לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

לחנוק עד עלפון

nerissa​(אחרת)
לפני 18 שנים • 12 בינו׳ 2006

לחנוק עד עלפון

nerissa​(אחרת) • 12 בינו׳ 2006
אני יודעת שבזמן האחרון עסוקים כאן נורא בשרשורי 1000 העמודים, אבל אני מנסה בכל זאת להעלות איזה דיון קצר בתקווה שהתגובות עליו יבהירו דברים למי שלא מבין או יודע.

פנתה אלי סאבית בשאלה לגבי חניקות. מה אני יודעת על זה.

עבורי זה איסור מוחלט כמו משחקי חשמל. אני בוחרת לא ללכת לקצוות האלה ולסכן את חיי,
אבל לגיטימי בעיני שיש מי שמשחק בזה בהנאה רבה תוך שמירה על זהירות/כללים/בטיחות ושות'.

אותה סאבית חוותה מעבר של הגבול הזה. משהו התהפך שם ובמקום שהיא תאבד שליטה - היא תפסה שליטה.. והדום איבד שליטה.
הוא חנק אותה. בגרוגרת. חזק. שניה לפני שהיא איבדה את ההכרה היא אמרה מילת ביטחון והוא הניח. אבל זה היה מאוחר מידי והיא התעלפה.

יש לי שאלה. אני יודעת שדשו בזה בעבר.

יש מי שיכול לחלק איתנו את הניסיון שלו בדברים האלה? במילים פשוטות ולא במאמר מתורגם של 3 עמודים עם מונחים מסובכים.
איפה לוחצים בצוואר, כמה, עד כמה, ממה להיזהר.. דברים שכאלה.

תודה icon_smile.gif
Dan_Kap​(שולט){f,yt,D,תכ}

אפשר לסכם את המאמר הכי מקצועי בנושא חניקות בשורה אחת

Dan_Kap​(שולט){f,yt,D,תכ} • 12 בינו׳ 2006
הסיכון גדול מאד, מרכיבי הסיכון משתנים בצורה חזקה - ולכן גם אנשים מנוסים מתים במשחק הזה.

[ ומי שרוצה הסבר מלא למה ואיך, מוזמן לקרוא את המאמר של ג'יי וייסמן בנושא, בתרגומו של קרוז ]
הוא​(שולט)

לחנוק עד לסימון

הוא​(שולט) • 12 בינו׳ 2006
חניקה מכל סוג מעניקה תחושה מהירה וחזקה של סטרס אותו סטרס מגרה ארוטית אותו אנו מקבלים גם באלמנטים אחרים אלא שכאן הוא מידי ועוצמתי מאד.
אני מכיר שני סוגים של חניקות האחת מניעה של מעבר אויר והשניה מניעה של מעבר דם לראש
יש לתאם סימון לא ורבלי כמו טפיחה חזקה של הנחנקת על היד החונקת או לחלופין מגע שבהדרגה הופך ללחיצה מסמנת, יש לאפשר ידיים חופשיות לשם סימון , הלחץ חייב להיות הדרגתי מאד ,הנחנקת חיבת לסמן מיד כאשר חשה שינויים כגון ירידה בתחושת שמע או למשל התחלה של בלק אאוט. אין להשהות סימון ויש לשחרר מידית בעת סימון.
ניתן להפחית סיכון כשמאפשרים זרימה של דם או אויר שוטפת אך מגבילים אותה בדרגות שונות
ולפי סימון מתואם כמו למשל שליטה של יד על פה ואף. בסשן חניטה או באמצעות שקית
שליטה על גודל פתח הנשימה .

כמובן שמומלץ ביותר לקרא כל מידע רלוונטי , לברר מצב בריאותי , וללמוד
לתפקד נכון במצבים של היפר ונטלציה או עילפון מתן החיאה גם אם מניחים שלא נגיע לזה.
אגב רבים מתו מחניקות ארוטיות הרב המכריע מת בביצוע ללא פרטנר בשילוב אוננות.

תיקון ותוספת

התרגום נעשה על ידי דמי, סליחה על הטעות.

רצוי מאד שמי שחושבים על סוג כזה של פעילות יקראו ויבינו את הסיכונים, רצוי גם לעבור קורס החיאה או עזרה ראשונה נרחב יותר - אף אחד הרי לא רוצה לגרום לשותפ/ה שלהם להפוך לצמח.

ושאלה לנריסה

ציטוט:
אותה סאבית חוותה מעבר של הגבול הזה. משהו התהפך שם ובמקום שהיא תאבד שליטה - היא תפסה שליטה.. והדום איבד שליטה.
הוא חנק אותה. בגרוגרת. חזק. שניה לפני שהיא איבדה את ההכרה היא אמרה מילת ביטחון והוא הניח. אבל זה היה מאוחר מידי והיא התעלפה.

בקריאה שניה, אני מבין שהתגובה שלו לכך שהיא "תפסה שליטה" במהלך סשן היתה לחנוק אותה, מתוך אובדן שליטה שלו כדום - לא כפעילות בסשן בדסמי.

הבעיה הבסיסית בסשן אם כך איננה, לדעתי, האם חניקה היא פעילות בדסמית סבירה או לא ואיפה לוחצים ואיפה לא - אלא "איך הדומ/ית שאיתך מגיב כשמערערעם על הסמכות שלו כאור אדום".

