לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

הכרויות בכלוב

tsunami29​(מתחלף)
לפני 18 שנים • 25 באוק׳ 2005

הכרויות בכלוב

tsunami29​(מתחלף) • 25 באוק׳ 2005
רציתי לשתף אתכם במשהו.

כאשר נכנסתי לכלוב שמחתי לגלות שיש כאן הרבה בחורות איכותיות (לפחות לפי הפרופילים)
ואני מודה ולא מתבייש שרציתי מאד להכיר דרך הכלוב מישהי שיש לה שריטות דומות לשלי.
הייתי בטוח שמבין כל הבחורות כאן אמצא לפחות אחת שאפשר יהיה לפתח איתה קשר רציני של אהבה אמיתית מתובלת בעניין הבדסמ.

אבל לצערי ישנה תופעה שהולכת ומתפשטת ברחבי הכלוב ודובקת בבנות הכלוב.
יותר יותר בחורות כותבות שאין להן רצון בשום קשר ולא לפנות אליהן בשום צורה או דרך. וזה אחרי שהן מציינות במפורש שהן פנויות לקשר.
אני מבין שלא כל אחת שנמצאת כאן מעוניינת בקשר אבל לתומי חשבתי שבמקום כזה שמאגד את כל אוהבי הבדסמ יחדיו יהיה אפשר ליצור קשרים מעניינים.
ומאחר שזו תופעה מתפשטת לא נשאר כבר כמעט למי לפנות בעניין הכרויות.
אולי זה בגלל שישנם גברים שפונים בחוסר נימוס ? בחוסר כבוד מינימלי ?
אז הגיע הזמן לומר שיש כאן גם גברים נורמלים ואיכותיים שמחפשים קשר אמיתי וחבל לדחות על הסף כל אפשרות לקשר.
ברגע שבחורה מוסיפה לפרופיל שלה "לא לפנות אליי" היא אולי מנטרלת את כל המציקנים אבל גם מפסידה את החברה הטובים...

ועוד דבר - עושה רושם שאנחנו הסוויצ'ים נמצאים בעדיפות שנייה אצל רוב הבחורות (אני מדבר על הסוויצ'ים הגברים שביננו). עושה רושם שבחורות מעדיפות שולטים או נשלטים (אני אומר את זה על סמך כמה תגובות שקיבלתי למכתבים שכתבתי) והסוויצ'ים נדחקים הצידה. האם זו רק הרגשה שלי או שזה באמת כך ?

קיצר - אני כבר די הרבה זמן משוטט כאן ולצערי לא מצאתי בת זוג חמודה ובדסמית עדיין ואני דווקא חושב שיש לי הרבה מה להציע.

וזה קצת מאכזב.. icon_sad.gif
Venus in Furs
Venus in Furs • 25 באוק׳ 2005
אהבתי...מצטרף לזעקת המתחלפים הנרגשת!!! monkeedance2.gif
כלובי
כלובי • 25 באוק׳ 2005
מה לעשות שמתחלף לא מתאים לשולטת או נשלטת אלא למתחלפת.
לכן ההבחנה בין הזהויות, לכן הפורום המיוחד, ולכן מתחלפים זוכים לתשובות שליליות כשהם פונים לבני/בנות זוג שמעדיפות להיות בצד מסויים של השוט. אין כאן זילות או פחיתות כבוד פשוט אי התאמה על רקע העדפה מינית.
מיתוסית​(שולטת)
מיתוסית​(שולטת) • 25 באוק׳ 2005
כלובי, אני חולקת על דעתך, מתחלפים לא יוצאים רק עם מתחלפים ויש כאלה שלא אכפת להם אם יש להם נשלט או מתחלף או שולט.

צונאמי, אתה אדם מקסים וזה בעיה למצוא בנזוג גם בחיים האמיתיים וגם באתרי אינטרנט ונילים.
האנשים פה באמת לא יודעים ברובם איך לפנות וה ם מציקים וזה בעיה, אין מה לעשות.
אני בדיעה שאם תפנה לנשים שכן מוכנות לקבל הצעות בצורה יפה ומכובדת, רובם יתייחסו אליך- בייחוד בגלל שתבלוט בהרבה מעל השאר..

