אחר צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

מיהו בדס"מי? (פלי פארטי סגורה לקהילה??)

slu
slu
לפני 18 שנים • 3 בינו׳ 2006

מיהו בדס"מי? (פלי פארטי סגורה לקהילה??)

slu • 3 בינו׳ 2006
סליחה, מרגיזים אותי חובבנים.
מדובר כאמור בערב הפליי פארטי העתיד להתקיים מחר 04.01.06.

ע"פ הבנתי הושקעו כאמור מאמצים על מנת לדאוג שהקהל המגיע יהיה כזה מבין הגרעין הקשה של העניין שלשמו אנו מתכנסים באתר זה, לא אשתמש במילה איכותי כי לדעתי מגוחך לקבוע תו איכות לאדם ע"פ שני ממליצים (דרישת הכניסה לערב זה ע"פ המארגנים) ומה זה באמת אומר שני ממליצים? על בסיס מה תתקבל "עדותם"? האם זה ששכבת איתו אתמול שעשה סשן עם ההיא שהייתה עם ההוא שהיה עם מה שמה וכך הלאה וכך הלאה עד שזה מגיע למישהו שמוכר למארגנים שהיו איתו שהיה עם ההיא,
זו האינדיקציה שלכם לאותו "תו איכות" שאתם כה מקפידים לנסות ליישם?

אשר לפתיחת הפוסט, מביני עניין וותיקי הכלוב ודאי יחיכו בהבנה, וכן ענינו של ידיד יקר וזוגתו אשר מסיבות לא ברורות ולמרות שנרשמו (ואני יודעת!) בין הראשונים, נדחתה השתתפותם, ללא ספק חרו לי מאוד.

מקובלת ומכובדת עלי בחירתם של המארגנים לכוון לקהל מסויים, אלו שבאמת "בקטע" כמו שאומרים, אבל ללא ספק יכלו למצוא דרך יותר ענינית ופחות על בסיס שמועתי/בעל אג'נדה אישית (קשקשת אישית לדעתי!) כמו שקורה פעמים כה רבות כאן כששניים או לא משנה כמה מדברים על צד שלישי...

גם אם לעניות דעתם של מארגני המסיבה מאן דהו זה או אחר אינו מן הקהל שהם היו בוחרים בו, המסיבה אמנם פרטית אך כהגדרתם היא פרטית ל.ק.ה.י.ל.ה הבדס"מית ולא פרטית שלהם. קרי איזשהו סף כללי צריך היה להקבע מראש (זמן חברות באתר או השד יודע מה, יש דרכים.) ובטח שלא להיות מבוסס בלבד על טעמם של המארגנים כי, ואין לי עניין לפתוח כאן במלחמה אישית, אבל חייבת לומר שכרגע, על פי התנהלות הדברים, הם - אתם, מאוד לא לטעמי.

ואני, אני (בין השאר) בדסמ"ית.
שוטרת*
שוטרת* • 3 בינו׳ 2006
סלו , שמחה שהעלית את הנושא.לי אישית, לא היה מושג שזה מה שנעשה , ואני חושבת בדיוק כמוך.
סליחה , אבל יש כאלו שמכירים את עולם הבדס"מ לעומק , וחוקרים ומתנסים בו, אבל לא רוצים את עניין החשיפה והקהילתיות . או כאלו שרק נרשמו לאתר וחיים את הבדס"מ שנים . מה זה הקריטריון הדבילי הזה ? אולי תעשו מבחן מושגי בדס"מ ? עד כמה שזה דבילי - זה נשמע הרבה יותר הגיוני מהתנאי שלכם.
נ.ב קטן - אין מלכה/דומית באתר שלא יכולה להעמיד שורה של ממליצים , ומי שבאמת "בקטע" , יודע שלא כל אחת שמתהדרת ב"תואר" הזה , היא באמת כזו .

(ובתימצות אחד של עדי אשכנזי - "מה זה השטויות האלו ??")
DEVIL EYES

פלאי פארטי ל"קהילה"...

DEVIL EYES • 3 בינו׳ 2006
תגובתי לעניין הסלקציה, ראיונות מקדימים, ודרישה להמלצות לפלי פארטי בNO LIMITS :

אני מניח שהשקיעו בערב הזה לא מעט זמן של תיכנון והקמה.

זאת לא מסיבת חילופי זוגות, שבמקרה כזה מן הסתם ההענות של המין הגברי תהיה גבוהה הרבה יותר מהמין הנשי בד"כ.

זאת מסיבת סאדו, ולכן לא מובן לי למה גברים בודדים לא יכולים להגיע..
ונשים כן?

