צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

דיסקרטיות מול פתיחות

גלתיאה
לפני 18 שנים • 7 בדצמ׳ 2005

תנו לי, אני אנסה : )

גלתיאה • 7 בדצמ׳ 2005
ויליהם שייקספיר כתב/ה:
אוקי נריסה,
בואי ננסה מהכיוון ההפוך.

הבה ונניח שאת מרצה במוסד אקדמי, האם לא היית רוצה לדעת מראש אם המאסטר או הסאב המיועד הוא סטודנט שלך ?

הבה ונניח שיש לך ילד שלומד בגן ילדים עירוני, או בכיתה א בבית ספר ממלכתי, האם לא היית רוצה לדעת מראש אם גם בנו של המאסטר או הסאב המיועד לומד באותה כיתה.

הבה ונניח שאת עובדת בתעשיה הצבאית אווירית בשירותי הביטחון או במוסד דומה לזה כמוני, האם את לא חושבת שבמידה ומידע על חיי המין שלי ידלוף למחלקת הביטחון של המוסד אני עלול לאבד את עבודתי ?

מה יקרה אם הבן זוג /בת הזו גלא ישמור על דיסקרטיות הומידע ידלוף למקום לא נכון.

הבא ונניח שאת גרה באשדוד וליתר בטיחון החלטת שהקשר יהיה רק עם מישהו מחיפה צפונה, האם מותר לך לדרוש זאת ?

מה זו הצביעות הזו ? icon_idea.gif

ויל, ראשית אנחנו לא באתר הכרות רגיל. זוכר? ואם נחשוב באמת הפוך, יכול להיות שגם היא
מפחדת מאותו המצב או נמצאת באותו המצב? חשבת על זה? או שאתה חושב שאתה היחיד כאן שמשרת באיזה מוסד רגיש? ( נניח , כי אם לך אין בעיה להחשף אחרי שיחה שתיים בצאט אני תוהה לגבי כל הנימוקים שהבאת למעלה )
אם לך כל כך חשובה הדסקרטיות, גם לצד השני היא חשובה. את זה אתה מבין?
אז מה עושים? לא נכנסים לתחתונים של הצד השני, ברור שסטטוס הוא דבר חשוב, זה מקובל
למי שלא מעוניין בקשרים עם נשואים.
לגבי מיקום יש משהו שנקרא, מרכז, צפון, דרום וכו' זה לפחות יתן לך מושג כללי, לפחות בהתחלה.
כנ"ל לגבי עבודה ולימודים, אפשר לשאול באופן מאוד כללי. עם הזמן, אם הקשר יקבל תנופה מן הסתם לאט לאט תדע יותר דברים. אבל אין כאן ועכשיו. ( אתה בטוח שאתה לא באמת חושב מלמטה? )

מגוחך לבוא בטענות למישהו שגם נזהר. תלמד לדעת מתי אתה פולש למרחב הפרטי של מישהו אחר באופן לא נעים.

צביעות זה להגיד שאתה שומר על הדסקרטיות שלך ובאותה עת לכעוס שגם מישהו אחר עושה את אותו הדבר בדיוק.
גלתיאה
גלתיאה • 7 בדצמ׳ 2005
מודה ועוזב ירוחם.

ברכותי נריסה. icon_wink.gif
Dark Artist​(שולט)

למה ישר לעבור לפרטים היבשים?

