ערב טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

מה היה קורה לו גברים היו כותבים טורי ייעוץ לנשים:

כלובי
לפני 21 שנים • 11 במרץ 2003

כלובי • 11 במרץ 2003
(העתקתי את זה מתוך מייל שרשרת שקיבלתי)

‏שאלה: בעלי רוצה שאני, הוא וחברתי הטובה נעשה שלישיה, מה לעשות?
‏תשובה: מין הסתם בעלך לא מקבל ממך מספיק! מכיוון שהוא יודע שכמוך יש רק אחת, אין לו ברירה אלא להתפשר על הדבר הכי קרוב - חברתך הטובה. מעבר לעובדה שאת חושבת שזה בעייתי, זה יכול להיות חוויה מקרבת בין כולכם! למה שלא תיצרי קשר עם חברותיך מהאוניברסיטה ותצרפי גם אותן? אם את כל כך עקשנית בקשר לזה, אולי פשוט תתני לו ולחברה להיות יחד בלעדייך? אם את לא בטוחה בקשר לזה, אני פשוט ממליץ לך לרדת לו ולהכין לו ארוחת ערב טובה.

‏שאלה: בעלי לא מפסיק לבקש ממני לרדת לו. מה לעשות?
‏תשובה: תעשי את זה. זרע יכול לעזור לך לרדת במשקל ומספק לעורך מראה נהדר. למרבית הפלא, גברים יודעים את זה. ההצעה שלו לתת לך לרדת לו היא לחלוטין למענך. זה מראה שהוא אוהב אותך. ההמלצה הכי טובה היא לעשות את זה פעמיים ביום. ואחר כך לבשל לו ארוחת ערב טובה.

‏שאלה: בעלי מבלה יותר מידי עם החבר'ה. מה לעשות?
‏תשובה: זוהי התנהגות טבעית לחלוטין ועלייך לעודד אותה. הגבר הוא צייד ועליו לבטא תכונה זו בנוכחות חבריו. לילה שבו הוא מנצל את יכולתיו לרדוף אחר נשים צעירות הוא מתכון בטוח לשחרור לחצים וליצירת בית חם ואוהב. זכרי, אין דבר שיותר טוב למערכת היחסים שלכם, מאשר להניח לגבר להיות בחוץ ליום או שניים (זה גם יופי של הזדמנות לנקות). רק תראי כמה מאושר הוא כאשר הוא חוזר הביתה (והבית נקי). הדבר הטוב ביותר שאת יכולה לעשות כשהוא חוזר זה לרדת לו. וכך אמורה לעשות גם חברתך הטובה. אחר כך תוכלו לבשל לו ארוחת ערב.

‏שאלה: בעלי אינו יודע היכן הדגדגן שלי. מה לעשות?
‏תשובה: הדגדגן שלך אינו מעניינו של בעלך. אם את מוכרחה להתעסק איתו, עשי זאת בזמנך החופשי או בקשי מחברתך לעזור. את יכולה גם להקליט את עצמך בווידאו בעודך עושה זאת ולהעניקו לבעלך כמתנת יום הולדת. על מנת להקל על רגשות האשם, רדי לו ואחר כך בשלי לו ארוחת ערב.

‏שאלה: בעלי לא מתענין ב"משחק מקדים"
‏תשובה: את פשוט מגעילה. איך את מעישה אפילו להעלות את הנושא? את צריכה ללמוד רגישות מהי. משחק מקדים הוא דבר מאוד מלחיץ וגוזל זמן עבור הגבר. מין אמור להיות זמין לבעלך, בלי כל מני שטויות של משחקים מקדימים למיניהם. משמעות השאלה הזו היא שאת לא אוהבת את בעלך כפי שאת אמורה לאהוב. אין שום סיבה בעולם שהוא יצטרך להתאמץ, על מנת שתהיי במצב רוח למין. תפסיקי להיות כזו אנוכית! יכול להיות שתוכלו להשלים אם תרדי לו ואחר כך תבשלי לו ארוחת ערב.

‏שאלה: בעלי גומר וישר אחר כך נרדם, בלי לדאוג שגם אני אגמור. מה לעשות?
‏תשובה: אני לא בטוח שאני מבין מה הבעיה. אולי פשוט שכחת להכין לו ארוחת ערב?
Bloody Kiss
לפני 21 שנים • 11 במרץ 2003

פחחח....!

Bloody Kiss • 11 במרץ 2003
גאוני, ומשקף...
I cum blood​(שולטת)
לפני 21 שנים • 13 במרץ 2003
I cum blood​(שולטת) • 13 במרץ 2003
אכן! אני מסכימה......
זה היה דיי גאוני, ורעיון יפה..
סביר להניח שזה מה שהיה קורה אם היו נותנים לגברים לענות על שאלות, אבל מצד שני, מי צריך את ורדה רזיאל ז'קונט...? icon_wink.gif

אהבתי.
mr. hyde​(שולט)
לפני 21 שנים • 13 במרץ 2003
mr. hyde​(שולט) • 13 במרץ 2003
סארקאזם של ונילים.....איזה מזל שאני לא icon_wink.gif
I cum blood​(שולטת)
לפני 21 שנים • 14 במרץ 2003
I cum blood​(שולטת) • 14 במרץ 2003
אם זה ואנילי מידיי בשבילך פשוט תהפוך את תפקיד הזכר ה"כלי", לתפקיד הגבר המשועבד icon_biggrin.gif
Bloody Kiss
לפני 21 שנים • 14 במרץ 2003

למה להרוס....

Bloody Kiss • 14 במרץ 2003
תני לבחור להתנשא....
חמוד - גם לואנילים מותר להיות מצחיקים מדי פעם
גם להם יש יציאות
כל העסק מתבסס על שוביניזם והומור שחור שאם אני לא טועה - אנחנו חיים עליו
Bloody Kiss
לפני 21 שנים • 19 במרץ 2003

אני...

Bloody Kiss • 19 במרץ 2003
אני בטוח חי עליו.... icon_smile.gif
החמצן שלי - לא כולל הניקוטין
amy_​(נשלטת)
לפני 20 שנים • 7 ביוני 2003
amy_​(נשלטת) • 7 ביוני 2003
נדמה לי שטורי הייעוץ לנשים אומרים דברים די דומים רק בצורה הרבה יותר עקיפה. בכל מקרה יוצא שבשביל מערכת יחסים מוצלחת רצוי לרדת, והרבה... icon_biggrin.gif