בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

אדון ו/או בן זוג

pam
pam
לפני 20 שנים • 8 באוג׳ 2003
pam • 8 באוג׳ 2003
תודה על ההסבר היפה, נוי.

השתתקתי.

בלי ציניות.
Demi
Demi • 8 באוג׳ 2003
אמרת שעוד לא פגשת אדם אינטיליגנט בצורה יוצאת דופן
ואולי לא הרשת לעצמך להפתח ביפני אחרים?
אולי סגרת את עצמך ולכן נראה לך שהוא משהו מיוחד במינו בעוד שיש עוד מלא מלא מיוחדים אחרים רק שאת לא מכירה ביחודם.
כי יש הרבה אנשים עם הרבה ניסיון חיים ויש הרבה אנשים משכילים.

את אומרת שהוא קודם כל אדון אני חולק עליך.
אין דבר כזה לא קיים בלקסיקון שלי, אף אדון לא נולד עם כתר על הראש.
הוא קודם כל בן אדם, אחרי זה הוא חבר/ידיד ואחרי זה אם הוא ראוי להיות אדון אז אולי והוא גם יהיה אדון שלך, ככה זה עובד ורק ככה.
אבל זכותך לחשוב אחרת, וזכותך לחלוק עלי.
רק שאני בטוח שאת תההי טועה ואני אהיה צודק.
ומאיפה היומרנות הזאת שלי להיות בטוח שאני צודק?
אין ל מושג, אבל יש דברים שאני בטוח בהם וזה לא קשור לפאשיזם אלא להיגיון בריא.
ThePassionMaster
ThePassionMaster • 8 באוג׳ 2003
"את אומרת שהוא קודם כל אדון אני חולק עליך.
אין דבר כזה לא קיים בלקסיקון שלי, אף אדון לא נולד עם כתר על הראש. "

דמי, תחשוב לרגע
אתה חולק עליה שהאדון שלה הוא האדון שלה ?
אף אחד לא אמר שהוא האדון שלך.
אבל איך בדיוק אתה מסוגל לחלוק על דעתה שהוא אדונה ולומר לה שהוא לא כזה ?

ראש ממשלת בריטניה
הוא לא ראש ממשלה ?
למה ?
בגלל שהוא לא ראש הממשלה שלך ?
ראש הממשלה שלך הוא ראש ממשלת ישראל.
וראש הממשלה של הבריטים הוא ראש ממשלת בריטניה.

היכן הבעיה דמי ?
Demi
Demi • 8 באוג׳ 2003
ראש הממשלה הוא ראש הממשלה במסגרת מילוי תפקידו
אחרי זה הוא אבא, הוא סבא, הוא איש משפחה, או שחקן גולף או כל דבר אחר שהוא עושה בחייו.
הוא לא יגיד לאישתו להכין לו קפה כי הוא ראש הממשלה, הוא עשוי לבקש קפה והיא יכולה להגיד שאין לה זמן.
אדון הוא אדון בסשן וזהו.
אחרי זה הוא בגובה העיניים בדיוק כמו כל אחד אחר.
ThePassionMaster
ThePassionMaster • 8 באוג׳ 2003
ומה אם אשתו אומרת לו
בגלל שאתה ראש הממשלה שלנו\שלי
בגלל שאני אוהבת אותך
בגלל שאתה כל כך שרמנטי
בגלל שאתה כל כך חמוד
בגלל שאתה כל כך מדליק אותי
בגלל שאתה כל כך מחרמן אותי
בגלל שאתה כל כך עושה לי את זה

אני רוצה להכין לך קפה מתי שרק יתחשק לך
אם תרצה, תעיר אותי בארבע בבוקר ותגיד לי להכין לך קפה ומיד תקבל קפה.

מותר לו לראש הממשלה הזה להינות מהפריוילגיה הזו כ"ראש ממשלה" ?
או שאפשר לתבוע אותו על ניצול סמכויות, או שימוש בהשפעתו למטרות זרות ?

למה כל כך קשה לך להבין שיש נשים שרוצות את הגבר שלהן כל הזמן דומיננטי ושולט עליהן ?
24/7
אז אוקיי !
אני מבין
אתה לא מאמין ב 24/7
פייר אינאף, זכותך המלאה
אבל תן את הזכות לאחת שכן מאמינה בזה להינות מזה מבלי שתאמר לה
א ת ט ו ע ה

היא לא פוגעת בעצמה ? לא פוגעת באדונה ?
הכל נעשה לשביעות רצון שני הצדדים ובהסכמה מלאה ?
אז
ה י א ל א ט ו ע ה
Demi
Demi • 8 באוג׳ 2003
אני יענה לך במשפט אחד
בגלל שגם לאישתו של ראש הממשלה יש חיים אז יום אחד הוא יעיר אותה ב4 בבוקר ואז היא תאחר לעבודה ואז יפטרו אותה והכל יהיה באשמתו.

