בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

טוב שמעו סיפור...

Morticia
לפני 18 שנים • 10 בינו׳ 2006

טוב שמעו סיפור...

Morticia • 10 בינו׳ 2006
*** עינבר, אני מנסה...***

מסיבת פורים
(או "כך הכרתי את עבדי הנאמן")

הפעם הראשונה שראיתי אותו הייתה במסיבת תחפושות בפורים. אני הייתי חתולה, הוא היה מין רוזן או דוכס מהמאה ה-17.
הוא ניגש אלי עם כוס משקה ביד, מכסה את עיניו במסכה, והציע לי לגימה. לקחתי את המשקה מידו, קשקשתי בזנבי והגשתי את כף ידי לאות תודה.
הוא אחז בכף ידי, הסיר את המסכה מעיניו, התבונן בעיני ונישק את כף ידי בשפתיו. חייכתי אליו והסתובבתי, חזרתי לענייני.

המסיבה הייתה מלאה באנשים, כולם מחופשים. היו שם מלכות ופיות, שלדים ושדים.
והיה שם רוזן או דוכס אחד שלא נעלם מעיני לאורך כל הערב.
לכל מקום שהלכתי, הוא בא אחרי, לא מוריד את מבטו לרגע.

רגע לפני שעזבתי את המקום, ניגשתי אליו ולחשתי באוזנו את מספר הטלפון שלי.
הוא ירד על ברכיו, נישק את כף ידי בהכנעה, הודה לי על המתנה הנפלאה שנתתי לו וסיפר שבהחלט יש לו כוונה להשתמש במספר.

למחרת היום, בעודי נחה בביתי, צלצל הטלפון. זה היה הוא- הדוכס, כך מסתבר.
הוא אמר לי שאני היפה בנשים ושהוא יעשה כל דבר בכדי לעשות אותי מאושרת. אמרתי לו שלא אכלתי כל היום והוא הציע לבשל עבורי ארוחת ערב. הסכמתי.
לאחר כשעתיים הוא הופיע בביתי עם שקיות מלאות מצרכים. הוא עמד להכין לי כבד ברוטב יין ומחית תפוחי אדמה, אפונה והרבה יין אדום. לקינוח הביא גלידת וניל.

הדרכתי אותו במטבח היכן כל דבר נמצא, הסברתי לו באיזה כלים עליו להשתמש ובאיזה אסור לו לגעת, איזה מגירות לא להעיז לפתוח ואיך להשתמש בגז. הוא ניגש מייד לעבודה.
התבוננתי בו קולף את תפוחי האדמה וביקשתי ממנו להוריד את חולצתו. הוא הוריד אותה וגופו היפה היה חשוף לעיני.
נצמדתי אליו מאחור, ליטפתי את החזה שלו ולחשתי לו באוזן: "עכשיו את המכנסיים..."
הוא חייך במבוכה והפשיל את מכנסיו, קיפל אותם והניחם על כסא המטבח. הוא נשאר בתחתוניו ולרגע נראה מבולבל. "תמשיך לעבוד" אמרתי והצבעתי לעבר תפוחי האדמה. הוא המשיך ללא היסוס.

אני, שהייתי בחלוק לאחר הרחצה, ניגשתי לחדר השינה להתלבש.
החלטתי שזה אירוע עבור חליפת המחוך השחורה שלי. גרבתי את גרבוני הרשת ותפסתי אותם בחגורת הביריות, נעלתי את מגפי העור הגבוהות שלי ולבשתי את המחוך.
המחוך נסגר מאחור והתקשיתי לבדי. ניגשתי למטבח ונעמדתי עם גבי אליו.
"סגור לי את המחוך" ציוויתי עליו.
הוא מיהר לעזוב את שעשה לכיוון המחוך כשהסתובבתי לעברו ותפסתי בחוזקה את ידו. "תשטוף ידיים קודם" אמרתי. הוא ניסה להתנצל ומלמל איזה מילה לא ברורה. זה עצבן אותי כל כך שנתתי לו סטירה ואמרתי לו למהר. הוא שטף את ידיו וסגר את המחוך.

נעמדתי מולו ונתתי לו להתבונן בגופי. מבטו היה מגורה עד כדי שהוריתי לו לרדת על ארבע לצדי. הוא כרע על ברכיו ללא היסוס והשפיל מבט.
ציוויתי עליו לזחול אלי ולנשק את מגפי. וכך היה.

