סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

של מי השורה הזאת?

lori{ע_מ}
לפני 18 שנים • 21 בינו׳ 2006

של מי השורה הזאת?

lori{ע_מ} • 21 בינו׳ 2006
תגידו, קורה לכן לפעמים שאתן צריכות לעשות משהו שממש לא בא לכן לעשות אותו
וזה בכלל לא קשור לBDSM או לסקס בכלל
נגיד משהו ממש מעצבן בעבודה... ואז אתן מדמיינות את הדום שלכן מולכן? כאילו שזו מטלה שהוא הטיל? או שמעמידות פנים שהוא מדרבן אתכן ?
רק כדי שתוכלו להמשיך הלאה מבלי להתחרפן או לשבור את הכלים...
או שזו רק אני...
Grey / Green
לפני 18 שנים • 21 בינו׳ 2006
Grey / Green • 21 בינו׳ 2006
רגע. רגע. זה עובד?
sweet​(נשלטת){MM}
לפני 18 שנים • 24 בינו׳ 2006

המאסטר בראשי

sweet​(נשלטת){MM} • 24 בינו׳ 2006
קודם כל, קורה לי יותר מדי פעמים שאני צריכה לעשות משהו שלא בא לי לעשות, כמו ללכת על ההליכון (תמיד יש תירוץ למה זה בדיוק לא הזמן המתאים) או לנקות את הבית (למה לא לדחות לעוד שבועיים? זה לא שמישהו ינקה בזמן הזה) או שסתם הבוס שלי אומר לי לעשות דברים בעבודה ואני יודעת שהוא טועה.
בסופו של דבר כל ה"מטלות" האלה הן לטובתי (אם אני לא אנקה הרבה זמן אני אהיה עצבנית או אם אני אתווכח עם הבוס שלי, זה לא יעזור, רק יהיה יותר גרוע) ואני יודעת שהמאסטר שלי תמיד רוצה את טובתי ומנסיון שלי אם הייתי מתייעצת איתו, הוא היה מסביר לי למה זה לטובתי ואומר לי לבצע, אז במקרים כאלה אוטומטית עולה לי המחשבה: המאסטר היה רוצה שאני אעשה ואני עושה.אני לא ממש מדמיינת אותו מולי אומר לי את זה, אבל אני יודעת בתוכי, וזה מה שמדרבן אותי.

ולגבי ה"עומד מולי", שלי משום מה, בראש שלי תמיד יושב על הכורסא שלו כמו מלך icon_smile.gif

ועוד משהו קטן, לפעמים כשאני מאד לחוצה, כמו למשל לפני שאני צריכה להרצות, אני שמה את היד שלי מסביב לצוואר (כמו שהוא עושה) ומפנטזת שזה הוא וזה מרגיע אותי כמו קסם ועוזר לי להתמודד.
עינבר

Re: של מי השורה הזאת?

עינבר • 24 בינו׳ 2006
loRi כתב/ה:
תגידו, קורה לכן לפעמים שאתן צריכות לעשות משהו שממש לא בא לכן לעשות אותו
וזה בכלל לא קשור לBDSM או לסקס בכלל
נגיד משהו ממש מעצבן בעבודה... ואז אתן מדמיינות את הדום שלכן מולכן? כאילו שזו מטלה שהוא הטיל? או שמעמידות פנים שהוא מדרבן אתכן ?
רק כדי שתוכלו להמשיך הלאה מבלי להתחרפן או לשבור את הכלים...
או שזו רק אני...

לא רע בכלל, לו היה לי דום.

בנתיים,
לפעמים מתחרפנים ושוברים את הכלים,
ןלפעמים חורקים שיניים ועושים, לבד.
ginger
ginger • 24 בינו׳ 2006
חד חלק ומקוצר : כן. זה עובד.

ולקפדן : הלא בדיוק בשביל זה יש להם (לשולטים) שיפחה.

ג'ינג'ר.
A-kash-A

אז זהו שאם...

A-kash-A • 24 בינו׳ 2006
שאם המאסטר שלי לא היה תמיד אומר לי -
"מתי לעזעזאל הוא יסגור את הפאקינג עסק שלו?,רק מלשלם לך את המשכורת הוא מפסיד רווחים".
אז אולי הייתי יכולה להשתמש בטריק הזה בשביל לא להתחרפן במשך השעות הארוכות ללא לקוחות שאני צריכה לעבור יומיום.
לצערי(להיפך לשמחתי הרבה) יש לי מאסטר שמוצא את המיאוס שלי מעבודתי מוצדקת!
מצד שני,יש מצבים שבהם אני נזכרת במאסטר שלי מבקר אותי בשעות העבודה,לעיתים צופה בי בזמן שאני עושה אותה,ואז פתאום הדברים נעשים ממש מהר...
lori{ע_מ}
lori{ע_מ} • 24 בינו׳ 2006
דן קאפ , דומים לא מקטרים icon_smile.gif
האמת שלא מעט פעמים אני מגיע לסיטואציות שאני ממש חייבת לעשות דברים שאני שונאת או לא רוצה ואז אני מדמיינת שזו "הוראה מלמעלה"
נחמד לדעת שאנ'לא הפסיכית היחידה

נ.ב לא קשור
ג'ינג'ר, אתמול גיליתי שאני שונאת זנגויל icon_surprised.gif