בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

אזהרה !!!!!!! וירוס מחשבים חדש ו ק ט ל נ י !!!!!!!

דה סאד
לפני 18 שנים • 18 בינו׳ 2006

אזהרה !!!!!!! וירוס מחשבים חדש ו ק ט ל נ י !!!!!!!

דה סאד • 18 בינו׳ 2006
עפ"י הודעה של ה CNN ? פורסם שאתמול

עפ"י הודעה של ה CNN ? פורסם שאתמול

התחיל להשתולל הוירוס הנורא ביותר אי פעם.
כיוון שהוא עדיין חדש ורק אתמול גילו אותו, אין עדיין אפשרות לתקן את נזקיו ולכן חשוב מאוד מאוד לדעת עליו ועל הדרך להתגונן ממנו.
איך הוא עובד? הוירוס הקטלני שולח את עצמו לכל רשימת התפוצה שלכם באופן אוטומטי - לכן חשוב שתזהירו את כל חבריכם גם כן. הוירוס פוגע ב Sector Zero ? של ההארד דיסק שהוא חלק חשוב מאוד מאוד לפעולתו של המחשב כולו מאחר ומאוחסנים בו דברים חשובים.
איך מזהים אותו? אם תקבלו אימייל תחת הכותרת - a virrtual card for you ? - אל תפתחו אותו!!!!!! אפילו אם אתם מכירים את שמו ואת כתובתו של השולח, אל תפתחו!!! ברגע שתפתחו את ה"כרטיס" הזה המחשב יקפא ויכנס למצב תקוע ולא תהיה ברירה אחרת מלבד לעשות לו הפעלה מחדש. ברגע שתלחצו על כפתור ה'ריסט' או על Ctrl+Alt+Delete ? הוירוס יקבל את אות הפתיחה ויתחיל לעבוד על המחשב שלך כשהוא הורס ומחריב חלקים חשובים בו.
ה CNN ? מדווח על הסטריה בניו יורק כולה בעקבות הנזקים הכבדים שגרם הוירוס הזה בשעות הספורות בהן הוא קיים.
בבקשה שלחו את האימייל הזה לכל האנשים ברשימת התפוצה שלכם.
אני בטוח שהם יעדיפו לקבל את האימייל הזה 25 פעמים מאשר לא לקבלו כלל.
תיזהרו לכם....

מאסטר דה סאד
Marcus Wright​(אחר)
לפני 18 שנים • 18 בינו׳ 2006

אז תראה לנו בבקשה קישור לכתבה של ה- CNN

Marcus Wright​(אחר) • 18 בינו׳ 2006
את המקור בבקשה . . .
פשוט נני
לפני 18 שנים • 19 בינו׳ 2006
פשוט נני • 19 בינו׳ 2006
לא זכור לי שפתחתי הודעה כזאת.. אבל המחשב שלי קורס כל פעם מחדש... רק שזה לא זה..icon_sad.gif
חראם מחשב חדש...
electro-z
לפני 18 שנים • 19 בינו׳ 2006
electro-z • 19 בינו׳ 2006
זאת בדיחה עם זקן של שנה לפחות...
עבודת מאסטר{lori}
לפני 18 שנים • 20 בינו׳ 2006

זו מתיחה ישנה

עבודת מאסטר{lori} • 20 בינו׳ 2006
חבר'ה, סיפור האזהרות האינטרנטיות האלו הוא יופי של אפשרות לדריסת מתחרים....

נניח שאני מפעיל אתר של ברכות אלקטרוניות, ומפיץ הודעה לפיה הנוסח של המתחרה שלי (לדוגמה A VIRTUAL CARD FOR U) מכיל וירוס קטלני שפוגע בקישקעס של הלוח אם...