סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

שב, תשתה קפה, קוראסון, העיקר שאתה נהנה

רויטל
לפני 20 שנים • 27 ביולי 2003

שב, תשתה קפה, קוראסון, העיקר שאתה נהנה

רויטל • 27 ביולי 2003
האוויר הרענן עשה לי דברים מוזרים בגוף, הרגשתי עליצות מוזרה ומדגדגת בכל הגוף.
ריח הקפה של בוקר התערבב ברחות האויר.
לבשתי ג'ינס וסריג אדום, ויצאתי לסידורים של אותו היום. הרמתי טלפון לחברתי אפרת שתתלווה אלי, משום מה אני תמיד מתבאסת לצאת לסידורים לבד, זה מין הרגשת כייפית כזאת שיש איתך עוד מישהי להסתובב איתה. אפרת בחורה נאה, מטר 70 גוף מלא וסקסי, עינים של חתול ממש, ואשיות מצחיקה, אני עצמי צוחקת ממנה כל הזמן, יש לה יציאות שחבל"ז . הגענו לבנק בסביבות 10 בבוקר, ואתם לא תאמינו אבל אם יש אדם שאני לא אוהבת זאת את רחל הפקידה בבנק. אבל יום מקסים שכזה
שאפילו רחל גבוהת הקומה ועם חליפת המחויטת שלה לא הצליחה לעצבן אותי למרות שביום רגיל היתה מוציאה אותי מהכלים בשניות. ושוב את במינוס ואין לך כסף, ומה אהיה איתך, ולמה את לא מסתדרת. ... שונאת את היציאות שלה.. "מה היא בכלל מתערבת בכיס שלי?? מה היא מפרנסת אותי?? ממש חוצפה, אבל ניחא אפרת איתי והכל נפלא.
אחרי הבנק הצעתי לאפרת לקפוץ למשרד שלי אחי, לראות מה איתו, וכדרך אגב לראות את שי... אוחחח שי המבט שלו היה ממיס אותי בשניה, אבל לעולם לא יכולתי להיות איתו לבד מכיוון שאחי הקרציה תמיד היה מסתובב לי בין הרגלים, וזה הזמן להכניס את אפרת למשחק קטן של תעתוע , ואפרת כמובן בלי מילה מיותרת הסכימה מיד לרצונות שלי...

נכנסתי למשרד של אחי, כמו כל בוקר להגיד שלום אולי הוא צריך עזרה, אבל ביננו ניכנסתי לראות את שי. קרצתי עינים לאפרת והיא ישר לקחת את ידו של אחי והובילה אותו למשרד שלו לשיחה רצינית ביותר. אפרת היתה מעולה בהמצאות , וסיפרה לאחי על מצב קשה שהיא נמצאת בו, ואחי כמובן רץ לעזרתה, ולי נותר הזמן עם שי, סוף סוף להיות איתו לבד.התכופפתי לעבר שולחנו של שי והרגשתי משהו מוזר .
הוא ישב על כיסא המנהלים החדש שלו, רציני כתמיד , אבל היה משהו בעיניים שלו.
עיני האפורות שלו הרשימו כתמיד אבל היה בהן חיוך ממזרי שלא הבחנתי בו קודם.
"היי רויטל , יש לי סוד קטן בשבילך".
"מה כבר יכול להיות לך בשבילי ? "
הוא חייך, פעם ראשונה שאני רואה את שי מחייך אלי חיוך ממזרי מאז שהתחלתי לעבור במשרדו של אחי, ואמר כמעט בלחש: "תתקרבי קצת ואגלה לך".
התקרבתי מסוקרנת ולפני שהבנתי מה קורה הוא משך אותי לחיקו. התישבתי עליו מאבדת את שיווי המשקל, ומיד הרגשתי מבעד לג'ינס את איברו הלוהט נלחץ כנגד הירכיים שלי. "הו", קפצתי מופתעת,אבל הוא אחז במותני בעדינות לא נותן לי לקום.
"תראי רויטל, אני לא יודע מה עובר עלי היום אבל אין לי שליטה עליו מהבוקר הוא ככה."
"יש לך בעיה" אמרתי וצחקתי מתחת לשפה שלי, כאילו יאלה שי תמשיך, רוצה אותך, אני רוצה אותך כבר הרבה זמן.
ואז שי הערמומי הזה הכניס את היד מתחת לסריג שלי והתחיל ללטף לי את החזה, באותו רגע הרגשתי רטיבות מהכוס הבוגדני שלי, ועם היד השניה הושיב חזרה ישר על האיבר הזקור והחופשי שלו!
"או או ", קצר נפלט לי מהפה, הוא החליק ישר למקום הנכון, ממלא אותי עד הבטן ומותח אותי לכל הרוחב שלי.
הייתי רטובה לגמרי! והזין שלו, חלומי: ארוך, מוצק, עבה חלק כמו משי ולוהט.
לא זזתי, נדהמת מההעזה שלו ומעצמי.
הוא הושיט יד ומשך אותי בתנועה אחת חזקה חזרה למטה.
"אוו", זה היה יותר מדי, נאנחתי בקול הפעם כנגד רצוני והיה ברור עכשיו גם לי וגם לו שאני ממש נהנית מזה. שי לקח את ידי ושנינו קמנו והלכנו לעבר המשרד שלו, הוא נעל את הדלת על מפתח, הדליק את המוזיקה שאהיה רועש, ואז הדביק אותי לקיר.מפשיט את בגדי, והנה אני ניצבת ערומה מולו. "אני בהלם, לא מאמינה, אני הולכת להזדיין עם שי" ואז הוא התחיל לרדת לי לכוס, הוא ליקק אותו בהנאה רבה, מרגישה כל סנטימטר שלו מחליק על השפתיים והדגדגן שלי למטה: נגד רצוני אבל מצדיקה את עצמי בכך שזו הדרך היחידה להשתחרר,התנועה נגמרת עמוק בתוך הבטן מרגישה את אשכיו הבריאים מדגדגים אותי.
כבר יותר לאט נאנחת קלות ומתרפה, ומאבדת עשתונות לאט לאט, ומייחלת שידיו ילטפו לי את הפטמות הזקורות, אני עכשיו ממש בעטרף לא יכולה כבר להפסיק... "בן זונה", אני לוחשת לו בין אנחה לאנחה," זה כל כך טוב שאני לא יכולה להפסיק.... אחי במשרד ממול עם אפרת ואני פה נדפקת על הזין החלומי שלך ,"אה נכון שכחתי", אומר שי, "