אני חושב שעניין הרעיון המקדים הוא יפה ומכובד, מאחר ויש אנשים שלא ראויים להגיע לערב שכזה, ונילים למינהם, כל מני עופות מוזרים, סוטים למינהם וכולי'..

מה שכן, מאיפה הבאתם את העניין של ההמלצה לא ברור לי?

אם זאת מסיבה פרטית, בבית פרטי, וואלה סבבה, תעשו סלקציה לפי DNA, שרק אנשי הגזע הארי יכנסו למסיבה היוקרתית שלכם.

אבל אם כל הכבוד, המקום הוא "מועדון" ולא בית פרטי
והמסיבה הוגדרה כמסיבה "לקהילה"

אתם תקבעו מי שייך לקהילה ומי לא?
אני צריך להיוולד עם אות קין כלשהו , זנב, פיטמה שלישית ?
או פשוט להיות מקושר הייטב (או במילים אחרות לקקן) לאנשים מפתח ב"קהילה"..

ממממ?

אני באמת מאחל לכם הצלחה מלאה במסיבה
ושתעשו חיים.

אבל אם בחרתם להרים את האף גבוה כל כך..
לצערי המקום לא מתאים לי

אני חושב שהדבר היפה בעולם הבדס"מ , הוא שהוא מאחד בסירה אחת את כולם יחדיו
ללא הבדל דת, גזע, מין, לאום, גובה, אחוז שומן, כמות איפור או לבוש מזעזע

מה שעשיתם פה זה זה מה שהיו עושים בשואה (סליחה על ההשוואה)
היו מגיעים אנשים, מישהו היה עומד , ואומר, אתה ימינה, אתה שמאלה
אתה מתאים לי - אתה לא

וזאת על פי מראה ויזואלי בלבד !

מארגנים/סלקטורים/משחקים באלוהים - יקרים
אתם באמת חושבים שאתם יכולים להחליט אם אדם יכול להכנס למקום או לא
רק בגלל ששמעתם עליו דבר זה או אחר?

אתם רוצים 2 ממליצים? כל אחד יכול לארגן 20 ממליצים, זה לא האישו.
האישו הוא שיש ב""קהילה"" הזאת מערך מעמדות .
שזה אומר שאם אתה לא בקליקה המתאימה , אתה נהיה מנודה
מסתכלים עליך בעין עקומה

ובאופן אוטומטי אנשים אשר אומרים את על ליבם, נזרקים לגוב האריות כאשר שאר אנשי ה"קהילה" ה"נאורה" עומדים מלמעלה ומלגלגים.
אבל מה שבאמת מחליא אותי זאת הצביעות הנוראה שסוררת פה.

"קהילה" שמתיימרת להיות נאורה ופתוחה
אבל בעצם עשויה מסגסוגת (עירבוב) של -
מספר מצומצם של אנשים שבאמת שייכים לבדס"מ
אנשים שרוצים להיות שייכים
אנשים שמשחקים בנדמה לי
אנשים שאין להם חיי מין, אז פונים לבדס"מ, כי פה זה נורא פשוט, שחור או לבן, שולט או נשלט
ועוד מספר סוטים ופלצנים

אני לא מבין, TVeye נרשם מזמן, ז"א שעוד היה מקום שהוא נרשם נכון?
אבל משום מה לא פנו אליו....
אז באמת, הסיבה שלא נשאר מקום לא ממש תופסת.
וגם אם כן, אז למה לו אין מקום, ולבחורה אחרת יש?
ולמה באמת לא ענו לו בזמן, הביאו אותו לראיון וכו'..
אולי כי מישהו אמר עליו משהו לא יפה..
מממ

* בדס"מ אמור לאחד

ראו ערך הדאנג'ן, שכל מי שבא ברוך הבא, ולא משנה כמה ונילי תהיה
המקום הזה עושה סלקציה בלי סיבה כלל.

וכל קשר בין "מסיבה -> לקהילה" למסיבה הזאת הוא מקרי בהחלט לדעתי.

כל מי שהולך למסיבה - תהנו

נערך לאחרונה על-ידי * בתאריך רביעי ינו' 04, 2006 2:30 am, סך-הכל נערך פעם אחת
נעה של הים
נעה של הים • 3 בינו׳ 2006
מה לגבי הבדלי דת, מין וגזע?
אההה.. זה לא קשור?
אבל זה ליד..(מילותיו של צדי צרפתי)

מצטרפת אלייך שוטרת... ובאמת - "מה זה השטויות האלה"?
baby(expired)​(לא בעסק)
לפני 18 שנים • 4 בינו׳ 2006
baby(expired)​(לא בעסק) • 4 בינו׳ 2006
לאחרונה, אני לא פותחת את הפה הרבה, אבל הפעם מבחינתי זה מוצדק

F ואמילי היקרים. אני מברכת על היוזמה, ולא אחת נכחתי בערב שאירגנתם.

