בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

ההיסטוריה של ההתעללות שעברתי

Inside your head
לפני 18 שנים • 26 בדצמ׳ 2005

Re: מה שיכול לעזור הוא מערכת של כבוד

Inside your head • 26 בדצמ׳ 2005
Dan_Kap כתב/ה:
כאשר כל דום ודומית יודעים שאחת השאלות הראשונות שישאלו כל סאב וסאבית היא "האם אפשר לשוחח עם אדם שהיה איתך במערכת יחסים וכיום אינם במערכת יחסים איתך כממליצ/ה?" - אני חושב שאחוז הניצול וההתעללות יירד.

זה לא ימנע לחלוטין ניצול, אבל זה יסנן החוצה את אלו שמשתמשים וזורקים אנשים כאילו היו קליפות גרעינים.

ולא, ברווזה - אי אפשר להכריח אדם שעבר התעללות על ידי אדם אחר להתלונן במשטרה.
לדעתי גם לא רצוי ולא נכון ליצור לחץ חברתי על אדם שנפגע - הלחץ החברתי צריך להיות מופנה כלפי הפוגעים והפוגעים בפוטנציה...

ומה בנוגע לאלו שכבר פגעו פעם או יותר וכל שהם עושים זה לתכנן את המתקפה הבאה שלהם?
ישנם את התוקפים בפוטנציה, אך התעלמות מאלו הקיימים שכבר "הכו" לא תפחית/תעצור את מקרי התקיפה.
מעולם לא חשבתי להכריח אדם שעבר התעללות להתלונן במשטרה. אבל אני, כעדה למקרה שכזה לא אוכל להשאר אדישה ולא לעשות דבר בנידון, מבחינתי זה גובל בלהיות שותף למעשה הנפשע הזה. אני יודעת שאפעל עפ"י צו לבי ובמידה והנפגע יחליט שאינו מעוניין לעשות דבר בנידון אכבד את החלטתו.
הביא לידיעתך מקרה מסויים, שכן הייתי עדה לו:
מקרה שבו חיה חסרת לב, החיה השפלה ביותר, מנצל חולשה של אדם אחר ומשפיל אותה בכל צורה אפשרית מול קהל רב: ניצול של חולשה ושימוש בחולשה זו כנגד אותו קורבן, הטחת עלבונות בפניה בצורה האכזרית ביותר וזאת בידיעה שזה גורם להרס מוחלט.
ואלו הצופים הנאמנים כל שהם עשו הוא לעמוד מהצד ולצפות או לסנן מילה פה ושם, כמה נורא הוא. אני אישית לא יכולתי להשאר אדישה לסיטואציה שכזו. אומנם הצלחתי להוציא מילה או שניים לעבר המפלצת הזאת, אך מהרה הושתקתי בטענה שאני עדיין לא מוכרת בקהילה וזה רק יכול לסבך אותי, אז שתקתי, כי כיבדתי את רצונה של הנפגעת.
במקרה זה לא מדובר בפגיעה פיזית ממשית, אך זה בהחלט יכול היה להביא להרס מוחלט של הנפגעת אילו לא הייתי מתערבת וקוטעת את רצף העלבונות.
מבחינתי פגיעה פיזית או נפשית איינוח ויש לפעול כנגד אותם חלאות בצורה שתכאב להם והם יכאבו אותה לזמן רב, אם לא כל הזמן!

אולי תגובותיי קיצוניות לעומת אחרים.. אבל זו דעתי!
עינבר

הגשת תלונה

עינבר • 26 בדצמ׳ 2005
זה משהו אפשרי או פנטזיה שלנו ?
פעם פרח​(נשלטת)

Re: הגשת תלונה

פעם פרח​(נשלטת) • 26 בדצמ׳ 2005
עינבר כתב/ה:

הכל אפשרי...
אבל לדעתי (הלחלוטין לא מקצועית) בסופו של דבר לא תהיה הרשעה ואולי אפילו לא תגיעו למשפט.

