שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

ברווז עיתונאי במחוזות ה-BDSM

Tame
לפני 18 שנים • 8 בינו׳ 2006
Tame • 8 בינו׳ 2006
דומית דרומית,
דבר ראשון זה לא האוטינג אלא אאוטינג עברות של המילה האנגלית outing ומשמעותו היא להוציא מישהו מהארון בעל כורחו (מונח שהתחיל אצל הגייז דווקא).

דבר שני משמעותו של האאוטינג היא לחשוף בפני אנשים ונילים את נטיותיו המיניות של האדם ובכך לשים אותו בסיכון לפגיעה ע"י צרי המוחין שיפלו אותו לרעה/יסחטו אותו/ילעגו לו וכו'

בפוסט הנוכחי של גולד ושל כל המגיבים לא הייתה חשיפה של אף פרט שעלול לזהות את אותו מאסטר אור (שעליו אני ממש לא יודע כלום חוץ מהמעט שנודע לי מכמה פוסטים מיסתוריים שנפתחו בעניינו) או את הסאבית שהוא קילר כשהייתה בת 16 ולכן המונח אאוטינג לא תקף בעליל בעניין הזה.

עם זאת אני אנחם בכך שאת לא היחידה שמייחסת משמעות שגויה למונח אאוטינג, זה דיי נפוץ לצעוק אאוטיג אפילו במקרה שמישהו מוציא דברים שנאמרו לו בהודעה פרטית לאנשים בתוך הקהילה (במקרה הזה אמנם הדעות חלוקות ויש האומרים שזה מעשה שפל, אבל זה עדיין לא אאוטינג).
אולי כדאי שנעתיק הגדרות מקהילות בדסמ בינלאומיות, תרגם אותן לעברית ונפרסם. (או לחליפין נמציא כללים ישראליים משלנו, העיקר שתהיה איזושהי הסכמה בנוגע לטרמינולוגיה).
פחדנית האושר​(לא בעסק)
דומית דרומית כתב/ה:
בואי אני אסביר לך חתולה.
אין לכתוב הודעות לגופו של איש שאינו באישורו של המדובר.
אין מזכותו של גולד או כל אחד אחר לצאת בפוסט ממורמר על מישהו או מישהי ,אלה הם החוקים!
לא אמרתי שיש לארטמיס סיבה או אינטרס לשקר לגבי פרט מסויים במקרה.
אבל שוב הדיון הוא לא על מה נכון או לא נכון.
לא משמיצים אף אחד במעלה הפורום.
ואם את חושבת שזה נקרא "להציל" מישהי או מישהו "מידייו האיומות של מאסטר אור " את טועה.
כל אחת או אחד יעשה את השיקולים שלו למול האדון המדובר , בלי שאנשים אחרים יביעו את דעתם בטח לא במעלה פורום נצפה כזה.
זה האווטינג לשמו, לא משנה איך תסתכלי על זה.

מסכימה עם דרומית...

למה לעלות שרשורים של השמצות ושל ריכולים

לפעמים אם אין לך משהו טוב לומר אז עדיף לסתום את הפה ....
לולינה
לולינה • 8 בינו׳ 2006
אם איך שאתה מגדיר האווטינג או אאוטינג או איך שתרצה .

פשוט היום "לחסל" כל אחד ואחת מהקהילה, ולצאת בהשמצות, זה שבעבר הועלו דיונים בנושא לא אומר שמה שנכתב עכשיו או בעבר יש בהם אמת.

ולא , לא כי פשוט לצעוק אווטינג , כי נמאס לי לראות כמה רוע וגועל עולה כאן בפוסטים של הכלוב מה שבעבר היה מקום "מוגן" מדברים כאלה.

מגעיל אותי לראות כל פעם מישהו אחר מנסה לעשות רע למישהו אחר.

וזה ברור לי שהפוסט הזה הופך להיות משהו הרבה יותר גרוע ממה שהוא נראה.

אבל מילה שלי חכה כמה דקות ותראה את כל "הניצנים" יוציאם להם עם דעותיהם השנונות.

וגם לך אגיד איך שלא תסתכל על זה זה אוטייייינג (הפעם כתוב נכון ) (הרי ברור שמה שמשנה כרגע זה הטעות הכתובה)
לולינה
לולינה • 8 בינו׳ 2006
אם איך שאתה מגדיר האווטינג או אאוטינג או איך שתרצה .

פשוט היום "לחסל" כל אחד ואחת מהקהילה, ולצאת בהשמצות, זה שבעבר הועלו דיונים בנושא לא אומר שמה שנכתב עכשיו או בעבר יש בהם אמת.

ולא , לא כי פשוט לצעוק אווטינג , כי נמאס לי לראות כמה רוע וגועל עולה כאן בפוסטים של הכלוב מה שבעבר היה מקום "מוגן" מדברים כאלה.

מגעיל אותי לראות כל פעם מישהו אחר מנסה לעשות רע למישהו אחר.

וזה ברור לי שהפוסט הזה הופך להיות משהו הרבה יותר גרוע ממה שהוא נראה.

אבל מילה שלי חכה כמה דקות ותראה את כל "הניצנים" יוציאם להם עם דעותיהם השנונות.

