בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

ברווז עיתונאי במחוזות ה-BDSM

G-O-L-D​(שולט)
לפני 18 שנים • 8 בינו׳ 2006

ברווז עיתונאי במחוזות ה-BDSM

G-O-L-D​(שולט) • 8 בינו׳ 2006
יצא לי היום להיות מתודרך בברווז העיתונאי החדש שפקד את מחוזותינו, מחוזות ה-BDSM.
מאסטר אור, הידוע לשמצה בכינויו "האינסטלטור" (על היותו מנקז רעלים... והמבין יבין) שוב נמצא אשם...
ואני, אני מביט באשמה הזו ומחייך תוך כדי הנהון ראש.
ראבק, אולי אני הזדקנתי, התרככתי, או שפשוט מאסתי בכאוס לו צמאים יושבי מוסדות השעמום והחידלון התעסוקתי, אבל למצוא את אור אשם -שוב פעם- באותו סעיף בו הואשם כבר אין ספור פעמים ולנסות ליצור מכך אייטם חדש תוך כדי פריצה במבזק לעוד דיווח עדכני, ובעוד "אני כאן בהדסה לצדו של ארקדי, מסתבר שארקדי, ממלא הסוכר במכונות הקפה, הצליח לזהות טיובה היוצאת מאפו של ראש הממשלה. ארקדי, ספר לנו מה ראית..." שווה ערך לזפזופ בערוצי הלווין וקליטת משפט מתחכם שזרק עופר שכטר.
פאק, עצם זה שאני כותב על כך זה נראה לי לא פחות מגוחך כי אחרי הכול, מי אני שאעביר ביקורת, ומאידך, מי אני שלא, אבל ראבק, כמה אפשר לטחון מים?
לפעמים זה נדמה לי כאילו מישהו המציא את הדמות הזו שנקראת מאסטר אור בכדי שיהיה קצת אקשן. כמו איזו אגדה אורבנית המתקיימת אי שם, בדירה חשוכה בה מהלכות נערות צעירות לצלילי שלשלאות המשתרכות לרגליהן כשמבט עגום על פניהן המייחל לאיזה אביר לבן, או אבירה לבנונית במקרה הזה שתבוא ותציל אותן...
את האמת, אני לא מת על "האינסטלטור מנקז הרעלים הזה", אבל מצד שני אני רואה בו איזו דמות היראות...
ראבק, הבן אדם מצליח להחזיק את עצמו שפוי כשכמה? תשע? עשר? צעירות בביתו ועוד בערום?
אני עם אחת בקושי מסתדר.
האיש כנראה למד קונג-פו במנזר שאולין בכדי שלא לחטוף התמוטטות עצבים לכל היבבות או הבקשות או התחינות שאיתן הוא מתעסק על בסיס יומי.
לעיתים כשזורקים לי עוד איזה שטיק על האיש, אני שואל את עצמי מיהו המאסטר, האם אור, או שמא בנותיו. כלומר נראה לי שהוא עצמו כבר כלוא בתוך העולם שבו הוא חי וזה כבר מספיק עונש... הרי ההתעסקות הזו שסביבה הוא נסב, מעכלת את ימיו ומחשבותיו. בכלל, אני די מרחם על האיש, אולי הוא חולה שאינו מודע למחלתו?
אולי סתם אדם המהלך עם ריק וחלל עצום בבטן?
ואולי והגרוע מכל, מסתובב בפרנויה תמידית לרגע שבו יועלה המסך על עסקיו...
את האמת, אני לא מוצא בכך חיים.
הוא די מחייך אותי ואני חושב שאם תסתכלו על זה מהצד מבלי להניח לקנאה לעכל אתכם, תמצאו שכן, זה מבדר...
וכן, קנאה. שימו לב למילה הזו, היא נכונה. רבים כאן פועלים כשקנאה מעכלת אותם לעסקיו של האיש.
ממתי איכפת לכם כל כך מהסובב אתכם?
מה אתם יכולים להוכיח?
מה אתם מנסים להוכיח?
כל יום קם לו איזה אתרוג, או איזו מלכה פגועה ופצועה, סאבית שנדחתה, או איזה דום שהסאבית שלו עזבה ויוצאים כנגד האתוס, הסינקופה, המותג, המי ישמע "הסיבה שבגינה אנחנו מי שאנחנו..."
רבותי, אור מייצג את מה שכולנו אבל כולנו, חולים בו. אצלו זה אולי מוקצן, אצלנו זה פשוט מרוסן עד רמה כזו או אחרת.
האיש יודע את שפתו, את דבריו, ואת התנהלותו שיכולה לגרום לכמעט כל נקבה ממוצעת להשיל בגדים, לענוד קולר ולשבת לצפות בעוד פרק של "אלו הם חיינו" או כל טלנובלה דרגה ש'.
כשאני חושב על זה, אני אומר פאק, איזה קטע זה יכול להיות בשביל מתרים עבור אגודה כזו או אחרת שבא ודופק לו בדלת... הנה סיפור שישמעו נכדיו...
שלא תבינו לא נכון, אני לא בא ואומר שמה שאור עושה זה בסדר, אני בא ואומר שאין כל סיבה לבוא אליו בטענות כל עוד אותן הבנות "המסכנות", "האומללות כל כך"|, "הרצוצות", "השבורות", "המדוכאות", "האנוסות", או כל תיאור אחר שאתם כל כך שמחים ללבות בו את דמיונכם אינן יוצאות נגדו בעצמן.
ה"קטינות" (אם היו קטינות) כבר אינן קטינות. הרכבת נסעה ועברה לה ואם אז, באותם הימים, לא נדפק הברזל בעודו חם או ננעץ או כל דימוי אחר, אין מה לבוא ולנסות להדליק את התנור ולחמם את הבזלת.
אני אישית לא ממש מבין מה הביג דיל ומה האיש מוצא בעשייתו, אחרי הכול, חלקן מהבנות שבדירתו יכולות לנהל שיחה שתוכנה נסב סביב קלפים של חבורת הזבל... ועל זה שאיציק מפליציק שווה לפחות חמישה קלפים של איילת נזלת.
אני אישית לא מבין מה יש בנערה בת 18 שמגרה מינית, כלומר זה לא שלא חוויתי אחת כזו או אפילו שתיים, אבל מעבר לקטע של סיבוב מהיר, אני מעולם לא ראיתי את עצמי חיי לצידה.
צביקה פיק יש אחד, ואני לא רואה בו מודל חיקוי תודה רבה.
אני לא רואה את יושבי האתר הזה מנסים לצוד את צביקה... למה? כי כשזו בחורה אחת זה בסדר?
לא יודע מה יש לכם, לפעמים זה מצחיק אותי כל האקשן הזה שמחפשים פה ואולי זה שאני בכלל כותב על זה זה ה-טמטום אבל לא יודע, התחשק לי, ואולי זה בגלל שנמאס לי מהעובדה שיש אנשים שהחיים שלהם כל כך בז', שהם מחפשים להפוך את חייו של אחר לשחור.
אז אני אסיים כאן את מה שרציתי לכתוב ואחזור לאיזו מהדורת בוקר חדשותית שבה אולי יגידו לי מה היה צבע הפיפי שיצא לכבוד ראש הממשלה הבוקר, והאם יצא לו קקי רך או קשה.
ההתעסקות הזו, בתחת של השכן, תמיד היתה נכס לצביון העם היהודי...
בוקר טוב,
שלום.
G.

