סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

האם זה לגיטימי לשקר בעניין הגיל?

009​(אחר)
לפני 20 שנים • 1 באוג׳ 2003

האם זה לגיטימי לשקר בעניין הגיל?

009​(אחר) • 1 באוג׳ 2003
אחינו לא סתם עוד עבד העלה את הנושא לדיון בפורום חוויות כואבות ומצאתי לנכון לשתף גם אתכם בשאלה החשובה הזו.

פעם נגיד עד לפני שנה התחבאנו רובנו מאחורי מקלדות
ולכן היתה חשיבות מישנית לכך שנספר על עצמנו פרטים מדוייקים ונכונים
מה זה בכלל משנה בת כמה אותה אחת אם אני דמיינתי אותה כחתיכה בת 18?

אבל לאחרונה השתנו הדברים וכולנו נפגשים ומכירים את כולם מגיעים למועדון ולמפגשים שונים
הפתיחות וההכרות האישית של כולם חידדו את השאלה של הלגיטימיות של שקרים בנוגע לפרטים אישיים, ואני שם את הדגש על עניין הגיל, משום שחשיפתו מהווה אאוטינג
אינני מדבר על מקרים שבהם אנשים אומרים המפורש מה הגיל שלהם או שמישהו מסרב לומר את הגיל שלו.

אני מדבר אך ורק על מקרים שבהם אנשים אומרים את הגיל שלהם ומאוחר יותר מתברר שהם שיקרו לגביו
מבחינתי אם אגלה שמישהו שאני מכיר ונמצא איתו בקשר ואותו אחד שיקר לי בגיל שלו זה יפריע לי מאד , יפגע בהערכה שלי כלפיו ואפילו ייצור אצלי משבר של אימון באותו אדם
אני אעריך את אותו אדם אם יגיד לי שזה לא עינייני אבל אפגע מאד אם אותו אחד שיקר לי ולכל העולם.
אני סבור ששקר לגבי הגיל חמור שבעתיים במקרים שבהם מדובר ברווקים שחלק ממטרתם זה לנסות ולחפש זוגיות ומסירת מידע שיקרי לגבי הגיל לבן זוג פוטנצייאלי היא מעשה חמור שיש בו כדי להוות הטעייה של ממש של הצד השני והסתרה של מידע רלוונטי מאד ממנו
לכל אחד מאיתנו יש הגדרה שונה לגבי איפה עובר הגבול בין שקרים לבנים לבין שקרים אמיתיים. ושאלתי היא האם בעיניכם לשקר במפורש בעניין הגיל זה שקר לבן ולגיטימי או שמא שקר מהותי?

הדיון הוא דיון עקרוני מבלי להכנס לפרטים אישיים של אנשים אנשים ושוב תודה רבה לאחינו לא סתם עוד עבד מנהל פורום בחוויות כואבות שהעלה את הרעיון לדיון בנושא החשוב הזה

בברכה
009
Demi
לפני 20 שנים • 1 באוג׳ 2003
Demi • 1 באוג׳ 2003
זה לא הגיל אלא התרגיל

אבל בכל מה שקשור לסשן מי שמשקרת לי נשרפת.

אם היא תשקר לי על הנסיון שלה אני ארגיש כסאב או דום אני ארגיש את זה, האמת תצא לאור.
אם היא תשקר לי על הגיל שלה זה חמור מאוד כי אני לא מוכן לעשות בדסמ עם קטינות מצד שני מה לבקש תעודת זהות?
ואם אני פוגש אותה במועדון אנייכול להניח שהיא מעל 21 או 23 כי הסלקטורים מבקשים לראות תעודת זהות?

