אחר צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

שאלות של טירון

↑ ↓
gifted​(מתחלף)
לפני 16 שנים • שישי, 25 ביולי 2003, בשעה 19:01

שאלות של טירון

gifted​(מתחלף) • שישי, 25 ביולי 2003, בשעה 19:01
מהרגע הראשון שגיליתי את אתר הכלוב וששמעתי על הדנג'ן, אני נחוש בדעתי לבקר שם (אני רק מנסה למצוא זמן) אבל, זאת תהיה הפעם הראשונה שלי במועדון מסוג זה. לכן יש לי כמה שאלות קיט-בג לפורום:

- מה להביא? האם לא יכניסו אותי עם פחות מחליפת עור מלאה ואזיקים תואמים?
- מה בעצם עושים? כלומר אני מבין שמתנהלים שם סשנים והצגות, אבל האם חייבים להשתתף? האם אפשר בכלל להשתתף? האם זה נראה כמו מסיבה רק שפינות החדר אנשים עוסקים בסשנים, או שיש בימה מרכזית וכולם צופים?

בקיצור היית שמח אם מישהו יוכל לתאר לי בערך איך נראה ערב במועדון.
זאלופון​(שולט)
לפני 16 שנים • שישי, 25 ביולי 2003, בשעה 20:26
זאלופון​(שולט) • שישי, 25 ביולי 2003, בשעה 20:26
ציטוט: מה להביא? האם לא יכניסו אותי עם פחות מחליפת עור מלאה ואזיקים תואמים?


יכניסו אותך, כפי שתגלה, גם אם תהיה בן 15 עם מכנסי ברמודה וסנדלים תנ"כיים. מה שכן, רצוי להופיע לפחות במינימום דרס קוד (וזה גם ישפר את הסיכויים שלך להשתלב בסשנים, ראה להלן). לא חייבים עור ואזיקים, אבל לא בגדים שמסיידים איתם את הבית, ושחור תמיד הולך טוב.

ציטוט: מה בעצם עושים? כלומר אני מבין שמתנהלים שם סשנים והצגות, אבל האם חייבים להשתתף? האם אפשר בכלל להשתתף? האם זה נראה כמו מסיבה רק שפינות החדר אנשים עוסקים בסשנים, או שיש בימה מרכזית וכולם צופים?


אז ככה: למועדון שתי קומות. בקומה הראשונה נמצאת הרחבה המרכזית, הבר ופינות ישיבה, ובקומה השניה שני תאים לנצרכי הפרטיות. הרחבה מתפקדת רוב הזמן כרחבת ריקודים, כאשר מדי פעם נערך שם סשן פומבי, לרוב בהשתתפות עבדי ומלכות הבית (מי אמר 009?), שאז הנוכחים עומדים סביב וצופים. כמו כן יכולים להתפתח סשנים ספונטניים, הכל לפי הרצון והנסיבות. לא כולם פומביים כמובן, ולשם כך התאים בקומה השניה.
לא חייבים להשתתף בשום דבר ויש אפילו סיכוי קטן שתוכל להעביר שם ערב שלם בלי שיצליפו בך אפילו פעם אחת. אם אפשר להשתתף? תלוי. אם תכיר שם מישהי ותרצו לעשות סשן, אף אחד לא ימנע בעדכם. אם לא תכיר, תמיד יש את האופציה לעשות היכרות... ולפעמים גם היא לא מחויבת המציאות. כך שבהחלט יש סיכוי.
זה אכן נראה כמו דאנס בר חלק ניכר מהזמן, אפילו בלי אנשים שעוסקים בסשנים בפינות, אלא שיש אווירת סקס חזקה יותר מבדנס בר ממוצע. כאמור, מדי פעם אכן יש סשן מרכזי, ואז כפי שניסחת, כולם (או לפחות רובם) צופים.
אין מראה עיניים כמשמע אזניים (למעשה במקרה הזה מדובר במקרא עיניים, אבל לא נהיה קטנוניים). כשישוב המועדון ויפתח את שעריו תגיע ותתרשם, וזה יהיה טוב יותר מכל מה שאני יכול לכתוב פה.
gifted​(מתחלף)
לפני 16 שנים • ראשון, 27 ביולי 2003, בשעה 04:47
gifted​(מתחלף) • ראשון, 27 ביולי 2003, בשעה 04:47
תודה.
pam
pam
לפני 16 שנים • חמישי, 31 ביולי 2003, בשעה 12:38
pam • חמישי, 31 ביולי 2003, בשעה 12:38
הפעם הראשונה במועדון. אין ולא תהיה חוויה יותר חזקה מזאת.

icon_surprised.gif