סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

עצוב לי

אניגמטית​(שולטת)
לפני 20 שנים • 31 ביולי 2003

עצוב לי

אניגמטית​(שולטת) • 31 ביולי 2003
עצוב לי לראות שהקהילה מנוהלת כרגע על ידי מלחמות כוח וכמה אנשים שמושכים בחוטים של כולם ומשחקים בקהילה כבמריונטות וגוררים אותה לרפש.
עצוב לי שיש אנשים ששחכו שמשחקי שליטה נועדו לסשנים ולאהבה ולא למאבקי כוח ואגו.
עצוב לי שאולי עשרות קוראים אנונימים שהתלבטו אם לצאת מהארון ולהצטרף אלינו, רואים את הרפש הזה ובוחרים להמשיך להסתתר, אחרי שהם רואים מה קורה כאן : ליכלוכים, אאוטינג של שיחות, אאוטינג של ארועים פרטיים, השמצות ומה לא.
עצוב לי שבמקום שנהיה מאוחדים במטרה אחת - לקדם את הקהילה הזאת, ליזום למענה עוד אירועים, עוד מקומות בילוי, עוד חשיפה חיובית בתקשורת ועוד דברים רבים נוספים, אנחנו בוחרים להלחם זה בזה ובכלים הכי מלוכלכים.
עצוב לי על כל האנשים שהפסיקו לכתוב בכל הפורומים, כי לא רצו שחלק מהבוץ ישפריץ לעברם.
עצוב לי שאתם לא פוקחים עיניים ורואים מה אתם עושים.

הפנייה שלי מופנית לכל הצדדים הנוגעים בדבר. אני לא חברה אישית של אף אחד מכם ואני ידידה של כולכם - תפסיקו!

ובאופן אישי - אני מפסיקה מרגע זה לכתוב ולהגיב בכל הפורומים בהם מתנהלת מלחמה, עד שהיא תגמר. אני לא נמצאת כאן ובמקומות אחרים כדי לסבול.

בתקווה לימים שמחים יותר,

אניגמטית
שיקי​(נשלט)

Re: עצוב לי

שיקי​(נשלט) • 31 ביולי 2003
אניגמטית כתב/ה:
ובאופן אישי - אני מפסיקה מרגע זה לכתוב ולהגיב בכל הפורומים בהם מתנהלת מלחמה, עד שהיא תגמר. אני לא נמצאת כאן ובמקומות אחרים כדי לסבול.
אניגמטית

באמת חבל.

אני רק רוצה לומר לך משהו קטן: שערוריות תמיד היו ותמיד יהיו - ככה זה - לפחות מאז ששמתי את רגלי בפעם הראשונה בפורום בידיאס כל שהוא.

אגב, זה קיים גם בפורומים וניליים ובכל מקום בו מתיימרת להיות "קהילה".

ברור שזה לא דבר טוב - אבל זה פשוט קיים ותמיד יהיה קיים.

לעניות דעתי, זו אינה סיבה להרים ידיים ולא לכתוב, והרי את מי את מענישה? את עצמך על עוול שעשה אחר? או אולי את אלו שקראו אותך ולא יוכלו לקרא? והרי את יודעת שלא הם גרמו למהומות.

האם את חושבת שכך "תתקני את העולם"? לפתע כולם יבינו איזו טעות עשו ויחזרו למוטב?

זה פשוט לא עובד ככה - וזה לא עבד ככה אף פעם.

אם אינך רוצה להשאב לויכוח ולשערוריה החדשה - זה קל, פשוט תדלגי מעליה - אל תכנסי לאותו שרשור או שניים העוסקים בה.

למרות האמור לעיל - ומאידך - אני יכול בהחלט להבין את תחושת ה"גועל" החוסר רצון לכתוב - זה כבר משהו אחר לגמרי- ואם זה המניע למה שכתבת - כמובן שלא אני ולא אף אחד אחר יוכל "לשכנע" אותך לחזור ולכתוב - שהרי זוהי תחושה שלך פנימית שקובעת עבורך.

בכל מקרה שיהיה לך רק טוב.

