שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

אשמח לשמוע גם את דעתכם כמובן...

Morticia
לפני 18 שנים • 5 בינו׳ 2006

אשמח לשמוע גם את דעתכם כמובן...

Morticia • 5 בינו׳ 2006
אני אומרת די לגדר ההפרדה...!
חחח
ובאמת בעיקר זקוקה לדעות מגוונות בנושא...

http://www.thecage.co.il/phpBB/viewtopic.php?t=12815

מורטישה
DOM Perignon​(שולט)
לפני 18 שנים • 6 בינו׳ 2006

בלי לפגוע באף אחד,

DOM Perignon​(שולט) • 6 בינו׳ 2006
אני לא יודע אם את שפחה, אין לי ספק שקשר עם שולט יעשה לך טוב.
שולט אמיתי שיודע מה הוא רוצה מעצמו, יודע מה הוא רוצה ממך ויודע להוביל אותך בדרך לשם.
אני כמעט בטוח שכשתיצרי קשר עם גבר כזה מהר מאד תקבלי את זה שהוא יקרא לך כלבה, או כל כינוי אחר שהוא ימצא לנכון לקרוא לך כי תרגישי שבסך הכל הוא מוביל אותך לכיוון שטוב לך.

מרדנות של נשלטת בעיני היא לא יותר מנסיון לבחון את כוחו של השולט. אחרי שבוחנים ומגלים שהשולט באמת חזק, נעלם הצורך הזה לבחון אותו.
כשאת תיישרי מבטך אל עיניו ותתני לו לראות את כל עולמך הפנימי ותרגישי אז שבטוח לך לוותר על השליטה ולהניח את ראשך לרגליו של האדם שבחרת שיוביל אותך תמצאי המון שקט, שלווה ואושר בכניעה הזו. וככל שתעמיק כניעתך יעמיק גם אושרך.
סוד לוחש​(נשלטת)
סוד לוחש​(נשלטת) • 6 בינו׳ 2006
DOM Perignon כתב/ה:

כשאת תיישרי מבטך אל עיניו ותתני לו לראות את כל עולמך הפנימי ותרגישי אז שבטוח לך לוותר על השליטה ולהניח את ראשך לרגליו של האדם שבחרת שיוביל אותך תמצאי המון שקט, שלווה ואושר בכניעה הזו. וככל שתעמיק כניעתך יעמיק גם אושרך.

כן, בדיוק ככה.
הכניעה הזו, לאדם ראוי, שמכיל / שמוביל / ששולט ...

ואז השיקולים נעלמים,
וההגנות מתמוססות,
והמרדנות מיותרת.

ובלב - אושר שלו

ela
ela

Re: בלי לפגוע באף אחד,

ela • 6 בינו׳ 2006
DOM Perignon כתב/ה:
אני כמעט בטוח שכשתיצרי קשר עם גבר כזה מהר מאד תקבלי את זה שהוא יקרא לך כלבה, או כל כינוי אחר שהוא ימצא לנכון לקרוא לך כי תרגישי שבסך הכל הוא מוביל אותך לכיוון שטוב לך.

מרדנות של נשלטת בעיני היא לא יותר מנסיון לבחון את כוחו של השולט. אחרי שבוחנים ומגלים שהשולט באמת חזק, נעלם הצורך הזה לבחון אותו.

דבריך ממש מקוממים.
הבחורה בפירוש מגדירה עצמה כשולטת. משמע, כינויים כמו כלבה ממש לא מגרים אותה וכנראה גם לא יעשו לה טוב בעתיד. ואני חשבתי ששפחה נותנת את השליטה לידי אדונה כי זה מה שעושה לה טוב וזה מה שמגרה אותה, ולא בגלל שהיא מוכנה לקבל ממנו את כל מה שימצא לנכון. לידיעתך יש מגוון רחב של וניליות, שולטות ואף סאביות שלא נמשכות לאספקטים מסוימים של השליטה וראוי שכל אחת מהן תעמוד על שלה ותעשה רק מה שמתאים לה. זה לא לשם בחינת כוחו של השולט, אלא כי יש להן גם רצונות משל עצמן, ובסה"כ המטרה ששני הצדדים יהנו.
גם אני כ"נשלטת לייט" מרשה לעצמי להחליט מה מתאים לי ומה לא, וזה אינו נתון לשיקול ה"שולט" בכלל. בנאדם שינסה להתעקש על משהו כזה או יחשוב שבבוא הזמן אני אהיה מוכנה לקבל משהו שכרגע לא עושה לי טוב לא יוכל להשיג אותי.
זרה מוכרת

זרה מוכרת • 6 בינו׳ 2006
DOM Perignon כתב/ה:
שולט אמיתי שיודע מה הוא רוצה מעצמו, יודע מה הוא רוצה ממך ויודע להוביל אותך בדרך לשם.

פריניון יקר,

אני מוצאת את עצמי לא מסכימה איתך.
העולם שלנו לא מחולק רק לשולטים ונשלטות. לא כל אחת שמתלבטת בהרגישה שהיא לא מתאימה בדיוק מדוייק למסגרת X אומרת שהיא למעשה בכלל Y.

