בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

זקוק לעזרה

DEVIL EYES
לפני 18 שנים • 29 באוק׳ 2005

ועוד משהו

DEVIL EYES • 29 באוק׳ 2005
הינה משהו שהבאתי מאיזה אתר , רק על קצה המזלג, בשביל שתבינו את ההבדלים בין התפיסה הנשית התמימה לעיתים, לתפיסה הגברית .

גברים נוטים להאמין שאת מפלרטטת איתם, גם כשאת לא. לפניך 10 הדרכים בהן , בלי שתשימי לב, את עלולה לשלוח את המסר הלא נכון.

מחמאה חשודה
לומר לו שאת אוהבת את החולצה שהוא לבש היום. הגבר ההטרוסקסואל הממוצע לא ממש שם לב לבגדים (אם פגשת פעם מישהו שמבין לבד מה ההבדל בין חצאית לשמלה - אל תעזבי אותו). אם את שמה לב לבגדים שלו, הוא יחשוב שזה בגלל שאת מעוניינת לראות אותם על רצפת חדר השינה שלך.

התעניינות בחיי האהבה שלו
לשאול שאלות על החברה שלו. את סתם דוחפת את האף שלך לחיי האהבה שלו. אבל הוא חושב שאת רוצה לקחת בהם חלק פעיל.

שיתוף בבעיות שלך
לשתף אותו בבעיות שיש לך במערכות יחסים. את מוצאת שנוח לך לדסקס איתו את הדברים. בחורים לא. אז הוא ידמיין שאת בעצם בוחנת אותו כתחליף אפשרי לחבר הנוכחי.

ה-X השביר
לשים בסוף האימייל שאת שולחת לו נשיקה אחת יותר לעומת מה שהוא שלח לך. בנות הן ידידותיות באופן טבעי - אם פלרטוט היה הר, הן תמיד היו הולכות למרגלותיו. אבל גברים רוצים להגיע לפסגה מהר ככל האפשר. ה-X הנוסף שלך נעשה בלי מחשבה. הוא מניח, שפצחת במכירה פומבית של נשיקות, שבסיומה שניכם תיכנסו יחד למיטה.

סמול טוק או משפט פתיחה?
לגשת אליו במסיבה. גברים רואים בפתיחה של שיחה צעד ראשון בתהליך הפיתוי. הם לא מצליחים להבין למה את עושה את זה רק כדי להיות ידידותית.

נגיעה קלה
לגעת ביד שלו במהלך השיחה. נשים נוטות יותר לגעת מאשר גברים, הן שוכחות שהטסטוסטרון עלול להגיע לנקודת הרתיחה שלו רק מחיכוך קל עם יד נשית.

טיזינג
את מקניטה אותו רק בגלל שאת יכולה, וזה משעשע אותך. הוא רואה בזה שלב ראשוני בריטואל החיזור.

שיחה ממתינה
להתעלם משיחה נכנסת בסלולרי שלך כשאת איתו. את משתיקה את הצלצול כי זאת הבוסית שלך ואת לא רוצה לדבר איתה - אבל האגו הגברי שלו מאותת לו שאת שבויה בקסמיו.

שפצור האיפור
שכבה רעננה של גלוס על השפתיים גורמת לך להרגיש טוב עם עצמך. הוא בטוח שאת עושה את זה כדי למשוך אותו.

נרקוד נשכח
לרקוד איתו. זה תקליט של אבבא. היית רוקדת עם הפוץ הכי קרוב, אבל הפרטנר שלך לבוגי מניח שאת בקטע של ריקוד מושחת.

כמובן שכל אלו הם דברים שאת עשויה לעשות כשאת באמת מתכוונת לפלרטט. אבל גם אם את לא, אל תדאגי יותר מדי - החיים היו ממש משעממים אם אי אפשר היה לצחוק על הבנים, לא?
DARLING
לפני 18 שנים • 29 באוק׳ 2005

...............

