:

... והגברים היו גומרים עליה אחד אחרי השני ...

סליחה (שוב) אבל איך האחד יכול לגמור אחרי השני ?
Tmm
Tmm

אוקיי

Tmm • 22 באוק׳ 2005
חיו ותנו לי לחיות.
18 18 אבל ראיתי מספיק..
אז ככה,
קודם כל יותר קשה למצוא בחורה. כשנמצא אותה, נמצא גם מספיק בחורים שירצו..
גולד.. אתה קצת עושה מעשה מוזר.
יש אנשים שיסתכלו עליך בתור אחד שאוהב בדסמ ויגידו "איזה פריק כוס אמ אמא שלו צריך לשרוף אותם" ואתה תלעג להם.
באותה מידה אני חושב שאתה צריך לדעת שלכל אחד יש את השריטה שלו ואת מה שעושה לו את זה..

ולראיה :
http://www.group-facials.com/cohf-light/brooke/pics/cum-on-her-face019.jpg

שבת שלום 🙂
T
קליבר​(שולט)

Re: בוקה קה

קליבר​(שולט) • 22 באוק׳ 2005
G-O-L-D כתב/ה:
זה אחד הדברים הכי מגעילים בעולם.
ורק מגעילים ומגעילות יכנסו לחרבון שכזה.
עצם המחשבה שזין כמו של אחד כמו קליבר, או כל אחד אחר, ישפריץ לידי, עושה לי לרצות לקלף לעצמי את העור או לשטוף אותו בחומצה.
עצם המחשבה שבאורגיות מקפצים בולבולים סביב, עושה לי לרצות להתחרד ולעבור להתגורר במאה שערים תחת תורתו, כבוד השם יתברך אמן סלה.
עצם המחשבה, שיש מישהי כאן שמוכנה לשבת על ברכיה ושכמה קליברים יגמרו עליה האחד אחרי השני, עושה לי לרצות לתת לה סטירת לחי שתתאפס על עצמה, כוס אמא שלה!
בוקה קה, זה מושג יפני מסריח, שכשמישהי היתה בוגדת בבעלה, כל הגויים האלה, העב"מים המנוכרים האלה, הסמוראים האלה, היו יוצאים מהמחילות והבקתות שלהם, מושיבים אותה בכיכר העיר, ואיש איש היה בא וגומר עליה לשם השפלה.
ראבק, בסדר, לגמור בגרון, אחד על אחת, לגמור בפנים, על הראש על השדיים, על הכוס, בטן תחת, בסדר, אחד על אחת.
אבל חמישה שישה על אחת, זרע זרע זרע, נו, מה אני אגיד, שתחנק...

נ.ב.
רק המחשבה, שמסתובבות במדינה שלנו כמה שחוו מסורת יפנית, עושה לי להצטמרר מפחד שיום אחד, איזו בת זונה כזו, תחייך אלי חיוך תמים ושאני בטמטומי, אאמין שהיא נופת צופים כשלמעשה, חוץ מלאכול קקי מתחת, המסריחה כבר חוותה הכול.
ראבק, שהאמא של הילדים שלי תשטף, כוס אמא שלה ושל האמאמא שלה.

וכן, כל הנשים זונות חוץ מהאמא שלי, האחות שלי, הסבתא שלי, והבת זוג שתהיה לי.
טוב נו, אולי גם סבתא שלי היתה זונה, ובעצם אולי גם אחותי, טוב נו, יש מצב טוב שגם הבת זוג שלי תהיה מישהי שקליבר וTMM גמרו לה בפרצוף.
אהה... fuck it, lets go bowling
I GIVE UP.