שיקי { L }
רויטל

אינגמטית

רויטל • 31 ביולי 2003
לא הייתי מצליחה לכתוב את זה יותר טוב

מצטערת שכך הן פני הדברים
naked_truth​(נשלט)
naked_truth​(נשלט) • 31 ביולי 2003
ולי עצוב שיש בקהילה אנשים תמימים מנוצלים בשביל כוח של מישהי.
DomDomina​(שולט)
DomDomina​(שולט) • 31 ביולי 2003
אנגמטית היקרה
אני איתך.
לא להכנס לפורומים,זה קצת קשה.
אבל מעכשיו כל שירשור שיש בו הכפשה,אני לא נכנס ולא מגיב.
מאסטר יקיר​(שולט)

Re: עצוב לי

מאסטר יקיר​(שולט) • 31 ביולי 2003
אניגמטית כתב/ה:
עצוב לי לראות שהקהילה מנוהלת כרגע על ידי מלחמות כוח וכמה אנשים שמושכים בחוטים של כולם ומשחקים בקהילה כבמריונטות וגוררים אותה לרפש.
עצוב לי שיש אנשים ששחכו שמשחקי שליטה נועדו לסשנים ולאהבה ולא למאבקי כוח ואגו.
עצוב לי שאולי עשרות קוראים אנונימים שהתלבטו אם לצאת מהארון ולהצטרף אלינו, רואים את הרפש הזה ובוחרים להמשיך להסתתר, אחרי שהם רואים מה קורה כאן : ליכלוכים, אאוטינג של שיחות, אאוטינג של ארועים פרטיים, השמצות ומה לא.
עצוב לי שבמקום שנהיה מאוחדים במטרה אחת - לקדם את הקהילה הזאת, ליזום למענה עוד אירועים, עוד מקומות בילוי, עוד חשיפה חיובית בתקשורת ועוד דברים רבים נוספים, אנחנו בוחרים להלחם זה בזה ובכלים הכי מלוכלכים.
עצוב לי על כל האנשים שהפסיקו לכתוב בכל הפורומים, כי לא רצו שחלק מהבוץ ישפריץ לעברם.
עצוב לי שאתם לא פוקחים עיניים ורואים מה אתם עושים.

הפנייה שלי מופנית לכל הצדדים הנוגעים בדבר. אני לא חברה אישית של אף אחד מכם ואני ידידה של כולכם - תפסיקו!

בתקווה לימים שמחים יותר,

אניגמטית

אניגמטית יקירתי,
עצוב לי לקרוא את הודעתך... כולה!
עצוב לי, שאנשים לא קולטים,
עד כמה חשוב טיהור של שמו של מישהו בקהילה
לאחר שהוכפש.
עצוב לי, שישנם אלה שקמים ופורשים,
במקום להילחם על האמת.
עצוב לי, עצוב לי מאוד,
שאת בין הפורשים.

שלך,
DOM_NB - האוחז בשוט
naked_truth​(נשלט)
naked_truth​(נשלט) • 31 ביולי 2003
הדרך הקלה היא להפנות עורף לאמת
קקהילה אנחנו ממהרים להכפיש אנשים בגלל רכילות מרושעת בלי לבדוק את האמת.
דיי לשחיתות והטפשות
הזמן לראות את האמת הערומה זה היום.
DOM Perignon​(שולט)

אניגמטית היקרה.

DOM Perignon​(שולט) • 31 ביולי 2003
כמי שמסתובב בפורומים באינטרנט כבר יותר משבועיים, המסקנה שלי היא שלטרולים ומזיקים למיניהם יש כוח בדיוק לפי כמה תשומת לב שהם מקבלים .
לא פעם ניסו לחבל בפורומים שלקחתי בהם חלק. הדרך שלי היא לדלג בקלילות מעל לשלוליות הרפש ולהמשיך בדרך שאני מאמין בה.
כך עשיתי, כך אעשה ואני מזמין אותך, ואת כל מי שאיכפת לו, פשוט לא להתייחס להודעות הכפשה. מטוב ועד רע.

DOM Perignon.