לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

בדסמ- האם הוא ממשיך לזקנה או נשאר אי שם בגיל העלומים?

bianca​(מתחלפת)
לפני 18 שנים • 4 באפר׳ 2006
bianca​(מתחלפת) • 4 באפר׳ 2006
laila כתב/ה:

היות ובידיסמ זו נטיה ודרך חיים
למדתי מאז והחכמתי
לא לפסול גילאים ,
וכן אפשר להיות בבידסמ גם בגילאים "מופלגים" של 40 פלוס ויותר
(ניתקלתי בבני/ת 60 אפילו)

אני אתחיל את תגובתי בכך שאני לא מאמינה בלקבוע דעות שיכול להיות שלא מתאימות לכל אדם וגם לא אומר שהוא פחות בדסמי או יותר.
אני אישית לא חושבת שכל אחד שנהנה מבדסמ רואה זו כנטייה ודרך חיים, יש גם אנשים שרואים את הבדסמ בתור ריגוש או בתור פילפול של חיי המין או בתור ריגוש מנטלי ולדעתי וממה שיצא לי לראות, כאן ובעיקר בעולם, גם האנשים האלה שבדסמ היא לא נטייה או דרך חיים, נהנים ממנו לאורך שנים.
אישית יצא לי לפגוש כמה אנשים מאוד מעניינים חלקם בגילאי ה60 + שעדיין לובשים את הרטמות מעור והחוטיני,ואת הקולר ויוצאים להנות ממסיבות פטיש ולהשתתף בהם.

אני מאמינה שאצל כל אחד זה שונה ואצל כל אחד זה יכול להשתנות כי יש הרבה גורמים בחיים שיכולים לשנות אצלנו הרבה דברים.
אישית,כרגע, אני לא רואה את עצמי בלי איזשהו חלק של בדסמ בחיי ובעיקר בחיי המין שלי,אבל אני צעירה ויכול להיות שיימאס לי ויכול להיות מאוד שלא.
יכול להיות שאני אתאהב במישהו שכל העניין ממש לא עושה לו את זה וזה ישנה את סדר העדיפויות שלי. יכול להיות שאני דווקא אתאהב במישהו שהוא חזק בתוך הקטע והוא יכניס אותי לתוך זה יותר ממה שאיי פעם חשבתי שאני אכנס.

בקיצר.....
החיים הם ארעיים, הכל יכול להשתנות
ואין שום דבר רע בזה icon_smile.gif
לבטוב​(לא בעסק)
לפני 18 שנים • 15 באפר׳ 2006
לבטוב​(לא בעסק) • 15 באפר׳ 2006
בדסמ זה משהו שטבוע עמוק בנפשנו.
זה איננו עוד טיבול לסקס או לחיים.
אנשים נולדו שונים זה מיזה ולכן עוצמות הריגוש שלהם שונות.
אבל מי שבדסמי אמיתי לעולם לא יכול להיתנתק מהוויתו זו.
לא משנה הגיל.
אני טוען שככל שמתבגרים יותר מגיעים לעוצמות הרבה יותר עמוקות ומשובחות.
venus in our blood​(שולטת)
venus in our blood​(שולטת) • 15 באפר׳ 2006
לבטוב כתב/ה:
בדסמ זה משהו שטבוע עמוק בנפשנו.
זה איננו עוד טיבול לסקס או לחיים.
אנשים נולדו שונים זה מיזה ולכן עוצמות הריגוש שלהם שונות.
אבל מי שבדסמי אמיתי לעולם לא יכול להיתנתק מהוויתו זו.
לא משנה הגיל.
אני טוען שככל שמתבגרים יותר מגיעים לעוצמות הרבה יותר עמוקות ומשובחות.

אני עוד לא שם,
אבל
ניראה לי ש-לבטוב צודק כל כך..

אני חושבת ש-מה שעשוי קצת לבלבל או לתעתע, היא עובדת חיים אחרת : מאחר והבדס'מ ועולם השליטה בכלל עשוי להיות מאוד אינטנסיבי , ומאוד שואב , אני סבורה שלפעמים, בתקופות מסויימות, אנשים מרגישים צורך להתנתק קצת, לנשום אוויר ''אחר '', לבדוק את עצמם , דווקא בגלל העוצמות והאינטנסיביות .

לפעמים, בתקופות מסויימות, הבדס'מ יכול להיות מאוד מעייף , לגוף ולנשמה , ולכן אנשים מתרחקים וחוזרים. הפוגה בשביל עצמם.

מי שזה באמת בדמו- לעולם לא יוכל לוותר.
לדעתי, זה משול לכל צורך אחר , בין אם נרצה ובין אם לא..

ודבר נוסף-
אני חושבת שבדס'מ בגיל מתקדם יותר באמת רק משתבח, מפני שאז יש השלמה ובשלות פנימית שאין בתחילת הדרך..
האמפרי
האמפרי • 15 באפר׳ 2006
הוא ממשיך כרגיל אבל יורד באלנבי ומחליף לקו 4 כדי להגיע.

