צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

סיפור

Keano​(לא בעסק)
לפני 18 שנים • 1 בנוב׳ 2005

סיפור

Keano​(לא בעסק) • 1 בנוב׳ 2005
אני מספר לכם את זה כי אינכם מכירים אותי, ואם הייתם מכירים לא הייתם מאמינים לי.
אם כך, מוטב שאתחיל בסיפור.
הכל התחיל מויכוח שגרתי שלכל בני זוג החיים יחדיו יש מדי פעם, על איזה חשבון שצריך לשלם או על איזו קנייה יקרה מדי לבית. הויכוח הזה אולם, גלש לטונים גבוהים, עד שזוגתי הנערצת נעלבה לפתע, ויצאה מהדירה בסערת רגשות.
כעבור שעה קלה צלצל הטלפון, "עוד 10 דק' אתה ערום על ארבע, עם העיניים קשורות, ברור?!?"
אם אתם שואלים אותי, זו לא הדרך לסגור ויכוח, אבל מה לא עושים בשביל שלום בית?
מדהים איך אשה קטנה שנראית כמו ילדה יכולה להוריד אותי כך, בחור גבוה ומתאגרף חובב
בזכות משפט קצר, אבל זה היופי בBDSM לא?

עשיתי כמצוותה ומקץ 10 דק' נפתחה הדלת, לפי הצעדים הבנתי שנכנסה לא רק זולתי אלא גם עוד דמות.

חששתי, אך לא דאגתי כיוון שזוגתי האהובה נכחה שם, אוי כמה טעיתי...

מיד נדחף לי גאג לפה וידי נקשרו בחבל דק, הרגשתי הרגשה קרה מאחור, וכבר אצבעות נדחפו לי לשם, הרגשתי כאילו המעיים שלי מתהפכות מבפנים, אבל ידעתי שזה מה שמלכתי הנערצת רוצה אז שינסתי מותניי ולא התנגדתי, לאחר מכן הרגשתי חפץ עבה יותר נדחף פנימה, אבל זה לא היה דילדו!
זה היה זין אמיתי! אני לא מאמין! היא הפרה את הקו האדום היחיד שלי בלי גברים אף פעם לעולם!
אני זוכר שהיא ניסתה לשכנע אותי להכניס גבר נוסף לסשנים שלנו. היה לי מאד קשה כשפעם הוסיפה עוד דומית אבל זה כבר קו אדום.
כל רגשות הכניעה, ההערצה, הפחד, ההשפלה, הפכו מרגע התפכחותי לכעס איום ונורא, הרגשתי את ורידי מתנפחים ונעשתי כולי דרוך.

לפני שהספקתי להתנגד היא ושותפה הפכו אותי, היא ישבה על פני ואותו יצור נלוז הכה על חטא והמשיך לדחוף לי שתי אצבעות.
ניסתי לענג את ישבנה המלכותי כמה שיותר ולהתעלם מהכעס שהצטבר בי, היה עלי לבלוע את כבודי איתה הרבה פעמים, וממש פחדתי שקש הגמל עומד להשבר, אמנם הפעם היא הפרה קו אדום, אבל עדיין אהבתי אותה.

לאחר שמלאה את פי בנוזליה, הורידה לי את כיסוי העיניים והגאג, והשעינו אותי אל אחד מרגלי השולחן הסלוני.

שניהם הסתכלו עלי בזלזול, היא והגבר הלא מרשים במיוחד שניצל אותי.
פתאום היא אמרה בהתרסה, "עכשיו תראה איך מענגים אשה אפס" היא ידעה טוב מאד שאני שונא השפלות מילוליות, ועוד היא בוגדת בי מול עיניי בביתי שלי...
הרגשתי שקו האחרון נפרץ.

בעוד מחזה האימיים הזה לפני, הזר הזה מענג את זוגתי האהובה, התחלתי לשפשף את החבל שקשר את ידי עם רגל השולחן, למזלי היה זה חבל דק והוא נקרע מהר יחסית.

כעבור פחות מדקה החבל היה קרוע, ובלי לחשוב זינקתי בזעם קדמוני על אותו זר.
השלכתי אותו על הקיר, ולאחר מכן על הרצפה והלמתי בו באגרופי עד שאיבד את הכרתו
כל ההשפלה, הכאב, הפחד ובעיקר הכעס שחוויתי כל אותו הזמן התנקז הישר לתוך פרצופו השבור של אותו זר. איבדתי כל קשר עם השפיות, ההגיון והשכל. כל מה שנשאר בי הוא הרצון שהותיר בנו אבינו הקדמון לנקום במי שהרע לנו.
אני מתבייש להודות בזה, אך אותו זעם שבא על סיפוקו היה לי טוב מכל סאב ספייס שחוויתי.