נ.ב.
אחרי קריאה זריזה, ולפני שאני מעלה את הפוסט נזכרתי שזרועותיו של האור "תמנוניות" למדי וכי דיווחים פוקדים את אוזניו ולכן אני חייב לכתוב לך משהו כאן בנימה אישית.
שמע חביבי, זה לא הפשע כמו הרצון להרשיע שיכול להכניס אדם לצרות.
יותר מידי אנשים שמים עליך עין, ובמדינה כל כך קטנה, עין הופכת יד.
אם האנשים הנכונים היו רואים בך מטרה, סביר להניח כי היית כבר מצוי בעולם אחר.
אתה יודע, ישנם טיפוסים סטייל אמנון לוי, שסיפור פיקנטי על פדופיל במבואות עולם ה-BDSM עטוי הרקע השחור מעמידים להם יותר מכל סאבית.
הישמר, זה הכול, רק הישמר כי אחד כמותך שינעל מאחורי סורג ובריח תחת אשמה כזו או אחרת, ימצא את עצמו מהר מאוד הופך מ"מאסטר אור" ל-009....
ולא כפרה, זה ל איום, בחיי שלא, אני עייף מידי לאיומים, סתם יהיה לי עצוב לפתוח עיתון ולקרוא על סבא אור שנכלא.
נשבע לך, באמת שיהיה לי עצוב.
Yosefus​(שולט)

