סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

ככה זה נראה מבחוץ.

Adonasuy​(שולט)
לפני 18 שנים • 23 בינו׳ 2006

ככה זה נראה מבחוץ.

Adonasuy​(שולט) • 23 בינו׳ 2006
"דאבל דייט", ערוץ ביפ, תוכנית ה"שידוכים" של דנה מודן ורועי לוי- למי שלא מכיר, הצמד חמד משדכים בתוכניתם כל מיני טיפוסים, ברמת שריטות כזו או אחרת, עוקבים אחרי הדייט ומעירים הערות משועשעות.
ואתמול- זוג מהשמים. חשפנית מסולקנת ונפוחת שפתיים, עם פרצוף של צ'יוואווה אחרי תאונה קשה ושכל של תרנגולת עם שפעת עופות, מתחברת לחשפן לשעבר וצלם חובב בהווה.
מפה לשם, הם מגיעים לאכול במסעדת הדאנג'ן ומלצר עם פנים עכבריות (כולל סט שיניים קומפלט שנראו כאילו הודבקו לו בשעור מלאכה בכיתה ג'), זוכה מצידה למנת השפלות הכוללת את הפנינים: "כלב" , "כלב מטומטם"(!) ו-"סמרטטת" (!! שו האדא? סמרטטת? זה סמרטוט עם רטט?).
לא אלאה אתכם יותר מידי- הרושם שנוצר מבחוץ שסאדו מאזו זה עניין לעלובי חיים וטיפוסים משולי החברה (כמובן, חשפנית שאמרה שהיא מוצצת רק תמורת כסף, הא הא. וגם מלכת סאדו, הא הא) .
מסעדת המועדון קיבלה יחצנות מסוג מסויים- לא בטוח שמהסוג זציפו לה.
התגובות של דנה מודן ורועי לוי נעו בין גועל למבוכה (בינינו? בצדק.).
ומי שצפה קיבל רושם מאוד מסויים על "מה זה הסאדו מאזו הזה".
שוטרת*

כל כך צודק...

שוטרת* • 23 בינו׳ 2006
התירוץ העלוב הזה לאישה , שנראה אתמול בדאבל דייט , גרמה לי להכיר רף עצבים חדש שלא הכרתי ולהתחבר לצד הסאדיסטי ה'טהור' יותר שלי. רק ברווזונת שהייתה עדה להתקפה הזו שלי תעיד כמה זה הצליח לעצבן אותי.
גועל נפש אחד שלם , ואני ממש לא מבינה את שיתוף הפעולה מהצד הממלצר, העלתה בי בחילה.
ובהחלט מבינה את דנה מודן ורועי, אם למי שבפנים זה עשה חשק להקיא , אין ספק שזו התגובה מבחוץ. ול'קינוח', הדביל שעוד יצא איתה וסיכם את הערב המהנה הזה בחשיפת ישבנו ובהתלהבות יתרה ציין ש"זה שלו" ..אוחח...לזרוק את שניהם לצינוק אחד עם השני בחדר בלי מראות - העונש והפיתרון האולטימטיבים icon_evil.gif .
Lordpain​(שולט)
Lordpain​(שולט) • 23 בינו׳ 2006
לפעמים יש לי מחשבות על סרט תיעודי שיעסוק בבדסמ מהדברים הבסיסים ועד הדקויות הכי קטנות כך שלאנשים בארץ יהיה מושג רחב יותר לגבי מהו בדסמ ושלא יראו את זה כמשהו זול/שלילי
שעיקר עניינו זה לזרוק משפטים מעלבים לכיוונו של אדם אחר .

אי אפשר לשכנע את כולם לאהוב את הבדסמ, כי זה כבר עניין של טעם, אבל אפשר לפחות לעודד אנשים לתת לו יותר כבוד וזאת דרך הצגה רחבה ומקיפה יותר של הבדסמ והאנשים שעוסקים בו .

זאת אומרת לשבור את הסטריאוטיפ שלעסוק בבדסמ זה ללבוש בגדים מעור להחזיק שוט ביד ולצעוק מילות גנאי לעבר המין השני , להראות שיש הרבה מעבר למימד הפיזי וההשפלות הציוד
והביגוד .

