בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

יש לה אלפא רומיאו עם גג נפתח

שלגיה א ח ת
לפני 18 שנים • 30 באוק׳ 2005

יש לה אלפא רומיאו עם גג נפתח

שלגיה א ח ת • 30 באוק׳ 2005
היא רק נוגעת בדוושת הדלק והיא ממריאה למהירות של 120 קמ"ש עוד לפני שהיא לוחצת מעט יותר.

בכביש החוף היא דוהרת כשהגג פתוח והרוח מצליפה בפנים. כמו תלמה, בתלמה ולואיז, היא מרכיבה משקפי שמש שחורים, המטפחת לראשה והיא נראית כמו דמות שלקוחה משנות השישים, סקסית להחריד, מחשוף עמוק שמגלה קעקוע נסתר, שמלה פרחונית קצרה ורגליים נפלאות.

הוא התקשר ואמר לה להגיע לכתובת עלומה ובלתי מוכרת, בבנימינה.
היא יודעת שעם האלפא שלה היא תגיע תוך זמן קצר מאוד, עוקפת בדרך כלי רכב שווים לא פחות, אבל היא הכי מהירה. האדרנלין מציף לה את הדם והעיניים בורקות מאחורי המשקפיים הכהים.

הם היו שלושה שם, בבית בבניימינה.
בית נטוש ואפלולי. בחוץ חנו שלושה כלי רכב. שני ג'יפים 4X4 ואופנוע ענקי ושחור. האופנוע העביר בה ריגוש וצמרמורת לאורך עמוד השדרה.

היא נקשה על הדלת נקישה נמרצת וכשנכנסה, יד נעלמה מכוסה בכפפת עור, משכה אותה פנימה, מצמידה אותה לקיר הקר מורידה ממנה את המטפחת שכיסתה את ראשה וקושרת בעזרתה את עיניה.
היא יכלה להריח את הנשימה שלו בעורף. היא אהבה את זה.
הבל הפה שלו ריכך אותה והיא נדרכה במקום. הוא לחש לה באוזן: אני איתך, ואת תעשי כל מה שאגיד לך, בלי לשאול.
היא פיסקה רגליים למשמע קולו, עוד לפני שביקש ממנה, והוא, מנסה לבדוק את מצב הנוזלים שלה, דחף שתי אצבעות אל בין רגליה, מסיט את תחתוני החוטיני האדומים לצד, מחליק לאורך השביל המתוק פנימה.

הוא הפך אותה אליו, והיא, כמו בובת סמרטוטים, פשוקת שפתיים, פעורת רגליים לעומתו, עיניה קשורות.
הוא הוליך אותה למיטה, והשכיב אותה על גבה.
אל הפה הפעור שלה נכנס זין בלתי מוכר, עם ריח לא מוכר אבל נעים. היא מצצה עד השורש ולמטה ממנו, עד רפלקס ההקאה שהיא אוהבת כל כך. ושם נעצרה, כמעט אחרי השקדים שבגרונה.
ידיה פלשו לביצים של בעל הזין, אצבעותיה באחוריו והוא נאנק ונוהם.
השמלה הפרחונית נתלשה ממנה וזין נוסף נכנס אל בין רגליה, הזין שלו. היא הכירה אותו. גם בחושך, גם בין שלושה גברים, היא הכירה אותו.
הוא הפך אותה על ארבע.
פיה עדיין מלא באברו של האחד בעוד האחר ננעץ בישבנה, מפלס דרך בין עגבותיה, משתחל בעזרת מיצי הכוס שלה. הגבר שלה מחדיר משהו קר ונוקשה לתוך הכוס שלה. אין לה מושג מה זה אבל היא נרגשת. היא ראויה. היא מלכה בעיני עצמה. היא מנחת אלים. היא מונחת כמו מתנה על מגש של כסף. כלי עינוגים.
הכל מרגש סביבה. היא ננעצת מכל כיוון ולרגע מייחלת שיהיו בה עוד ועוד נקבים שאפשר יהיה למלא באברים זכריים זקופים ונוקשים.
הגבר שלה מוציא את החפץ הנוקשה, הופך אותה על גבה ומחליף את חברו, נועץ את אברו בפיה וממלא את גרונה בנוזל הלבן והחם.
היא לא מפספסת טיפה ומלקקת את השפתיים עד תום. 150 קלוריות החליקו במורד הוושט, היישר למערכת העיכול שלה. גבר אחר קושר את רגליה לשני צידי המיטה ומצמיד אטבים לשפתי הערווה שלה. היא מצטמררת. הכאב מעלה אותה לגבהים עוצמתיים והיא מקמרת גו, נחדרת לעומק כששיניים גבריות ננעצות בשד הימני שלה. את זה היא אוהבת. זו הדרך הכי חזקה להכניס אותה להתרוממות הרוח ולספייס האהוב עליה מכול. זרע במורד הגרון, בעילה חזקה תוך החזרה של אצבע לישבן ונגיסה חזקה בשד. היא מרגישה את הצימרורים בשיפולי הבטן התחתונה והנה, זה מגיע, יחז עם נמלולים באיזור הראש, נשימה כבדה וגניחה עמוקה, ארוכה.
היא כבר לא כאן. הגמירה מגיעה. ארבעה אנשים גומרים על מיטה אחת. שלושה גברים ואישה אחת מאוּרְגֶזְמֶת, חסרת נשימה, נוגעת בכוכבים, קוטפת ירח.
קליבר​(שולט)
לפני 18 שנים • 31 באוק׳ 2005

כל מה שמתחיל באלפא רומיאו

קליבר​(שולט) • 31 באוק׳ 2005
תמיד נגמר עם ריגוש גדול ( וגם חשבון גדול במוסך icon_cry.gif icon_cry.gif icon_cry.gif icon_cry.gif )

לגבי האופנוע השחור , אני מכחיש כל קשר . שלי אפור כהה .
הקול​(שולט)

אופססס

הקול​(שולט) • 31 באוק׳ 2005
באמת תהיתי למה האלפא לא נמצאת בחניה.....
חכי חכי שתחזרי הביתה.
....ובינתיים, אני לבד בבית.... icon_wink.gif
eden1
eden1 • 31 באוק׳ 2005
אהבתי, סיפור מעולה.

עדן.
DEVIL EYES

עד שהצלחתי להרגיע את זקפת הבוקר..

DEVIL EYES • 31 באוק׳ 2005
קראתי את הסיפור...
ואין מצב שהיא יורדת שוב..בלי עזרה ידנית.
aka BODYGUARD

גם אני....

aka BODYGUARD • 31 באוק׳ 2005
גם אני מכחיש כל מעורבות!!!
האופנוע שלי כסוף- כולם יודעים!

יופי של סיפור לקום איתו בוקר....

icon_biggrin.gif
דריאון​(מתחלף)
לפני 18 שנים • 10 בנוב׳ 2005

רמת הנדיב

דריאון​(מתחלף) • 10 בנוב׳ 2005
בנימין בטח מתהפך בתוך הרמה לאור הנדיבות שהציפה אותה , שלא לדבר על הקנאה מהגמירות
שלה, 'אבל הייתי רוטישלד ולא זכיתי לנדיבות כזו' ... צצצצצ... icon_confused.gif
Aragorn​(שולט)
לפני 18 שנים • 11 בנוב׳ 2005
Aragorn​(שולט) • 11 בנוב׳ 2005
אחלה סיפור
דום31​(שולט)
לפני 18 שנים • 12 בנוב׳ 2005
דום31​(שולט) • 12 בנוב׳ 2005
סיפור נחמד על אישה עם אומץ.