לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

האם זהו בדס"מ??

Queencie​(שולטת)
לפני 18 שנים • 4 בדצמ׳ 2005

האם זהו בדס"מ??

Queencie​(שולטת) • 4 בדצמ׳ 2005
לאחרונה מתרבים המקרים בהם נשלטים פונים אליי בפניה למימוש פנטזיה ספציפית. ללא פניה של מי את, או מה מעניין אותך או איך אני יכול לשרת/לעזור/לשמש/לענג אלא חד וחלק - אני רוצה כך וכך מחפש מי שתעשה לי.
התחושה שפניות מסוג זה יוצרת אצלי היא של אנטי אוטומטית - אפילו אם אני חולקת את אותה פנטזיה - או פטיש שלו.
לצורך מימוש מסוג זה קיימות לדעתי מלכות בתשלום - שם (גם זה לא אצל כולן) אפשר להציג רשימת פנטזיות ולצפות לממשן.

אישית, דעתי היא שפניות שכאלו אינן נופלות אפילו תחת כותרת הבדס"מ, מקסימום קינק וחיפוש פרטנרית לקינק שכן איפה השליטה במצב שכזה? או איפה הכניעה?

אשמח לקרוא את דעתכם/ן העניינית בנושא
שוטרת*
שוטרת* • 4 בדצמ׳ 2005
האם זה בדס"מ? בהחלט כן. עבורם.
האם זה מרמז על כניעה בצורה כזו או אחרת? בעיניי לא.
האם הייתי עונה לקריאה כזו? גם לא.

אבל אם אני אומר לך שבעיני בדס"מ=שליטה נטו, טהורה , כאשר סשן וקינקים ופטישים למינהם הם רק התבלין? אם אומר שסשן זהו פרס שהעבד צריך לעבוד בשביל לקבל אותו , ולא תמיד הוא יקבל?אם אני אומר שבעיני כל קשר בין התאהבות ומין לבדס"מ ושליטה הינו הזוי ומקרי לחלוטין במידה וקורה? מבטיחה לך שיש הרבה שיגידו שזה לא בדס"מ.

הנקודה היא , שהכל כאן זה עניין של התאמה. מתאים לראיית העולם של שניכם - לכו על זה.
לא מתאים? אז אל.
אבל חשוב לזכור שיש הרבה דרכים וכולן טובות בדרכן שלהן , לאותם אנשים ספציפים.
Blondie the good​(מתחלף)
Blondie the good​(מתחלף) • 4 בדצמ׳ 2005
שוטרת* כתב/ה:
האם זה בדס"מ? בהחלט כן. עבורם.

הרשי לי לחלוק עלייך שוטרת. ההגדרה של בדס"מ היא כידוע קשירה שליטה סאדו מאזו.
ממה שקווינסי מספרת ה"נשלטים" למיניהם שפונים אליה רק מחפשים פרטנרית למימוש הפנטזיה שלהם, ולא מישהי לנהל איתה מערכת יחסים של שליטה.

אני מסכים עם ההשקפה שלך ששליטה מנטלית היא הבסיס לקשר בדסמי, אך מהכירותי השטחית איתך הבדסמ הוא חלק הרבה פחות חזק אצלי מאשר אצלך (או רוב האנשים בקהילה לצורך העניין)

ה"נשלטים" שפונים לקווינסי (ואני בטוח שאל דומיות נוספות באתר) מחפשים פרטנריות למימוש פטישים במקרה הטוב או סתם זיון במקרה הרע.
זו תופעה ידועה, שישנם לא יוצלחים שנכנסים לקהילה ואומרים: "נחטוף קצת מכות אבל נשיג זיון"

קווינסי,
אלה סתם אנשים שלא מכבדים אותך ואף לא את עצמם. הם לא נשלטים, סתם עלובי נפש המחפשים מפלט בבדסמ
cai
cai

מצחיקים

cai • 4 בדצמ׳ 2005
חה.
למה שאני אקח לי בחור שיגיד לי מתי לשבת לו על הפנים, מתי לתת לו ללקק לי את הרגליים ומתי להרביץ לו?
טיפשי.

זה מזכיר לי איזו שיחה עם מישהו פה שהסתכמה בזה שהוא אמר לי "וואלה, את לא מחפשת זין, את באמת אוהבת להתעלל". הלו? הרי בשביל זה התכנסנו כאן.

בדס"מ או לא, זה פשוט לא לעניין.
huan
huan • 4 בדצמ׳ 2005
אני מסכים אם בלונדי לבוא אל מלכה ולבקש ממנה לממש לך פנטזיה מאוד מסויימת זה בערך כמו לבוא לבחורה ולהגיד לך תשמעי מה דעתך להיזדיין.....לא מכובד ולא ראוי והאנשים המבקשים זאת הם לא סאבים ולא עבדים אלא סתם אנשים המבקשים פורקן לצרכיהם ןבישביל מקרים כאלה קיימות מלכות בתשלום וזונות
קייל​(לא בעסק)
קייל​(לא בעסק) • 4 בדצמ׳ 2005
אני חולק על הדיעה שהוצגה פה עד כה, אבל לא בגלל שאני מתנגד לה אלא בגלל שאני מתנגד לשיפוטיות שהיא מציגה. במלים אחרות:

מי שמכם לשפוט האם פנטזיה של פלוני אינה בדסמ?