רוצה משפט אחר?
יום אחד פשוט לא יבוא לה כי סתם לה כי היא צריכה קצת מנוחה ואז היא תגיד לו לא ואז הוא יגיד שהיא לא שפחה אמיתי כי היא אומרת לא ואז הוא יעניש אותה ואז היא תגיד שהוא לא מבין אותה ומכל ה24 על 7 יצא סתם מגעיל

אף אחד לא משרת כל חייו, כולם צריכים קצת חופש משליטה גם אדונים.

ואמרתי , אני בטוח, מי שלא מסכים חופשי שלא יסכים אני בטוח שהם יגלו שהם טועים.
ואין מה להתווכח על דברים שאני בטוח בהם, אולי להראות לי אחרת אבל לא הצלחת.
pam
pam
pam • 8 באוג׳ 2003
הוא דווקא כן הצליח, ובגדול, דמי.

צא מהקבעון.

העולם הזה מפוצץ באנשים שחושבים אחרת ממך.

זה לא אומר שהם טועים או משוגעים או מסכנים.

זה רק אומר שהם אחרים.

אם אתה לא מצליח לקבל את העובדה הפשוטה, וכאן מדובר בעובדה מאוד מאוד פשוטה - שיש אנשים שחיים אחרת ממך - זה מוביל למסקנה אחת -

אתה כל כך לא בטוח בדרך שבה א ת ה חי, עד שאתה מוכרח וחייב שכולם יעמדו לצידך ויגידו - כן. דמי הוא המלך, רק הוא ורק דרך החשיבה שלו, ורק דרך חייו היא הדרך היחידה והצודקת והמוחלטת והאולטימטיבית.

אם אנחנו לא חיים כמוהו, אנחנו לא באמת חיים.

בפעם האחרונה שבדקתי, היתה כאן דמוקרטיה. אבל מצד שני, אני לא ממש נדלקת מפוליטיקה, אז אולי אני לא מעודכנת...
Demi
Demi • 8 באוג׳ 2003
פאם חייבתי מישהי או מישהו ללכת בדרכי?
תגידי לי מתי

שכל אחד יעשה מה שבראש שלו
אבל אם למשל בת זוגתי שהיא גם הדומית שלי תעיר אותי ב-4 בבוקר כשלמחרת יש לי עבודה ותגיד לי - "עבד עכשיו קום ותנקה את הביית" אני אגיד לה שתיקח עוזרת ושתיתן לי לישון.
ואני מאמין שכמוני יעשו רבים אחרים.

איש כדרכו ינהג - זאת דמוקרטיה.
ודמי לא כופה את דרכו עלייך פאם, אז אל תגידי שאני "דיקטטור"
תאיר​(נשלטת)
תאיר​(נשלטת) • 8 באוג׳ 2003
1. אף אחד לא נולד לשלוט, עידן הפיאודליות נגמר. לאדם יכול להיות רצון לשלוט, אבל לא זכות מולדת לשלוט. באותה מידה, אף אחד לא נולד להיות עבד. נולדת להיות בן אדם. אתה רוצה לשרת - תשרת. ואם לא תרצה יותר תפסיק.
מבחינתי אחד הסימנים לדום מסוכן (או לסאב מסוכן לעצמו) זה מי שכנות מאמין שהוא שווה פחות או יותר מאדם אחר.

2. בדסם הוא לא רק סוג של מיניות. בדסם הוא (יכול להיות) גם סוג של רומנטיקה. כמו שהאהבה בין בני זוג לא מסתיימת בהכרח ברגע שהם קמים מהמיטה, כך גם הקשר הבדסמי לא מסתיים ברגע שאחד קם מהברכיים. צריך לזכור גם, שבקשר זוגי, כזה שנפגשים בו יותר משעתיים בשבוע, הגבולות בין סשן ללא סשן נוטים להטשטש. אם הדום למשל תופס את הסאבית שלו בשיער, מושך לה את הראש אחורה ומדביק לה נשיקה חודרנית, ואז הם חוזרים לראות טלויזיה, זה לא סשן. אז מה? אסור לעשות מחוות חיבה ושליטה כאלה?