אההמממ

Yosefus​(שולט) • 8 בינו׳ 2006
סינקופה ???
Inside your head
Inside your head • 8 בינו׳ 2006
אבל למה "ברווז עיתונאי"?
לאור מה שמתחולל בקהילה הזו עוד יפנו נגדי אצבע מאשימה..
icon_evil.gif

הבהרה!
הוא אמר ב-ר-ו-ו-ז... ולא ברווזה! icon_rolleyes.gif

פרט לכך,
כתוב יפה וברור.
יופי יופי..
Artemis^
Artemis^ • 8 בינו׳ 2006
אני לא יודעת מה העיר את הפוסט הזה, גולד, ואת האמת לא ממש מעניין אותי. מזמן אני לא מעורה בקהילה וזה בעיקר מתוך בחירה. מה שמעניין אותי זה איך פתאום הפכו העובדות המוצקות והמוכחות להשערות, ואיך מקלים ראש בזה.

אני יודעת מה שראיתי במו עיני, את מה שלצערי ידעתי רגע אחד מאוחר מדי. מאסטר אור קילר נערה בת 16. מול עיני ומול עיני אחרים.

האיש עבר על החוק ולכן הוא לא קוריוז בעיניי. חד משמעית - הוא ניהל מערכת יחסים עם נערה מתחת לגיל 16. יש לציין שהוא טען שאין ולא היה ביניהם מגע מיני, אבל אתה יודע שבנות כמעט 16 לא ממש יודעות לשקר, נכון? אז אחרי שנכחתי בטקס הקילור של הילדה כשאני בטוחה שהיא בת 19 (שגם זה צעיר וטעם לפגם בפני עצמו, אבל לא עבירה על החוק), אחרי שראיתי אותה חוטפת הצלפות, אחרי שיום אחר כך נודע לי מפיו באמת בת כמה הילדה וקלטתי לאיזו סיטואציה הכניסו אותי, עוד ישבה מולי הילדה הזו וניסתה לשקר לי. זה לא ממש עבד לה. בסוף היא הודתה שזה לא בדיוק כפי שהוא תיאר את זה.

יצויין גם שהוא המשיך להכחיש אחר כך, וגם היא הצטרפה. אני אפילו לא רוצה לשער מדוע. משום מה, אנשים בקהילה הותיקה, שהכירו את אור עוד בכינויו הקודם הרבה מאד זמן, כאיש נחמד, העדיפו להאמין לגרסה הראשונה שלה, שזה לא היה כזה טהור. כמוהם האמינו גם בעלי האתרים המובילים בסצינה הבידיאסאמית שחסמו אותו בו ביום. והאמן לי, מנהל אתר שחוסם משתמש, לא עושה את זה מול שמועות. הוא עושה את זה מול עובדות.

אז לא, מאסטר אור הוא לא קוריוז. אני נמנעת כרגע מלנתח את האופי שלו, או את מאסטריותו הקיימת או לא, אני דנה אך ורק בעובדות, ונמאס לי לשמוע שיש אי אלו "שמועות" עליו. אלו לא שמועות, אלו עובדות המגובות בעדי ראיה ובהוכחות.

ועכשיו אתה קורא לזה ברווז עיתונאי, קושר לו כתרים של הרואיות או לא מבין למה עושים עליו עליהום. אז תרשה לי לקלקל קצת עם העובדות. והעובדות מאוד לא נעימות לקריאה, אני יודעת. האמן לי, להיות מעורבת בסיטואציה, לאחר מעשה, לא היה נעים גם כן.
Aragorn​(שולט)
Aragorn​(שולט) • 8 בינו׳ 2006
צר לי לאכזב אותך ארטמיס אך נערה בת 16 ויום היא בגירה מינית ויכולה להתקלר, להזדיין ואפילו לעשות גאנג באנג.