שולט טוב, מבחינתי, הוא מי שיהיה גם אדם טוב.
ומבחינתי זה עושה את כל ההבדל מבחינת הרצון להתחבר לאחד שכזה. (ואני מדברת על להתחבר, ולא בהכרח על להישלט על ידי אחד כזה).

מהיכרות "קצרה" עם עולם הנשלטות, לא כולנו אוהבות שקוראים לנו כלבה, זונה או כל שם אחר. זה הכל עניין של העדפה ואינטראקציה.
גם אצלי, כמי שמעידה על עצמה כשפחה בנשמתה, כבר קרה ששולט ניסה לקרוא לי "כלבה" ולא יודעת איך..אבל יצא מהסיטואציה עם רגל כאובה icon_wink.gif .

ואני ממש ממש ממש ממש (ואם לא הדגשתי מספיק אז....ממש) מוחה על האמירה שלך ש-מרדנות של נשלטת בעיני היא לא יותר מנסיון לבחון את כוחו של השולט. .
לרוב, המרדנות שלנו היא סוג של מגננה טבעית שנובעת מפחד ממשהו ספיציפי, מנסיון לא טוב של העבר או מכל סיבה אחרת.
וכן...רק האדם הנכון יכול לעזור לנו להסיר את המגננה הזאת.
אבל זה בטח לא מבחן עבורכם.

זרונת
ela
ela

ela • 6 בינו׳ 2006
זרה מוכרת כתב/ה:
ואני ממש ממש ממש ממש (ואם לא הדגשתי מספיק אז....ממש) מוחה על האמירה שלך ש-מרדנות של נשלטת בעיני היא לא יותר מנסיון לבחון את כוחו של השולט. .
לרוב, המרדנות שלנו היא סוג של מגננה טבעית שנובעת מפחד ממשהו ספיציפי, מנסיון לא טוב של העבר או מכל סיבה אחרת.

זרונת

מסכימה איתך, רק שבהרבה מקרים אין צורך להסיר את המגננות, גם לא עם האדם הכי נכון והכי קרוב. למה להלחם בזה? מה רע בגבולות?
אם יש דברים שלא עושים לך טוב, אל תשאפי לשנות את זה, פשוט המנעי, ותהני מהדברים שטוב לך איתם.
שולט טוב הוא גם חבר ואדם טוב שלא שם לעצמו למטרה למתוח את גבולותיך כך שיתאימו לרצונותיו. הוא פשוט יקבל אותך עם הרצונות ועם הגבולות שלך, ויהיה רגיש מספיק כדי להבין עם מה את מעוניינת להתמודד ועדיין חוששת, ומה פשוט לא עושה לך את זה.
זרה מוכרת

זרה מוכרת • 6 בינו׳ 2006
ela כתב/ה:
זרה מוכרת כתב/ה:

זרונת

מסכימה איתך, רק שבהרבה מקרים אין צורך להסיר את המגננות, גם לא עם האדם הכי נכון והכי קרוב. למה להלחם בזה? מה רע בגבולות?
אם יש דברים שלא עושים לך טוב, אל תשאפי לשנות את זה, פשוט המנעי, ותהני מהדברים שטוב לך איתם.
שולט טוב הוא גם חבר ואדם טוב שלא שם לעצמו למטרה למתוח את גבולותיך כך שיתאימו לרצונותיו. הוא פשוט יקבל אותך עם הרצונות ועם הגבולות שלך, ויהיה רגיש מספיק כדי להבין עם מה את מעוניינת להתמודד ועדיין חוששת, ומה פשוט לא עושה לך את זה.

ela,

אני מבינה שכוונתך טובה אבל...
יש הבדל עצום בין מגננות לגבולות.

מגננות הם משהו שבא לגונן עלינו מפחד שלא בהכרח אמיתי. וזה משהו שאני אישית מאמינה ורוצה כן להסיר.
לגבי גבולות... זה כבר משהו אחר, זה גם משהו שהינו גמיש מבחינתי ומשתנה בהתאם לאיך שאני משתנה כאדם.

זרונת
ela
ela

ela • 6 בינו׳ 2006
זרה מוכרת כתב/ה:

ela,

אני מבינה שכוונתך טובה אבל...
יש הבדל עצום בין מגננות לגבולות.

מגננות הם משהו שבא לגונן עלינו מפחד שלא בהכרח אמיתי. וזה משהו שאני אישית מאמינה ורוצה כן להסיר.
לגבי גבולות... זה כבר משהו אחר, זה גם משהו שהינו גמיש מבחינתי ומשתנה בהתאם לאיך שאני משתנה כאדם.