Dark Artist​(שולט) • 7 בדצמ׳ 2005
אני מבין את הרצון לדעת פרטים כגון, מה הבן אדם עושה בחיים ומה הסטטוס שלו
אני רק לא חושב שהדרך שלך היתה נכונה
הרי כמו שרבים אמרו, אנחנו לא קהילת הכרויות רגילה
אנחנו קהילת הכרויות עם צרכים מיוחדים
אני יכול להבין את הרצון של נשים באתר לא לחשוף את עצמן במהירות ולדרוש קודם כל מהגבר לגלות על עצמו פרטים. רוב המקרים של אונס והתעללות בקהילה נעשו לצערינו ע"י גברים ולכן מן הסתם הזהירות והחשדנות של הנשים באתר מובנת ומקובלת. אף אחת לא היתה רוצה שאיזה בן בליעל ידע עליה פרטים רגישים כגון מקום עבודה, שמא אותו אחד יטריד אותה במקום עבודתה
או יחשוף את עיסוקה שם לדוגמה.
אני בא מתוך אמונה שאף אשה פה באתר לא מסתירה פרטים משום גבר באתר.
שם המשחק הוא "אמון". אדון ויליאם,אתה צריך להוכיח לאותה נשלטת איתה אתה מדבר שאתה באמת ראוי לאמונה. כיצד עושים זאת?
בשיחה קלה ומהנה שבה אפשר קודם כל לבדוק אם יש כימיה בכלל בין שניכם עוד לפני שמגיעים ל"פרטים הטכניים". האמן לי שלאחר שלוש שיחות בערך של רבע שעה אתה תדע הכל על הבחורה אם אתה כמובן תגרום לה לראות אותך בתור אדם אמין שניתן לסמוך עליו
אבל בעצם פירסום תגובתה של "נערת השעשועים" הוכחת כי אינך אדם אמין מספיק היות ופירסמת את המקרה לפני שבכלל היתה לה תגובה לעניין
מתוקה מדי

Re: דיסקרטיות מול פתיחות

מתוקה מדי • 7 בדצמ׳ 2005
ויליהם שייקספיר כתב/ה:
היום הכרתי בחורה מדהימה באתר, וייתכן ואפילו היה מתפתח בנינו קשר מדהים,
אבל ויכוח ראשוני בנושא השקפת עולם לא אפשר את המשך הקשר.
ולמה זאת ? על מה נסבו חילוקי הדעות ?

דעתי היא כי לפני שנכנסים לקשר בסד"מ עם אישה , שהוא קשר מרוכב יש להכיר אותה לעומק, מי היא, מה היא עושה, תחביבים, תכונות אופי, כמה שיותר פרטים, וכמובן ההפך, שתדע כמה שיותר פרטים עליי.
הכול בכדי למנוע מצב שלאחר מכן למי מהצדדים ירגיש פגוע, מרומה, או שהיה לא מספיק מוכן.

היא בניגוד אליי, בגישה שונה, דיסקרטיות, קורקטיות, בסד"מ נטו. בשבילה אני חטטן, רכלן, אולי אדע עליה דברים שאין היא רוצה שאדע, מרגישה לא נוח מפאת התחקיר, כי הרי אם הקשר לא יתממש , יסתובב לו בעולם אדם שיודע עליה כל כך הרבה, ומחר מי יודע איפה ואת מי אפגוש, ובאיזה הקשר.

וככה הקשר , נדון לכישלון עוד לפני שהתחיל. מה דעתכם ?

הבעיה הזו היא הדדית.
יצא לי לדבר עם שולטים שונים שחושבים שהם מוסיפים להילה שלהם ע"י אי היחשפות בתמונות או בפרטים.
הרי בתקשורת האלקטרונית של היום ניתן בדקות לבדוק לפחות במבט ראשוני אם יש התאמה וטעם מבחינה חיצונית.
אז רק שתדעו לכם שולטים.. זה מוריד מאוד המסתוריות הזו. זה לא מוסיף הרבה.
aka BODYGUARD

Re: בואי ננסה מהכיוון ההפוך

aka BODYGUARD • 7 בדצמ׳ 2005
ויליהם שייקספיר כתב/ה:
אוקי נריסה,
בואי ננסה מהכיוון ההפוך.

הבה ונניח שאת מרצה במוסד אקדמי, האם לא היית רוצה לדעת מראש אם המאסטר או הסאב המיועד הוא סטודנט שלך ?