DARLING • 29 באוק׳ 2005
אדם שהתחיל טיפול אצל שמונה פסיכולוגים שונים זה אדם שמאוד רוצה וזקוק לעזרה.

אחרת למה לטרוח........

ולגבי ההומור, פעמים רבות אנו משתמשים בהומור בכדי להמנע מלהתמודד.

אז אם היא כבר הלכה לשמונה מטפלים שונים הייתי מציעה שתמשיך לנסות ולמצוא את המטפל

המתאים, כי ברור שהיא לא חיה עם זה " בשלום " וזועקת לעזרה.

ואם היא כבר מנסה טיפול נוסף, חשוב לזכור שכמו שבבדס"מ השליטה נתנת ולא נלקחת, כך גם

בטיפול פסיכולוגי, אין מקום למאבק כוחות עם הפסיכולוג, לא מגיעים לטיפול לבדוק

" מי נשבר ראשון". ואם כבר משהו מגיע לטיפול כדאי שיתן מעצמו 100% ויתמודד לפני שהוא

טוען שהמטפל לא ראוי/ לא מוצלח/ לא מקצועי וכו' וכו' ( ולא חסרים תירוצים....)

בנוסף, חמישה מקרי אונס בהחלט מדליקים נורה אדומה. ויש הכרח לבדוק מה בהתנהלות שלה

מביא אותה לסיטואציות שכאלה, ואני לא מדברת על חולצה חשופה או על מחמאה מיותרת,

יש כאן הרבה מעבר לזה. ואם היא לא תדע לזהות את הגורם, מה מבטיח שלא יהייה גם מספר שש?

ולא, אני לא חושבת שהיא אשמה. וכן בחורה יכולה להוביל גבר למיטה להתפשט ואז להגיד

" לא רוצה" , וזאת זכותה !!!!!!! ( כן, גם לגברים יש את הזכות הזאת)!!!!!
strikingamatch​(שולט)
לפני 18 שנים • 6 בנוב׳ 2005
strikingamatch​(שולט) • 6 בנוב׳ 2005
האם הבחורה בקשה ממך לעזור לה? אם היא לא בקשה, אז במקרים קיצוניים כאלו אין טעם לנסות. רק תאהוב אותה בתנאים שלה ותתמוך בה ללא כל ציפיות. זו העזרה הכי טובה שאתה יכול לתת לה בינתיים.

אם היא בקשה ממך עזרה, אז אתה יכול לעזור. העזרה של הפסיכולוג והעזרה של חבר הם שונים. טיפול פסיכולוגי אמור לתת למטופלת את הכוח לעזור לעצמה, בעוד שחבר יכול לעזור לה ישירות.

הדרך לעשות זאת, זה לקחת אותה חזרה למקום ההוא של האלימות, ואז לעזור לה לעכל את החוויה בצורה בריאה, לקבל את זה שהכאיבו לה, לא להתכחש לחוויה, ולהבין שגם אם הכאיבו לה בצורה אכזרית, היא עדיין נשארת מה שהיא, אנושית וטובה. השליטה היא דרך מצויינת לעשות את זה. בעיקר על ידי שליטה מנטלית וכאב פיזי.

בגלל שהיא נותנת לך ליכנס כל כך עמוק לנפש שלה, זה מאד מסוכן לה, וקל מאד לפגוע בה. צריך לזה המון סבלנות והמון אמפתיה, ופשוט לחכות עד שהדברים מתפתחים כי זה יכול לקחת כמה שבועות להתקדם אפילו התקדמות קטנה.