אבל, ושוב אבל, מדובר בערב פרטי שלכם במועדון שאתם שוכרים.

לא מדובר בערב קהילתי!!!
בערב פרטי שלכם, אתם יכולים לעשות מה שבא לכם ולקבוע איזה חוקים שמתחשק לכם.

בערב קהילתי, לא הייתי מצפה להתנהגות כפי שמתארים פה אנשים.

כל מה שחורה לי הוא הטשטוש של מהות הערב.

בקיצור, להבא, תדגישו שמדובר במסיבה פרטית, ומותר לכם לאשר כניסה בליווי חמור בלבד אם זה מה שבא לכם ואל תציגו את המסיבה כקהילתית, אח"כ אנשים נפגעים וללא צורך.

בתור מישהי שמחוץ לעסק, אני מאחלת לכם הצלחה ושתשכילו בפעם הבאה לעשות דברים בצורה קצת יותר נינוחה ובעלת טאקט. לא צריך להכיר אותך 4 שנים אמילי, בשביל לחוש בטעם הנפגם של הדברים שנכתבו בשני השרשורים.

ערב פרטי, הוא ערב פרטי, וערב קהילתי כשמו כן הוא.

בהצלחה והנאה רבה

(לכל מי שיקפוץ, אין לי קשר, לא מגיעה, נדחיתי, התקבלתי או קוממתי, סתם מציק לי לראות דברים כאלה בעיניים)

בייבי
נולי
לפני 18 שנים • 4 בינו׳ 2006
נולי • 4 בינו׳ 2006
הכל ענין של סמנטיקה.
ערב פליי פארטי, פרטי שמשתתפיו באים מבין חברי הקהילה.
אז אפאמילי נכשלו בדקדוק אבל הצליחו בארגון.

הסלקציה לא נראית לכם? - קומו תעשו מה שכן נראה. כולם רק ירויחו.
זה קל להעביר ביקורת, להתמרמר, ולהתלונן בלי סוף. לעשות קצת פחות.
האיש בשחור​(שולט)
לפני 18 שנים • 5 בינו׳ 2006
האיש בשחור​(שולט) • 5 בינו׳ 2006
נראה לי לגיטימי שמארגני אירועים פרטיים יסננו בקפדנות את קהל המוזמנים לפי ראות עיניהם על מנת לשוות לאירוע את הצביון המתאים.

נראה לי, כמו כן, לגיטימי שאנשים שאין להם שם טוב בקהילה השתתפותם תדחה וזאת בלי שיהיה קיים הצורך לנמק או להסביר או לקבוע קריטריונים כלשהם העומדים למשפט הציבור.

אינני מכיר אישית את TV ואינני יכול להעיד עליו לא דברים טובים ולא דברים רעים. אני משער (ולא בלתי אפשרי שאני טועה) שמארגני האירוע החליטו, מסיבות השמורות עימם, שהבחור איננו מתאים לאירוע הזה ודחו את בקשת ההשתתפות שלו.

אני בטוח שזה מעליב ופוגע ולא נעים אבל שוב הזכות הזאת שמורה לכל מארגן אירוע שכזה בלי צורך לנמק או להצטדק.
סיגלית​(אחרת)
לפני 18 שנים • 6 בינו׳ 2006

המסיבה לקהילה

סיגלית​(אחרת) • 6 בינו׳ 2006
חשבתי לעצמי שרק אני כועס על כל ה"סלקציה" למסיבה שהכותרת שלה "מסיבה לקהילה " - זו לא מסיבה לקהילה ולא נעליים - זהו ערב פרטי - וכך צריך להגדיר זאת והכי מעצבן - כל ההמלצות שיביא מועמד לערב כזה - שיא החוצפה - מה האמרגנים יגידו לי אם אני מהקהילה או לא - שיתביישו להם - וכל מי שכועס על העניין צודק ובגדול icon_sad.gif
ראו גם תגובתי בשרשור המסיבה !!!
-אש-
לפני 18 שנים • 7 בינו׳ 2006

בלתי ברור

-אש- • 7 בינו׳ 2006
בתור חברה יחסית חדשה בכלוב, זה באמת מאכזב להבין שאני נמצאית יותר בקליקה של מי מכיר את מי ומי אוהב את מי. ציפיתי ליותר פתיחות ליותר רצון להכיר את השונה, והתאכזבתי.
אני מתעבת סלקציות, אני לא מוכנה לעמוד בו באף מועדון, ולא חשבתי שלהכנס בתור מה ששמוגדר כקהילה מצריך רזומה. אני מקווה רק שלא יבקשו את דף החשבון שלי בעתיד...