שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

אדון ו/או בן זוג

זאלופון​(שולט)
לפני 20 שנים • 30 ביולי 2003

אדון ו/או בן זוג

זאלופון​(שולט) • 30 ביולי 2003
תופעת המלכות המחזיקות במספר עבדים תמיד היתה הגיונית בעיניי. היא מסתדרת היטב עם מספרן המצומצם יחסית של המלכות ביחס למספר העבדים, וכן עם הדעה הרווחת והנכונה בדרך כלל לגבי הבדלי סקס/רגש בין גברים ונשים: לגברים מספיק לקבל מלכה, נשים ירצו גם את האדם שמעבר לעבד.
לעומת זאת מפתיעה ומסקרנת העובדה שגם התופעה ההפוכה, של אדון המחזיק במספר שפחות, אינה כה נדירה. תופעה זו הולכת גם נגד חוקי השוק וגם נגד כל מה שהטלוויזיה, ולפעמים גם החיים, לימדו על נשים, גברים והעומק הרגשי שביניהם. ונשאלת השאלה: למה? למה מוכנה השפחה להסתפק באדון פוליגמי כאשר היא יכולה בקלות למצוא לה אדון שיהיה רק שלה?
יאמרו השטחיים: יש הרבה אדונים, אבל אדונים טובים יש מעט. הטענה הזו נופלת בהשוואה לעולם הונילי, שגם בו יש הרבה גברים ולא כולם מציאה, אבל מרבית הנשים לא יתפשרו על גבר מקסים ששוכב גם עם השכנה בשעות הפנאי.
יאמרו המעט יותר מעמיקים: למה הדעות הקדומות? יתכן שהשפחה, בדיוק כמו העבד, מעוניינת לקבל מאדונה רק את האדון שבו ולא את רגשותיו או לבו. זו המאה העשרים ואחת, צא כבר מהקבעונות שלך. יש אדון ויש בן זוג, ואין ביניהם קשר של "וגם".
יאמרו המעמיקים באמת: במקום לנסות לנחש מה הן רוצות ולמה, תשאל אותן!
אז הנה אני שואל...
pam
pam
לפני 20 שנים • 30 ביולי 2003
pam • 30 ביולי 2003
הניחוש שלי הוא שזה הולך טוב עם תחושת הנחיתות הטבעית הקיימת בהן. רק שהן לוקחות אותה צעד אחד יותר מידי גדול קדימה.
DomDomina​(שולט)
לפני 20 שנים • 31 ביולי 2003
DomDomina​(שולט) • 31 ביולי 2003
אני מאוד הייתי סקרן (באמת )לקרוא תשובות.
כנראה הן לא מרגישות בנוח,חבל.
אבל אם תרצה את דעתי,מנקודת מבטי,אשמח לשתף אותך/כם icon_lol.gif
רויטל

אין מצב!!!

רויטל • 31 ביולי 2003
גבר\אדון\עבד.. לא משנה מה .. אין מצב שאני אהיה שניה..
אני, ורק אני, ורק אני.. תמיד ראשונה ולא מוכנה להתחלק בגבר, באדון, בעבד.

גם לי יש את הבעיה הזאת..שלהרבה אדונים יש כמה שפחות..לו זה סבבה אבל שאלתי אותן כמה וכמה פעמים..איך הן יכולות לא להיות במרכז??
והיתה תשובה שקבלתי מאדון אחד..שאני עם שפחה מסוימת רק אותה אני רואה מול עיני..
אחת אמרה לי..שהיא כבר הרביעית שלו..טוב נו לכל אחד יש את הסריטה שלו\שלה ..חחח

אגב
לאדון מותר שיהיה לו הרבה שפחות, אבל לשפחה אסור שיהיה לה הרבה אדונים..
זה גם קטע שאני לא יכולה להבין..אבל קטונתי לא?

