סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

חנויות בדס"מ בלונדון- או, שיעור בתסכול

baby(expired)​(לא בעסק)
לפני 18 שנים • 28 באוק׳ 2005

חנויות בדס"מ בלונדון- או, שיעור בתסכול

baby(expired)​(לא בעסק) • 28 באוק׳ 2005

חזרתי אמש מחופש נוסף בעיר שלמדתי כל כך לא להעריך במדינה שאני כל כך אוהבת.

רשמים אלה מוקדשים לכל אותם אנשים שמחפשים את חנויות הפטיש בעיר ...

ראשית, אני רוצה לציין שמי שמחפשת מחוכים ותחרה במחירים לא שפויים בעליל (קרי, בלאק רוז), רשימה זו איננה מכוונת אלייך.

שנית, כל הדברים נאמרים על דעתי, ומביעים את דעתי בלבד!!!.

טוב, לעניינינו. לאחר סקירה ארוכה ומפרכת של כל החנויות העונות להגדרה חנויות לבגדי פטיש נמצאו לא מעט תוצאות שלא היו מביישות את מרכזי הקניות המובילים בעפולה.

קמדן:

ברחוב הראשי ניתן היה למצוא את ה "darkside" הידועים... בדיעבד, כמה חולצות גברים, מגפיים יקרות במיוחד באיכות תפירה מחפירה, שום PVC או לייטקס, ובעיקר, התסכול העיקרי:

הכל במידה XL עם אופציה להגדלה!!!

בהמשך נכנסנו לstables וגם שם המצב לא התבהר. אומנם החנות במתמחה בRUBBER שנקראת breathless הייתה לא פחות מאשר מדהימה, אבל כשבאמתחתי לא היו מצויות הפרוטות לקנות חזייה מגומי (אליו אני אלרגית בכל מקרה) ב2000 אירו, יצאתי כלעומת שבאתי בתסכול מה.

black rose החנות הגדולה ביותר בקמדן, הייתה מאכזבת, אומנם המחירים היו ממוצעים לעיר, אבל התפירה באיכות מחורבנת, ותוך כדי מדידה נקרעו זוג מכנסיים. (המלעיזים יודו כי אין מדובר בבעיית משקל יתר של הכותבת, אלא בזלזול יתר של התופרים)...
ושוב, לנשים המלאות שביננו, אל חשש, ערימת השמעטס שם תתאים למידתכם פלא, ולרזות, החיים קשים, עדיף בארץ.

combination שללא ספק הייתה גולת הכותרת בשיטוטי באינטנט, נסגרה כלאחר כבוד בספטמבר, והותירה חלל עצום אחריה. עם זאת, ניתן עוד לרכוש את מוצריה דרך האינטרנט.

לאחר התסכול מקמדן, עברנו לסוהו.
המצב שם בהחלט התבהר, אך העתיד היה קודר ולא בגלל היעדר מועדוני הסאדו בעיר, אלא בגלל מיעוט האפשרויות.

ANN SUMMERS, רשת חביבה ולא מזיקה של בגדים תחתונים ומעט זיקה פטישיסטית, הציעה 3 שמלות קצרצרות מויניל לאוהבות המדיקל. דווקא שם נראה היה יתרון לרזות, אך לא משהו שהצדיק 45 פאונד לחתיכת פלסטיק בעיצוב לא משהו. לבנים, תוותרו מראש, וכנסו ל POWLER בקמדן היי סטריט או בסוהו.

harmony היו נחמדים מאד, אבל מבחר קטן מאד של בגדים, שנע בין 4 פריטים במידות ענק, ושני פריטים שלא היו עולים על בובת ברבי אנורקטית במיוחד.

עם זאת, סוהו פתחה חוויה ריחנית וחדשה של RUBBER ולאוהבי הז'אנר, המבחר בחנויות באיזור לא רע, אבל קחו בחשבון שמחירה של חזיית גומי, או לייטקס, לא יורד מ70 פאונד, ועם גודל המוצר עולה המחיר (בנים לתשומת לבכם). חנות מומלצת ביותר לאוהבי ואוהבות הז'אנר: PARADISO. דברים יפהפיים במחירים פסיכיים.

לסיכום: אוהבי הPVC והוייניל, שכמוני, מדובר בחוויה מתסכלת מאין כמותה. באופן אישי, מכנסי PVX ווייניל נוטים להיקרע. המלצה שלי היא לקנות אותם בארץ, המחיר נע בין 50% לרבע, ותנאי השירות במקרה של קריעה טובים הרבה יותר.

לאוהבי הRUBBER : מדובר בגן עדן (בסוהו PARADISO, או בקמדןstables בחנות BREATHLESS)

לסיכום: בסוף בחנות סקס קטנה מצאתי חולצה. לא, היא לא PVC או וייניל, אבל היא הייתה הראשונה שתפורה ברמה שנראתה סבירה, ישבה טוב, ולא נתפרקה לי תוך כדי מדידה.

המחיר? 65 פאונד. מוצדק? חווית קנייה שכמעט ונגמרה במפח נפש.