זה בגדול, הדרך לעזור (מהנסיון הדל שלי). כמובן הכל תלוי בכישורים שלך ועד כמה אתה מבין את האשה ועד כמה אתה מסוגל לנצל את המידע ולהפוך אותו לכלי עזר.
marlena​(נשלטת){נבט}

devil eyes

marlena​(נשלטת){נבט} • 6 בנוב׳ 2005
כל הסימפטומים מצביעים על כך שאתה מיזוגן.
לשמחתי, העולם עשיר בגברים מלאי פחד ותיעוב כלפי נשים, ואם יהיה לי מזל אולי אחד מהם אפילו ישים לב ללבוש הפרובוקטיבי שלי, לחביבות שבה אני נוהגת באנשים ולסתם סממנים שעשויים לרמוז על קיומה של מיניות. בתרחיש האוטופיסטי הוא גם יאנוס אותי, דבר שיחשל את נפשי ויחזק את רוחי. מה עוד אפשר לבקש.
Yosefus​(שולט)

סליחה

Yosefus​(שולט) • 6 בנוב׳ 2005
marlena כתב/ה:
כל הסימפטומים מצביעים על כך שאתה מיזוגן.

מה זה מיזוגן ?
marlena​(נשלטת){נבט}

יוספוס

marlena​(נשלטת){נבט} • 6 בנוב׳ 2005
אין לי כל כך פנאי לתור אחר ההגדרה המילונית כרגע, אז אני מקווה שתסתפק באלתור בסגנון חופשי:
מיזוגניה היא שנאת נשים. חשיבות המושג נטועה בהבנה כי ההתנהגות הכוחנית והאלימה של גברים כלפי נשים מונעת משנאה כלפי האחר - כמו כל פשע שנאה (כלפי שחורים, הומואים, נכים וכו'. לדעתי גם התעללות בבעלי חיים נכנסת לקטגוריה). כפי שנכתב באחת התגובות בשרשור הזה - אונס אינו קשור למין (ולכן אין כל חשיבות ללבוש או להתנהגות של האשה); אונס הוא ביטוי של שנאה המוצאת פורקן באמצעות אלימות. המטרה באונס היא לכפות, להשפיל ולהכאיב, וכך לנכס בחזרה את תחושת העליונות שנדרשת לגברים מסוימים.
כך, אין כל מקום לשום סוג של סלחנות כלפי התנהגות תוקפנית לנשים (כולל הערה ברחוב, התייחסות לחלקי גוף, טרמינולוגיה מקטינה או מחפיצה) - כי כל אלה הם מנגנונים גלויים או סמויים של הפעלת כוח והשפלה, ואשר מבטאים שנאה כלפי נשים.
ההתייחסות לאופן שבו קורבן האונס התלבשה ולכל מני סימנים דו-משמעיים שנשים מעבירות לגברים (ובכך מביאות על עצמן מעשי אונס??) מבטאת, לעניות דעתי, יחס פתולוגי לנשים, המצריך טיפול פסיכולוגי.
פייה{O}
פייה{O} • 6 בנוב׳ 2005
DEVIL EYES - רוב הדברים שכתבת כל כך רחוקים מהמציאות שאני לא יודעת איך להתחיל להתייחס אליהם בכלל, אבל רק לעניין אחד -

DEVIL EYES כתב/ה:
יש משפט כזה שאומר -
" מה שלא הורג מחשל....מה שהורג מחשל את אמא "

לפי מחקרים פסיכולוגיים כיום,
מה שלא הורג לא רק שלא מחשל, אלא דווקא מחליש.

ומה שכתבת על חומות הבטון בעיקר הזכיר לי ילדים קטנים שחושבים שאם הם מכסים את העיניים לא רואים אותם.
בעיות לא נעלמות כי לא מתייחסים אליהן, למרבה הצער.
להפך.
Adonasuy​(שולט)

משהו שישר צץ לי בראש-

Adonasuy​(שולט) • 6 בנוב׳ 2005
spike777 כתב/ה:
זה לא העניין.

היא לא קיבלה טיפול...היא עברה 8 פסיכולוגים וזרקה כל אחד
היא צוחקת כשהיא מספרת על זה והיא מספרת לכל אחד.
היא מודחקת בטירוף...פעם היא הייתה רגישה לדיגדוגים...עכשיו היא לא מרגישה כלום.
תהיתי אם יש דרך בBDSM לעזור לה , כי שמעתי שיש כאלה שמשתמשים בו כשיטה טיפולית.