אבל יש שקר אחר שהוא לא לבן
למשל אם אני ומישהי מדברים ומכירים בכינויים
ואז אנחנו מחליטים לעבור לשמות אמיתיים
אני אומר את השם שלי האמיתי והיא אומרת לי כינוי אחר שמשמש ככיסוי לשם האמיתי.
זה שקר לא פחות חמור.
DomDomina​(שולט)
לפני 20 שנים • 2 באוג׳ 2003
DomDomina​(שולט) • 2 באוג׳ 2003
האם זה לגיטימי לשקר בכלל...
ביג דיל משקרים בגיל,
שאני אבין איזה זקן/ה מצהירים שהם בני 18 icon_lol.gif
או שאולי משקרים בכמה שנים בודדות.
אתם יודעים מה,אני מוכן לעשות עיסקה עם כולם/ן,תשמעו,תקראו יותר נכון:
תשקרו לי בגילכם,אבל אל תשקרו לי בשום דבר אחר,נו,מישהו מוכן?
ואני בן 41 באמת icon_lol.gif
מל​(נשלט)
מל​(נשלט) • 2 באוג׳ 2003
לנשים מותר ! לגברים לא !

מה זה חשוב הגיל......העיקר בת כמה את ?
תאיר​(נשלטת)

תלוי בנסיבות

תאיר​(נשלטת) • 2 באוג׳ 2003
אם מישהו אמר לי שהוא בן 35, באתי לפגוש אותו וגיליתי שהוא בן 55, אני אכעס. אם זה יתברר לי אחרי שגם עשיתי סשנים איתו, אני אכעס יותר.

גם קטין שמסתיר את גילו וכך מצליח להכנס לכל מיני מקומות זה חמור.

אבל מה אכפת לי שמישהי בפורום אומרת שהיא בת 26 כשהיא בעצם בת 32?

בכל מקרה נראה לי שחייבים לגלות את הגיל האמיתי לפני סשן או לפני שנכנסים למערכת יחסים.
רויטל
רויטל • 2 באוג׳ 2003
שיר אחד מביא תמיד לעוד 10 נוספים

שונאת לשקר שונאת שמשקרים לי
אני אישית לא סולחת על שקר לעולם
רויטל
רויטל • 2 באוג׳ 2003
שיר= שקרררררררר
Demi
Demi • 2 באוג׳ 2003
מתחת לכפכף כתב/ה:
לנשים מותר ! לגברים לא !

מה זה חשוב הגיל......העיקר בת כמה את ?

לנשים מותר?????

נראה לך שאני שזה לא יפגע באמון?

אם זה כולה טרולית שמשקרת לי בצאט אז חופשי, אבל אם זאת מישהי שרוכשת את אמוני ואת ידידותי וגיליתי שהיא שיקרה לי אז זה חמור כי אני אפגע.

כמובן שיש הבדל בין שנים בודדות לעשרות שנים וכמובן שיש הבדל בין שנים בודדות אם היא נגיד 30 ואומרמ 28 לעומת 17 שאומרת 19.
Tame
Tame • 2 באוג׳ 2003
אם זה קטין או קטינה שמשקרים בנוגע לגילם זה באמת חמור כי הם יכולים לסבך את אותו אדם שנתן בהם אמון...

חוץ מזה לדעתי הגיל לא ממש משנה יש אנשים בוגרים יותר ובוגרים פחות.. לא משנה לגילם
יש גם אנשים שנראים צעירים/מבוגרים מגילם...
האם זה באמת משנה המספר? לדעתי רק הניסיון משנה...

בכל אופן כששואלים אותי (כל דבר לא רק גיל) אני תמיד אומר אמת... לא בגלל איזה אידיאל נשגב כי כמו שאני תמיד אומר.. אמת ושקר זה מושגים יחסיים וסובייקטיביים..

אלא בגלל שאני רוצה לשתף את מי שאני איתו (או איתה) בחיים שלי ולתת להם "לחדור" אלי.. כמה שיותר עמוק... (זו גם אחת המשמעויות של להיות סאב ולא רק בשביל הסקס)
red-cell​(מזוכיסט)
red-cell​(מזוכיסט) • 2 באוג׳ 2003
בשביל מה לשקר , הרי האמת בסופו של דבר מתגלה ואז מה עשית? לא הרווחת כלום רק הפסדת
מי שחושב לטווח של עד קצה אפו ישקר. מי שבאמת שכל יש בקודקודו לא ישקר.
שקר לבן שקר שחור, שקר הוא שקר. על שקר מסויים אחד יעבור בשתיקה ואחר יראה בו שקר חמור.
הבנתם את הנקודה....