(או במילים אחרות, כל עוד הליבידו קיים הוא ישאר שם).
המלט

סתם מחשבה מהירה

המלט • 15 באפר׳ 2006
כמה מלים אפשר להציב במקום 'בדסמ' בשרשור הזה מבלי לשנות אף מלה אחרת, ועדין לקבל משמעות מלאה?
נולי
לפני 18 שנים • 28 באפר׳ 2006
נולי • 28 באפר׳ 2006
כשאני אפסיק להזדיין בגלל יובש נרתיקי של גיל 80 ודחייה נפשית מכל הלובריקנטים עדין אוכל להמשיך להצליף - זה כל הכיף! אני רק לא בטוחה כמה שליטה מנטלית תהיה ממרומי הסניליות - אל הכל שביל ההנאה! (עד שהרופא אומר אחרת)
VAMPIRE_ QUEEN​(שולטת)
לפני 18 שנים • 28 באפר׳ 2006

אין גיל לבדס"מ

VAMPIRE_ QUEEN​(שולטת) • 28 באפר׳ 2006
אני אישית נצר למשפחת דומים חובבי בדס"מ. ויכולה להעיד על כך שאין גיל לתרגיל. אבי המתגורר באירופה, הוא דום ותיק ומנוסה בתחום שעדיין מחפש סאביות כנועות ויפות גם בגילו (חמישים +). עדיין הולך למועדוני בדס"מ ועדיין מחפש שפחות (אם לא קבועות, לפחות בתשלום..) ונראה שלא עומד להיגמל בקרוב מתחביביו, מנטיותיו ומהאפשרות להגשים את ה"אני" האמיתי שלו. לא שיער מאפיר, לא פנסיה מוקדמת ולא ערמונית מוגדלת ינתקו אותו מהרצון והחשק לאחוז ברצועת הכלבה, לקושרה, ולחנכה.
למרות שאני מאמינה בכך שנטייה מינית היא לא תחביב חולף אלא דרך חיים, אני נוטה להתייחס פחות ברצינות לילדים וקטינים הטוענים שזהו עולמם. לדעתי יש הליך של בגרות מינית מסויימת ורק אחרי התנסויות שונות אתה יכול לדעת בוודאות ולהעיד על נטייתך האמיתית. וככל שהגיל מתקדם יותר כך היין משובח יותר.
    התגובה האהובה בשרשור
דוכיפת​(נשלט)
לפני 18 שנים • 1 במאי 2006
דוכיפת​(נשלט) • 1 במאי 2006
Queencie כתב/ה:
בנעוריי חשבתי שהזקנים לא עושים סקס... התבגרתי. הם כן (לפחות חלקם) icon_razz.gif
היום אני מבינה שאדם מיני הוא אדם מיני - ולא משנה מה גילו. אופי המיניות ומיפויה זה עניין אינדיבידואלי. לכן אני מאמינה שזה לא עובר עם השנים - אז גם בגיל 60 אני מניחה שאצליף בלהט (ועוד אי אלו דברים שאהנה לעשות). ההצלפות אולי לא תהיינה כל כך חזקות, אבל עד אז אוסף השוטים שלי יגדל ... א ז זה יחפה מן הסתם icon_wink.gif
גם אני מאמינה שזה משתבח עם השנים - לנסיון יש משמעות.

מה שמסקרן אותי הוא האם הבדס"מ יהיה אקסטרימי יותר ככל שאתנסה ואממש יותר ויותר ויותר - בינתיים אני בתחושה שכן. כאילו כל הזמן רוצים להעלות את הרף. זה יכול להיות ברמת האקסטרים הפיזי או המנטלי, זה יכול להיות בעוצמות, או בהתנסויות חדשות.

דעתכם?

קווינסי,כמובן,רק על עצמי לדבר ידעתי,ובצניעות האופינית לי אעיד על עצמי שרכשתי הרבה ידע ונסיון במשך השנים,לגבי עצמי,ולדומית שארצה לשרתה וככל שהשנים עברו הגבולות הלכו והתרחבו,הלכו,הלכו,התרחבו
מפטשיזם,מידע מצומצם,מהתנסויות מצומצמות-בגיל צעיר,הנסיון הולך ומצטבר,עד הלום,לא פטשיזם אלא התמסרות,עבדות,כניעה,עליונות האישה. בפיזי,ובעיקר במנטלי.

אה,ובהחלט מסכים שכמו יין,העבד משתבח עם השנים.בתנאי שהוא במקום אפל,רצוי מרתף....
יואב39
לפני 17 שנים • 27 במאי 2006
יואב39 • 27 במאי 2006
לדעתי, אין ממש קשר לגיל.

לי, באופן אישי, אין ירידה בחשק. הבעיה היחידה היא......לעיתים, אני שוכח את מילת

הביטחון icon_sad.gif
Dan_Kap​(שולט){f,yt,D,תכ}
לפני 17 שנים • 28 במאי 2006

במיוחד בשבילך

Dan_Kap​(שולט){f,yt,D,תכ} • 28 במאי 2006
יואב39 כתב/ה:
לדעתי, אין ממש קשר לגיל.

לי, באופן אישי, אין ירידה בחשק. הבעיה היחידה היא......לעיתים, אני שוכח את מילת

הביטחון icon_sad.gif

מכיר את המונח האנגלי "To drop the ball"?

הוא נולד בבתי הזונות של בריטניה הויקטוריאנית, במחלקת הבדסמ (כן, גם אז היה, והרבה).

היו מניחים כדור ביד של הנשלט, ואם הוא היה רוצה להפסיק, הוא היה שומט את הכדור.

איך זה כמילת ביטחון לקשי זיכרון?