3. להרבה אנשים שליטה חיצונית יכולה להיות מועילה. קחו למשל את נושא הדיאטה. אנשים מצטרפים לקבוצת דיאטה, בדיוק בשביל שמישהו אחר יגיד להם "כל הכבוד" כשהם מורידים קילו, וינזוף בהם מול כולם כשהם מעלים אותו. יותר קל לחשוב על המטרה המיידית של השקילה השבועית, או של התאמה לתכנית שקבעה לך התזונאית, מאשר על מטרה ארוכת טווח. יותר קל לסלוח לעצמך, אחרי שאתה מרגיש שכבר נענשת על זה מספיק. את אותו תפקיד של מדריך קבוצת הדיאטה, יכול למלא גם בן זוג שנתנו לו סמכות כזאת. רוב בני האדם לא יעשו את זה, כי לא מסתדר להם שבן זוג שאוהב יכול גם להשפיל או לקבוע לך חוקים. בבדסם זה כן יכול ללכת ביחד.
יש כמובן בעיות ברעיון הזה. יש אנשים בקבוצות דיאטה שמפתחים כל מיני טריקים כדי להסתיר מהמדריך. במערכת יחסים, לא רצוי שיווצר מצב שבו אתה מרגיש שאתה צריך להסתיר דברים מבן הזוג שלך, או כועס עליו על עודף דרישות.

4. כמובן שהשליטה בין בני הזוג, לא מיועדת רק לצרכיים פרקטיים, אלא קודם כל להנאה ולסיפוק איזה צורך רגשי של שניהם.

5. אבל קיים גם צד שני למטבע השליטה הזאת, צד אפל. דיברו פה על האדון כגורו, אבל גורואים יש בעיקר בכתות למיניהן, וכולנו יודעים לאן זה מוביל. לאדם כריזמטי קל להשיג שליטה מוחלטת באדם אחר, ועוד יותר קל כשהאחר הוא מישהו שמראש תלותי ומחפש שליטה. שליטה כזאת תהיה ברמה שהאדם הנשלט בכלל לא יבין מה קורה לו.
יש "פסיכולוגים" שמתמחים בטיפול באנשים שנחטפו על ידי עב"מים. אחוז עצום מהאנשים שמגיעים אליהם עם בעיות שונות "נזכרים" פתאום שהם נחטפו על ידי עב"ם. לא רק זה, לרובם יש תיאורים מאוד דומים של צורתו של העב"ם ושל הדברים שקרו להם. בצורה דומה יש פסיכולוגים שמתמחים בכת השטן - כל מי שמגיע אליהם "נזכר" פתאום שההורים שלו או בני זוגו הם חברי כת השטן שהתעללו בו והכריחו אותו להצטרף לכת.
הפסיכולוגים האלה לא כולם משתמשים בהיפנוזה. אף אחד מהם לא משתמש באלימות. המטופלים שלהם יכולים תמיד לקום וללכת. אבל בגלל עצם הטיפול, נוצרת תלות. המטופל מתרגל לחשוב שהמטפל הוא היחיד שיכול להבין אותו ליעץ לו. המטופלים רוצים לזכות באישורו של המטפל, כי זה אומר שיודעים מה הבעיה שלהם ויודעים איך לטפל בה. אז הם מתאמצים מאוד להזכר, וכשעולה משהו בכיוון שהמטפל מעוניין בו, הוא כולו זורח ואומר להם שהם התקדמו מאוד. מישהו פה לא היה שמח לשמוע שהוא מתקדם?

6. אז איך יודעים בעצם איזו שליטה קיימת בזוג? זה לא קל, לאדם מבחוץ זה בלתי אפשרי.
אבל יש סימנים שיכולים להיות אזהרה.
מאמינים בכת נוטים ליחס לגורואים שלהם תכונות על-אנושיות. אני מצפה מסאבית מאוהבת שתחשוב שהדום שלה נאה וחכם, אם היא לא היתה חושבת ככה היא כנראה לא היתה מתאהבת בו. אבל אם היא מתחילה לדבר על איך הוא הבן אדם הכי חכם בעולם, איך הוא מציל רעבים ותורם לתהליך השלום, זה עלול להיות סימן של בעיה.
סימן נוסף הוא הסכמה תמידית, ביחוד הסכמה עם דברים שנוגדים את מה שהסאבית האמינה בו בעבר. כך למשל היתה בעבר בפורום אחר סאבית שטרחה להגיד לכולם כמה אהבה מיותרת בבדסם, ואיך היא והמאסטר שלה לא צריכים אהבה כי זה רק לונילים ולהם יש משהו יותר טוב. היה מאוד ברור שכיוון המחשבה הזה שירת טוב את האינטרסים של הדום שלה, שלא רצה להתחייב לה יותר מידי.
Demi

תאיר מילים כדורבנות

Demi • 8 באוג׳ 2003
תודה שהגבת ותודה שהגבת איך שהגבת
אני חושב שיותר טוב אי אפשר להסביר את זה.