לא הייתי הולכת לעולם עם אדם שיש לו כמה בחורות ביחד..אין מצב!!
amy_​(נשלטת)
amy_​(נשלטת) • 31 ביולי 2003
DomDomina כתב/ה:
אני מאוד הייתי סקרן (באמת )לקרוא תשובות.
icon_lol.gif

המפפ... אני? לא מרגישה בנוח?? מה נתן לך את הרעיון הזה???
הממ... icon_redface.gif

טוב, אני אתן עכשיו תשובה ראשונית, ואולי יותר מאוחר אנסח משהו חכם icon_wink.gif .
אחת הסיבות הראשוניות, זו שיושבת לי עכשיו בקדמת הראש היא זו:

יש אנשים כל כך מדהימים, שאת מוכנה לפגוש אותם בתנאים שלהם. את תרצי אותם בכל תנאי ובכל מצב- מונוגמיים, פולוגמיים, כנשלטת יחידה, כאחת מעשר נשלטות...
תשומת הלב שהם נותנים לך, עצם זה שהם רואים אותך כאדם מיוחד ואינדבידואלי, שווה הכל.

אני לא אומרת כאן- פוליגמיות טוב או רע. אני עדיין לא סגורה על העניין עם עצמי.גם לא נכנסת לניתוחים פסיכולוגיים של עצמי או של אחרות. אבל אני חושבת שיש גם יתרונות ללזרום עם דברים כשהם מרגישים נכון. לפתוח את עצמנו לפעמים לרעיונות חדשים- גם אם הם נראים כמנוגדים למה שחינכו אותנו כנכון, או אפילו למסקנות שהגענו אליהן אנחנו בשלב זה או אחר בחיים.

אני יודעת שאם הייתי נשארת עם החינוך שלי, ועם הערכים שהיו לי, לא הייתי כאן עכשיו- בבדס"מ. הייתי מחמיצה גם עוד הרבה דברים נפלאים אחרים בחיי.

חושבת שלפעמים שווה פשוט לחוות דברים ולראות אם הם מרגישים נכון, ולא להעביר הכל דרך מסננת הערכים שלנו, או דרך הפחדים שאנחנו לוקחים איתנו.

קדימה- תתנפלו עלי icon_wink.gif
DOM Perignon​(שולט)

בלי להתנפל איימי

DOM Perignon​(שולט) • 31 ביולי 2003
שמעתי אותך אומרת דברים אחרים לגמרי, על אותו אדון.
וגם אמרתי לך אז דברים שעזרו לך להגיע לאיפה שאת נמצאת עכשיו.

אנסה להזכיר לך, לא בשביל להזכיר לך כמו בשביל להביא את נקודת ההתייחסות שלי.

אדון הוא לא בן זוג. לא במובן הונילי של המושג. אדון הוא שולט המכוון להוביל את הנשלטת שלו למקום הטוב ביותר שאליו היא יכולה להגיע.
שאיפתה של נשלטת ליצור קשר רומנטי עם האדון שלה הוא נסיון "שליטה מלמטה".
נסיון לקבל איזו תמורה בעד ההתמסרות שלה, או לזכות באיזו שהיא שליטה על האדון.
כי אם תחשבו על זה, הדרישה מהאדון שיהיה "רק שלך" הוא נסיון שליטה. האדון יפעל כמיטב הבנתו. או כמו שאמרה לי שפחה שלי פעם: "תעשה הכי טוב שאתה יודע. כי אם לא תעשה הכי טוב בשבילך לא תוכל לעשות הכי טוב בשבילי".
אם מיטב הבנתו של האדון אינה מספיק טובה לשפחה, היא יכולה לבקש שיסיר את קולרו מעליה. ואם הוא מסרב, היא יכולה לעשות זאת בעצמה. אבל כל הנחיה שנשלטת משגרת לאדונה, היא בחינת נסיון של "שליטה מלמטה".
מכיוון שכולנו באים מהעולם הוונילי ומתקשים להשתחרר מערכיו, נראה לנו שזו דרישה לגיטימית שלאדון אחד תהיה שפחה אחת.
אבל לדעתי אדון שנכנע לתכתיביה של שפחתו מאבד מהיכולת שלו לשלוט בה. אני לא מנסה לקבוע אם זה טוב או רע יכול להיות שכדי שמערכת תוכל להחזיק מעמד לאורך זמן אדון צריך לוותר על מידה מסויימת של שליטה. אבל אם אנחנו מדברים על מערכת שליטה, כל וויתור של השולט לתכתיבים של נשלטתו, מחליש את השליטה שלו בה.

