שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

שאלה?

שפוט של מלכת העמק​(נשלט)
לפני 20 שנים • 29 ביולי 2003

שאלה?

יש לי שאלה בעיקר למלכות ואדונים שפה : האם אתם רואים את עצמכם גם בעוד 30 שנה שתהיו זקנים ויהיו לכם (אולי)נכדים ,עדיין בקטע של הבדס"מ ?
איך אתם רואים את העתיד של הנושא הזה ?
אני לא תוקף אני רק רוצה ללמוד ולהבין דברים.*
big master
לפני 20 שנים • 29 ביולי 2003

לפי דעתי

big master • 29 ביולי 2003
עבד 21 לפי השאלה שלך יל לי תחושה שאתה מרגיש שבדס"מ הוא דבר שצריך להתביש בו או לפחוד ממנו . לפי דעתי זוהיא החלטה להיות חופשי וללכת בדרך שאתה מאמין בה ומרגיש שהיא נכונה וטבעית בשבילך בזמן מסוים. אני אישית ידעתי שאני שולט מאז שהיתי קטן כנראה נולדתי עם שוט ביד. תזכור שבשביל כל אחד בדס"מ זה משהוא אחר. בשבילי זה להרחיב את הרגשות עד לקצה. ולהרגיש כל סשן משהוא חדש .
Lolita​(שולטת)
לפני 20 שנים • 30 ביולי 2003
Lolita​(שולטת) • 30 ביולי 2003
רואה עצמי יושבת במרפסת של בית אבות משען בחולון , צופה על הגנן בעיניי רעבות , תוך שמכוונת אותו לחלקי הדשא שפיספס בעזרת קיין ,
בטח אעשה עמידת ראש בחוף הים , תוך שעבדי הנאמן יחזיק לי את הרגליים כדי שלא אפול עליו וארסק את ראשו ,
אסרוג אזיקים מצמר פלדה , ואת השיניים התותבות שלי אשמור בתוך כוס מיים על גבי מתקן העינויים הפרטי בחדרי ,
את נעלי הביית אניח על הדום אנושי ,
והכי הכי חשוב - לא אצטרך סיר לילה .
DomDomina​(שולט)
DomDomina​(שולט) • 30 ביולי 2003
Lolita כתב/ה:
רואה עצמי יושבת במרפסת של בית אבות משען בחולון , צופה על הגנן בעיניי רעבות , תוך שמכוונת אותו לחלקי הדשא שפיספס בעזרת קיין ,
בטח אעשה עמידת ראש בחוף הים , תוך שעבדי הנאמן יחזיק לי את הרגליים כדי שלא אפול עליו וארסק את ראשו ,
אסרוג אזיקים מצמר פלדה , ואת השיניים התותבות שלי אשמור בתוך כוס מיים על גבי מתקן העינויים הפרטי בחדרי ,

גם אני icon_wink.gif רק בלי הסריגה והשיניים התותבות icon_lol.gif
nerissa​(אחרת)
nerissa​(אחרת) • 30 ביולי 2003
אהמממ..
איך המאסטר שלי אמר?

הוא עוד ירדוף אחרי בבית אבות על ההליכון שלו ויצליף בי בקטטר..
שיקי​(נשלט)
שיקי​(נשלט) • 30 ביולי 2003
[quote="DomDomina"]
Lolita כתב/ה:

ואני? אני מקוה לזכות להיות אותו סיר לילה...אותו הדום אנושי שמחזיק את רגליה (מעניין אם יתנו לקיפודים לגור במתקן העינויים).
kamor​(נשלט)
kamor​(נשלט) • 30 ביולי 2003
בית אבות משען בחולון
מממ.. גרתי קרוב לשם פעם .

עבד21 , לא חשבתי על זה אף פעם ומה בעוד 40 שנה ?. בן 79 מקבל הצלפה , זה יכול להיות מסוכן . יפול לו אוזן או משהו .
זקנה רודפת אחרי זקן שבידה שוט במהירות 1 מטר לשעה , עד שאחד מהם מתמוטט .
או זקנה סנילית ששכחה את בעלה בכלוב במשך חודשים .
תאר לך זקן שלא מצליח להיזכר במילת ביטחון , או שהוא זוכר אבל הזקנה לא זוכרת .
מממ... נשמע מסוכן .
ck​(שולט)

הכל בראש...

ck​(שולט) • 30 ביולי 2003
מזה עוד 40 שנה?
אני כבר 35 שנה בקטע של בדסמ ואין לי תכניות פרישה.
כל עוד הראש עובד ויכול לפנטז ולתרגם את התחושות שהבדסמ יוצר... אין שום סיבה להפסיק.
ביום שהראש לא יקלוט יותר את הגירויים... אז מומלץ להפסיק... שהצד השני לא יתמלא תסכול!

ללכת תמיד עד הסוף. תמיד!