בגדול נראה לי שיתייחסו לתלונה כזו עם "רצית סאדו, אז מה את מתלוננת ?"
עכשיו את צריכה לבוא ולהסביר שזה לא סאדו, זה לא בדס"מ.
את צריכה להסביר למה זה כן התעללות.
בשביל זה את צריכה שמישהו מוסמך (בעיני בית המשפט והפרקליטות) יבוא ויסביר מה זה בדס"מ, והיכן הגבולות.

אני לא בטוחה שזה משהו שיכול לעבור.
Godo​(שולט)
לפני 18 שנים • 15 בינו׳ 2006

הגשת תלונה

Godo​(שולט) • 15 בינו׳ 2006
הגשת תלונה למי ענבר, לקהילה כדי שתשפוט ותזהיר מפניו יתכן שהולם.

למשטרה כן אפשרי ויש מונח שנקרא אונס על ידי הטעיה כאשר אשה מובלת באמצעות רמיה למצב אונס והתעללות.

המחיר קשה הרבה יותר בתלונה רשמית.

איני יודע מה עברת אך כדאי לשקול היטב אם איש מקצוע על מה לדבר .

בחיבוק מחזק,

גודו
נוריתE

Re: מה שיכול לעזור הוא מערכת של כבוד

נוריתE • 15 בינו׳ 2006
ברווזת גומי כתב/ה:
Dan_Kap כתב/ה:
כאשר כל דום ודומית יודעים שאחת השאלות הראשונות שישאלו כל סאב וסאבית היא "האם אפשר לשוחח עם אדם שהיה איתך במערכת יחסים וכיום אינם במערכת יחסים איתך כממליצ/ה?" - אני חושב שאחוז הניצול וההתעללות יירד.

זה לא ימנע לחלוטין ניצול, אבל זה יסנן החוצה את אלו שמשתמשים וזורקים אנשים כאילו היו קליפות גרעינים.

ולא, ברווזה - אי אפשר להכריח אדם שעבר התעללות על ידי אדם אחר להתלונן במשטרה.
לדעתי גם לא רצוי ולא נכון ליצור לחץ חברתי על אדם שנפגע - הלחץ החברתי צריך להיות מופנה כלפי הפוגעים והפוגעים בפוטנציה...

ומה בנוגע לאלו שכבר פגעו פעם או יותר וכל שהם עושים זה לתכנן את המתקפה הבאה שלהם?
ישנם את התוקפים בפוטנציה, אך התעלמות מאלו הקיימים שכבר "הכו" לא תפחית/תעצור את מקרי התקיפה.
מעולם לא חשבתי להכריח אדם שעבר התעללות להתלונן במשטרה. אבל אני, כעדה למקרה שכזה לא אוכל להשאר אדישה ולא לעשות דבר בנידון, מבחינתי זה גובל בלהיות שותף למעשה הנפשע הזה. אני יודעת שאפעל עפ"י צו לבי ובמידה והנפגע יחליט שאינו מעוניין לעשות דבר בנידון אכבד את החלטתו.
הביא לידיעתך מקרה מסויים, שכן הייתי עדה לו:
מקרה שבו חיה חסרת לב, החיה השפלה ביותר, מנצל חולשה של אדם אחר ומשפיל אותה בכל צורה אפשרית מול קהל רב: ניצול של חולשה ושימוש בחולשה זו כנגד אותו קורבן, הטחת עלבונות בפניה בצורה האכזרית ביותר וזאת בידיעה שזה גורם להרס מוחלט.
ואלו הצופים הנאמנים כל שהם עשו הוא לעמוד מהצד ולצפות או לסנן מילה פה ושם, כמה נורא הוא. אני אישית לא יכולתי להשאר אדישה לסיטואציה שכזו. אומנם הצלחתי להוציא מילה או שניים לעבר המפלצת הזאת, אך מהרה הושתקתי בטענה שאני עדיין לא מוכרת בקהילה וזה רק יכול לסבך אותי, אז שתקתי, כי כיבדתי את רצונה של הנפגעת.
במקרה זה לא מדובר בפגיעה פיזית ממשית, אך זה בהחלט יכול היה להביא להרס מוחלט של הנפגעת אילו לא הייתי מתערבת וקוטעת את רצף העלבונות.
מבחינתי פגיעה פיזית או נפשית איינוח ויש לפעול כנגד אותם חלאות בצורה שתכאב להם והם יכאבו אותה לזמן רב, אם לא כל הזמן!