המסקנה?

לונדון שמרנית בטירוף (את זה ידעתי), נסגרת ב8 בערב (את זה זכרתי במעומעם), ועם חנויות שלא היו מביישות את עפולה ביום חול במחירים של כיכר המדינה לפני ראש השנה (זיכרון שהתחדד).
בגדי הפטיש רחוקים מלהציע תמורה טובה עבור הכסף שלכם. עיקר הביגוד נמצא בחנויות גותיות, לצעירים וצעירות גדולי מימדים וקטני דרישות בכל הנוגע לאיכות התפירה, המוצר, ואורך החיים שלו (אפילו על המדף)

מכאן נובע:

כל אחד עושה מה שטוב לו.

מוגש כשירות לציבור על ידי

BABY

כל הזכויות שמורות.
עמק יא רוק​(אחר){הנסיכה ברנ}
אני כיתתתי את רגלי על פני חצי שיקגו בלווית זוג וונילים סקרנים כשהחצי הנשי היה יחף (בשיקגו!!!) רק כדי למצוא חנות בחצי גודל מהחנות הישנה של דנה ומבחר מזעזע של בגדי חשפניות זולים במראה אך לא במחיר. לייטקס הם מוכרים באינטרנט אך המבחר לתצוגה חוסל כיוון שלא היה לו ביקוש(?!)
ביזיון. פשוט ביזיון. כבר עדיף למצוא אצל פיפ או להזמין אצל צביקה. ודנה פליז תביאי קצת לייטקס... פליז.....
בייבי טוב שחזרת. ברוכה השבה

עמק
ים_yam​(לא בעסק)
ים_yam​(לא בעסק) • 28 באוק׳ 2005
טוב, לא לרצוח אותי...
אבל את המחוכים הכי שווים שלי קניתי ב 10 - 15 ש"ח במכירה של ויצ"ו (והם לא יד שניה, אלא פשוט עודפים של רנואר וחברות אחרות, או עם פגמים קטנטנים שלא רואים בד"כ).
יש במכירות האלה לפעמים גם מכנסי דמוי עור או סאטן ב 20 ש"ח וכל מיני חולצות סקסיות במחירים מגוחכים.
גם לעשות שופינג מספק וגם להוציא בסביבות 100 ש"ח על שקית מלאה ועוד לתת תרומה לויצ"ו על הדרך.
לא תמיד צריך להרחיק לארצות זרות כדי לעשות שופינג טוב!
פוקחת עיניים
פוקחת עיניים • 28 באוק׳ 2005
ים_yam כתב/ה:
טוב, לא לרצוח אותי...
אבל את המחוכים הכי שווים שלי קניתי ב 10 - 15 ש"ח במכירה של ויצ"ו (והם לא יד שניה, אלא פשוט עודפים של רנואר וחברות אחרות, או עם פגמים קטנטנים שלא רואים בד"כ).
יש במכירות האלה לפעמים גם מכנסי דמוי עור או סאטן ב 20 ש"ח וכל מיני חולצות סקסיות במחירים מגוחכים.
גם לעשות שופינג מספק וגם להוציא בסביבות 100 ש"ח על שקית מלאה ועוד לתת תרומה לויצ"ו על הדרך.
לא תמיד צריך להרחיק לארצות זרות כדי לעשות שופינג טוב!

icon_question.gif icon_question.gif icon_question.gif icon_eek.gif

אפשר עוד קצת פרטים על העניין הזה...?
ים_yam​(לא בעסק)
ויצ"ו, שד' דוד המלך 38 ת"א - להתקשר ולבקש שיודיעו לכם מתי יש מכירה, זה בד"כ אחת לחודשים בשעות הצהרים (12:30 עד 16:30)
פוקחת עיניים
פוקחת עיניים • 28 באוק׳ 2005
ים_yam כתב/ה:
ויצ"ו, שד' דוד המלך 38 ת"א - להתקשר ולבקש שיודיעו לכם מתי יש מכירה, זה בד"כ אחת לחודשים בשעות הצהרים (12:30 עד 16:30)

זה אפילו קל"ב icon_biggrin.gif

תודה icon_cool.gif
ים_yam​(לא בעסק)
תתקשרי ל 144 ותבררי לפי הכתובת של הסניף, המכירה בממוצע כל חודשיים, תלוי במשלוחים שהם מקבלים מהחברות עצמן...
הגבירה שלי​(שולטת){מיסיסיפי}
לפני 18 שנים • 31 באוק׳ 2005
בייבי יקירתי

החולצה שלך סוף הדרך.
שיחקת אותה חבלז.

המתנות מדהימות המון תודה.

אוהבת
שלי.
Tainted​(לא בעסק)
לפני 18 שנים • 3 בנוב׳ 2005
Tainted​(לא בעסק) • 3 בנוב׳ 2005
חולצה מהממת בייבי שלי

סקסית בטירוף (מה שמסביר את החרמון התמידי שקיבלת ממני עד שהלכת)

גם אני רוצה!!

יש במידת ''ציצי של דומי''?

טוסי לשם שוב!