כי כל דרך אחרת לא עזרה לה.

החנות של לובלינסקי בקינג ג'ורג'.
לבקש סכין מושחזת. או מספריים.
יודע מה? שהסכין תהיה קהה. משוננת אפילו.
ואז, בעזרת עוד חבר או שניים, לתפוס את הנבלות אחד אחד ולחתוך להם את הביצים.
בלי הרדמה, אם זה לא היה מובן.
להכין מרק מהאשכים שלהם ולהגיש חם.
(ולשם שינוי אני ממש, אבל ממש לא צוחק. פשוט זועם).
aka BODYGUARD

Re: טובבב...

aka BODYGUARD • 6 בנוב׳ 2005
בוני כתב/ה:
DEVIL EYES כתב/ה:

אבל בחורה לפעמים יכולה להתלבש בצורה פרובוקטיבית
להתנהג בצורה ...זנותית
לעשות טינינג מוגז

אונס אינו אקט מיני!!
אונס הוא אקט של שינאה ואלימות בו הגבר משתמש באברי המין שלו בתור נשק!!

[size=18]לא הוא לא הוא לא!
אונס הוא אונס הוא אונס!
את מי מעניינות הסיבות????
ואתה ידידי, פותח הפוסט, אם עצתי תשמע-
הייה לה חבר ולא מאסטר...
[/size]
Artemis^
Artemis^ • 6 בנוב׳ 2005
strikingamatch כתב/ה:
האם הבחורה בקשה ממך לעזור לה? אם היא לא בקשה, אז במקרים קיצוניים כאלו אין טעם לנסות. רק תאהוב אותה בתנאים שלה ותתמוך בה ללא כל ציפיות. זו העזרה הכי טובה שאתה יכול לתת לה בינתיים.

אם היא בקשה ממך עזרה, אז אתה יכול לעזור. העזרה של הפסיכולוג והעזרה של חבר הם שונים. טיפול פסיכולוגי אמור לתת למטופלת את הכוח לעזור לעצמה, בעוד שחבר יכול לעזור לה ישירות.

הדרך לעשות זאת, זה לקחת אותה חזרה למקום ההוא של האלימות, ואז לעזור לה לעכל את החוויה בצורה בריאה, לקבל את זה שהכאיבו לה, לא להתכחש לחוויה, ולהבין שגם אם הכאיבו לה בצורה אכזרית, היא עדיין נשארת מה שהיא, אנושית וטובה. השליטה היא דרך מצויינת לעשות את זה. בעיקר על ידי שליטה מנטלית וכאב פיזי.

בגלל שהיא נותנת לך ליכנס כל כך עמוק לנפש שלה, זה מאד מסוכן לה, וקל מאד לפגוע בה. צריך לזה המון סבלנות והמון אמפתיה, ופשוט לחכות עד שהדברים מתפתחים כי זה יכול לקחת כמה שבועות להתקדם אפילו התקדמות קטנה.

זה בגדול, הדרך לעזור (מהנסיון הדל שלי). כמובן הכל תלוי בכישורים שלך ועד כמה אתה מבין את האשה ועד כמה אתה מסוגל לנצל את המידע ולהפוך אותו לכלי עזר.

אני לא ממליצה לאף אחד שהוא לא מטפל מוסמך לקחת בחורה חזרה למקום ההוא של האלימות אין לו את הכלים המקצועיים לעכל את החוויה בצורה בריאה אלא הוא יכול לגרום רק הרבה נזק.

דבר נוסף , היא סיפרה לו הרי שהיא רואה בו מעגל תמיכה. ולגיטימי ביותר שהוא ינסה לתמוך בה אבל לקבל גם עזרה יותר מקצועית.