א. גולד'לה , חשבתי שירדת כבר לשפל המדרגה , אבל נראה לי שעוד לא .
ב. אם אתה מתכונן להפוך את הפוסט הזה למשהוא אישי נגדי , מצאת לך יריב קשה וגם מאד לא סימפטי , כי כנגד אפשסים כמוך , שרק מעברים את השכל , ולא עושים דבר , כמו נניח , לעבוד , קל מאד להלחם .
ג. נכון , Tmm צעיר , אבל יודע מה הוא רוצה , אתה אולי בן 30 , אבל ממש לא יודע ..
אחרי שיחה קצרה בצ'ט החללטנו , הוא ואני לשגר בלון ניסוי , והראשונה שהצלחנו לגמור לה על הפנים היית אתה .. עם הפלספנות שלך .
אינני יודע אם מה שנכתב נכון , על הבוגדת והקבורה בחול וכד' , אבל כנראה זה מה שנעשה לך כאן .
קליבר​(שולט)

Re: tmm & GOLD

קליבר​(שולט) • 22 באוק׳ 2005
DEVIL EYES כתב/ה:
tmm היקר..
שאני אבין...זה שאתה וקליבר מחפשים רק פניות מבחורות אומר שאתם הולכים להיות עליהם..
שניים על אחת, יענו רק אתה והוא..? זה מעורר מחשבות... icon_wink.gif

למה שלא תשתף עוד אנשים...
מצד אחד אני מבין אותך..אתה ישראלי..וישראלים רוצים כמה שיותר לעצמם..
מצד שני אתה יוצא סוציומט..
מצד שלישי אתה כולה בן 18..שזה אשכרה ילד..בלי לרדת עליך, עוד לא ראית כלום בחיים..רק יצאת מהחממה של התיכון..

אני גם יכול להבין אותך שאתה בסרטים/הומופוביה מודחקת מלהזמין עוד מספר גברים לא מוכרים, ועוד מאתר מלוכלך שכזה..שמישהו חלילה לא ישפריץ את צאצאיו על גופך המחוטב.

מה אני אגיד לכם..
תהנו להשפריץ אחד על השני..ועל עוד ברת מזל..

GOLD - chill out man
מה הזעם הזה?
אני לא חושב שיש משהו בעולם שיגרום לי להפוך את עורי ולהתגורר עם הפינגווינים חסרי המוח במאה שערים.
לפני זה אני אעדיף לעבוד בתור קוקסינל בתל ברוך .

לפי מה שהבנתי הבוקקה מגיע באמת מיפן, אבל לפי מה שאני קראתי, אשה שהייתה בוגדת בבעלה, הייתה מובלת לחוף, נקברת אנכית שרק ראשה מקו הצוואר מעל החול, והגברים היו גומרים עליה אחד אחרי השני/יחדיו, בכדי להשפילה עד אפר.
אגב, ביפן/סין וכו, האקט של השתנה על מישהו דיי מקובל, והוא מראה את הזילזול האולטימטיבי..
כמו שבארץ זה לירוק על מישהו..
(עכשיו לכו תספרו להם על מקלחות זהב...)

חוץ מזה, אני מבין שכל העניין של הגמירה על הפנים, ועוד במאסה מכובדת מגעילה אותך..
אבל מה לעשות שלכל אחד יש תדברים שעושים לו את זה.
אחד אוהב לדחוף מטריות לתחת, אחד מלקק פנלים..
אחת אוהבת זרע לפנים...
הבדל גדול..

תרגע..זה לא טוב ללחץ דם שלך icon_wink.gif

[B] מאיפה הקביעות הנחרצות האלה ? אגב בסשנים שאתה עשית אי פעם שיתפת מישהוא ? קראת לעוד אנשים .. אני קצת זוכר שאותי לא שיתפת , אז , בינתיים , אני עושה לי ככה מסיבות , מהצד , אתה יודע רבות משתתפים , בלעדיך .

ואולי ה- Tmm קצת צעיר , אבל אחרי שיחה בצ'ט , הואנ שמע כמו אחד שככה יודע מה הוא רוצה , וגם עלה רעיון להפריח בלון ניסוי , ותתפלא כמה פניות אנחנו מקבלים , מבנות / נשים , ששואלות ברצינות , ורוצות עוד פרטים icon_redface.gif
מקסימום זה יצליח .