ערב טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

בחיים לא הייתי מאמינה שאתה כזה...

gifted​(מתחלף)
לפני 20 שנים • 27 ביולי 2003

בחיים לא הייתי מאמינה שאתה כזה...

gifted​(מתחלף) • 27 ביולי 2003
העיסוק שלי בבדסמ (לפחות הצד הפרקטי שלו) התחיל די במפתיע. את השפחה שלי לא פגשתי דרך מודעת היכרות בנושא בד'סמ ולא בעיתון. היינו פשוט זוג במערכת יחסים ונילית, ולילה אחד נקלענו לשיחה שפוצצה את הכל, דיברנו במשך שעות וגילינו שבמשך כל זמן היכרותינו הסתרנו אחד מהשניה את תאוותינו, למעשה היינו אדון ושפחה - פשוט לא ידענו את זה.
את המשפט בכותרת שמעתי ממנה ביום שלאחר הסשן הראשון שלנו. וכשחושבים על זה, זה נכון, אני באמת לא יכול לחשוב על מרכיב חיצוני אחד באישיות שלי שיסגיר את עובדת היותי כזה, אדון.
אבל ... אני לא מכיר באופן אישי אף אדון או שפחה, ולכן אני שואל אתכם (בעיקר את וותיקי הפורום שלבטח מכירים יותר אנשים בסצינה ממני) האם לדעתכם יש איזה מאפיין, איזה סממן, איזה מרכיב אופי המאחד ומייחד אדונים ושפחות? האם יש משהו באופי של בן-אדם שבמובהק יכול להצביע על נטיותיו? או שכל אחד שרואים ברחוב יכול להיות שולט/נשלט?
pam
pam
pam • 27 ביולי 2003
קודם כל, זה אחלה סיפור. יש לכם הרבה מזל שגיליתם את זה, במקום להפרד על רקע "אי התאמה"...

אני לא ממש מצליחה לזהות אותם ברחוב. זה לא כמו גייז ולסביות שזה פחות או יותר כתוב להם על המצח ובין העיניים.

מה שכן, הייתי בחנות הוידיאו ונכנס זוג מחובק. מיד כשהם נכנסו, המוכר שלף את הסרט המזכירה והודיע להם בשמחה - זה סוף סוף הגיע. שמרתי לכם.

השניים ניסו להסתיר את התלהבותם ולקחו את הסרט. בחנתי אותם קצת. הוא גבוה, רציני למראה, מאופק כזה, והיא נשית כזאת, חייכנית, מסתכלת לצדדים לראות מי עוד ראה שהיא מחכה לסרט הזה.

לשניים האלה היה כתוב אדון ושפחה על כל שפת הגוף שלהם.

לא התאפקתי וזרקתי להם - הממ.... אתם הולכים מה-זה להנות....
נוי
נוי • 27 ביולי 2003
אני שמעתי על התאוריה שגבר, לדוגמא, אשר הוא בעל חברה עם המון כפופים לו או מנהל גדול באיזה מקום עבודה וכו, דווקא הוא הופך להיות נישלט במיטה, זה מה שמדליק אותו....
ואילו אדון, שבחייו היה נחות או שהוא חסר ביטחון עצמי, בסאשן הופך להיות כוחני על מנת לפצות.
ככה הסבירו לי כאשר ניכנסתי לעולם הזה....
המיתוס התנפץ ביום שהכרתי את אדוני, שנאמר - אדון נישאר אדון.
ובכן, בפה מלא, ללא ספק, הוא נולד אדון, וימות אדון (עד 120 אמן..)
אם כך בעצם, הבנו מזה, שלאדון אין קרניים, ולשיפחה אין זנב, ולכן הדרך הכי טובה לזהות אותם, זה לצאת לבלות בדנג'ן, או לחילופין להיכנס לאתרי אינטרנט העוסקים בנידון... ראה ערך icon_idea.gif

אגב, ככה מזהים שיפחה: icon_moon.gif
ולרוב ככה יראה אדון : icon_whipper.gif

icon_wink.gif בהצלחה!
SubFlower​(נשלטת){Mr. SL}
SubFlower​(נשלטת){Mr. SL} • 27 ביולי 2003
בכל מקרה, אני אישית, כל חיי נמשכתי לאנשים דומיננטיים, לאלו שכן ניתן לזהות ברחוב, אלו שהדומיננטיות שלהם מורגשת. לא בהכרח בתפקיד אותו הם ממלאים במקום עבודתם, אלא בצורה בה הם מסתכלים על החיים, ביטחון עצמי מפותח, יכולת להקנות לזה העומד ממול תחושה של סמכותיות, חוסר התרפסות, חד משמעיות וכו'…. אני יותר מבטוחה ואף יודעת שלא רבים מהם מקיימים סשנים או משתייכים לעולם הבדס"מ, דהיינו גם זה לא מחייב, אך בהחלט בני זוגם הם אנשים רכים יותר ומן הסתם ותרנים יותר וכו… וזאת בהתאם לבניית הזוגיות.

