סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

בוקר טוב- איזה קפה ...?

venus in our blood​(שולטת)
לפני 18 שנים • 22 בנוב׳ 2005

בוקר טוב- איזה קפה ...?

venus in our blood​(שולטת) • 22 בנוב׳ 2005
בהמשך לשירשור של she ושלי ( ''איזה ממתק אתם?'' ) , ממשיכות בכיוון קצת אחר, דומה אבל שונה icon_smile.gif
איזה קפה אתם , ובאיזה קפה תבחרו כבן\ בת זוג ?

( הכל בהומור, אנשים icon_smile.gif )

1 . קפה נמס עלית- פשוט, בסיסי, , מספק יציבות וחום, אולי הונילי ביותר מבין כל סוגי הקפה הקיימים. יש בו אווירה של מוכר-בטוח-וידוע, אבל צפוי מראש ...

2 . קפה ג'ייקובס- ונילי עם נגיעות של פיצפוצים. קצת מעז, קצת מסתכן. אבל לא אקסטרימי. ארומה משובחת ( למי שאוהב )

3 . קפה בטעמים - ( אגוזים, שוקולד, מוקה, פרנץ'-ונילה, שקדים,אייריש-קרים) - הסוייצ'ים שבחבורה, או אלו שפשוט אוהבים לגוון. לא מתקבעים על משהו ספציפי. אוהבים לנסות ולהתנסות.

4 . קפה שחור- בסיסי, חזק, טעם דומיננטי מאוד. מעורר, ייצרי. טון חד משמעי כזה...( מי אמר אדון ולא קיבל? icon_wink.gif )

5 . שוקו- על כל צורותיו וגווניו, שוקוצ'ינו, עם או בלי קצפת ודובדבן, מוקצף או לא, סתם שוקו, - וול, הילדותיים שבחבורה. אלו שרוצים-רוצים, אבל , אפעס, רוצים את זה נורא מתחת לכנפיה של אמא...

6 . קפה קולומביאני- אקזוטי, חם, עשיר, מסעיר, מתוק, חושני, ייצרי, נועז.

7. נס על חלב- יותר ונילי מונילי icon_smile.gif

8. קפה עם ליקר - המרפרפים- מתנסים והולכים קצת אחורה. מעזים קצת , מתנסים, אבל סביר להניח שיחזרו לקפה הרגיל שלהם ( כמה אפשר לשתות קפה בליקר..??? )

9. קפוצ'ינו\ מוקצ'ינו \ קפהפוך - המגששים . עושים את צעדיהם הראשונים ( בכל תחום ) , אוהבים להתנסות, לגלות דברים חדשים. יש סיכוי שיתפתחו למעבר. טעמם מעודן . קלאסי. לא אקסטרימי במיוחד.

10. את השורה הזו אני משאירה ריקה- לאקסטרימים שביניכם- ניראה אתכם ממלאים אותה icon_smile.gif
פלוס מינוס​(אחר)

מממ

פלוס מינוס​(אחר) • 22 בנוב׳ 2005
תודה נוגה על על שהארת את עיננו
ןואני בקפה הבסיסי
השחור עם קורט של חלב
נו מהי הדיאגנוזה ? : icon_eek.gif
קליבר​(שולט)

מה עם אספרסו ?

קליבר​(שולט) • 22 בנוב׳ 2005
קצר , כפול או ארוך ?

שכחת אותי ?

Re: מה עם אספרסו ?

קליבר כתב/ה:
קצר , כפול או ארוך ?

שכחת אותי ?

------------------------------------------------------------------------------------------------------
וואלה, צודק.

קבל תיקון icon_wink.gif
אספרסו - חזק, אינטנסיבי, קצר וקולע ( הקצר )
פעמיים כי טוב ( כפול )
ארוך-ה כל יחסי... icon_wink.gif
ואגב,
אתם מתעלמים מהחלק השני - איזה\ איזו בן\ בת זוג ( סוג של קפה ) תרצו לצדכם ? icon_smile.gif
קליבר​(שולט)

בת הזוג ?

קליבר​(שולט) • 22 בנוב׳ 2005
אה היא צריכה להיות תה עם קמומיל ...

זה לא ברור ?
אחרי האספרסו ?
הקול​(שולט)

קוקטייל....

הקול​(שולט) • 22 בנוב׳ 2005
ומה בעניין תערובות קפה?
icon_wink.gif
דמיאן​(שולט)

בוקר טוב

דמיאן​(שולט) • 22 בנוב׳ 2005
מקיאטו,כמובן שעם שוקולד ריסס בצידו. :wink:

ובת הזוג חיייבת חיייייבבבת להיות קפה עם נגיעות של ליקר .
קרמל או אייריש קרים או קוקוס.או בכלל ממה שיראה לי נכון לאותו הרגע. בכל זאת זה אני שמזמין.נגה ,אני צופה התחכמות.... :roll:

Re: בוקר טוב

דמיאן כתב/ה:
מקיאטו,כמובן שעם שוקולד ריסס בצידו. :wink:

ובת הזוג חיייבת חיייייבבבת להיות קפה עם נגיעות של ליקר .
קרמל או אייריש קרים או קוקוס.או בכלל ממה שיראה לי נכון לאותו הרגע. בכל זאת זה אני שמזמין.נגה ,אני צופה התחכמות.... :roll:

------------------------------------------------------------------------------------------------------
ברור שתהיה התחכמות, דמיאן, זה מתבקש ... icon_wink.gif אתה בטוח שהבנת את ההבדלים בין סעיף 3 לסעיף 8 ...?