בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

מצב אומלל ומגוחך

infinite​(נשלטת)
לפני 20 שנים • 1 באוג׳ 2003
infinite​(נשלטת) • 1 באוג׳ 2003
ניק יקר ,

הבט על מה שכתבת . כי מתוך המינימום הזה אפשר להסיק רבות לגבי אופן השליטה שלך. וישנם אנשים אשר מאמינים שהנקבה הישראלית צריכה
וחייבת להישלט , ובמיוחד על ידי מישהו כמוני , למה מי היא בכלל שתגיד לי לא , ואם אני אקרא לה
'כלבה, ,אז בכלל זה בטח יעשה לה את זה . אז זהו שממש לא. סבא פרויד היה אומר שאתה צריך
מישהי שתשלוט עליך, בתור חוויה מתקנת ועוד אחרי 10 שנים של בדידות , אבל לא משנה (-:
בעולם הונילי, אם לא הייתי נענית למישהו עם תסביך איגו , הוא היה אומר "או שהיא לסבית ,או שיש לה חבר" .חחח וכמובן שהדיאגנוזה שלי תמיד היתה "תסביך איגו" . מעניין מאד שכאן ,דווקא בעולם הבדסמ ,אפילו זה לא בא בחשבון (((-: .
תעני לי מייד ,כלבה , וזהו icon_biggrin.gif

ציטוט: אני משתכנע יותר ויותר שיש מעט מאוד סאביות - כלומר נשים שנהנות להישלט (יותר נכון - מסוגלות להתחבר לצד הזה במיניותן ולא לחשוש ממנו).

מה זה ? פסיכולוגיה הפוכה ? (-:
אתה גלויי מידיי ידידי , תנסה להיות מעט יותר מיסתורי אולי זה יעבוד . אולי.
"להפסיק להיות אדון" .. ??? מה אנחנו ,תיאטרון הבימה ? עם זה בנשמתך ,אפשר "להפסיק" ?
אבל ,אם אתה אומר , "מניפולציה" ...אמרת הכל...(-:
מצטערת שאני יורדת עליך, אבל -דיי קשה להרגיז אותי , ואתה הצלחת להרגיז אותי ועוד בבוקר
נחמד של יום שישי ! icon_biggrin.gif
pam
pam
לפני 20 שנים • 1 באוג׳ 2003
pam • 1 באוג׳ 2003
עזבי אותך, אינפי. icon_smile.gif

סתם עוד מתוסכל שלא מצליח להבין איך זה שאחד "אדיר ונורא וגיבור" כמוהו צריך להשפיל את עצמו בחיפושים.
דום31​(שולט)
לפני 20 שנים • 30 במרץ 2004

נריסה

דום31​(שולט) • 30 במרץ 2004
nerissa כתב/ה:

גם אני, שבעלי בקטע והכל גלוי אצלנו - לא אעז להתלונן במשטרה ולפתח את זה ל..דיון ציבורי אם במסגרת מפגש לדוגמה (או במועדון) איזה דומניאק יחליט שאני הזונה הפרטית שלו ויאנוס אותי מאחורי איזה וילון!
...
רובנו לא יתלונן (ובעיקר הנשים מתוך בושה טבעית והאשמה עצמית טבעי במקרים כאלה) ולא יהפוך מקרה אישי לדיון ציבורי.

נריסה את רצינית ? את עושה רושם חזק של אשה אסרטיבית ואת רוצה לומר שהמסגרת שבה את חיה כל כך לא תומכת כך שלא תתלונני על אונס ? הרי עם בעלך העניין פתוח לפי דברייך ואני בטוח שגם אם איכשהו הקולגות שלך בעבודה ידעו שנאנסת במועדון לילה, והם לא צריכים לדעת באיזה, הם יתגלו יותר כתומכים מאשר להיפך. מאיפה שהם גם ידעו על זה? עד כמה שידוע לי בית המשפט יכול לאסור על פרסום פרטים מזהים של הנאנסת. בעיתונים הרי אף פעם לא נמסרים שמות מלאים של נאנסות וגם אין תמונות.
החברה שלנו, כך נראה לי, די משתפרת מבחינת התמיכה לנאנסות והרתעת האנסים. אני יודע שזה קשה להתלונן אחרי אונס ואני יודע שאני לא יודע איך זה באמת כי לא הייתי במקום הקורבנות אבל עמדתך נשמעת לי טיפה ותרנית שלא לומר תבוסתנית. זה המסר שאת מוסרת לסאביות? אני טועה לגמרה?
זד​(שולט)
לפני 20 שנים • 31 במרץ 2004

דעתי הצנועה

זד​(שולט) • 31 במרץ 2004
אני חושב שהדיון בהודעה של ניק הוא רק כיסוי לדיון אחר. אני לא בטוח אבל יש לי הרגשה כזו.

אני חושב שהדיון הזה הולך קצת לכיוון הקלישאה: "גבר, בשביל סקס צריך מקום - אישה צריכה סיבה"
או בצורה שיאיר לפיד נסח את זה "בשביל אישה האוננות היא תחליף למין - בשביל גבר זה בדיוק ההפך..."