כך שלא מפתיע אותי כאשר אני שומעת שבני הזוג מגלים במהלך חייהם את נטיותיהם המיניות ואת ההתאמה המלאה ביניהם, הדבר רק מעיד כי על השכילו לבחור נאותה מהלך התחילה.

בהצלחה.
DomDomina​(שולט)
DomDomina​(שולט) • 27 ביולי 2003
לדעתי אין אפשרות לפי מראה והתנהגות בחיי היום יום,
לדעת מי דומיננטי בחייו הפרטיים ומי לא.
כמו שיכול להיות ששוטר או איש כוחות הביטחון,שכל חייב שלט והנהיג אנשים שכפופים לו,
ובחדר המיטות הוא יתגלה ככלבלב,שמתגרה מהרעיון להיות למטה ונשלט.
ככה אדם שנראה יורם או חנון,עם משקפיים,ועובד בתור פקיד,שכל היום רק צועקים ומבקשים ממנו,הוא יהיה שולט אכזר.
ככה שבאמת אין התאמה ,בין החיים היום יומיים שלנו ,לחיים הפרטיים.
כמובן שיש יוצא מהכלל.
כמוני למשל icon_lol.gif
gifted​(מתחלף)

רעיון שעלה לי בסופ'ש

gifted​(מתחלף) • 27 ביולי 2003
אם כל כמה שקשה לזהות אדונים ושפחות מתוך הקהל ברחוב, אני חושב שיש מאפיין אחד בולט, או נקרא לזה אולי גוון אופי שמייחד את אנשי הבד'סמ. כתנאי לכניסה לעולם השליטה/נשלטות, צריך להיות לבן-אדם איזו פתיחות, איזה נכונות להכיר בעולמו הפנימי. אני מסתובב ברחוב, בארץ, בעולם ורואה כל-כך הרבה אנשים שהם לחלוטין אטומים לרעיונות חדשים (ופה אני מתכוון לרעיונות חדשים שבאים מתוכם), אנשים שאני חושב עליהם "בוא'נה, אין טעם לדבר עם הבן-אדם הזה על בדס'מ, הוא כל-כך מקובע, גם אם בתוכו הוא עבד מאושר או אדון קשוח, הוא לא יבין את זה לעולם, כי הוא בחיים לא יודה בכך". אנשים צרי-מוחין, מודחקים, שמפחדים לשבור את כלי המחשבה המיושנים שנתנו להם, ולהרכיב חדשים.
אני חושב שלפני שבכלל ניגשים לשאלה "האם הוא/היא שפחה/אדון/עבד מלכה/עז?" צריך לשאול "האם הוא מסוגל לכך?" "האם הוא מסוג האנשים עם מספיק בטחון ומורכבות מחשבה בשביל שיגיע למצב שליטה/נשלטות?"
השולט אור​(שולט)
לפני 20 שנים • 28 ביולי 2003
השולט אור​(שולט) • 28 ביולי 2003
צועקים שפחונת באמצע הרחוב ורואים מי מסתובבת icon_lol.gif

אבל ברצינות, לא זה לא כתוב לאף אחת על המצח, אבל ישנם מצבים שאני רואה את שפת הגוף של פלונית, משהו במבט אולי, והסאבדר שלי מופעל... כשהמחשבה הראשונה שעוברת לי בראש היא "היא מתאימה להיות..." אני בדרך כלל לא טועה, ואכן מגלה את השפחה שמסתתרת.
נוריתE
לפני 20 שנים • 28 ביולי 2003
נוריתE • 28 ביולי 2003
אני מצאתי פתרון פשוט, סיפורה של O הביא לי את הרעיון
קניתי סמל של BDSM ,אם משו ירצה אגיד לו איפה ושמתי על קולר קטיפה
כך שמי שמכיר ומי שמשלנו יזהה אותי ברחוב,אם לא כשפחה אז לפחות מהעולם שלנו.

הסרתי אותו לא מזמן מסיבות אישיות, לא בגלל שלא הצלחתי למצא "חתן" בצורה כזו
אולי אני אחזור לענוד אותו כשארגיש מסוגלת.