בקושי שמעתי את צעקותיה הנפחדת של זוגתי, קולה העדין יכל לגרום לי להשתטח ולהשפיל את עצמי רק בשביל לראות את חיוכה המרוצה. כעת צעקותיה אינן נשמעות כלל.
לאחר מכן היא ניסתה לוריד אותי מאותו זר שבור גוף אך ללא הועיל.

אין לי שמץ איך זה קרה, אך לפתע נרגעתי, כאילו התעוררתי מסיוט. הסתכלתי סביבי, ראיתי את הזר מתבוסס בדמו ונאנח מכאב, את זוגתי מכורבלת בפינה ומביטה בי בפחד.

הזר, ניצל את התפכחותי, זחל לעבר דלת ביתנו ונס משם כל עוד רגליו סחבו את גופו הרצוץ.
זוגתי ניסתה להתנצל ועודנה מנסה להתנצל על שעשתה לי בשעת כעסה.

ואני עדיין מפחד ששוב אעבד את עשתונותי ואחזור להיות אותו פרא קדמוני שמקנן בתוך צאצאיו המתכחשים עליו, האנשים המודרנים.
Artemis^
לפני 18 שנים • 1 בנוב׳ 2005

קו אדום נחצה

Artemis^ • 1 בנוב׳ 2005
איפה מילת הביטחון שלך?

ואף פעם אף פעם לא נכנסים לסשן מתוך כעס זה מוביל למקומות הכי לא נכונים והכי מזיקים.
zboy{זאתי}
לפני 18 שנים • 2 בנוב׳ 2005

שאלה

zboy{זאתי} • 2 בנוב׳ 2005
אתה חושב שיכולת להרוג אותו?
ממש לרצוח? מתוך איבוד עשתונות, אחר כך אם היו שולחים אותך להסתכלות אתה חושב שהיית נחלץ על חוסר שפיות?, מעניין אותי איך אתה רואה את זה,
מבחינתי כשמישהו מספר לי שהוא איבד עשתונות כשעשה משהו, זה רק תירוץ, אנחנו אנשים בוגרים, אסור לנו להרשות לעצמנו לפגוע באחרים כי איבדנו את עשתונותינו,
וחשבתי על עוד משהו, תגיד לי יה זיין שכל, איך אתה מסביר את זה שאיבדת את עשתונותיך ולא ידעת מה אתה עושה, אבל בזאת שאהבת לא נגעת בכלל, רק בבחור?
Keano​(לא בעסק)
לפני 18 שנים • 3 בנוב׳ 2005

לאור התגובות

Keano​(לא בעסק) • 3 בנוב׳ 2005
אני רוצה להבהיר דבר אחד
הסיפור בדוי, ואין בו שמץ של אמת.

תמיד עניין אותי כמה אנו בני האדם המשכילים והמתקדמים מונעים למעשה בידי רגשות פרימיטיביים ובסיסיים כמו אהבה, שנאה, כעס ונקמה

אני מתנצל אם הייתה איזו אי הבנה
דריאון​(מתחלף)
לפני 18 שנים • 3 בנוב׳ 2005
דריאון​(מתחלף) • 3 בנוב׳ 2005
מעולם לא ניתן לדעת כיצד יגיב אדם אשר גבו לקיר ומרגיש מאוים מפוחד ונפגע באופן לא הפיך , שכן
כעת גם ברור מדוע על הצד השולט מוטלת האחריות על שמירת הגבולות והפגנת רגישות כלפי הצד
הנשלט . איבוד שליטה לא חייב להגיע לידי אלימות , הוא מספיק גרוע כאשר הוא מהווה סימפטום
חד לקלקול בתוך המערכת הזו.
Queencie​(שולטת)
לפני 18 שנים • 4 בנוב׳ 2005
Queencie​(שולטת) • 4 בנוב׳ 2005
קיאנו כתבת סיפור מעורר מחלוקת לגבי צדדים רבים שבו....
העדר שימוש במילת בטחון,
חציית גבולות אדומים,
אבדן שליטה - לדעתי גם מהשולטת בסיפורך ולא רק מצידך כנשלט,
שלא לדבר על עצם האקטים שהם אקסטרימיים בפני עצמם...

הקוקולד הוא פנטזיה (לפחות לעת עתה) מאוד חזקה עבורי,
אבל בדמיוני הוא מצטייר ממקום של התמסרות טוטאלית של העבד -
מסירת האגו הגברי שלו עד תומו,
כולל הקנאה,
כולל הכל.....
ודאי שלא ממקום של כעס ונקמה....

היה לי קשה לקרוא את סיפורך, מכל הסיבות הללו.....