כלומר:

העיסוק ב"בי-די" (שזה קיצור של, אין לי כח להפוך כל הזמן את האותיות לאנגלית...) נתפס כסוג של מין נטו. רגע, רגע, לא לצרוח, יסלחו לי רגע כל האדונים והשפחות, גם אני בטוח שמדובר במערכת יחסים אוהבת ורגילה. אני רק מתכוון לזה שבי-די גולש יותר מהר לסקס מאשר מערכת יחסים וינילית. הקונוטציות מיניות, העונשים בעלי גוון סקסי (מה "גוון סקסי" מה? תתפשטי ותעמדי על ארבע, כלבה!) העיסוק בסקס תופס חלק גדול ממערכת היחסים.

בגלל זה, ככה נראה לי, הרשימה המקרית של חברי פורום בכל רגע נתון, מכילה הרבה יותר גברים מנשים (28 על 5 בזמן כתיבת השורות האלו) מה לעשות? הזדמנות של סקס לא-מחייב קורצת תמיד לגברים יותר מלנשים. גם מלכות הרבה יותר מבוקשות מאדונים לא ככה?

גבר שנמאס לו מחיזורים, מבחורות קשות להשגה, מהצורך לשאול איך הייתי, מהרצון האגואיסטי לספק את הגברת (משימה לא קלה למי שרק רוצה לגמור ולסובב את הגב) כדי שגם בפעם הבאה היא תסכים לתת לו - גבר כזה מוצא את המושג "מאסטר" כמפלט מגניב. "וואלה, בלי שכנוע, בלי קוצי מוצי, את שפחה לא? רדי על ארבע, תמצצי לי, תבלעי, תגידי תודה, עופי לי מהעיניים, ולפני שאת הולכת גם תנקי את הבלאגן פה"

גבר כזה (ואני לא מכחיש שגם בי מסתתר משהו מזה) מתוסכל מאד לגלות שגם בבי-די הנשים רוצות חיזור, מערכת יחסים (אפילו אם זה ללילה בשבוע) אינטימיות, כבוד. בקיצור הוא מאוכזב לגלות שגם שגם בבי-די הנשים לא מחפשות מקום, הן מחפשות סיבה.

ניק.

תסלח לי על הגישה השמרנית, אבל אין מה לעשות. אני קצת מגזים, אבל מרבית הנשים מחפשות גם בויברטור משהו מעבר לגומי שימלא להן את הכוס (בשורוק... לא התכוונתי לחצי הכוס המלאה) רוב השפחות יתנו לך לתקוע להן בתחת רק אם הן ירגישו כמו הזונה הפרטית האהובה והמכובדת שלך. קראת את הספר "סיפורה של או?" ראית את "לשבור את הגלים?" - זה המצב. ישנן מעט נשים שמוכנות להכנס למשהו שמשדר אוירה של סטוץ. וגם אלו ששם, רוצות את האינטימיות והחום (גם של השעוה. גם זה סוג של חום) ובצדק.

גם כשהיא באה לקבל את המנה שלה מהשוט שלך - היא באה מאהבה.
Tame
Tame • 31 במרץ 2004
זד, כל אחת ואחד רוצים משהו אחר, המשהו הזה גם תלוי במישהו/י שאיתן/ם קשה לקבוע מה אנשים רוצים וכל ניסיון הופך מהר מאוד להכללה.
אין ספק שיש נשים שמחפשות את מה שתיארת, אין ספק שיש גברים שמחפשים את מה שתיארת.
אבל עדיין אותם נשים ואותם גברים יכולים לחפש דברים שונים לגמרי מאנשים אחרים או בתקופות אחרות בחיים שלהם.

ובעניין התסכול. גברים תמיד יהיו בעמדת הנחיתות במשא ומתן הזה שנקרא "חיזור" מאחר שהם כמין הכניסו את עצמם למצב הזה, זו אחת מתופעות הלוואי של השוביניזם אבל היא לאט לאט הולכת ונעלמת...

ושיהיה לכולם/ן בהצלחהicon_smile.gif
רחפנית-הדומית המרחפת​(שולטת)
ואם לרגע נרד מהרצינות.........

לדעתי, הוא בכלל פתח את השרשור הטיזרי הזה על מנת לראות כמה סאבות יש באתר-היה ברור לו שזה יהפוך לשרשור התפקדות של סאביות..........
icon_rolleyes.gif

מה אגיד לך ניק- אומרים מכל מלמדי השכלתי, כנראה אתה כבר לא תשכיל........

ולכולכן כאן, אתן הזועמות, חייכו, דפדפו, אל תתעכבו על הפאתטיים.......
icon_razz.gif

שלכן באהבה.

רחפנית-הדומית המרחפת.
צל

סגנון חיפוש הסאבית

צל • 31 במרץ 2004
נכון שסגנונו של הניק גורם לתגובה
נכון שהוא גרם לתגובות של סאביות ואחרים
אך גם זו שיטה לגרום לתגובה
אם אנחנו לא אוהבים את סיגנון כרטיסו מי אנו שנחליט עבורו מה ליכתוב וכיצד
יש כאלו שנעים להן באוזן לשמוע את השם כלבה
יש כאלו שנעים להן באוזן לשמוע את השם אהובה
מה טוב ומה לא טוב תחליט זו שנמצאת עם מי

שנהיה כאנשים ולא כצל הרים
Tame
Tame • 31 במרץ 2004
אגב, שמתם לב שההודעה המקורית של ניק נכתבה לפני המון המון זמן...?