נשמע שאותו דום פעל מתוך זעם או תסכול - וביצע פעולה שסיכנה את הסאבית (אין לנו כאן מידע אם פעילות שכזו בכלל הוגדרה בתוך הגבולות ביניהם).
למזלה של הסאבית, הוא עצר כשהיא הצליחה להשתמש במילת ביטחון.

לדעתי, הוא צריך לבחון היטב מה קרה לו שם - מה היה הטריגר לאבדן השליטה שלו בעצמו ומה יכול לסיע לו להימנע מלפגוע בצורה שכזו במי שאיתו.

וגם היא צריכה לבחון האם זהו אור אדום יחיד, או שמא יש עוד אורות אדומים לגבי היכולת של הדום לשלוט בעצמו ובתגובות שלו לזעם או תסכול שבאים מתוכו.
צפי בי מחדיר לעצמי​(נשלט)
לפני 18 שנים • 17 בפבר׳ 2006

ולא לשכוח לשריין מקום בעדנית

למקרה שמשהו ישתבש חס ושלום ותהיה פגיעה מוחית.
זה מסוכן זה לא אחראי כל סטודנט לרפואה שנה ראשונה יכול למנות את הסיכונים שבכך.
לדעת CPR זה טוב ומומלץ בלי שום קשר אף פעם אין לדעת מתי תזדקקו לזה , אבל לגשת לסשן בהנחה שיתכן ויהיה מצב שתאלץ להנשים את בת זוגתך כתוצאה מהפעילות הזאת זה לא הדבר הכי נבון בלשון המעטה .

חס ושלום משהו ישתבש ותאלץ להזמין מד"א או נט"ן מה תאמר כשישאלו לנסיבות המקרה ? ובמקרה הגרוע מכול שאני לא מאחל לאף אחד מה תאמר בחקירה ובמשפט ?

ואם כבר נוקטים באמצעי זהירות למה לחסוך למה לא לחבר למוניטור ולהכין ליד גם עגלה של החייאה עם פאדלים חשמליים ? באותה הזדמנות גם תוכלו לשחק בחשמל ?

איך אומרת הפרסומת של הרכבת בחייכם תתרחקו מהפסים
בחייכם תתרחקו מחניקה
nerissa​(אחרת)
nerissa​(אחרת) • 17 בפבר׳ 2006
דן - זה לא היה כך וסליחה אם לא הבהרתי כראוי.

החניקה לא היתה ענישה או זעם בגלל איזו מרדנות של הכנועה. תפיסת השליטה היתה בעיצומה של החניקה בזה שהיא עצרה זאת. קצת מאוחר מידי.

קיבלתי מסר מרופאה הנמצאת כאן ביננו, והיא כתבה לי בזו הלשון:

"חניקה, בשתי השיטות: חסימת זרימת הדם וחסימת נתיב האויר, מסוכנות ביותר, כי גם כאשר הסאבית מסמנת בזמן, וגם כאשר הדום עוצר בזמן, זה עלול להיות מאוחר מדי.
הסיבות: לחץ על קנה הנשימה עלול לגרום לעיוות של הסחוסים אשר מהווים את ה"שלד" של קנה הנשימה ושומרים אותו פתוח. העיוות הזה גורם בצקת, אשר ממשיכה לתפוח, גם אחרי שהלחץ נפסק.
שנית, לחץ על עורקי הצוואר, אשר חוסם את זרימת הדם למוח, עלול לגרום ליצירת קריש דם (במנגנון דומה לזה שמתרחש כאשר אנחנו לוחצים על פצע כדי עצור את הדימום). קריש דם זה עלול להסחף למוח לאחר שהדום מפסיק ללחוץ, ואז לגרום לעילפון במקרה הטוב, או לשבץ מוחי או מוות, במקרה הרע."

תודה על המידע, אישה יקרה.

אני אשמח לקבל תמיד מידע רפואי שכזה, אם בפומבי ואם בפרטי. זה מעשיר את כולנו
פעם פרח​(נשלטת)
פעם פרח​(נשלטת) • 17 בפבר׳ 2006
ומה לגבי חסימת נתיב האויר באמצעות חסימת הפה והאף ?
מה אמצעי הזהירות שצריכים להנקט בפעילות מהסוג הזה ?
nerissa​(אחרת)
לפני 18 שנים • 18 בפבר׳ 2006
nerissa​(אחרת) • 18 בפבר׳ 2006
פרח גדולה כתב/ה:
ומה לגבי חסימת נתיב האויר באמצעות חסימת הפה והאף ?
מה אמצעי הזהירות שצריכים להנקט בפעילות מהסוג הזה ?

והנה התשובה שקיבלתי לזה:

"זה כבר הרבה יותר בטוח מאשר הפעלת לחץ על קנה הנשימה. אני לא מצליחה לחשוב על אמצעי זהירות מיוחד, חוץ מעירנות מקסימאלית. יש פרק זמן מקסימאלי שניתן לחסום את אספקת האויר, אבל כמובן שלא תמיד אפשר לנצל את כולו: אם הסאבית לא לקחה נשימה עמוקה לפני כן, אם היא מעשנת, אם היא לא בכושר לב-ריאה מהמשובחים, אזי היא תוכל להחזיק מעמד הרבה פחות זמן מפרק הזמן המופיע בספרים.
חשבתי אולי לשים שעון מול העיניים כדי לבדוק את משך הזמן שחולף, אבל עדיף שהעינים של החונק יהיו על הנחנק ולא על השעון. כמו כן כדאי שתהיה תאורה טובה בחדר (לא ציבעונית), כדי שאפשר יהיה לראות שינוי בגוון הפנים והשפתיים."