שי המנייק לא הקל עלי וכל הזמן זז בתוכי כשידיו על השולחן משני צדדי.
בקושי התאפקתי לא לצרוח והמיצים שלי לא הפסיקו להחליק לו על הזין.

"אוהוהוהו!" נאנחת בקול כשהכוס המטופח שלי נפער ומתמלא באיבר הרטוב של שי, התחלתי לרדת עכשיו לכיוון הזין של שי, ואני מתענגת עליו ומוצצת כמו שאף בחורה לא יודעת למצוץ, "אמממממ......כןןןןןן.....את טובה....עודדד....אוחחחחח....תמצצי לי את הזין" קולו של שי נשמע, הרמתי מבט אליו ועיניו היו סגורות, באותו שניה שי משך לי בשערות סובב אותי על השולחן העיף את הנירת והתחיל לדפוק אותי מאחורה, ואני צועקת ונאנחת, כאילו אין מחר יותר.........
והנה אני כאן במשרד, זין אדיר דחוף לי עמוק בכוס הרטוב שלי ואני לא יכולה להפסיק, אווו, זה כל כך טוב! או כן! עד הסוף! חזק! עוד פעם כן!!!!"
אני רטובה לגמרי מתה, מגורה עד להשתגע.......
ואז פתאום נקישה על הדלת, וקולה של אפרת נשמע מאחורי הדלת. "את רוצה להשתעשע גם עם החברה שלך ?" שאל אותי שי כשהוא בעטרף של הזיון, "בטחחחחחחחח" השבתי לו שאני חרמנית כמו מי שלא ראתה זין בחייה. שי הושיט יד אחת לדלת ופתח אותה, וסחב את אפרת לכיוון שלי, הרגשתי קצת מבוכה בשניה הראשונה, אבל אז ראיתי את החיוך של אפרת על שפתיה, כשהיא רכנה אלי ונשקה אותי בשפתיי, אפרת התחילה להתפשט ואני ממזמזת לה ומלקקת את החזה הקטן שלה, שי עדין נימצא בתוכי והוא לא יצא משם אפילו לשניה אחת, אפרת התישבה על השולחן ואני נשענת עם הידיים שלי ושי מאחורה דופק אותי עדין... לאט לאט פתחתי את שפתיה התחתונות בפיסוק יפה . לא התאפקתי שלחתי לשון ארוכה והעברתי אותה על הדגדגן האדום והמבריק שלה. היא נאנחה: " אתם משגעים אותי זה נהדר!" לא יכולתי להפסיק, ליקקתי אותה שוב ושוב , ואז שי יצא בתוכי והתחיל לזיין את אפרת, כמה רציתי אותו בפה שלי! במקום זאת שאבתי את הדגדגן שלה לתוך הפה שלי והחלקתי עליו עם הלשון כשהוא בפנים.
אפרת איבדה שליטה לגמרי, היא נעה מעלה מטה בטירוף, נאנחת וצועקת שהיא גומרת ולא עברו כמה שניות באמת עד שהיא גמרה בפה שלי מתכווצת בחוזקה סביב הזין של שי. לא עזבתי אותה עד שהייתה רפויה לגמרי.
ברגע שקמה תפסתי לו את הזין והתחלתי למצוץ לו את ראש הזין כמו סוכריה על מקל. הוא נאנח, ליקקתי לו את החור והחלקתי אותו לגרון, הייתי חייבת לזיין אותו ומהר, קמתי התישבתי עם הפנים אליו , הרגשתי אותו מחליק פנימה , פנימה, התחלתי לרכב עליו. והוא התחיל למצוץ לי את הפטמות חזק, אפרת באה מצד שני וליקקה לי את הפטמה השניה חשבתי שאני מתעלפת. פתאום היא תפסה לי בשערות כופפה אותי אחורה ונשקה אותי צרפתית עמוקה.שי עיסה לי את השדיים הזקורים שלי, הלשון שלה ליטפה לי את כל הפה והשפתיים הרגשתי גלים בכוס שלי והתכווצויות ושאני גומרת, גומרת ,נאנחתי לתוך הפה שלה :"זה בא זה בא!" מרגישה את שי גומר לי בכוס וגומרת וגומרת....אוי זה היה נפלא.
איזה יום מוזר זה היה, שני ציפורים במכה..............
מוש​(נשלט){k}
מוש​(נשלט){k} • 27 ביולי 2003
אני ניגש לקפוץ מהחלון