אולי תגובותיי קיצוניות לעומת אחרים.. אבל זו דעתי!

את לא לבד
אם אני אדע ואוכל להוכיח ,שזה הכי חשוב ,ולהביא את אותה ניפגעת ולעזור לה
אני לא אחשוב פעמיים.
הבעיה היא שהרבה ניפגעות חיות בהכחשה או בתחושת אשמה עצמית
ולפעמים מסרבות או לא רוצות
אז עד שלא נוכל להכניס לנשים בראש שאסור להן לחיות בכחש או בפחד
לא יעזור שום דבר.
כמה נשים בחוצ חיות בפחד ואימה מבעל או חבר מתעלל ולא מבקשות עזרה או לא מקבלות עזרה
כמו שצריך?
למה פה בקהילה איפה שאנחנו הכי מודעים לנזק שיכול להיגרם
זה לא אחרת?
אני תמימה? או קי
אשאר בתהייתי זאת.
לצערי.
DOM Perignon​(שולט)

DOM Perignon​(שולט) • 15 בינו׳ 2006
פרח גדולה כתב/ה:
עינבר כתב/ה:

הכל אפשרי...
אבל לדעתי (הלחלוטין לא מקצועית) בסופו של דבר לא תהיה הרשעה ואולי אפילו לא תגיעו למשפט.

בגדול נראה לי שיתייחסו לתלונה כזו עם "רצית סאדו, אז מה את מתלוננת ?"
עכשיו את צריכה לבוא ולהסביר שזה לא סאדו, זה לא בדס"מ.
את צריכה להסביר למה זה כן התעללות.
בשביל זה את צריכה שמישהו מוסמך (בעיני בית המשפט והפרקליטות) יבוא ויסביר מה זה בדס"מ, והיכן הגבולות.

אני לא בטוחה שזה משהו שיכול לעבור.

עינבר,
אם תחליטי שאת רוצה להגיש במשטרה תלונה נגדו על תקיפה / אונס / התעללות, יש את האנשים שמקובלים על בית המשפט כעדים מומחים לנושא הBDsM. יש אנשים שיכולים ללוות אותך לאורך הדרך הלא קלה הזו. זה אפשרי.

ההחלטה היא שלך.
Aragorn​(שולט)
לפני 18 שנים • 16 בינו׳ 2006

Aragorn​(שולט) • 16 בינו׳ 2006
Godo כתב/ה:
למשטרה כן אפשרי ויש מונח שנקרא אונס על ידי הטעיה כאשר אשה מובלת באמצעות רמיה למצב אונס והתעללות.

אני לא שמעתי על זה.
אתה מוכן לפרט?

אנ יאישית חושד שאתה מתבלבל עם השגת דבר במרמה
שזה משהו אחר ולא נראה לי שזה המקרה כאן.

בגדול צריך להבין שחוק ומוסר זה לא אותו הדבר
לדוגמא, מבחינת החוק זה לגיטימי לחלוטין להתעלם מקריאות לעזרה
אבל קשה לומר שזה מוסרי.

האמת היא שנראה לי שזה בדיוק מה שהוא עשה כאן
התעלם מקריאות לעזרה ונהג באטימות לב בבחורה שהוא היה איתה בקשר.
אני חושב שוזה יכול להיות חכם להזהיר מפניו
על מנת שסאביות נוספות לא יקלעו לאותו מצב.
עינבר

עינבר • 16 בינו׳ 2006
Aragorn כתב/ה:
Godo כתב/ה:

אני לא שמעתי על זה.
אתה מוכן לפרט?

אנ יאישית חושד שאתה מתבלבל עם השגת דבר במרמה
שזה משהו אחר ולא נראה לי שזה המקרה כאן.

בגדול צריך להבין שחוק ומוסר זה לא אותו הדבר
לדוגמא, מבחינת החוק זה לגיטימי לחלוטין להתעלם מקריאות לעזרה
אבל קשה לומר שזה מוסרי.