וגם לך אגיד איך שלא תסתכל על זה זה אוטייייינג (הפעם כתוב נכון ) (הרי ברור שמה שמשנה כרגע זה הטעות הכתובה)
Aragorn​(שולט)
Aragorn​(שולט) • 8 בינו׳ 2006
DOM Perignon כתב/ה:

אבל גם אם נניח לשיטתך שאין כל פסול לפי החוק שגבר בן 40 או יותר ישלוט בבת 16 הרי שלדעתי, וזה מה שרציתי להגיד לך:
אולי זה כשר, אבל זה מסריח.

כל אחד אכן חופשי להחליט אם מעשיו של מאסטר אור נאים בעיניו או לא
ולא קשה לנחש מה אתה החלטת icon_cool.gif
אבל אין לזה שום קשר לחוקי מדינת ישראל.

לפי דעתי יש בהתלות בחוק ניסיון לשוות לסלידה האישית מימד אוביקטיבי שאין בה.
אני בעד להגיד לבן אדם שנגעלים ממנו: "מצידי שתקבל את פרס הנשיא לאזרחות טובה, בעיני אתה עדיין תהיה בן אדם מגעיל."

נערך לאחרונה על-ידי * בתאריך ראשון ינו' 08, 2006 9:02 pm, סך-הכל נערך פעם אחת
חתולת הלילה
חתולת הלילה • 8 בינו׳ 2006
סורי, דרומית, לא שיכנעת אותי. אסביר מדוע:
כלל נחמד יצרת. הוא תקף בבלוגים, על פי תקנון האתר. יש אולי מקרים שהייתי בעדו, אבל כאן, מה לעשות, הוא לא תקף. אני מבינה שאם היו עושים קוצ'י מוצ'י למישהו זה לא היה אאוטינג.

כאמור: הכל היה ידוע וברור ומרוח בכל פורום אפשרי.
קשה מאוד לומר שעכשיו, אחרי כמה שנים, זה פתאום אאוטינג.
מעבר לכך- ארטמיס כתבה שהיתה שם. הוכחה . לא שמועה או השמצה. הוכחה.

ושוב- אאוטינג אינו הנושא. אנשים, זה מאוד קל ללכת לשם עם הדיון, יש אנשים שיעדיפו שזה יהיה הנושא ויגררו את הדיון לשם. זה עוזר לטשטש ולבלבל.

גולדי בחר להעלות את הפוסט הזה, רקש שכרגע העובודת עולות מעלה, ויש אנשים שזה לא ממש נוח להם. ברור, מובן וטבעי.
ליהי_​(נשלטת)
ליהי_​(נשלטת) • 8 בינו׳ 2006
חתולת הלילה כתב/ה:
מה אאוטינג פה? כי יש דור שלא ידע את יוסף ויש לאנשים מסוימים אינטרסים שגם לא ידעו? כי יש אנשים שמתאים להם שיסתכלו על מה שקרה כ"שמועות" כי זה משרת את האינטרסים שלהם? היה, קרה, הוכח, היו אנשים שנכחו בקילור הזה. פיזית. עין מול עין.

יתר על כן, זה היה כל כך פתוח וכל כך גלוי בזמנו, שלא היה כאן שום אאוטינג. אין כאן פרט מידע אחד שלא ידוע, אלא אם כן, כמובן, לא היית בסביבה כשכל הסיפור התפוצץ, או שמישהו דאג שלא ידעו כי זה מציג אנשים מסוימים באור (אהמ) לא מחמיא.

הנסיון הנואל לגרור את זה לאאוטינג כי מי יודע, אולי אם נגיד את זה הרבה פעמים זה יעבוד, לא יצלח. כי בואי תעני לי על שאלה פשוטה, דרומית, מה בדיוק האינטרס של ארטמיס, שעל פי הזכור לי חבבה מאוד את אור בגלגול הקודם שלו , לכתוב את מה שכתבה?

יריה באפלה, אבל בתור מישהי שטוענת שנכחה וראתה, את אמורה לדעת שמי שהצליף באש בטקס הקילור המדובר, הוא בעלה של ארטמיס, קרוז. אולי זו סיבה. מעניין שאף אחד מהנוכחים אף פעם לא מזכיר את הפרט הקטן הזה... לא ארטמיס, לא שבא, לא השליטה, לא שוקו, לא אינפי, בטח שלא קרוז שאף ביקש להפשיט אותה ונתקל בסירוב.
לולינה
לולינה • 8 בינו׳ 2006
התגובות מכפילות את עצמן icon_eek.gif

נערך לאחרונה על-ידי * בתאריך ראשון ינו' 08, 2006 9:07 pm, סך-הכל נערך פעם אחת
חתולת הלילה
חתולת הלילה • 8 בינו׳ 2006
ליהי, צר לי, אבל באף מקום לא כתבתי שנכחתי שם.
ארטמיס כתבה שנכחה שם. לא אני.
ליהי_​(נשלטת)
ליהי_​(נשלטת) • 8 בינו׳ 2006
חתולת הלילה כתב/ה:
ליהי, צר לי, אבל באף מקום לא כתבתי שנכחתי שם.
ארטמיס כתבה שנכחה שם. לא אני.

אז תתעלמי באלגנטיות, תמשיכי להאמין למי שהיה שם, שאחרים יקחו את הדברים לתשומת ליבם, בינהם ארטמיס.
הצלחת להטעות אותי כשכתבת "היה, קרה, הוכח"...