אנו חיים במדינה דמוקרטית ככה שאם את חושבת שזה מצב לא טיבעי אז את תמיד יכולה לעשות לובינג בכנסת ולנסות לשכנע כמה חכ"ים לשנות את החוק.

כאמור, מאידך, אם הוא קיים מגע מיני עם נערה בת 16 פחות יום אז זה מצב אחר לגמרי
אבל כמו שהבנתי שניהם מכחישים
וזה שאת מאמינה או לא מאמינה להכחשות שלהם, לא יכול להחשב כעדות מוצקה.

אחה"צ טובים לכולם.
DOM Perignon​(שולט)
DOM Perignon​(שולט) • 8 בינו׳ 2006
לצערי לא יכולתי שלא להגיב לדבריך אראגון. לצערי משום שהחלטתי מטעמיי שלי שאשמור את דעתי על מאסטר אור לעצמי. ולכן אתייחס לדבריך כאילו נאמרו בלי קשר לנ"ל.

אינני יודע את לשון החוק בדיוק, אבל נדמה לי שגם החוק היבש מכיר בכך שקשר מיני בין בת 16 לבן 40 אינו תקין.

אבל גם אם נניח לשיטתך שאין כל פסול לפי החוק שגבר בן 40 או יותר ישלוט בבת 16 הרי שלדעתי, וזה מה שרציתי להגיד לך:

אולי זה כשר, אבל זה מסריח. [B]

וד"ל.
לולינה
לולינה • 8 בינו׳ 2006
במילה אחת האווטייייייייייייייייייינג !!!!!!

יש למחוק את הפוסט הזה במידית !
חתולת הלילה
חתולת הלילה • 8 בינו׳ 2006
מה אאוטינג פה? כי יש דור שלא ידע את יוסף ויש לאנשים מסוימים אינטרסים שגם לא ידעו? כי יש אנשים שמתאים להם שיסתכלו על מה שקרה כ"שמועות" כי זה משרת את האינטרסים שלהם? היה, קרה, הוכח, היו אנשים שנכחו בקילור הזה. פיזית. עין מול עין.

יתר על כן, זה היה כל כך פתוח וכל כך גלוי בזמנו, שלא היה כאן שום אאוטינג. אין כאן פרט מידע אחד שלא ידוע, אלא אם כן, כמובן, לא היית בסביבה כשכל הסיפור התפוצץ, או שמישהו דאג שלא ידעו כי זה מציג אנשים מסוימים באור (אהמ) לא מחמיא.

הנסיון הנואל לגרור את זה לאאוטינג כי מי יודע, אולי אם נגיד את זה הרבה פעמים זה יעבוד, לא יצלח. כי בואי תעני לי על שאלה פשוטה, דרומית, מה בדיוק האינטרס של ארטמיס, שעל פי הזכור לי חבבה מאוד את אור בגלגול הקודם שלו , לכתוב את מה שכתבה?
לולינה
לולינה • 8 בינו׳ 2006
בואי אני אסביר לך חתולה.

אין לכתוב הודעות לגופו של איש שאינו באישורו של המדובר.

אין מזכותו של גולד או כל אחד אחר לצאת בפוסט ממורמר על מישהו או מישהי ,אלה הם החוקים!

לא אמרתי שיש לארטמיס סיבה או אינטרס לשקר לגבי פרט מסויים במקרה.

אבל שוב הדיון הוא לא על מה נכון או לא נכון.

לא משמיצים אף אחד במעלה הפורום.

ואם את חושבת שזה נקרא "להציל" מישהי או מישהו "מידייו האיומות של מאסטר אור " את טועה.

כל אחת או אחד יעשה את השיקולים שלו למול האדון המדובר , בלי שאנשים אחרים יביעו את דעתם בטח לא במעלה פורום נצפה כזה.

זה האווטינג לשמו, לא משנה איך תסתכלי על זה.