הבה ונניח שיש לך ילד שלומד בגן ילדים עירוני, או בכיתה א בבית ספר ממלכתי, האם לא היית רוצה לדעת מראש אם גם בנו של המאסטר או הסאב המיועד לומד באותה כיתה.

הבה ונניח שאת עובדת בתעשיה הצבאית אווירית בשירותי הביטחון או במוסד דומה לזה כמוני, האם את לא חושבת שבמידה ומידע על חיי המין שלי ידלוף למחלקת הביטחון של המוסד אני עלול לאבד את עבודתי ?

מה יקרה אם הבן זוג /בת הזו גלא ישמור על דיסקרטיות הומידע ידלוף למקום לא נכון.

הבא ונניח שאת גרה באשדוד וליתר בטיחון החלטת שהקשר יהיה רק עם מישהו מחיפה צפונה, האם מותר לך לדרוש זאת ?

מה זו הצביעות הזו ? icon_idea.gif

בוא נניח שאתה טרחן, מציקן,פריק קונטרול, אחד שמקצר הליכים, איש ללא כבוד לזולת,חטטן וחקרן, ואני יכול להמשיך את הרשימה שעה... והגבתי בבלוג שלך באותה נימה...
מה אתה פאקינג רוצה בעצם???
כבשים ופרות יש בדיר וברפת..
למד להתייחס בכבוד לעולם- העולם יחזיר לך כבוד..

אני עדיין ממתין לרזומה שלך..
שילמד אותי על חיים מושלמים ושלווים....
aka BODYGUARD

Re: תהייה..

aka BODYGUARD • 7 בדצמ׳ 2005
ניקול בעקבגבוה כתב/ה:
רק היום הכרת וכבר עלה בדעתך כי תצא מקליפתה ותחשף ..
question.gif
רק אני סקפטית?!

אני לא סקפטי ניקול...
סתם מנסה להבין את הטרחן הקטן..
Yosefus​(שולט)
לפני 18 שנים • 8 בדצמ׳ 2005

Re: הפנמתי

Yosefus​(שולט) • 8 בדצמ׳ 2005
ויליהם שייקספיר כתב/ה:
נריסה ,...ייתכן ולא פעם אני נמהר במקצת בגלל ההתרגשות והרצון למצוא את המיוחדת.
... !

תצ'מע שייק, סלק ת'טלפיים ממיוחדת ! וחוצמזה, עזוב אותך מקב"ט המוסד, אם לטננבאום הרשו לעשות מילואים, מי יפריע לך לקשור אישה ?
יוספוס
(עיקרי המסר המרכזי: זרש האלפקה לא מהווה סכנה לביטחון שדה)
מUחדת

ביטחון שדה, אלפקה וחגי ישראל.

מUחדת • 8 בדצמ׳ 2005
Yosefus כתב/ה:
ויליהם שייקספיר כתב/ה:
נריסה ,...ייתכן ולא פעם אני נמהר במקצת בגלל ההתרגשות והרצון למצוא את המיוחדת.
... !

תצ'מע שייק, סלק ת'טלפיים ממיוחדת ! וחוצמזה, עזוב אותך מקב"ט המוסד, אם לטננבאום הרשו לעשות מילואים, מי יפריע לך לקשור אישה ?
יוספוס
(עיקרי המסר המרכזי: זרש האלפקה לא מהווה סכנה לביטחון שדה)

icon_lol.gif
life of a poet​(אחר)

נחמד

life of a poet​(אחר) • 8 בדצמ׳ 2005
נחמד איך שאלה תיאורטית פשוטה מוציאה מאנשים כל כך הרבה אנרגיות שליליות ?

ובכלל : אני לא קב"ט במוסד, בסך הכל איש פשוט ממקום פשוט.
לבנה​(נשלטת)
לבנה​(נשלטת) • 8 בדצמ׳ 2005
אני סבורה שאחרי הודעת "הפנמתי" של ויליהם שייקספיר, הפוסט הזה צריך היה להעצר.