יש מתנדבים למשימה ? icon_smile.gif
dian

נשמע מעניין

dian • 23 בינו׳ 2006
icon_smile.gif
Adonasuy​(שולט)

על תקשורת בקצה המזלג:

Adonasuy​(שולט) • 23 בינו׳ 2006
Lordpain כתב/ה:
לפעמים יש לי מחשבות על סרט תיעודי שיעסוק בבדסמ מהדברים הבסיסים ועד הדקויות הכי קטנות כך שלאנשים בארץ יהיה מושג רחב יותר לגבי מהו בדסמ ושלא יראו את זה כמשהו זול/שלילי
שעיקר עניינו זה לזרוק משפטים מעלבים לכיוונו של אדם אחר .

אי אפשר לשכנע את כולם לאהוב את הבדסמ, כי זה כבר עניין של טעם, אבל אפשר לפחות לעודד אנשים לתת לו יותר כבוד וזאת דרך הצגה רחבה ומקיפה יותר של הבדסמ והאנשים שעוסקים בו .

זאת אומרת לשבור את הסטריאוטיפ שלעסוק בבדסמ זה ללבוש בגדים מעור להחזיק שוט ביד ולצעוק מילות גנאי לעבר המין השני , להראות שיש הרבה מעבר למימד הפיזי וההשפלות הציוד
והביגוד .

יש מתנדבים למשימה ? icon_smile.gif

סרט "תיעודי" אף פעם לא מראה את כל המציאות וכל ה"אמת". הרי אין "אמת" אחת.
כלי המדיה תמיד יחפשו את מה שפונה ל"אמת" שקיימת כבר בדעת הקהל שלהם, או "אמת" שהעורכים באותם כלי מדיה מאמינים בה. כך לדוגמה, אילנה דיין מבשלת צ'ולנט מבאיש מכל מיני שאריות עריכה ומציגה "תחקיר" אמיץ שלרוב משרת מטרות שכל קשר בינן לחשיפת אמת מקרי בהחלט.
מלקחי הקהילה ההומו לסבית אפשר להסיק, שעד שלא יהיה נציג קהילה גאה ומוצהר בתוככי המדיה, לא ישתנה היחס שלה למגדר.
לפני עשרים שנה הומואים לא יצאו מהארון. היום זה כמעט תנאי קבלה... בטח ובטח ראוי לציון (ראה את המוחצנות של גל אוחובסקי ואבנר ברנהיימר).
בקיצור- סרט תיעודי כזה או אחר לא ישנה לכאן או לכאן- זו עבודה סיזיפית של שנים רבות וממילא כל ה"קהילה" אינה מונה מספר אנשים משמעותי שהתקשורת, למעט פיקנטריה זולה וצהובה, תרצה לעסוק בה, כל שכן ליחצן.
Lordpain​(שולט)
Lordpain​(שולט) • 23 בינו׳ 2006
סרט תיעודי על הבדסמ והאנשים שעוסקים בו כן ישנה דברים מהבחינה שהוא ייתן נקודת מבט חדשה והרבה יותר מעמיקה (זה כמובן אם זו תהיה המטרה שלו, זאת אומרת לתת נקודת מבט חדשה ומעמיקה ולא סתם " בשביל הפוזה "), כזו שתעודד את האנשים שלא יודעים על הבדסמ או שיודעים עליו מעט מידי, תעודד אותם לגלות יותר הבנה וכבוד .
אומנם נכון שזה שיש נקודת מבט חדשה זה לא מחייב שישר ייאמצו אותה , אבל נראה לי שמין הראוי שתינתן נקודת המבט הזו, אשר רחבה ומעוררת כבוד באופיה .

מטרת הסרט התיעודי הזה היא לא להתיימר שהוא מגלה את האמת על בדסמ, אלא להראות את הדברים שקיימים בו אבל רוב האנשים אינם מודעים אליהם .

חייבים להמשיך להתעקש ולהסביר בכל דרך אפשרית שבדסמ זה הרבה מעבר מהסטראוטיפ הזול שמלווה אותו !
לעשות סרט תיעודי שזוהי המטרה שלו ( לנפץ את הסטראוטיפ... ולתת נקודת מבט רחבה ומעוררת כבוד ) בהחלט יכול לקדם דברים לכיוון הטוב ...

הגיע הזמן להפסיק לדבר ולהתחיל לצלם ....

אקשן ! icon_wink.gif
Dan_Kap​(שולט){f,yt,D,תכ}

השפלה פומבית

Dan_Kap​(שולט){f,yt,D,תכ} • 23 בינו׳ 2006
בעיני כל הז'אנר של תוכניות ריאליטי למיניהן הוא סוג של משחק בהשפלה פומבית, שנמצא עמוק בארון.