זרונת

אוקיי, אם מדובר במגננה שאת רוצה להסיר, אז מומלץ לדבר על כך לפני כן עם השולט ולהחליט ביחד איך ניגשים לעניין.
אני התכוונתי למקרים שלסאבית אין כל עניין וכוונה לעבור/לבצע/לסבול דבר מה. ובמקרים כאלה על השולט לכבד את רצונה ולא לשאוף להסיר לה את הגבול הזה רק כדי לחזק את מעמדו/לספק את עצמו.
Morticia
לפני 18 שנים • 7 בינו׳ 2006

Morticia • 7 בינו׳ 2006
DOM Perignon כתב/ה:

לא נפגעתי ואני אנסה להגיב ממקום מיודד ומכובד אך כמובן כנה (בתקווה שלא תפגע ממני):
דבריך עוררו בי אנטגוניזם חריף. ראשית, אני בפירוש מציגה עצמי כשולטת ואם אבחר להתהפך, הבחירה תהיה כולה שלי ועד שאאשר לך את הגבול הזה, אתה כשולט אמור להיות אחראי מספיק לא לעבור אותו. במילים פשוטות: עצור! רמזור אדום.

לפני כמה ימים נפגשתי עם בחור "כנוע" שהכרתי במסגרת וירטואלית. אכלנו ארוחת ערב והמשכנו לביתי. לכל אורך השיחות בינינו והארוחה הוא הציג עצמו ככנוע, התרשם מהאסרטיביות שלי וביקש להיות רכושי. אני אישית במקום בחיים שאני מעדיפה לבחון את הדברים לאורך זמן לפני שאני עושה החלטות הרות גורל אבל הזמנתי אותו בכיף לדירתי, להמשיך לשוחח.
יצא שהשיחה לא זרמה ואני הייתי במוד מפונק וחרמן וכך נתתי לו לפנק אותי. לא הכנסתי אותו לסשן כי עוד לא היינו שם אבל בכיף התמסרתי לפינוק גופי. יצא שהוא פתאום התהפך עלי ואמר לי שאני צריכה להיות השפחה שלו. יצא שהוא פתאום ניסה להשתלט עלי והתחיל לדבר לא יפה. יצא שהוא בכלל מחפש שפחה ונכנס לתוך הפרטיות שלי Under false pretence
זה לא מדליק אותי, זה מגעיל לי את הנשמה. לא השליטה הגברית חלילה, חוסר הכבוד הזה לגבולות שלי, בעוד אני בוחנת את שלו, בתוך הספייס האינטימי שלי! איכס.
ברור שהבחור נזרק באותו רגע, הוא עוד העז לפנות אלי שוב ואמרתי לו דבר נורא פשוט: "אתה לא ראוי להיות אדון". אני בחיים לא אהיה שפחה שלו, אם אני בחיים אהיה שפחה זה יהיה עם גבר הרבה יותר ראוי ומכובד מזה.
אבל אני לא שפחה ומי שקורא לי כלבה חוטף סטירה, אין בזה שום דבר מדליק בעיני (בפול רספקט לכל מי שרואה את הדברים אחרת).
הקלות שבה אתה חושב שאתה יכול "להפוך" אותי מעליבה לי את האינטליגנציה.
המרדנות שלי טבועה באופיי והיא מרדנות נשית.
אל תבלבל אותה עם אף מרדנות אחרת.
אנא ממך.

תודה אלה וזרונת על שהייתן רגישות מספיק להבחין.
אני שמחה שפתחתי פתח לדיון חשוב גם בינכם.

הכי נכון היה שזה שאדם הוא לא לגמרי X לא אומר שהוא Y
אני שולטת, זה אומר שאני מחליטה. אני אחליט מתי אני עושה סשן, למי ואיזה סוג של.
אני בטוחה שגם מאסטרים מתמסרים לעונג שבקבלת מציצה טובה.

הבחור ההוא מלפני כמה ימים לא קיבל את מה שהוא רצה כי הוא לא ביקש את זה נכון.
אם הוא היה נשאר ומשחק לפי החוקים שלי, הסיכויים שלו למציצת השנה היו עולים פלאים.
אני מזכירה לך שהשאלה החשובה בחיים היא לא 'מה' אלא 'איך'.

סוף שבוע נעים
מורטישה
icon_cool.gif
Morticia
לפני 18 שנים • 7 בינו׳ 2006

Morticia • 7 בינו׳ 2006
DOM Perignon כתב/ה:

כשאת תיישרי מבטך אל עיניו ותתני לו לראות את כל עולמך הפנימי ותרגישי אז שבטוח לך לוותר על השליטה ולהניח את ראשך לרגליו של האדם שבחרת שיוביל אותך תמצאי המון שקט, שלווה ואושר בכניעה הזו.

במחשבה שניה, המשפט הזה כן פגע בי.
בכל היקר לי, לקחת אותי למקום שאני לא רוצה להיות בו.
השתמשת בציטוט מהפרופיל האישי שלי והפכת אותו עלי. בלי רשות.
זה בדיוק כמו להכנס לתוך אינטימיות של אישה ממקום כנוע ולנסות להכניע אותה בהפתעה.
אני מאוד מקווה שלאלו שמהוות לך שפחות מתוך בחירה, אתה ניגש ממקום של כבוד לגבולות.
או לפחות טורח לברר אותן...

מצטערת, לא יכולתי להתאפק. אני לא רוצה לריב.
יום נעים