בהצלחה!
כלובי
כלובי • 25 באוק׳ 2005
אז אם מתחלפ/ת יוצא/ת עם שולט/ת למשל.. בהנחה שבאופק עומד איזה משהו רציני.. זה אומר

שהמתחלף יצטרך לותר על החלק השולט באישיות שלו לשארית ימיו לא?

האם קל לאדם לוותר כליל על צד שלם בזהות המינית שלו? נראה לי שבטווח ארוך זה מאד קשה כמעט בלתי אפשרי לכל אדם.
Venus in Furs
כן, אבל הרי לא כל ההכרויות הן לכל החיים...ובהחלט יכול להיות מצב של דומ/ית עם סוויצ'/ית לתקופה מסויימת...מה גם, שהגדרת התפקיד משתנה לעיתים, ואני בטוח שאני לא היחיד שהתחיל כנשלט ו"הפך" לסוויצ'...הכרתי גם לא מעט דומיות שנהנו להיות עם סוויצ' ואף גילו דרך החוויות עם אותו סוויצ' צדדים נוספים בזהות המינית שלהן.
כלובי
כלובי • 25 באוק׳ 2005
במילים אחרות הן התחילו להיות סוויצ'יות, לא לכולם זה מתאים - אם היה מתאים היו קוראות לעצמן מראש סוויצ'יות.

אתם מניחים מראש שהן לא יודעות שזה טוב להן - אבל זה לא תמיד המצב.

זה כאילו ששה לכבד את זה שאנשים רשאיים להגדיר לעצמם מה מתאים להם ולחפש פרטנר מתאים לצרכים שלהם/ן/ם/ן (כבר שכחתי אם כתבתי את זה בלשון זכר או נקבה אבל הכוונה בסימטריה לבני שני המינים)
Venus in Furs
אבל אף אחד לא פסל את זכותם של אנשים להגדיר לעצמם מה הם מחפשים...איך שאני הבנתי את דברי הכותב, הוא הביע אכזבה משני גורמים...אחד-ריבוי של אזהרות "נא לא לפנות" שמסננות דווקא את המנומסים והממושמעים, שכן המטרידים פונים בכל זאת, ושתיים-סוג של חשדנות ופסילה מראש של מתחלפים. זכותו של כל אדם לפסול כל אדם אחר ליחסי אישות, אבל פתיחות לשונה או לבלתי מוכר עשויה גם להיות מעלה. והתאמות בין אנשים נופלות הרבה פעמים על התחום האפור שבין ההגדרות
en1
en1
en1 • 25 באוק׳ 2005
ותמיד יש גם את האופציה, שבחורה שמבקשת לא לפנות אליה
פשוט לא רוצה שיפנו אליה.
לא המטרידים ולא המנומסים.

מפתיע, הא?
כלובי
כלובי • 25 באוק׳ 2005
עם כל מה שכתבת עכשיו אני יכול בודאי להסכים.

ועדיין עם כל זאת - זאת מי שמגובש על זה שהוא אוהב לשלוט או להשלט בלבד, הגיוני שמראש לא תתאים לו מערכת יחסים עם מתחלף.
וגם להפך - אגב. יש מתחלפים שמבחינתם להיות רק עם נשלט או רק עם שולט לא מתאים להם ולכן הם פוסלים אפשרות כזאת מראש.

וכמו שאמרת בקשר למטרידים וחיות אחרות - תמיד היו תמיד יהיו, מי שמחפש להתעצבן, מוזמן להתעצבן, מי שפשוט מתעלם - בכלל אושרו.
מי שרוצה לסנן מראש באמצעות הפרופיל - הרי זה בלתי אפשרי אלא אם כן את/ה מזדהה בפרופיל בתור אדם מאד מסוכן וחסר סבלנות ורק אז אולי זה אולי מישהו ירתע.
מי שמבקש לעשות רעש בפורומים מזה שמטרידים אותו - גם הוא כנראה שואב מזה איזה שהוא סיפוק. הכי טוב שכל אחד יחיה איך שבא לו ויעשה את הסינונים שמתאימים לו. ואם הסינון של מאן דהו לא מתאים לך קל וחומר שגם הוא בעצמו לא יתאים לך. אז אין מה להתבאס - פשוט לעבור הלאה.