הרי אחרי תוכנית הריאליטי הראשונה כל צופה היה אמור להבין שהשתתפות במופעים מסוג אלו מותנית בהסכמה להשפלה פומבית - כך שבעיני האנשים המסכנים שם נמצאים באותה משבצת בה אני מקטלג מטפסי הרים:

מסכנים - אילו רק ידעו שיש דרכים הרבה יותר מהנות להשיג את החוויה שהם מחפשים, אולי היינו פוגשים אותם כאן...
דמיאן​(שולט)
לפני 18 שנים • 24 בינו׳ 2006

Re: ככה זה נראה מבחוץ.

דמיאן​(שולט) • 24 בינו׳ 2006
Adonasuy כתב/ה:
"דאבל דייט", ערוץ ביפ, תוכנית ה"שידוכים" של דנה מודן ורועי לוי- למי שלא מכיר, הצמד חמד משדכים בתוכניתם כל מיני טיפוסים, ברמת שריטות כזו או אחרת, עוקבים אחרי הדייט ומעירים הערות משועשעות.
ואתמול- זוג מהשמים. חשפנית מסולקנת ונפוחת שפתיים, עם פרצוף של צ'יוואווה אחרי תאונה קשה ושכל של תרנגולת עם שפעת עופות, מתחברת לחשפן לשעבר וצלם חובב בהווה.
מפה לשם, הם מגיעים לאכול במסעדת הדאנג'ן ומלצר עם פנים עכבריות (כולל סט שיניים קומפלט שנראו כאילו הודבקו לו בשעור מלאכה בכיתה ג'), זוכה מצידה למנת השפלות הכוללת את הפנינים: "כלב" , "כלב מטומטם"(!) ו-"סמרטטת" (!! שו האדא? סמרטטת? זה סמרטוט עם רטט?).
לא אלאה אתכם יותר מידי- הרושם שנוצר מבחוץ שסאדו מאזו זה עניין לעלובי חיים וטיפוסים משולי החברה (כמובן, חשפנית שאמרה שהיא מוצצת רק תמורת כסף, הא הא. וגם מלכת סאדו, הא הא) .

רגע ,חשבת לרגע שאולי זה בעצם לטובה?
לא הבנת מה זה סמרטטת?
תשמע ,
בלי לקרוא את המשך השירשור אני יכול להגיד ,אני חייב להגיד,
שאם היית רואה תוכניות אקטואלייה היית מבין אולי קצת למה זה ככה,
כי אם החינוך דפוק והכלכלה על הפנים והכל פה הוא בעצם נגזרת של איזושהי משוואה,
אז את הנתון אנחנו לא צריך להכיל.
ואם אנשים פה היו קצת יותר שפויים וקצת יותר הגיוניים.
ומדי פעם היו מוציאים את הראש מהתחת ,או לחילופין,
אז לא היו רוצים לאחל את "האושר העילאי" לילדים שלהם.
ואף אחד לא מנסה להשמיץ אותך.אותנו.
ואם אתה נעלב ונפגע?!
בשביל זה יש את הקו החם.
חייג 144 בקש את אור.
Inside your head

Inside your head • 24 בינו׳ 2006
דמיאן כתב/ה:

לא הבנת מה זה סמרטטת?
תשמע ,
ואם אתה נעלב ונפגע?!
בשביל זה יש את הקו החם.
חייג 144 בקש את אור.

חשבת על לפנות לטפול? icon_razz.gif
כי באגרסיות שליליות לא פותרים דבר.. רק שוקעים יותר.
וחבל מאוד שתעביר את חייך במסעי צלב בצורה אובססיבית שכזו..
בעצם, אם זה הדבר היחידי שמצליח למלא את החלל הנורא והריקני שמאפיין את חייך..
אז ברכתי שלוחה לך, הצלחה רבה.

טצה, כמה מצער. icon_cry.gif
Tainted​(לא בעסק)

Tainted​(לא בעסק) • 24 בינו׳ 2006
דמיאן כתב/ה:
Adonasuy כתב/ה:

לא הבנת מה זה סמרטטת?
תשמע ,
ואם אתה נעלב ונפגע?!
בשביל זה יש את הקו החם.
חייג 144 בקש את אור.

סלח לי אבל התגובה שלך פשוט אינפנטילית, לא קשורה לנושא בכלל ומלאת שנאה.

הדברים שנכתבו פה נכונים, אין מודעות! כולנו מצטיירים בתור המרקיז דה סאד- כמשפדי ראשי ושטנים קטנים בכלל. (אני לא אומר שאין פה כאלה. יש פה לפחות 2 שאני יכולה לחשוב עליהם)
אולי מתישהו תבין מה זה אחריות קהילתית.

יום טוב.