האמת היא שנראה לי שזה בדיוק מה שהוא עשה כאן
התעלם מקריאות לעזרה ונהג באטימות לב בבחורה שהוא היה איתה בקשר.
אני חושב שוזה יכול להיות חכם להזהיר מפניו
על מנת שסאביות נוספות לא יקלעו לאותו מצב.

יש הבדל בין להתעלם מקריאת עזרה, לבין המקרה המדובר כאן , עם כל הכבוד לטיעונים המפולפלים כביכול.
מה שהוא עשה לי דומה למי שבורח אחרי שפגע במישהי בתאונת דרכים. הוא יצר את המצוקה והתעלם מקריאות עזרה.
הוא לא היה עובר אורח תמים.
והוא אכן הטעה אותי, שהוא אמר לי שהוא יודע מה הוא עושה, שאני אהיה בסדר.
למשל שהעליתי חששות שמשהו רע יכול להתרחש ואני לא אהיה בשליטה.
הוא גרר אותי לפעולות של שבירת גבולות אינטנסיביות בלי לבחון מה ההשפעה שלהן עלי,
בידיעה שיש לי אמון מוחלט בו , בידיעה שאני לא ידעתי כלום על BDSM לפני שנפגשנו.
הוא סיפר לי שתמיד אעשה רק מה שאני רוצה, שאם מגיעים לנקודת השבירה, לא נשארים שם.
הוא ביקש ממני לסמוך על עצמי, על החיבה/אהבה שלנו ועליו, ולתת לעצמי לאבד יותר ויותר שליטה.
הוא הכניס אותי למצבים של העברת עם המרמה וזה עוד מילא, כי הוא כנראה האמין לעצמו.
אבל שהוא הבין שמשהו השתבש, הוא נעלם ולא עמד בהבטחותיו.

בכל מקרה, עד כמה שאני זוכרת החוק בישראל לאו דווקא אומר שזה לגיטימי לחלוטין להתעלם מקריאת עזרה. אבל שוב,
זה ממש לא דומה.

אני חושבת שיש סיכוי לעשות משהו באמצעות תלונה במשטרה, הייתה תקופה שחשבתי על זה ולא היה לי את הכח והמילים.
יש גם סיכונים. לשני הצדדים ולאנשים נוספים.
רומי נכנעת​(נשלטת)

מניאק

רומי נכנעת​(נשלטת) • 16 בינו׳ 2006
מניאק, מניאק.

זה ממש מפחיד. גורם לחשוב פעמיים ושלוש אם כדאי לקחת את הסיכון של להיות שיפחה של גבר.
שמחה שיצאת מזה,
מאחלת לך רק טוב מהיום והלאה.
Godo​(שולט)

אונס באמצעות הטעיה

Godo​(שולט) • 16 בינו׳ 2006
ארגורן היי,

ישנו המושג של השגת דבר במרמה ואני מסכים לכך.

היה מקרה מעניין של אשה שהתחזתה לגבר ובנתה בהטעיה מערכות יחסים עם נשים תוך ניצול והטעיה.

הוגש נגדה כתב אישום בעניין ואיני זוכר את התוצאה אני מניח שהיתה עסקת טעון כרגיל.

אולם כאשר רופא למשל מטשטש מטופלת ואונס אותה זו תקיפה היות ולא הייתה הסכמה לאקט מיני וזה אונס או לפחות מעשה מגונה בכפייה כי בלא הסכמה אין יחסי מין מותרים.

האם היה השגת שליטה ומצב חוסר ישע בשל לניצול על ידי הטעיה לכאורה לפי דברי ענבר כן !

יש לה עילת תלונה אולם הסיפור קשה ובעייתי כי הוא יטען להסכמה.

אני טוען כי בשל הטעיה זה אונס או תקיפה.הסכימה הנשלטת למגע מיני עם אחד כפו עליה במצב חוסר ישע מגע מיני עם שלושהאם זה לא יהא אונס ? כדוגמא.
סבור שיש גבול אפור וענבר תשקול צעדיה, וממליץ להתייעץ ולהזהר מעוגמת נפש כי המערכת איטית ולא אמינה.

גודו