בעודו מנשק את מגפיי ומלקק אותם שלחתי את ידי לעבר ישבנו, ליטפתי וסטרתי לסירוגין.
הוא התכופף עם ראשו מטה והרים את ישבנו.
תפסתי אותו בשני צדדיו ופתחתי אותו לרווחה.
התגלה לעיני פי טבעת צר וצמא למגע. החלקתי את אצבעי על הפתח והחדרתי אותה לתוכו.
הוא נאנח.
תפסתי את סנטרו בידי השניה והרמתי את ראשו אלי. התבוננתי בעיניו ואמרתי לו שעליו להודות לי על מה שאני עושה עבורו עכשיו.
הוא אמר: "תודה Morticia" ואני דרשתי שיאמר שוב. אז הוא שוב אמר: "תודה Morticia" בעוד אני מחדירה אצבעי עמוק יותר לפי הטבעת שלו, חשה אותו מבפנים.
"עוד! ויותר חזק!" פקדתי עליו והוא חזר על עצמו פעם אחר פעם בקול רם יותר ויותר: "תודה Morticia! תודה Morticia! תודה Mmmmoooorticiaaaaaaaa!..."
הוא היה כל כך מגוחך שהתחלתי לצחוק, הפלקתי על ישבנו, תפסתי את ראשו והצמדתי אותו למגף שלי.
"תלקק" אמרתי לו. והוא ליקק.

לאחר מכן הרמתי את ראשו ודחפתי אותו לאחור. "תמשיך להכין את ארוחת הערב" אמרתי בזמן שהתיישבתי על הכיסא. הוא מייד חזר להכנות, כולו נראה נרגש וסמוק, אבר מינו היה זקוף. בחנתי את אבר מינו והוא הסמיק משהבחין בכך.

הילכתי סביבו. שאלתי אותו מה הוא עושה כאן והוא אמר לי שהוא רוצה להיות לידי. אמרתי לו שזה כבוד גדול להיות לצד אישה שכמוני והוא אמר שהוא חש כבר המזל הגדול בעולם לזכות בעונג הזה.

שאלתי אותו מדוע כך הדברים והוא אמר לי שאני האישה היפה שראה בחייו, שעיני מסמרות את שיערות עורפו ובמבט אחד מכניעות אותו להיות עבדי.
"ותעשה כל מה שאחפוץ?" שאלתי. והוא טען שכן. "גם אם אכאיב לך?" שאלתי בזמן שהפלקתי בחוזקה על ישבנו החשוף.
הוא נאנח קלות ואמר שכן. "כן מה?" כעסתי. "כן Morticia" הוא אמר וחזר ואמר.

התיישבתי על הכורסה, חייכתי אליו והורדתי אותו על ברכיו מולי.
פניו היו מול שדיי כשהצמדתי את ראשו אלי ופקדתי עליו ללקק אותם...

וכך התחיל יומנו של עבדי הנאמן.
Blondie the good​(מתחלף)

סיפור משעשע ביותר

Blondie the good​(מתחלף) • 10 בינו׳ 2006
נחמד לקרוא את פרי אחיזתך במקלדת. icon_biggrin.gif

אני מקווה שהבלבלות עברו לפחות...
Morticia
Morticia • 10 בינו׳ 2006
לא רק במקלדת אחזתי בלונדי...
משעשע? לא לשם כיוונתי...
icon_sad.gif
Blondie the good​(מתחלף)
Blondie the good​(מתחלף) • 10 בינו׳ 2006
Morticia כתב/ה:
לא רק במקלדת אחזתי בלונדי...
משעשע? לא לשם כיוונתי...
icon_sad.gif

Why don't you turn that frown upside down? icon_wink.gif

היה אחלה סיפור, סיפתח נחמד ביותר לבוקר
Morticia
Morticia • 10 בינו׳ 2006
טוב נו...

icon_biggrin.gif

שיהיה לך יום נפלא ידידי
Morticia
Morticia • 10 בינו׳ 2006
10x2.gif

(איזה סמיילי מצחיק זה... icon_lol.gif)
השפוט שלך
השפוט שלך • 10 בינו׳ 2006
מורטישה, מזל שאני לבדי עכשיו, זקפה באמצע היום יכולה להיות דבר מאוד לא נעים icon_confused.gif
תזהירי פעם הבאה.
כתיבה מיומנת וסקסית. אהבנו icon_wink.gif
יהלום
יהלום • 10 בינו׳ 2006
ואני לתומי, משוטטת לי בכלוב....
נתקלת בפוסט חביב...
ו...כן... נדלקתי!!

מאוד מאוד... המממ.. חביב
icon_twisted.gif
Morticia