ובשולי דברי אוסיף לרויטל שלשפחה אי אפשר שיהיה יותר מאדון אחד ממש כשם שאי אפשר שבמכונית אחת ישבו שני נהגים.

DOM Perignon.
    התגובה האהובה בשרשור
amy_​(נשלטת)

Re: בלי להתנפל איימי

amy_​(נשלטת) • 31 ביולי 2003
DOM Perignon כתב/ה:

ובשולי דברי אוסיף לרויטל שלשפחה אי אפשר שיהיה יותר מאדון אחד ממש כשם שאי אפשר שבמכונית אחת ישבו שני נהגים.

DOM Perignon.

לא הייתי יכולה להסכים יותר!
( חייבת לרוץ, בדיוק מתניעים אותי... icon_wink.gif )
pam
pam
pam • 31 ביולי 2003
נכון, החיים היו נורא יפים במאה השש עשרה.

נכון, יש כאלה שמעדיפים לאמץ אל כתלי ביתם את האמונות, העקרונות, ודרך החשיבה (במידה ויש כזו), של הדת המוסלמית.

שאני אבוא ואגיד להם שהם טועים?!
זאלופון​(שולט)
זאלופון​(שולט) • 31 ביולי 2003
ציטוט: אני מאוד הייתי סקרן (באמת )לקרוא תשובות.
אבל אם תרצה את דעתי,מנקודת מבטי,אשמח לשתף אותך/כם

גם אני סקרן לקרוא תשובות, מאד, וגם את זו שלך.

איימי ופריניון - אתם מדברים פה על צורה מאד ספציפית של יחסים בדסמיים, וכמובן לא אשפוט ולא אחליט בשביל אף אחד אחר מה טוב לו.
אבל... זה נראה לי שכלתני מדי ומאולץ מעט. אנשים אינם מכונות ורגשותיהם אינם מצייתים לכללים של שליטה או כללים בכלל, אפילו אם הם אילפו עצמם להאמין בהם. השפחה אינה "מכתיבה" לאדונה דבר, אבל אין לבוא אליה בטענות על רצונות ורגשות לגיטימיים משלה, ואלה לרוב אינם בשליטתה. לעתים קרובות אותן שפחות מתאהבות באדונן ואין בלבבותיהן מקום לגבר נוסף (ובלאו הכי נדירים מאד הגברים שיחשקו בשפחתו של גבר אחר). זו רכבת הרים מסחררת לשפחות בדסמיות טהורות, אבל עבור שפחות שגם וניל בעורקיהן, ואני מאמין שאלה 99.9 אחוז מהשפחות, על פניו יש כאן מסלול התנגשות ודאי, והתנגשות דרכה שהיא מכאיבה מאד.

איימי כתבה:
ציטוט: יש אנשים כל כך מדהימים, שאת מוכנה לפגוש אותם בתנאים שלהם. את תרצי אותם בכל תנאי ובכל מצב- מונוגמיים, פולוגמיים, כנשלטת יחידה, כאחת מעשר נשלטות...
תשומת הלב שהם נותנים לך, עצם זה שהם רואים אותך כאדם מיוחד ואינדבידואלי, שווה הכל

מובעות כאן אהבה והערצה עצומות, לצד אי ציפייה לקבל אי פעם את מושאן באופן בלעדי אלא אך ורק כפי שיחפוץ לתת, ועם זאת אמונה כי עבורו היא מיוחדת למרות שאינה יחידה. אני מאמין שזה שונה מאד מנקודת המבט של מרבית העבדים שחולקים מלכה אחת, ועל כן מעניין ומסקרן למדי. אשמח אם תרחיבי במה שכינית "משהו חכם".
ליהי​(נשלטת)
ליהי​(נשלטת) • 31 ביולי 2003
שאיפתה של נשלטת ליצור קשר רומנטי עם האדון שלה הוא נסיון "שליטה מלמטה".

לאיזה עולם הדרדרנו , אנחנו כבר לא שומעים את עצמינו.
אמא'לה , משפטים כאלה מפחידים אותי , מרחיקים אותי , מזעזעים אותי.