מייד אשוב...
רויטל

דילמה קשה \ להזמין טיפול נמרץ?

רויטל • 27 ביולי 2003
הוא קפץ ויצא חי? הוא קפץ ולא יצא חי? או שהוא פשוט מ..........

לכו תדעו מה עבר עליו
מוש​(נשלט){k}
מוש​(נשלט){k} • 27 ביולי 2003
נראה לי שגם אם אני אקפוץ אף אחד לא ישים לב (דמעה)
אז מה הטעם?
אוח הימי ראשון הארורים האלה, מתי הם יגמרו???

תודה על היחס פוחדת, הקלת קצת על העומס שלי היום
(ויצרת עומס במקומות אחרים אבל בזה נטפל יותר מאוחר בערב)
רויטל

מה תודה??

רויטל • 27 ביולי 2003
תתפשט ותכין קפה !
מה חשבת שסתם גרמתי ללחץ ושחררתי לחץ? (עבודה ובין הרגלים)
מה אני פרייארית??? icon_lol.gif

מתי שתרצה בכייף... גם אתה נעמת לי
רויטל
רויטל • 27 ביולי 2003
תודה יעל
אבל אני מפחדת על מוש הזה.. לא יודעת עם הוא חי
DomDomina​(שולט)
DomDomina​(שולט) • 27 ביולי 2003
פוחדת,סיפור נהדר ומחרמן.
ומוש,
נצפה לאחרונה בסופר פארם במחלקת הסבונים icon_wink.gif
רויטל

סבון?

רויטל • 27 ביולי 2003
סבונים?? למה מה קרה? (משחקת אותה תמימה)
זאלופון​(שולט)
זאלופון​(שולט) • 27 ביולי 2003
הכתיבה הפשוטה והיומיומית הזו גורמת לזה להשמע כמו משהו שידידה מספרת לך, וזה מאד מוחשי ככה (מוחשי = טוב). רק דבר אחד הפריע לי:
ציטוט: והזין שלו, חלומי: ארוך, מוצק, עבה חלק כמו משי ולוהט

זה בעייתי מבחינה אנטומית, כי יש היום תיאוריות רפואיות חדשניות שגורסות שאם הזין שלו היה כל כך לוהט היית אמורה לגמור אינסטנט... אבל אולי המדע הקליטורלי פשוט עוד לא מספיק מפותח icon_wink.gif
אני מציע לתלות את הסיפור הזה בלשכת האבטלה הקרובה למקום מגורייך. אם זה לא ייתן לאנשים תמריץ לצאת לעבודה, שום דבר לא ייתן icon_smile.gif