ובמלים כלליות יותר:
פנה אליכם מישהו והתאים לכם, סבבה.
לא התאים לכם, תראו אם אפשר להגיע למכנה משותף ואם לא - ביי ביי
לא פנה אליכם והתאים לכם - פנו אליו.
לא פנה ולא מתאים - סבבה.

ושוב נחזור לחז"לינו:
הפוסל במומו פוסל
אין הביישן למד ואין הקפדן מלמד
יגעת ומצאת תאמין

יותר ויותר אני חושב שחז"ל כתבו את החוכמות שלהם לאור מה שהם חזו שיהיה בכלוב. icon_cool.gif
Blondie the good​(מתחלף)

לא הבנת אותנו אם ככה

האם הפנטזיות שלהן בדסמיות או לא זה לא האישו בכלל

הבעיה שהועלתה פה היא הדרך בה ה"נשלטים" פונים למלכות ומה הם מצפים.

כפי שקאי ציטטה איזה "עבד" בשיחת צ'אט מזדמנת: "וואלה את לא מחפשת זין את באמת רוצה להתעלל"

האנשים האלה לא מחפשים מערכת יחסים בדסמית אלה סתם מישהי שתגשים להם את הפנטזיות ותלך.

בשביל זה קיימות מלכות בתשלום/זונות
קייל​(לא בעסק)

Re: לא הבנת אותנו אם ככה

קייל​(לא בעסק) • 4 בדצמ׳ 2005
Blondie the good כתב/ה:
האם הפנטזיות שלהן בדסמיות או לא זה לא האישו בכלל

הבעיה שהועלתה פה היא הדרך בה ה"נשלטים" פונים למלכות ומה הם מצפים.

כפי שקאי ציטטה איזה "עבד" בשיחת צ'אט מזדמנת: "וואלה את לא מחפשת זין את באמת רוצה להתעלל"

האנשים האלה לא מחפשים מערכת יחסים בדסמית אלה סתם מישהי שתגשים להם את הפנטזיות ותלך.

בשביל זה קיימות מלכות בתשלום/זונות

1. הבנתי אתכם מצוין. תקרא את קווינסי שפתחה את השרשור הזה. היא אמרה במפורש:
"אישית, דעתי היא שפניות שכאלו אינן נופלות אפילו תחת כותרת הבדס"מ, מקסימום קינק וחיפוש פרטנרית לקינק שכן איפה השליטה במצב שכזה? או איפה הכניעה?"

2. סליחה שאני מיתמם לרגע, אבל האם מעולם לא פגשתם בחורה שמחפשת סטוץ ונילי? האם רק גברים חרמנים רחמנא ליצלן מחפשים "לזיין" את בנות ישראל הכשרות והחסודות? בחיאת רבאק. אני אומר שוב - אם שני הצדדים רוצים "רק סטוץ" או "רק סשן פנטזיה מסוים" - שיהיה להם לבריאות. די כבר לכל השיפוטיות המעצבנת והמתחסדת הזאת.
זאלופון​(שולט)
זאלופון​(שולט) • 4 בדצמ׳ 2005
מסכים עם קייל.
באופן כללי יותר הייתי גם אומר שרוב העוסקים בבדסמ מחפשים (גם) מישהו שיגשים להם את הפנטזיה, רק שאצל רבים מהם חלק מהפנטזיה כולל את אי הידיעה מה עומד לקרות ואת התחושה (האמיתית יותר או פחות) שהשליטה באמת אצל מישהו אחר.
Blondie the good​(מתחלף)

Re: לא הבנת אותנו אם ככה

קייל כתב/ה:

2. סליחה שאני מיתמם לרגע, אבל האם מעולם לא פגשתם בחורה שמחפשת סטוץ ונילי? האם רק גברים חרמנים רחמנא ליצלן מחפשים "לזיין" את בנות ישראל הכשרות והחסודות? בחיאת רבאק. אני אומר שוב - אם שני הצדדים רוצים "רק סטוץ" או "רק סשן פנטזיה מסוים" - שיהיה להם לבריאות. די כבר לכל השיפוטיות המעצבנת והמתחסדת הזאת.

אין שום בעיה עם זה שלמישהו/י יש רצון לסטוצים, שיהיה להם/ן לבריאות,
קרא לי מיושן, אבל לפני שמתחילים עם מישהו/י באתר אינטרנט, רצוי לעשות את הדבר המינימלי ולבדוק אם הוא/י מעוניין בכלל בסטוץ.

לא חסרות פה פניות למקולרים.